Resultater U23-VM - Menn - 15 km - 2020



Resultater U23-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 3. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
167ARDASHEV Sergey1998RUS36:26.40.0025.00
269AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR37:28.4+1:02.047.69
368LAPALUS Hugo1998FRA38:02.0+1:35.659.98
457BRUGGER Janosch1997GER38:06.5+1:40.161.63
548JOHANSSON Leo1999SWE38:14.6+1:48.264.59
663MOSEBY Haavard1999NOR38:15.0+1:48.664.74
766ANDERSSON Fredrik1998SWE38:26.7+2:00.369.02
844WONDERS Hunter1998USA38:29.5+2:03.170.04
953KUZNETSOV Andrey1998RUS38:33.4+2:07.071.47
1064DAPRA Simone1997ITA38:40.0+2:13.673.88
1156CHAUTEMPS Arnaud1997FRA38:40.1+2:13.773.92
1252HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR38:49.8+2:23.477.47
1328RITCHIE Graham1998CAN38:55.2+2:28.879.45
1447FAESSLER Josef1998GER38:58.5+2:32.180.65
1549STAKSTON Petter1997NOR38:59.5+2:33.181.02
1637CORADAZZI Martin1998ITA39:12.5+2:46.185.78
1746FAEHNDRICH Cyril1999SUI39:15.4+2:49.086.84
1861HENDRY Samuel Gary1999CAN39:15.6+2:49.286.91
1959SCHELY Theo1999FRA39:22.5+2:56.189.43
2042LEUPOLD Richard1997GER39:22.9+2:56.589.58
2145VERMEULEN Mika1999AUT39:23.9+2:57.589.95
2251SEMYASHKIN Evgeniy1998RUS39:27.3+3:00.991.19
2362VECHKANOV Vladislav1997RUS39:27.5+3:01.191.26
2455ERIKSSON Jonas1997SWE39:31.0+3:04.692.54
2532KALIVODA Tomas1998CZE39:35.3+3:08.994.12
2626LINDHOLM Remi1998FIN39:35.6+3:09.294.23
2741HARATYK Mateusz1998POL39:36.2+3:09.894.45
2824KOZLOVSKY Vladimir1999CZE39:36.8+3:10.494.67
2958ROMANO Lorenzo1997ITA39:49.9+3:23.599.46
3060CYR Antoine1998CAN39:50.2+3:23.899.57

3135MOSER Benjamin1997AUT40:00.2+3:33.8103.23
3240ROSJOE Eric1998SWE40:00.3+3:33.9103.27
3339YAMASHITA Haruki1999JPN40:05.2+3:38.8105.06
3436PARTTIMAA Aleksi1997FIN40:09.1+3:42.7106.49
3533MATOSSI Livio1997SUI40:09.3+3:42.9106.56
3643KNOPF Florian1999GER40:11.8+3:45.4107.47
3727CRV Vili1999SLO40:13.1+3:46.7107.95
3829DIEKMANN Logan1997USA40:20.4+3:54.0110.62
3938LEODOLTER Philipp1997AUT40:22.2+3:55.8111.28
4022RIEBLI Janik1998SUI40:25.3+3:58.9112.41
4165CHAPPAZ Jules1999FRA40:28.1+4:01.7113.44
4230VIGANTS Raimo1999LAT40:35.6+4:09.2116.18
4331HIMMA Martin1999EST40:39.0+4:12.6117.43
4414BAO Lin1999CHN40:48.4+4:22.0120.87
4521SKOWRON Michal1998POL40:53.5+4:27.1122.73
4625LASKIN Tsimur1999BLR40:55.6+4:29.2123.50
4716MANNILA Lauri1998FIN40:58.1+4:31.7124.41
4850KETTERSON Zak1997USA41:03.1+4:36.7126.24
4910KOSTRUBA Yan1999UKR41:15.7+4:49.3130.85
505CERNY Ondrej1999CZE41:16.6+4:50.2131.18
5123O CONNELL Finn1998USA41:16.8+4:50.4131.26
5254BOUCHER Philippe1997CAN41:30.3+5:03.9136.20
5334DYUSSENOV Asset1997KAZ41:40.1+5:13.7139.78
5413DE CAMPO Seve1998AUS41:41.2+5:14.8140.18
5512TSELIUK Aliaksandr1999BLR41:51.8+5:25.4144.06
569PEDERSEN Isak Stianson1997ISL41:56.7+5:30.3145.86
5711KOVALYOV Artyom1999KAZ42:02.7+5:36.3148.05
5820PECHOUSEK Jan1997CZE42:08.2+5:41.8150.06
5918DRAHUN Dmytro1997UKR42:15.2+5:48.8152.63
6015JONSSON Albert1997ISL42:23.8+5:57.4155.77

618BENEDIKTSSON Dagur1998ISL42:29.5+6:03.1157.86
6217DE MARRE Thibaut1998BEL42:30.1+6:03.7158.08
6319ORLYK Andrii1998UKR42:36.1+6:09.7160.27
646WOLFE Hamish1998GBR43:35.1+7:08.7181.86
654BLACKWELL Nicholas1999AUS44:58.5+8:32.1212.38
667SANTOS Victor1997BRA45:10.7+8:44.3216.84
672NEWMAN Oliver1999GBR45:25.0+8:58.6222.07
681GIMENEZ Javier1998ARG49:34.4+13:08.0313.33
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
3GOMEZ Gonzalo Angel1997ARG



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +