Resultater U23-VM - Menn - 30 km - 2020



Resultater U23-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 5. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - FELLESSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR1:12:42.00.0025.00
23ARDASHEV Sergey1998RUS1:12:49.4+7.427.38
38MOSEBY Haavard1999NOR1:13:22.5+40.538.00
45BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR1:13:54.7+1:12.748.33
57DAPRA Simone1997ITA1:14:33.5+1:51.560.79
617HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR1:15:09.6+2:27.672.37
714CHAUTEMPS Arnaud1997FRA1:15:43.5+3:01.583.25
84ANDERSSON Fredrik1998SWE1:15:46.0+3:04.084.06
936VIGANTS Raimo1999LAT1:15:48.6+3:06.684.89
1031CORADAZZI Martin1998ITA1:15:49.5+3:07.585.18
1138MIKAYELYAN Mikayel1999ARM1:15:56.5+3:14.587.43
1216BOUCHER Philippe1997CAN1:15:57.2+3:15.287.65
132LAPALUS Hugo1998FRA1:15:57.5+3:15.587.75
1427KNOPF Florian1999GER1:15:57.6+3:15.687.78
159VECHKANOV Vladislav1997RUS1:16:01.3+3:19.388.97
1621FAESSLER Josef1998GER1:16:03.8+3:21.889.77
1712ROMANO Lorenzo1997ITA1:16:15.4+3:33.493.49
1811CYR Antoine1998CAN1:17:28.8+4:46.8117.05
1924VERMEULEN Mika1999AUT1:17:40.4+4:58.4120.77
2029ROSJOE Eric1998SWE1:18:00.6+5:18.6127.26
2135KALIVODA Tomas1998CZE1:18:08.8+5:26.8129.89
2239FIELDS Zane1997USA1:18:10.2+5:28.2130.34
2343KOZLOVSKY Vladimir1999CZE1:18:21.9+5:39.9134.09
2426WONDERS Hunter1998USA1:18:23.2+5:41.2134.51
2528HARATYK Mateusz1998POL1:18:23.4+5:41.4134.57
2613BRUGGER Janosch1997GER1:18:29.4+5:47.4136.50
2730YAMASHITA Haruki1999JPN1:18:41.5+5:59.5140.38
2825GORBUNOV Ivan1999RUS1:18:48.1+6:06.1142.50
2920JOHANSSON Leo1999SWE1:19:04.9+6:22.9147.89
3041LINDHOLM Remi1998FIN1:19:14.7+6:32.7151.04

3151BAO Lin1999CHN1:19:44.6+7:02.6160.64
3233MOSER Benjamin1997AUT1:20:00.5+7:18.5165.74
3334DYUSSENOV Asset1997KAZ1:20:01.9+7:19.9166.19
3442LASKIN Tsimur1999BLR1:20:03.3+7:21.3166.64
3552LAMAKA Yauheni1998BLR1:20:03.4+7:21.4166.67
3623FAEHNDRICH Cyril1999SUI1:20:30.7+7:48.7175.43
3750JONSSON Albert1997ISL1:20:33.2+7:51.2176.23
3846ORLYK Andrii1998UKR1:20:54.6+8:12.6183.10
3940CRV Vili1999SLO1:21:05.2+8:23.2186.50
4055KOVALYOV Artyom1999KAZ1:21:48.2+9:06.2200.30
4145SKOWRON Michal1998POL1:22:16.4+9:34.4209.36
4215ERIKSSON Jonas1997SWE1:22:30.6+9:48.6213.91
4357PEDERSEN Isak Stianson1997ISL1:22:35.4+9:53.4215.45
4444O CONNELL Finn1998USA1:22:35.8+9:53.8215.58
4553DE CAMPO Seve1998AUS1:22:44.8+10:02.8218.47
4656KOSTRUBA Yan1999UKR1:22:58.9+10:16.9223.00
4760WOLFE Hamish1998GBR1:23:16.0+10:34.0228.48
4854TSELIUK Aliaksandr1999BLR1:24:27.7+11:45.7251.50
4958BENEDIKTSSON Dagur1998ISL1:24:49.6+12:07.6258.53
5059TUERXUN Hanati1997CHN1:25:21.4+12:39.4268.73
5148DRAHUN Dmytro1997UKR1:25:55.8+13:13.8279.77
5263GIMENEZ Javier1998ARG1:27:54.1+15:12.1317.74
5361GOMEZ Gonzalo Angel1997ARG1:40:50.9+28:08.9567.06
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
6CHAPPAZ Jules1999FRA
18SEMYASHKIN Evgeniy1998RUS
22MANCINI Tom1998FRA
32PARTTIMAA Aleksi1997FIN
37POPA Raul Mihai1997ROU
47VOROBYOV Alexandr1998KAZ
49DE MARRE Thibaut1998BEL
62SEROT Titouan1999BEL
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
10HENDRY Samuel Gary1999CAN
19KETTERSON Zak1997USA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +