Resultater U23-VM Vuokatti - Menn - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater U23-VM

11. februar 2021

​(flyttet hit fra onsdag 10. pga kulde)

Vuokatti - Finland

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11TERENTEV Alexander1999RUS3:05.790.0039.57
211SKAANES Haakon1999NOR3:08.66+2.8758.11
337OGDEN Ben2000USA3:08.97+3.1860.11
46CERNY Ondrej1999CZE3:09.11+3.3261.01
57ARDASHEV Sergey1998RUS3:09.45+3.6663.21
64RYSSTAD Aron Aakre1999NOR3:10.28+4.4968.57
712SCHOONMAKER James Clinton2000USA3:10.52+4.7370.12
85KUZNETSOV Andrey1998RUS3:10.68+4.8971.15
98FILIMONOV Denis1999RUS3:11.25+5.4674.84
109MOSEBY Haavard1999NOR3:11.79+6.0078.32
1126MOCELLINI Simone1998ITA3:12.00+6.2179.68
1221MANNILA Lauri1998FIN3:12.04+6.2579.94
1336EKBERG Johan2000SWE3:12.08+6.2980.20
143HEGDAL Vebjoern1998NOR3:12.38+6.5982.13
1534CYR Antoine1998CAN3:12.63+6.8483.75
1616GROND Valerio2000SUI3:12.85+7.0685.17
1719HIMMA Martin1999EST3:12.92+7.1385.62
182RIEBLI Janik1998SUI3:13.32+7.5388.21
1923GRALL-JOHNSON Pierre1999CAN3:13.36+7.5788.46
2025BERGLUND Gustaf1998SWE3:13.49+7.7089.30
2151DROLET Remi2000CAN3:13.99+8.2092.53
2218RITCHIE Graham1998CAN3:14.00+8.2192.60
2310GRAZ Davide2000ITA3:14.39+8.6095.12
2427POIKONEN Verneri1998FIN3:14.60+8.8196.47
2533SHPUNTAU Yahor1999BLR3:14.74+8.9597.38
2632JAGER Luke2000USA3:14.95+9.1698.73
2728KALIVODA Tomas1998CZE3:15.14+9.3599.96
2820FAEHNDRICH Cyril1999SUI3:15.35+9.56101.32
2924DELLAGIACOMA Stefano1999ITA3:15.36+9.57101.38
3015SOSSAU Anian2000GER3:15.72+9.93103.71

3122SCHELY Theo1999FRA3:16.29+10.50107.39
3252KARPPANEN Miro1998FIN3:16.37+10.58107.91
3340KNOPF Florian1999GER3:16.75+10.96110.36
3443MATASSOV Svyatoslav2000KAZ3:16.99+11.20111.91
3546YAMASHITA Haruki1999JPN3:17.39+11.60114.49
3657TOSSAVAINEN Juuso1998FIN3:18.65+12.86122.63
3735VIGANTS Raimo1999LAT3:19.24+13.45126.44
3813MRKONJIC Lukas1999AUT3:20.10+14.31132.00
3929CRV Vili1999SLO3:20.34+14.55133.55
4030VERMEULEN Mika1999AUT3:20.49+14.70134.52
4114SCHUMACHER Gus2000USA3:20.57+14.78135.03
4231ROOS Henri1998EST3:20.91+15.12137.23
4317MANCINI Tom1998FRA3:21.32+15.53139.88
4439LYUFT Ivan1998KAZ3:21.58+15.79141.56
4538ANDERSSON Fredrik1998SWE3:21.95+16.16143.95
4648DAMIAN Dawid2000POL3:22.01+16.22144.33
4741GRIDIN Nikita2000KAZ3:23.40+17.61153.31
4844SKOWRON Michal1998POL3:24.51+18.72160.48
4960HIROSE Ryo2000JPN3:25.84+20.05169.07
5042TICCO Giovanni2000ITA3:27.33+21.54178.69
5153MIKAYELYAN Mikayel1999ARM3:27.94+22.15182.63
5250BENEDIKTSSON Dagur1998ISL3:28.00+22.21183.02
5363KUCHLER Albert1998GER3:29.14+23.35190.39
5462HABUKI Yuito2000JPN3:32.83+27.04214.22
5545ERIC Strahinja2000BIH3:34.69+28.90226.23
5656FIRAT Yusuf Emre2000TUR3:34.86+29.07227.33
5759RENDA Andrej2000SVK3:34.89+29.10227.52
5867AYDIN Hamit Tarik2000TUR3:38.02+32.23247.74
5949DIRTU-LUNIC Valentin2000ROU3:38.78+32.99252.65
6058KAZLOUSKI Vital1998BLR3:38.84+33.05253.04

6166MISHCHENKO Oleh2000UKR3:39.07+33.28254.52
6254JANUSKEVICIUS Paulius2000LTU3:40.50+34.71263.76
6364WOLFE Hamish1998GBR3:41.80+36.01272.16
6469KIM Minwoo1998KOR3:42.77+36.98278.42
6561OGLAGO Amed1998TUR3:44.24+38.45287.91
6670MACI Ramazan1999TUR3:51.64+45.85335.71
6768COLIC Milos1999BIH4:07.20+1:01.41436.21
6865DASHDONDOG Munkhgerel1999MGL4:23.77+1:17.98543.24
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
47KOZLOVSKY Vladimir1999CZE
55ZALCIK Kim1999CZE
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse