SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater U23-VM Vuokatti - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

Resultater U23-VM

12. februar 2021

Vuokatti - Finland

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - FRI

* Liste med 5 mellomtider (obs! flere av passeringspunktene fungerte ikke optimalt)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
156MARCISZ Izabela2000POL28:13.60.0039.38
238LINDSTROEM Louise2000SWE28:24.8+11.244.67
351AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR28:33.2+19.648.64
455DOLCI Flora1999FRA28:45.0+31.454.21
537LAUKLI Sophia2000USA28:45.8+32.254.59
642ARNESEN Synne1998NOR28:49.9+36.356.53
757EIDUKA Patricija2000LAT28:56.1+42.559.46
858SWIRBUL Hailey1998USA28:57.4+43.860.07
946KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR29:05.6+52.063.94
1041GRUKHVINA Anna1999RUS29:13.0+59.467.44
1134JIALIN Bayani1999CHN29:14.7+1:01.168.24
1233LAMSA Emmi1998FIN29:25.5+1:11.973.34
1345YOKOHAMA Shiori1999JPN29:27.3+1:13.774.19
1450DI CENTA Martina2000ITA29:29.0+1:15.475.00
1547MENSHOVA Zhanna1999RUS29:31.3+1:17.776.08
1648HOFMANN Amelie2000GER29:33.6+1:20.077.17
1749MATSOKINA Hristina1998RUS29:40.2+1:26.680.29
1826ABRAHAMSSON Hanna2000SWE29:41.8+1:28.281.04
1940MANDELJC Anja1999SLO29:50.8+1:37.285.29
2010BOOK Josefiina1999FIN29:53.2+1:39.686.43
2131DE ZOLT PONTE Chiara1998ITA29:57.1+1:43.588.27
2252YAKUNINA Maya1998RUS30:05.7+1:52.192.33
2319LAWSON Alexandra1998USA30:08.0+1:54.493.42
2417SANNESS Nora2000NOR30:11.1+1:57.594.88
2532KARALIOVA Hanna1998BLR30:16.5+2:02.997.43
2639VILA OBIOLS Carola1999AND30:20.8+2:07.299.47
274ELLIOTT Elizabeth2000CAN30:24.3+2:10.7101.12
2843KOBAYASHI Chika1998JPN30:25.2+2:11.6101.54
2930KAHARA Jasmin2000FIN30:30.6+2:17.0104.09
307KECK Lena2000GER30:31.6+2:18.0104.57

3135MONSORNO Nicole2000ITA30:32.9+2:19.3105.18
3213SAALO Siiri2000FIN30:47.6+2:34.0112.12
3327NOVAKOVA Adela2000CZE30:51.6+2:38.0114.01
3453STEINER Desiree1998SUI30:52.9+2:39.3114.63
3521PULLES Mariel Merlii1998EST30:54.4+2:40.8115.34
3629RUCKA Eliza2000POL30:58.3+2:44.7117.18
3714RICHARDSON Annika1998CAN31:00.2+2:46.6118.08
3844SHALYGINA Kseniya1998KAZ31:01.3+2:47.7118.60
3912MEHAIN Hannah1998CAN31:27.1+3:13.5130.78
4018STEPASHKINA Nadezhda1998KAZ31:44.5+3:30.9139.00
418GRANSTROM Beth2000CAN31:56.2+3:42.6144.53
4224RIEDENER Nina2000LIE32:06.1+3:52.5149.21
4322MAKHMUTOVA Kamila1999KAZ32:11.4+3:57.8151.71
4425ZERJAV Neza1999SLO32:19.7+4:06.1155.63
456ANDERSON Renae1998USA32:21.5+4:07.9156.48
4615STENMAN Ebba1998SWE32:21.9+4:08.3156.67
4720HOLIKOVA Zuzana1999CZE32:23.2+4:09.6157.28
4828KOBIELUSZ Magdalena2000POL32:37.1+4:23.5163.85
4916ANDRYIUK Sviatlana1999BLR32:37.8+4:24.2164.18
503RUBLOVA Daria2000UKR33:04.5+4:50.9176.79
5123DUMAN Aysenur1999TUR33:19.7+5:06.1183.97
5211DAVYDZENKA Valeryia2000BLR33:33.3+5:19.7190.40
535MELNIK Anna1998KAZ33:53.0+5:39.4199.70
549KACMAZ Seher1998TUR34:22.2+6:08.6213.49
551AYALA Natalia2004CHI40:30.5+12:16.9387.47
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
2BERANOVA Tereza1998CZE
36GAL Melissa1999FRA
54LOHMANN Lisa2000GER
Annonse







Annonse