Resultater U23-VM Lahti - Sprint - Prolog - Menn 2019



Resultater U23-VM - Sprint, prolog, klassisk, menn
Lahti, Finland - 21. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 VALNES Erik 1996 NOR 3:23.80 0.00 37.85
2 2 NOVAK Michal 1996 CZE 3:28.93 +5.13 68.06
3 9 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 3:30.80 +7.00 79.07
4 14 ARDASHEV Sergey 1998 RUS 3:31.03 +7.23 80.42
5 4 AURLAND Joachim 1996 NOR 3:31.45 +7.65 82.89
6 12 WIIG Sivert 1997 NOR 3:32.14 +8.34 86.96
7 19 LEPISTO Lauri 1996 FIN 3:33.10 +9.30 92.61
8 11 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 3:33.35 +9.55 94.08
9 15 JACOBSSON Hugo 1997 SWE 3:33.75 +9.95 96.44
10 16 BRUGGER Janosch 1997 GER 3:34.40 +10.60 100.26
11 7 HAARALA Juuso 1996 FIN 3:34.49 +10.69 100.79
12 34 LYUFT Ivan 1998 KAZ 3:35.06 +11.26 104.15
13 24 KIRILLOV Ivan 1996 RUS 3:35.08 +11.28 104.27
14 33 MOSER Benjamin 1997 AUT 3:35.13 +11.33 104.56
15 53 ROSJOE Eric 1998 SWE 3:35.25 +11.45 105.27
16 6 SUHONEN Verneri 1997 FIN 3:35.34 +11.54 105.80
17 10 GRATE Marcus 1996 SWE 3:35.99 +12.19 109.63
18 17 LEUPOLD Richard 1997 GER 3:36.02 +12.22 109.80
19 38 RITCHIE Graham 1998 CAN 3:36.12 +12.32 110.39
20 45 HOLMES Peter 1996 USA 3:36.85 +13.05 114.69
21 13 PECHOUSEK Jan 1997 CZE 3:36.99 +13.19 115.51
22 27 SMITH Julian 1996 CAN 3:37.19 +13.39 116.69
23 28 SIPILA Turo 1997 FIN 3:37.34 +13.54 117.58
24 36 CYR Antoine 1998 CAN 3:37.64 +13.84 119.34
25 20 GABRIELLI Giacomo 1996 ITA 3:37.67 +13.87 119.52
26 44 DAPRA Simone 1997 ITA 3:37.70 +13.90 119.69
27 43 MARKUN Luka 1998 SLO 3:37.76 +13.96 120.05
28 18 KVISLE Erland 1996 NOR 3:37.79 +13.99 120.22
29 5 LAMPIC Janez 1996 SLO 3:38.11 +14.31 122.11
30 46 ZHU Mingliang 1998 CHN 3:38.31 +14.51 123.29

31 3 CLUGNET James 1996 GBR 3:38.53 +14.73 124.58
32 22 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 3:39.26 +15.46 128.88
33 26 CAPPELLO Florian 1996 ITA 3:39.49 +15.69 130.23
34 37 CHAUTEMPS Arnaud 1997 FRA 3:39.90 +16.10 132.65
35 40 LEODOLTER Philipp 1997 AUT 3:40.11 +16.31 133.89
36 25 DYUSSENOV Asset 1997 KAZ 3:40.54 +16.74 136.42
37 29 ROOS Henri 1998 EST 3:41.02 +17.22 139.24
38 21 KLEE Beda 1996 SUI 3:41.78 +17.98 143.72
39 60 WEI Meng 1996 CHN 3:42.11 +18.31 145.66
40 23 BURY Dominik 1996 POL 3:43.14 +19.34 151.73
41 32 STREINZ Daniel 1998 USA 3:43.92 +20.12 156.32
42 61 KUCHLER Albert 1998 GER 3:43.94 +20.14 156.44
43 49 KOVALYOV Vladislav 1996 KAZ 3:44.14 +20.34 157.61
44 48 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL 3:44.35 +20.55 158.85
45 39 ANTOLEC Kacper 1996 POL 3:45.19 +21.39 163.80
46 41 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST 3:45.33 +21.53 164.62
47 42 LICEF Miha 1997 SLO 3:45.63 +21.83 166.39
48 31 JENKO Andrej 1997 SLO 3:45.88 +22.08 167.86
49 30 ABRAM Mikael 1996 ITA 3:46.77 +22.97 173.10
50 66 WANG Runzhe 1996 CHN 3:46.82 +23.02 173.39
51 62 DRAHUN Dmytro 1997 UKR 3:47.33 +23.53 176.40
52 50 WILLIAMS Gareth 1997 CAN 3:47.98 +24.18 180.22
52 72 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 3:47.98 +24.18 180.22
54 47 KALIVODA Tomas 1998 CZE 3:48.52 +24.72 183.40
55 70 QIN Haiyang 1997 CHN 3:49.16 +25.36 187.17
56 55 WONDERS Hunter 1998 USA 3:49.23 +25.43 187.59
57 54 HARATYK Mateusz 1998 POL 3:50.37 +26.57 194.30
58 51 POPARaul Mihai 1997 ROU 3:50.62 +26.82 195.77
59 35 BIEDERMANN Michael 1996 LIE 3:50.88 +27.08 197.30
60 56 BABA Naoto 1996 JPN 3:51.21 +27.41 199.24

61 58 ORLYK Andrii 1998 UKR 3:53.52 +29.72 212.85
62 57 MIKUS Jan 1998 SVK 3:53.87 +30.07 214.91
63 63 BECKER Braden 1996 USA 3:54.32 +30.52 217.56
64 59 BENEDIKTSSON Dagur 1998 ISL 3:56.70 +32.90 231.57
65 67 DE CAMPO Seve 1998 AUS 3:57.70 +33.90 237.46
66 52 VIYACHEV Nikolay 1998 BUL 4:01.08 +37.28 257.36
67 65 JONSSON Albert 1997 ISL 4:01.26 +37.46 258.42
68 64 BURTON Liam 1998 AUS 4:01.73 +37.93 261.19
69 68 SONINBAYAR Duurenbayar 1996 MGL 4:04.97 +41.17 280.26
70 69 WOLFE Hamish 1998 GBR 4:06.94 +43.14 291.86
71 71 OGLAGO Amed 1998 TUR 4:07.36 +43.56 294.34