Resultater U23-VM Lahti - 15 km - Menn 2019



Resultater U23-VM - 15 km, intervallstart, fri - Menn
Lahti, Finland - 23. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 78 LAPIERRE Jules 1996 FRA 34:02.8 0.00 25.00
2 62 NOVAK Michal 1996 CZE 34:32.6 +29.8 36.67
3 77 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 34:32.8 +30.0 36.75
4 61 KILIVNYUK Kirill 1998 RUS 34:36.0 +33.2 38.00
5 57 MANCINI Tom 1998 FRA 34:50.7 +47.9 43.76
6 71 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 34:53.2 +50.4 44.74
7 51 CHAUTEMPS Arnaud 1997 FRA 34:57.7 +54.9 46.50
8 70 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 34:58.7 +55.9 46.89
9 74 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 35:02.7 +59.9 48.46
10 64 TIMASHOV Anton 1996 RUS 35:05.0 +1:02.2 49.36
11 79 BRUGGER Janosch 1997 GER 35:05.2 +1:02.4 49.44
12 66 DAPRA Simone 1997 ITA 35:21.4 +1:18.6 55.78
13 73 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 35:24.0 +1:21.2 56.80
14 40 PARTTIMAA Aleksi 1997 FIN 35:29.8 +1:27.0 59.07
15 65 LAPALUS Hugo 1998 FRA 35:37.6 +1:34.8 62.13
16 72 BABA Naoto 1996 JPN 35:42.7 +1:39.9 64.12
17 59 KORISTEK Jan 1996 SVK 35:43.3 +1:40.5 64.36
18 33 VIGO DEL ARCO Marti 1997 ESP 35:47.7 +1:44.9 66.08
19 68 BURY Dominik 1996 POL 35:49.0 +1:46.2 66.59
20 75 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 35:51.2 +1:48.4 67.45
21 55 VUORELA Markus 1996 FIN 35:51.9 +1:49.1 67.73
22 54 VENTURA Paolo 1996 ITA 36:04.7 +2:01.9 72.74
23 60 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR 36:05.2 +2:02.4 72.93
24 67 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 36:09.9 +2:07.1 74.77
25 76 KLEE Beda 1996 SUI 36:26.4 +2:23.6 81.24
26 43 CRV Benjamin 1996 SLO 36:28.5 +2:25.7 82.06
27 27 TOSSAVAINEN Juuso 1998 FIN 36:36.9 +2:34.1 85.35
28 24 SUHONEN Verneri 1997 FIN 36:44.1 +2:41.3 88.17
29 31 DYUSSENOV Asset 1997 KAZ 36:45.4 +2:42.6 88.68
30 44 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST 36:47.6 +2:44.8 89.54

31 48 KUCHLER Albert 1998 GER 36:48.0 +2:45.2 89.70
32 52 LEODOLTER Philipp 1997 AUT 36:52.5 +2:49.7 91.46
33 42 KOVALYOV Vladislav 1996 KAZ 36:54.5 +2:51.7 92.24
34 63 CAPELLI Marino 1996 SUI 36:55.2 +2:52.4 92.52
35 30 LYUFT Ivan 1998 KAZ 36:55.4 +2:52.6 92.59
36 56 CORADAZZI Martin 1998 ITA 36:57.8 +2:55.0 93.53
37 37 ROSJOE Eric 1998 SWE 36:58.6 +2:55.8 93.85
38 47 CYR Antoine 1998 CAN 36:59.4 +2:56.6 94.16
39 32 WILLIAMS Gareth 1997 CAN 37:06.8 +3:04.0 97.06
40 50 LICEF Miha 1997 SLO 37:09.9 +3:07.1 98.27
41 35 KALIVODA Tomas 1998 CZE 37:14.5 +3:11.7 100.07
42 13 DE MARRE Thibaut 1998 BEL 37:19.4 +3:16.6 101.99
43 46 WONDERS Hunter 1998 USA 37:23.6 +3:20.8 103.64
44 53 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 37:29.8 +3:27.0 106.07
45 69 DANUSER Dajan 1996 SUI 37:31.8 +3:29.0 106.85
46 19 JACOBSSON Hugo 1997 SWE 37:41.0 +3:38.2 110.45
47 28 ANTOLEC Kacper 1996 POL 37:42.0 +3:39.2 110.84
48 34 HOLMES Peter 1996 USA 37:46.6 +3:43.8 112.64
49 18 MARKUN Luka 1998 SLO 37:48.7 +3:45.9 113.47
50 36 HARATYK Mateusz 1998 POL 37:57.3 +3:54.5 116.83
51 5 ENTEMAKEMaowulietibieke 1996 CHN 38:00.8 +3:58.0 118.21
52 29 RITCHIE Graham 1998 CAN 38:04.9 +4:02.1 119.81
53 41 BECKER Braden 1996 USA 38:05.9 +4:03.1 120.20
54 38 POPARaul Mihai 1997 ROU 38:06.9 +4:04.1 120.59
55 15 CLUGNET James 1996 GBR 38:09.8 +4:07.0 121.73
56 39 ORLYK Andrii 1998 UKR 38:22.9 +4:20.1 126.86
57 25 SMITH Julian 1996 CAN 38:23.0 +4:20.2 126.90
58 14 DRAHUN Dmytro 1997 UKR 38:39.6 +4:36.8 133.40
58 26 GRATE Marcus 1996 SWE 38:39.6 +4:36.8 133.40
60 11 JONSSON Albert 1997 ISL 38:49.6 +4:46.8 137.32

61 49 MOSER Benjamin 1997 AUT 38:58.4 +4:55.6 140.76
62 58 ABRAM Mikael 1996 ITA 38:58.7 +4:55.9 140.88
63 20 PENCHEV Martin 1998 BUL 39:05.1 +5:02.3 143.39
64 21 ZHU Mingliang 1998 CHN 39:22.5 +5:19.7 150.20
65 45 MUEHLBACHER Fredrik 1998 AUT 39:24.7 +5:21.9 151.06
66 4 BURTON Liam 1998 AUS 39:39.8 +5:37.0 156.98
67 23 TERENTJEV Stepan 1996 LTU 39:58.6 +5:55.8 164.34
68 12 BIEDERMANN Michael 1996 LIE 40:10.2 +6:07.4 168.88
69 17 VIYACHEV Nikolay 1998 BUL 40:25.1 +6:22.3 174.72
70 7 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL 40:29.7 +6:26.9 176.52
71 6 DE CAMPO Seve 1998 AUS 40:34.0 +6:31.2 178.20
72 16 PECHOUSEK Jan 1997 CZE 40:34.7 +6:31.9 178.48
73 10 MIKUS Jan 1998 SVK 41:09.8 +7:07.0 192.22
74 8 WEI Meng 1996 CHN 41:12.3 +7:09.5 193.20
75 9 BENEDIKTSSON Dagur 1998 ISL 41:39.6 +7:36.8 203.89
76 2 WOLFE Hamish 1998 GBR 41:44.9 +7:42.1 205.97
77 22 OGLAGO Amed 1998 TUR 43:02.9 +9:00.1 236.51
78 3 WANG Runzhe 1996 CHN 43:35.9 +9:33.1 249.44
79 1 SONINBAYAR Duurenbayar 1996 MGL 43:49.8 +9:47.0 254.88


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +