Resultater U23-VM Vuokatti - Menn - 15 km - 2021


Annonse

Resultater U23-VM

12. februar 2021

Vuokatti - Finland

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - FRI

* Liste med 7 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
171LAPALUS Hugo1998FRA35:27.60.0025.00
266MOCH Friedrich2000GER35:41.4+13.830.19
358ANDERSEN Iver Tildheim2000NOR35:46.3+18.732.03
468POROMAA William2000SWE35:48.5+20.932.86
564MOSEBY Haavard1999NOR35:52.6+25.034.40
654HERBERT Johan1999SWE35:59.7+32.137.07
757KILIVNYUK Kirill1998RUS36:15.7+48.143.09
832MIKAYELYAN Mikayel1999ARM36:17.1+49.543.61
970SCHUMACHER Gus2000USA36:19.9+52.344.67
1062VERMEULEN Mika1999AUT36:21.3+53.745.19
1169ARDASHEV Sergey1998RUS36:29.2+1:01.648.16
1265HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR36:40.9+1:13.352.56
1353WONDERS Hunter1998USA36:42.2+1:14.653.05
1443KUCHLER Albert1998GER36:43.0+1:15.453.35
1528LINDHOLM Remi1998FIN36:48.9+1:21.355.57
1661RYBOCHKIN Yaroslav1998RUS36:50.4+1:22.856.13
1751VIGANTS Raimo1999LAT36:58.2+1:30.659.07
1860CYR Antoine1998CAN36:59.0+1:31.459.37
1956MANCINI Tom1998FRA37:00.6+1:33.059.97
2030RITCHIE Graham1998CAN37:02.6+1:35.060.72
2137DROLET Remi2000CAN37:04.2+1:36.661.32
2259GRAZ Davide2000ITA37:04.4+1:36.861.40
2350JOHANSSON Leo1999SWE37:04.9+1:37.361.59
2467ANDERSSON Fredrik1998SWE37:08.1+1:40.562.79
2534KOZLOVSKY Vladimir1999CZE37:08.4+1:40.862.90
268KOIVISTO Petteri2000FIN37:12.1+1:44.564.29
2713VUORELA Johannes2000FIN37:15.8+1:48.265.68
2836TICCO Giovanni2000ITA37:16.5+1:48.965.95
2922RUUSKANEN Arsi1999FIN37:18.1+1:50.566.55
3029GASPERI Michele2000ITA37:30.3+2:02.771.14

3144YAMASHITA Haruki1999JPN37:34.1+2:06.572.57
3249KNOPF Florian1999GER37:35.3+2:07.773.02
3341OGDEN Ben2000USA37:35.6+2:08.073.13
3447HEGDAL Vebjoern1998NOR37:38.3+2:10.774.14
3545HIMMA Martin1999EST37:44.6+2:17.076.51
3633HIROSE Ryo2000JPN37:47.9+2:20.377.75
3726CRV Vili1999SLO37:58.7+2:31.181.82
3824ZALCIK Kim1999CZE38:04.9+2:37.384.15
3935SCHOONMAKER James Clinton2000USA38:08.2+2:40.685.39
4063HENDRY Samuel Gary1999CAN38:14.4+2:46.887.72
4155FAEHNDRICH Cyril1999SUI38:21.8+2:54.290.50
4231LASKIN Tsimur1999BLR38:31.2+3:03.694.04
4352CORADAZZI Martin1998ITA38:36.0+3:08.495.84
4427HABUKI Yuito2000JPN38:45.4+3:17.899.37
4539KALIVODA Tomas1998CZE38:46.0+3:18.499.60
4623SOSSAU Anian2000GER38:59.1+3:31.5104.53
4738HARATYK Mateusz1998POL39:01.4+3:33.8105.39
4846GRIDIN Nikita2000KAZ39:20.8+3:53.2112.69
4919MATASSOV Svyatoslav2000KAZ39:21.2+3:53.6112.84
5011DAMIAN Dawid2000POL39:25.9+3:58.3114.60
514WOLFE Hamish1998GBR39:26.0+3:58.4114.64
5248FILIMONOV Denis1999RUS39:36.6+4:09.0118.63
539RENDA Andrej2000SVK39:40.5+4:12.9120.09
5442ERIC Strahinja2000BIH39:46.0+4:18.4122.16
5514ROOS Henri1998EST39:52.2+4:24.6124.49
5640LYUFT Ivan1998KAZ39:57.0+4:29.4126.30
5718OGLAGO Amed1998TUR40:12.9+4:45.3132.28
5825KIM Minwoo1998KOR40:31.7+5:04.1139.34
5916SKOWRON Michal1998POL40:32.1+5:04.5139.50
6021FIRAT Yusuf Emre2000TUR40:52.4+5:24.8147.13

6112AYDIN Hamit Tarik2000TUR40:59.1+5:31.5149.65
6215KAZLOUSKI Vital1998BLR41:02.7+5:35.1151.00
637BENEDIKTSSON Dagur1998ISL41:09.3+5:41.7153.48
6420COLIC Milos1999BIH41:27.1+5:59.5160.18
656MISHCHENKO Oleh2000UKR42:11.6+6:44.0176.91
6617DIRTU-LUNIC Valentin2000ROU42:31.0+7:03.4184.20
675MACI Ramazan1999TUR44:37.6+9:10.0231.81
683JANUSKEVICIUS Paulius2000LTU46:20.7+10:53.1270.57
692DASHDONDOG Munkhgerel1999MGL46:41.6+11:14.0278.43
701THEALL Andrew1998COL47:19.1+11:51.5292.53
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
10SHPUNTAU Yahor1999BLR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse