Resultater U23-VM Rasnov - 15 km klassisk - Menn 2016



Resultater U23-VM - 15 km klassisk, menn
Rasnov, Romania - 23. februar 2016

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  6 BURMAN Jens  1994  SWE   40:02.0     18.15
 2  1 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   40:28.8  +26.8  27.08
 3  9 GUNNULFSEN Mikael  1993  NOR   40:38.6  +36.6  30.34
 4  10 PARISSE Clement  1993  FRA   40:58.2  +56.2  36.87
 5  4 ROSTOVTSEV Dmitriy  1993  RUS   41:02.9  +1:00.9  38.43
 6  15 AUGDAL Eirik Sverdrup  1995  NOR   41:45.6  +1:43.6  52.65
 7  14 JOUVE Richard  1994  FRA   41:50.5  +1:48.5  54.29
 8  3 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   41:54.5  +1:52.5  55.62
 9  42 VUORINEN Lauri  1995  FIN   42:00.5  +1:58.5  57.62
 10  2 HOEL Johan  1994  NOR   42:01.8  +1:59.8  58.05
 11  8 CHAUVIN Valentin  1995  FRA   42:02.9  +2:00.9  58.42
 12  7 RUEESCH Jason  1994  SUI   42:05.8  +2:03.8  59.38
 13  36 KNOP Petr  1994  CZE   42:14.2  +2:12.2  62.18
 14  5 SEMIKOV Ilia  1993  RUS   42:18.5  +2:16.5  63.61
 15  28 SANDSTROEM Bjoern  1995  SWE   42:24.4  +2:22.4  65.58
 16  17 HERZOG Daniel  1993  GER   42:35.9  +2:33.9  69.41
 17  49 AHONEN Ville  1994  FIN   42:37.8  +2:35.8  70.04
 18  27 BASSETTI Giacomo  1995  SUI   42:38.6  +2:36.6  70.31
 19  31 OJANSIVU Antti  1993  FIN   42:51.9  +2:49.9  74.74
 20  18 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ   42:52.3  +2:50.3  74.87
 21  23 POUYE Alexandre  1993  FRA   42:55.1  +2:53.1  75.80
 22  12 BIELER Livio  1993  SUI   42:58.1  +2:56.1  76.80
 23  21 MARTIN Adam  1994  USA   43:04.2  +3:02.2  78.83
 24  13 KULESHOV Alexander  1993  RUS   43:04.5  +3:02.5  78.93
 25  48 UDA Akihito  1995  JPN   43:13.8  +3:11.8  82.03
 26  41 FELLNER Adam  1993  CZE   43:16.9  +3:14.9  83.06
 27  19 CALDWELL Patrick  1994  USA   43:29.4  +3:27.4  87.23
 28  38 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   43:38.9  +3:36.9  90.39
 29  22 BRATRUD Kyle  1993  USA   43:48.1  +3:46.1  93.45
 30  25 PELLEGRIN Sebastiano  1994  ITA   43:48.9  +3:46.9  93.72
 31  55 SEGEC Andrej  1994  SVK   43:50.2  +3:48.2  94.15
 32  34 ALEV Alvar Johannes  1993  EST   43:57.1  +3:55.1  96.45
 33  32 SIMENC Miha  1995  SLO   44:02.5  +4:00.5  98.25
 34  37 ISHIKAWA Jun  1993  JPN   44:03.8  +4:01.8  98.68
 35  58 SELLER Ludek  1995  CZE   44:05.1  +4:03.1  99.12
 36  16 HILL Scott James  1994  CAN   44:05.3  +4:03.3  99.18
 37  20 RUUS Marcus  1994  SWE   44:21.1  +4:19.1  104.44
 38  54 SULEK Miroslav  1993  SVK   44:21.5  +4:19.5  104.58
 39  26 PEROTTI Manuel  1994  ITA   44:31.1  +4:29.1  107.78
 40  29 CEBULLA Marius  1995  GER   44:45.9  +4:43.9  112.70
 41  46 KOTENKO Andrei  1993  KAZ   44:52.6  +4:50.6  114.94
 42  40 CARLYLE Jack  1993  CAN   44:56.0  +4:54.0  116.07
 43  50 KATTNIG Johannes Fabian  1994  AUT   44:56.2  +4:54.2  116.14
 44  30 ZELGER Stefan  1995  ITA   45:08.7  +5:06.7  120.30
 45  63 NAUMOV Vasilii  1995  BLR   45:29.8  +5:27.8  127.33
 46  52 BIKSE Indulis  1995  LAT   45:30.3  +5:28.3  127.49
 47  39 MUKHIN Rinat  1994  KAZ   45:37.0  +5:35.0  129.72
 48  51 CIOANCA Alin Florin  1995  ROU   45:45.2  +5:43.2  132.45
 49  57 YAREMENKO Kostyantyn  1994  UKR   45:45.5  +5:43.5  132.55
 50  43 FUJINOKI Hikari  1993  JPN   45:54.3  +5:52.3  135.49
 51  69 PALIAKOU Artsiom  1995  BLR   45:59.3  +5:57.3  137.15
 52  65 CHOWANIAK Mateusz  1995  POL   45:59.6  +5:57.6  137.25
 53  35 DUMAS Alexis  1995  CAN   46:15.1  +6:13.1  142.41
 54  47 MAKI Joni  1995  FIN   46:22.3  +6:20.3  144.81
 55  53 HANNEMAN Logan  1993  USA   46:30.3  +6:28.3  147.48
 56  24 VEERPALU Andreas  1994  EST   46:32.1  +6:30.1  148.08
 57  44 ANTOS Jakub  1994  CZE   46:34.5  +6:32.5  148.87
 58  56 VOEGELI Martin  1995  LIE   46:38.2  +6:36.2  150.11
 59  70 JUMANIYAZAU Tsimur  1993  BLR   46:39.0  +6:37.0  150.37
 60  62 STROLIA Tautvydas  1995  LTU   46:41.5  +6:39.5  151.21
 61  45 HABENICHT Tobias  1993  AUT   47:06.9  +7:04.9  159.67
 62  33 DADIC Edi  1993  CRO   47:07.7  +7:05.7  159.93
 63  61 CHELENKO Oleksandr  1995  UKR   47:13.0  +7:11.0  161.70
 64  60 BURY Kamil  1995  POL   47:41.9  +7:39.9  171.32
 65  66 RUCKI Bartlomiej  1995  POL   48:08.3  +8:06.3  180.12
 66  71 LITVIN Vladyslav  1997  UKR   49:39.3  +9:37.3  210.42
 67  72 BURSILL Jackson  1993  AUS   50:37.0  +10:35.0  229.64
 68  73 LAGLER Kristof  1994  HUN   52:12.5  +12:10.5  261.45
 69  68 PUIGDEFABREGAS Marcos  1994  SPA   53:45.9  +13:43.9  292.55
 70  74 PANYIK David  1995  HUN   57:58.3  +17:56.3  376.62
Disqualified
   59 LOCKE Julien  1993  CAN       
   11 SVENSSON Oskar  1995  SWE       
Did not start
   67 AYCICEK Omer  1995  TUR       
Did not finish
   64 MOTOR Konrad  1993  POL     


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +