Resultater Ulfstindmila 2018



Resultater Ulfstindmila - 10 km
Tromsø, Troms - 1. mai 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Komplette resultater

Kvinner:

Plass

Etternavn

Fornavn

Klubb

Tid

1.

Johannesen

Synne Øien

Tromsø Løpeklubb

34:11:00

2.

Rosslund

Ingjerd

 

35:54:00

3.

Paulsen

Mariann

 

44:28:00

4.

Serezhnikova

Olga

Northern Runners

45:51:00

5.

Johnsen

Isabel

 

46:58:00

6.

Giske

Erle Svebakk

 

47:06:00

7.

Sørensen

Magnhild Reddy

Northern Runners

49:23:00

8.

Hop

Emily

Ulfstind

50:15:00

9.

Giske

Venke

TPIL

50:47:00

10.

Moe

Ingebjørg

Northern Runners

50:49:00

11.

Lorentzen

Natalie

Northern Runners

51:00:00

12.

Weum

Maren

Northern Runners

57:52:00

13.

Lien

Ingrid Hovda

Northern Runners

58:35:00

14.

Hemmingsen

Ingrid K.

Northern Runners

58:42:00

15.

Myrstad

Sylvi

 

59:11:00

16.

Johansen

Ann Helen

Northern Runners

59:45:00

17.

Olsen

Nina

Northern Runners

59:55:00

 

Menn:

Plass

Etternavn

Fornavn

Klubb

Tid

1.

Sommerseth

Stian Dahl

Tromsø Løpeklubb

29:07:00

2.

Ulriksen

Kristian

Tromsø Løpeklubb

29:22:00

3.

Pettersen

Kristian

Tromsø Løpeklubb

31:09:00

4.

Hovem

Finn Dag

Tromsø Løpeklubb

31:14:00

5.

Jinlakan

Atthapol

Tromsø Løpeklubb

32:11:00

6.

Mikkelsen

Espen

Vadsø Skiklubb

33:25:00

7.

Jensen

Andre'

Tromsø Løpeklubb

33:37:00

8.

Myrvang

Trym

Tromsø Løpeklubb

34:03:00

9.

Frederiksen

Kaj Rune

TUIL

35:06:00

10.

Utnes

Petter

Tromsø Løpeklubb

35:56:00

11.

Kontautas

Donatas

OK Moss

36:34:00

12.

Lande

Per Erik

Ulfstind

36:51:00

13.

Ingbjør

Tor Kristian

Tromsø Kulturskole

37:13:00

14.

Tahlen

Lars

Tromsø Kulturskole

38:07:00

15.

Øvstehage

Martin

Vestringen IL

38:58:00

16.

Christensen

Vegard

Ishavsbyen sykkel

39:03:00

17.

Jakobsen

Sverre

TUIL

41:02:00

18.

Hansen

Martin Almli

Sweco BIL

41:09:00

19.

Ravna

Øyvind

Tromsø skiklubb langrenn

41:37:00

20.

Løvli

Håkon

Tromsø skiskytterlag

41:39:00

21.

Jakobsen

Bjørn Erik

Tromsø Løpeklubb

42:37:00

22.

Sivertsen

Are

 

43:30:00

23.

Didriksen

Tor Ivar

 

44:16:00

24.

Eskeland

Pål

 

44:36:00

25.

Johansen

Jørn Ove

 

44:36:00

26.

Bye

Geir

Northern Runners

44:49:00

27.

Lauritzen

Thomas

Ulfstind

45:08:00

28.

Svalestad

Kristian Olstad

Tromsø Kulturskole

45:06:00

29.

Hop

Haakon

Ulfstind

45:36:00

30.

Johansen

Magne Leo

Northern Runners

46:24:00

31.

Alsvik

Odd Kyrre

Tromsø Kulturskole

47:09:00

32.

Hemingsen

Bjørn Are

Northern Runners

47:56:00

33.

Moe

Nils Harald

Northern Runners

50:40:00

34.

Lundin

Jesper

BUL Tromsø

Brutt

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +