Resultater U23-VM Lahti - Sprint - Prolog - Kvinner 2019



Resultater U23-VM - Sprint, prolog, klassisk, kvinner
Lahti, Finland - 21. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 3:26.52 0.00 33.53
2 4 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 3:27.66 +1.14 40.15
3 7 BAYAZITOVA Aida 1998 RUS 3:29.54 +3.02 51.08
4 3 LUNDGREN Moa 1998 SWE 3:29.56 +3.04 51.19
5 5 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 3:30.61 +4.09 57.30
6 19 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 3:31.54 +5.02 62.70
7 11 NEKRASOVA Polina 1998 RUS 3:32.01 +5.49 65.43
8 18 KIRILLOVA Anastasia 1996 BLR 3:32.04 +5.52 65.60
9 15 BERANOVA Tereza 1998 CZE 3:32.51 +5.99 68.34
10 12 MYHRE Julie 1996 NOR 3:32.78 +6.26 69.90
11 9 JANATOVA Katerina 1997 CZE 3:34.37 +7.85 79.14
12 29 NISSINEN Vilma 1997 FIN 3:34.48 +7.96 79.78
13 2 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 3:34.66 +8.14 80.83
14 30 JOENSUU Jasmi 1996 FIN 3:34.71 +8.19 81.12
15 16 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS 3:35.46 +8.94 85.48
16 6 KERN Julia 1997 USA 3:35.61 +9.09 86.35
17 27 MEIER Alina 1996 SUI 3:35.71 +9.19 86.93
18 13 ROENNLUND Elina 1996 SWE 3:35.94 +9.42 88.27
19 22 RIBOM Emma 1997 SWE 3:36.20 +9.68 89.78
20 17 FRANCHI Francesca 1997 ITA 3:36.95 +10.43 94.13
21 10 FRAEBEL Antonia 1997 GER 3:37.75 +11.23 98.78
22 28 WIESER Fabiana 1996 SUI 3:37.99 +11.47 100.18
23 20 CHAMIOT MAITRAL Laura 1998 FRA 3:38.14 +11.62 101.05
24 14 HALVORSEN Hannah 1998 USA 3:38.41 +11.89 102.62
25 24 SWIRBUL Hailey 1998 USA 3:38.83 +12.31 105.06
26 25 STEINER Desiree 1998 SUI 3:39.03 +12.51 106.22
27 35 PULLES Mariel Merlii 1998 EST 3:39.25 +12.73 107.50
28 23 PITTIN Cristina 1998 ITA 3:39.36 +12.84 108.14
29 26 COMARELLA Anna 1997 ITA 3:39.57 +13.05 109.36
30 21 KLEMENCIC Anita 1996 SLO 3:40.55 +14.03 115.05

31 8 MATSOKINA Hristina 1998 RUS 3:40.92 +14.40 117.20
32 50 PAUL Katerina 1996 AUS 3:41.83 +15.31 122.49
33 31 PIIPPO Eveliina 1998 FIN 3:41.95 +15.43 123.19
34 45 KROL Yuliia 1998 UKR 3:42.00 +15.48 123.48
35 49 WHITE Sadie 1996 CAN 3:42.19 +15.67 124.58
36 44 KARALIOVA Hanna 1998 BLR 3:43.19 +16.67 130.39
37 42 SUTRO Evelina 1996 USA 3:43.28 +16.76 130.92
38 39 CORRIVEAU Marie 1997 CAN 3:43.93 +17.41 134.69
39 38 MUTAGAROVA Elmira 1996 KAZ 3:45.21 +18.69 142.13
40 32 QUINTIN Lena 1998 FRA 3:46.03 +19.51 146.89
41 54 LAMSA Emmi 1998 FIN 3:46.38 +19.86 148.93
42 53 SAUERBREY Katherine 1997 GER 3:46.43 +19.91 149.22
43 34 CHI Chunxue 1998 CHN 3:47.15 +20.63 153.40
44 47 BERCHTOLD Jasmin 1996 AUT 3:48.01 +21.49 158.40
45 37 WALCHHOFER Barbara 1997 AUT 3:48.54 +22.02 161.48
46 43 KOLODZIEJ Klaudia 1998 POL 3:48.59 +22.07 161.77
47 36 ACHLEITNER Lisa 1997 AUT 3:48.75 +22.23 162.70
48 33 GUDNADOTTIR Kristrun 1997 ISL 3:49.06 +22.54 164.50
49 51 MEHAIN Hannah 1998 CAN 3:49.30 +22.78 165.89
50 40 SHALYGINA Kseniya 1998 KAZ 3:50.09 +23.57 170.49
51 41 MENG Honglian 1997 CHN 3:50.90 +24.38 175.19
52 46 SHURYGA Angelina 1996 KAZ 3:51.41 +24.89 178.16
53 52 WARLO Agata 1997 POL 3:51.51 +24.99 178.74
54 59 WATANABE Yuka 1996 JPN 3:52.60 +26.08 185.07
55 60 HYNES Natalie 1998 CAN 3:53.51 +26.99 190.36
56 58 MIYAZAKI Hikari 1998 JPN 3:54.00 +27.48 193.20
57 48 CHANLOUNG Karen 1996 THA 3:55.67 +29.15 202.91
58 57 KOBAYASHI Chika 1998 JPN 3:55.78 +29.26 203.55
59 55 MELNIK Anna 1998 KAZ 3:56.14 +29.62 205.64
60 56 KODAMA Miki 1996 JPN 4:00.27 +33.75 229.64

61 61 ENKHBAYAR Ariuntungalag 1997 MGL 4:13.27 +46.75 305.17
62 62 ARIUNSANAA Enkhtuul 1996 MGL 4:27.16 +1:00.64 385.88