WC Lillehammer: Program| Startlister| Sprint F, prolog: Kvinner| Menn| Finaler: Kvinner| Menn| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater U23-VM Rasnov - 15 km fri - Menn 2016


Annonse

Resultater U23-VM - 15 km fri, menn
Rasnov, Romania - 25. februar 2016

Arrangementstype: Langrenn
 

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  3 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   31:13.3     19.81
 2  9 PARISSE Clement  1993  FRA   31:26.6  +13.3  25.49
 3  21 POUYE Alexandre  1993  FRA   31:46.1  +32.8  33.82
 4  24 PELLEGRIN Sebastiano  1994  ITA   31:51.9  +38.6  36.29
 5  1 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   31:54.9  +41.6  37.58
 6  12 TARASOV Roman  1993  RUS   31:56.1  +42.8  38.09
 7  19 KINDSCHI Linard  1993  SUI   32:04.7  +51.4  41.76
 8  4 ROSTOVTSEV Dmitriy  1993  RUS   32:07.5  +54.2  42.96
 9  5 RUEESCH Jason  1994  SUI   32:21.5  +1:08.2  48.94
 10  11 AUGDAL Eirik Sverdrup  1995  NOR   32:23.1  +1:09.8  49.62
 11  10 TIBERGHIEN Jean  1995  FRA   32:25.1  +1:11.8  50.47
 12  44 KOTENKO Andrei  1993  KAZ   32:27.4  +1:14.1  51.45
 13  34 KNOP Petr  1994  CZE   32:27.5  +1:14.2  51.50
 14  14 HERZOG Daniel  1993  GER   32:28.7  +1:15.4  52.01
 15  37 MUKHIN Rinat  1994  KAZ   32:33.0  +1:19.7  53.85
 16  23 LAGESON Simon  1994  SWE   32:40.2  +1:26.9  56.92
 17  25 PEROTTI Manuel  1994  ITA   32:40.6  +1:27.3  57.09
 18  27 SANDSTROEM Bjoern  1995  SWE   32:42.4  +1:29.1  57.86
 19  8 GUNNULFSEN Mikael  1993  NOR   32:43.6  +1:30.3  58.37
 20  48 DYVIK Karl-Johan  1993  SWE   32:46.8  +1:33.5  59.74
 21  16 CALDWELL Patrick  1994  USA   32:47.5  +1:34.2  60.04
 22  2 HOEL Johan  1994  NOR   32:49.8  +1:36.5  61.02
 23  6 CHAUVIN Valentin  1995  FRA   32:52.0  +1:38.7  61.96
 24  53 SCHAAD Roman  1993  SUI   32:53.2  +1:39.9  62.47
 25  26 LECHNER Fabio  1994  SUI   32:55.6  +1:42.3  63.50
 26  51 CIOANCA Alin Florin  1995  ROU   33:04.6  +1:51.3  67.34
 27  39 FELLNER Adam  1993  CZE   33:11.8  +1:58.5  70.42
 28  35 ISHIKAWA Jun  1993  JPN   33:14.8  +2:01.5  71.70
 29  18 MARTIN Adam  1994  USA   33:14.9  +2:01.6  71.74
 30  40 VUORINEN Lauri  1995  FIN   33:20.4  +2:07.1  74.09
 31  29 ZELGER Stefan  1995  ITA   33:22.6  +2:09.3  75.03
 32  38 CARLYLE Jack  1993  CAN   33:23.7  +2:10.4  75.50
 33  30 OJANSIVU Antti  1993  FIN   33:25.8  +2:12.5  76.39
 34  32 ALEV Alvar Johannes  1993  EST   33:27.7  +2:14.4  77.21
 35  41 FUJINOKI Hikari  1993  JPN   33:30.5  +2:17.2  78.40
 36  17 RUUS Marcus  1994  SWE   33:32.3  +2:19.0  79.17
 37  45 MAKI Joni  1995  FIN   33:41.0  +2:27.7  82.89
 38  33 DUMAS Alexis  1995  CAN   33:43.3  +2:30.0  83.87
 39  49 MAIFELD-CARUCCI Akeo  1993  USA   33:44.1  +2:30.8  84.21
 40  52 BIKSE Indulis  1995  LAT   33:45.5  +2:32.2  84.81
 41  46 UDA Akihito  1995  JPN   33:46.1  +2:32.8  85.06
 42  13 HILL Scott James  1994  CAN   33:48.9  +2:35.6  86.26
 43  20 BRATRUD Kyle  1993  USA   33:53.4  +2:40.1  88.18
 44  36 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   33:55.6  +2:42.3  89.12
 45  59 BURY Kamil  1995  POL   33:58.8  +2:45.5  90.49
 46  56 VOEGELI Martin  1995  LIE   34:05.5  +2:52.2  93.35
 47  15 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ   34:07.1  +2:53.8  94.03
 48  62 NAUMOV Vasilii  1995  BLR   34:16.2  +3:02.9  97.92
 49  43 HABENICHT Tobias  1993  AUT   34:22.4  +3:09.1  100.57
 50  57 YAREMENKO Kostyantyn  1994  UKR   34:23.6  +3:10.3  101.08
 51  7 MALTSEV Artem  1993  RUS   34:25.7  +3:12.4  101.98
 52  61 STROLIA Tautvydas  1995  LTU   34:27.3  +3:14.0  102.66
 53  60 CHELENKO Oleksandr  1995  UKR   34:36.3  +3:23.0  106.50
 54  54 SULEK Miroslav  1993  SVK   34:36.7  +3:23.4  106.67
 55  42 ANTOS Jakub  1994  CZE   34:37.1  +3:23.8  106.84
 56  22 VEERPALU Andreas  1994  EST   34:40.7  +3:27.4  108.38
 57  50 KATTNIG Johannes Fabian  1994  AUT   34:45.4  +3:32.1  110.39
 58  55 SEGEC Andrej  1994  SVK   34:49.4  +3:36.1  112.10
 59  64 RUCKI Bartlomiej  1995  POL   34:57.6  +3:44.3  115.60
 60  63 CHOWANIAK Mateusz  1995  POL   35:03.5  +3:50.2  118.12
 61  47 AHONEN Ville  1994  FIN   35:06.4  +3:53.1  119.36
 62  58 SELLER Ludek  1995  CZE   35:11.8  +3:58.5  121.66
 63  66 PALIAKOU Artsiom  1995  BLR   35:22.3  +4:09.0  126.15
 64  76 POP Gheorghe Iulian  1993  ROU   35:30.9  +4:17.6  129.82
 65  71 PRIPICI Florin Daniel  1995  ROU   35:46.6  +4:33.3  136.52
 66  73 LAGLER Kristof  1994  HUN   35:59.8  +4:46.5  142.16
 67  67 JUMANIYAZAU Tsimur  1993  BLR   36:13.0  +4:59.7  147.80
 68  69 LITVIN Vladyslav  1997  UKR   36:15.4  +5:02.1  148.82
 69  65 PUIGDEFABREGAS Marcos  1994  SPA   36:20.7  +5:07.4  151.09
 70  68 ANGELIS Apostolos  1993  GRE   36:31.2  +5:17.9  155.57
 71  72 BURSILL Jackson  1993  AUS   36:55.9  +5:42.6  166.12
 72  70 FOSTER Angus  1995  CAN   38:12.0  +6:58.7  198.62
 73  75 KYRIAZIS Dimitrios  1994  GRE   40:10.9  +8:57.6  249.39
Annonse







Annonse