Resultater U23-VM - Menn - Sprint - Prolog - 2020



Resultater U23-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 1. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - PROLOG - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
114CHAPPAZ Jules1999FRA2:24.670.0043.50
23HEGDAL Vebjoern1998NOR2:24.94+0.2745.74
34RIEBLI Janik1998SUI2:26.32+1.6557.19
413AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR2:26.91+2.2462.08
52TERENTEV Alexander1999RUS2:27.08+2.4163.49
612RITCHIE Graham1998CAN2:28.04+3.3771.45
78JACOBSSON Hugo1997SWE2:28.76+4.0977.43
815CERNY Ondrej1999CZE2:29.08+4.4180.08
916FILIMONOV Denis1999RUS2:29.09+4.4280.16
1035ARMELLINI Mattia1997ITA2:29.32+4.6582.07
1111LEUPOLD Richard1997GER2:29.95+5.2887.30
126PECHOUSEK Jan1997CZE2:30.01+5.3487.79
1340BRUGGER Janosch1997GER2:30.09+5.4288.46
1445KALIVODA Tomas1998CZE2:30.21+5.5489.45
1534KETTERSON Zak1997USA2:30.32+5.6590.37
1622AFLODAL Gustav1997SWE2:30.38+5.7190.86
177WIIG Sivert1997NOR2:30.39+5.7290.95
1829CYR Antoine1998CAN2:30.49+5.8291.78
1920SCHELY Theo1999FRA2:30.92+6.2595.34
2046HIMMA Martin1999EST2:31.07+6.4096.59
211SUHONEN Verneri1997FIN2:31.38+6.7199.16
2226MATOSSI Livio1997SUI2:31.59+6.92100.90
235CHAUTEMPS Arnaud1997FRA2:31.79+7.12102.56
2425POIKONEN Verneri1998FIN2:32.26+7.59106.46
2538FAESSLER Josef1998GER2:32.27+7.60106.54
2631FAEHNDRICH Cyril1999SUI2:32.35+7.68107.20
2730ROSJOE Eric1998SWE2:32.41+7.74107.70
2832VECHKANOV Vladislav1997RUS2:32.62+7.95109.44
2933GORBUNOV Ivan1999RUS2:33.07+8.40113.18
3010MANCINI Tom1998FRA2:33.13+8.46113.67

3128LEODOLTER Philipp1997AUT2:33.28+8.61114.92
3224MOCELLINI Simone1998ITA2:33.34+8.67115.42
3321RYSSTAD Aron Aakre1999NOR2:33.63+8.96117.82
3427FOETTINGER Michael1997AUT2:33.92+9.25120.23
3523MRKONJIC Lukas1999AUT2:33.93+9.26120.31
3652YAMASHITA Haruki1999JPN2:34.29+9.62123.30
379MOSER Benjamin1997AUT2:34.35+9.68123.79
3819MANNILA Lauri1998FIN2:34.44+9.77124.54
3936GULER Florian1999SUI2:35.00+10.33129.18
4017DYUSSENOV Asset1997KAZ2:35.15+10.48130.43
4137PEDERSEN Isak Stianson1997ISL2:35.33+10.66131.92
4262TSELIUK Aliaksandr1999BLR2:35.92+11.25136.82
4344SHPUNTAU Yahor1999BLR2:36.27+11.60139.72
4447DIEKMANN Logan1997USA2:37.03+12.36146.02
4566FIELDS Zane1997USA2:37.49+12.82149.84
4656KOZLOVSKY Vladimir1999CZE2:37.57+12.90150.50
4755POPA Raul Mihai1997ROU2:37.91+13.24153.32
4839HARATYK Mateusz1998POL2:37.95+13.28153.65
4942JENKO Andrej1997SLO2:38.53+13.86158.47
5041VIGANTS Raimo1999LAT2:38.60+13.93159.05
5148CRV Vili1999SLO2:38.62+13.95159.21
5254WONDERS Hunter1998USA2:38.70+14.03159.88
5349SKOWRON Michal1998POL2:38.87+14.20161.29
5443ANDERSSON Fredrik1998SWE2:38.94+14.27161.87
5557MIKAYELYAN Mikayel1999ARM2:39.45+14.78166.10
5653KOVALYOV Artyom1999KAZ2:40.15+15.48171.90
5763DRAHUN Dmytro1997UKR2:42.94+18.27195.04
5851DE CAMPO Seve1998AUS2:43.31+18.64198.11
5958BENEDIKTSSON Dagur1998ISL2:43.57+18.90200.27
6065JONSSON Albert1997ISL2:45.34+20.67214.95

6169NEWMAN Oliver1999GBR2:45.39+20.72215.37
6267ORLYK Andrii1998UKR2:45.55+20.88216.69
6360VOROBYOV Alexandr1998KAZ2:46.03+21.36220.68
6418GRALL-JOHNSON Pierre1999CAN2:46.52+21.85224.74
6559KOSTRUBA Yan1999UKR2:47.34+22.67231.54
6668WOLFE Hamish1998GBR2:50.34+25.67256.43
6761SEROT Titouan1999BEL2:51.82+27.15268.70
6864SANTOS Victor1997BRA3:02.31+37.64355.71
6970GIMENEZ Javier1998ARG3:03.05+38.38361.85
7071GOMEZ Gonzalo Angel1997ARG3:06.21+41.54388.06
7150BOUCHER Philippe1997CAN3:59.64+1:34.97831.25



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +