Resultater U23-VM Lahti - 10 km - Kvinner 2019



Resultater U23-VM - 10 km, intervallstart, fri - Kvinner
Lahti, Finland - 23. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 60 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 25:57.3 0.00 28.22
2 46 PIIPPO Eveliina 1998 FIN 25:59.3 +2.0 29.25
3 58 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 26:26.9 +29.6 43.43
4 56 HENNIG Katharina 1996 GER 26:34.5 +37.2 47.33
5 51 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ 26:35.4 +38.1 47.79
6 26 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 26:52.6 +55.3 56.63
7 52 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 26:59.7 +1:02.4 60.28
8 54 COMARELLA Anna 1997 ITA 27:01.3 +1:04.0 61.10
8 55 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS 27:01.3 +1:04.0 61.10
10 48 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 27:11.5 +1:14.2 66.34
11 53 DURKINA Lidia 1997 RUS 27:11.6 +1:14.3 66.39
12 47 KERN Julia 1997 USA 27:19.2 +1:21.9 70.29
13 45 HIERNICKEL Lydia 1996 SUI 27:24.6 +1:27.3 73.07
14 49 BENTZ Coralie 1996 FRA 27:26.3 +1:29.0 73.94
15 19 RIBOM Emma 1997 SWE 27:32.9 +1:35.6 77.33
16 40 ROENNLUND Elina 1996 SWE 27:37.1 +1:39.8 79.49
17 50 CHAMIOT MAITRAL Laura 1998 FRA 27:39.1 +1:41.8 80.52
18 14 SUTRO Evelina 1996 USA 27:44.9 +1:47.6 83.50
19 33 JANATOVA Katerina 1997 CZE 27:46.7 +1:49.4 84.42
20 32 KODAMA Miki 1996 JPN 27:47.6 +1:50.3 84.88
21 38 FRANCHI Francesca 1997 ITA 27:52.3 +1:55.0 87.30
22 24 LUNDGREN Moa 1998 SWE 27:55.2 +1:57.9 88.79
23 37 KARALIOVA Hanna 1998 BLR 27:57.0 +1:59.7 89.71
24 39 PITTIN Cristina 1998 ITA 28:02.0 +2:04.7 92.28
25 41 MYHRE Julie 1996 NOR 28:05.6 +2:08.3 94.13
26 44 SWIRBUL Hailey 1998 USA 28:06.8 +2:09.5 94.75
27 18 SONNESYN Alayna 1996 USA 28:09.9 +2:12.6 96.34
28 34 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 28:11.4 +2:14.1 97.11
29 57 IMMONEN Rebecca 1998 FIN 28:25.5 +2:28.2 104.35
30 43 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 28:29.8 +2:32.5 106.56

31 21 LAMSA Emmi 1998 FIN 28:33.8 +2:36.5 108.62
32 28 KLEMENCIC Anita 1996 SLO 28:39.5 +2:42.2 111.54
33 59 FRAEBEL Antonia 1997 GER 28:43.0 +2:45.7 113.34
34 29 SIXTOVA Anna 1996 CZE 28:49.0 +2:51.7 116.42
35 35 MUTAGAROVA Elmira 1996 KAZ 28:53.2 +2:55.9 118.58
36 31 KOBAYASHI Chika 1998 JPN 28:56.1 +2:58.8 120.07
37 30 CHI Chunxue 1998 CHN 28:59.3 +3:02.0 121.72
38 17 WIESER Fabiana 1996 SUI 29:07.4 +3:10.1 125.88
39 27 SHURYGA Angelina 1996 KAZ 29:08.5 +3:11.2 126.44
40 25 WALCHHOFER Barbara 1997 AUT 29:09.0 +3:11.7 126.70
41 16 PULLES Mariel Merlii 1998 EST 29:09.4 +3:12.1 126.90
42 11 WARLO Agata 1997 POL 29:10.8 +3:13.5 127.62
43 9 WHITE Sadie 1996 CAN 29:12.7 +3:15.4 128.60
44 8 MEHAIN Hannah 1998 CAN 29:17.1 +3:19.8 130.86
45 15 KIRILLOVA Anastasia 1996 BLR 29:19.0 +3:21.7 131.84
46 13 ALAKOSKI Anni 1997 FIN 29:30.4 +3:33.1 137.69
47 20 WATANABE Yuka 1996 JPN 29:36.5 +3:39.2 140.83
48 42 MAYER Celine 1998 GER 29:39.0 +3:41.7 142.11
49 10 HYNES Natalie 1998 CAN 29:40.1 +3:42.8 142.67
50 22 SHALYGINA Kseniya 1998 KAZ 29:44.6 +3:47.3 144.99
51 4 CHANLOUNG Karen 1996 THA 30:08.2 +4:10.9 157.11
52 23 ACHLEITNER Lisa 1997 AUT 30:14.9 +4:17.6 160.55
53 12 BERCHTOLD Jasmin 1996 AUT 30:55.7 +4:58.4 181.51
54 5 CORRIVEAU Marie 1997 CAN 30:56.2 +4:58.9 181.77
55 36 KROL Yuliia 1998 UKR 31:36.4 +5:39.1 202.42
56 7 MENG Honglian 1997 CHN 31:44.8 +5:47.5 206.73
57 6 GUDNADOTTIR Kristrun 1997 ISL 32:27.8 +6:30.5 228.82
58 3 PAUL Katerina 1996 AUS 32:52.9 +6:55.6 241.72
59 2 ARIUNSANAA Enkhtuul 1996 MGL 33:39.3 +7:42.0 265.55
60 1 ENKHBAYAR Ariuntungalag 1997 MGL 34:17.8 +8:20.5 285.33



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +