Resultater U23-VM Lahti - 15 km - Fellesstart - Kvinner 2019



Resultater U23-VM - 15 km, fellesstart, klassisk - Kvinner
Lahti, Finland - 25. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 6 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 40:31.4 0.00 31.05
2 5 DURKINA Lidia 1997 RUS 40:54.9 +23.5 44.58
3 2 HENNIG Katharina 1996 GER 41:08.9 +37.5 52.64
4 3 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS 41:13.0 +41.6 55.00
5 10 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 41:13.4 +42.0 55.23
6 28 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 41:47.0 +1:15.6 74.58
7 44 RIBOM Emma 1997 SWE 41:50.3 +1:18.9 76.48
8 26 NISSINEN Vilma 1997 FIN 41:51.4 +1:20.0 77.11
9 36 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 41:59.0 +1:27.6 81.49
10 15 SWIRBUL Hailey 1998 USA 41:59.2 +1:27.8 81.61
11 9 BENTZ Coralie 1996 FRA 42:00.3 +1:28.9 82.24
12 4 COMARELLA Anna 1997 ITA 42:05.3 +1:33.9 85.12
13 12 NEKRASOVA Polina 1998 RUS 42:12.8 +1:41.4 89.44
14 21 PITTIN Cristina 1998 ITA 42:13.6 +1:42.2 89.90
15 19 MYHRE Julie 1996 NOR 42:13.9 +1:42.5 90.07
16 11 KERN Julia 1997 USA 42:14.8 +1:43.4 90.59
17 41 LAMSA Emmi 1998 FIN 42:15.0 +1:43.6 90.70
18 20 ROENNLUND Elina 1996 SWE 42:31.4 +2:00.0 100.15
19 14 HIERNICKEL Lydia 1996 SUI 42:32.2 +2:00.8 100.61
20 22 FRANCHI Francesca 1997 ITA 42:33.6 +2:02.2 101.41
21 8 CHAMIOT MAITRAL Laura 1998 FRA 42:35.6 +2:04.2 102.56
22 7 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ 42:42.0 +2:10.6 106.25
23 46 SONNESYN Alayna 1996 USA 42:56.3 +2:24.9 114.48
24 43 SAUERBREY Katherine 1997 GER 42:57.1 +2:25.7 114.94
25 25 KARALIOVA Hanna 1998 BLR 43:00.1 +2:28.7 116.67
26 45 IMMONEN Rebecca 1998 FIN 43:00.2 +2:28.8 116.73
27 47 PULLES Mariel Merlii 1998 EST 43:11.5 +2:40.1 123.24
28 30 KODAMA Miki 1996 JPN 43:12.4 +2:41.0 123.75
29 29 JANATOVA Katerina 1997 CZE 43:19.2 +2:47.8 127.67
30 32 JOENSUU Jasmi 1996 FIN 43:47.5 +3:16.1 143.96

31 53 MEHAIN Hannah 1998 CAN 43:48.2 +3:16.8 144.37
32 37 WALCHHOFER Barbara 1997 AUT 43:49.4 +3:18.0 145.06
33 52 WHITE Sadie 1996 CAN 43:50.0 +3:18.6 145.40
34 18 MAYER Celine 1998 GER 43:50.3 +3:18.9 145.58
35 60 CHI Chunxue 1998 CHN 43:50.6 +3:19.2 145.75
36 48 MIYAZAKI Hikari 1998 JPN 43:51.0 +3:19.6 145.98
37 16 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 43:57.4 +3:26.0 149.66
38 49 BERCHTOLD Jasmin 1996 AUT 43:58.6 +3:27.2 150.36
39 13 STEINER Desiree 1998 SUI 44:04.5 +3:33.1 153.75
40 51 HYNES Natalie 1998 CAN 44:12.3 +3:40.9 158.24
41 17 MEIER Alina 1996 SUI 44:26.2 +3:54.8 166.25
42 35 SHURYGA Angelina 1996 KAZ 44:29.8 +3:58.4 168.32
43 40 SHALYGINA Kseniya 1998 KAZ 44:29.9 +3:58.5 168.38
44 31 KOBAYASHI Chika 1998 JPN 44:30.1 +3:58.7 168.49
45 50 WARLO Agata 1997 POL 44:47.4 +4:16.0 178.45
46 34 KLEMENCIC Anita 1996 SLO 45:04.6 +4:33.2 188.36
47 42 WATANABE Yuka 1996 JPN 45:08.8 +4:37.4 190.78
48 23 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 45:22.3 +4:50.9 198.55
49 33 SIXTOVA Anna 1996 CZE 45:22.8 +4:51.4 198.84
50 54 KOLODZIEJ Klaudia 1998 POL 46:43.4 +6:12.0 245.25
51 55 MELNIK Anna 1998 KAZ 46:44.3 +6:12.9 245.77
52 27 KROL Yuliia 1998 UKR 46:55.9 +6:24.5 252.45
53 39 ACHLEITNER Lisa 1997 AUT 47:05.5 +6:34.1 257.97
54 24 HALVORSEN Hannah 1998 USA 47:30.0 +6:58.6 272.08
55 59 PAUL Katerina 1996 AUS 48:35.5 +8:04.1 309.79
56 58 CHANLOUNG Karen 1996 THA 49:00.2 +8:28.8 324.02
57 62 ARIUNSANAA Enkhtuul 1996 MGL 54:03.2 +13:31.8 498.48
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
1 FRAEBEL Antonia 1997 GER
56 GUDNADOTTIR Kristrun 1997 ISL
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
38 LUNDGREN Moa 1998 SWE
57 CORRIVEAU Marie 1997 CAN
61 ENKHBAYAR Ariuntungalag 1997 MGL