Resultater UltraBirken Løp 2015 - Menn 30-39 år



UltraBirken Løp - 60 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også: Alle andre klasser i UltraBirken Løp 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 51136 John Henry Strupstad FIK Ren-Eng 4:50:41
2 51017 Erling Christiansen   4:53:09
3 51052 Mattias Gärdsback Valbo 4:53:24
4 51153 Eirik Johanessen Sk Vidar/Olympia Sport GIANT Tri Team 5:05:57
5 51183 Frank  Løke   5:26:54
6 51173 Morten Auset Byåsen IL 5:39:09
7 51174 Knut Arild Ringen VESTRINGEN IL 5:52:56
8 51120 Kim Olsen Fredrikstad IF 5:54:00
9 51122 Morten Oseberg Aclima 5:54:21
10 51003 Arunas Andrijauskas   5:58:16
11 51010 Staffan Bengtsson IL Mogutten 6:00:34
12 51082 Peder Sebastian Koldeus Arctic Securities BIL 6:03:45
13 51074 Torbjørn Høvde Østmarka Mjød og Knivstikkarlag 6:08:57
14 51101 Jaakko Mikkonen Nittedal IL 6:21:48
15 51025 Morten Eilifsen Rindal IK 6:21:57
16 51125 Tommy Prøitz   6:23:53
17 50063 Eirik Heilmann Team Baris 6:37:10
18 51018 Andrew James Combe   6:39:17
19 51055 Jan Erik Hansen Team Knerten 6:42:21
20 51026 Anders Ellefsen Mot ny horisont 6:46:48
21 51169 Kay Rune Skarseth   6:48:23
22 51197 Halvor Been RYGGEJOGGEN 6:51:37
23 51144 Kristoffer Barbøl Vikebak   6:53:09
24 51041 Øistein Schmidt Galaaen Kondis 6:59:42
25 51064 Timmy Herland   7:03:13
26 51131 Magnus Skånøy Team Skånøy 7:05:31
27 51157 Knut Stensberg Ringsaker Kommune 7:11:02
28 51040 Erling Furunes Fufighters 7:14:52
29 51138 John Tore Syrstad Romerike Ultraløperklubb 7:15:03
30 51028 Christian Evensen Romerike Ultraløperklubb 7:18:26
31 51051 Lars Erik Gylland   7:18:44
32 51142 Stein Ingar Valle-Marthinsen   7:19:37
33 51001 Gøran Andersen   7:22:53
34 51081 Martin Klaesson   7:23:46
35 51176 Truls Gran Valekro Jakt & Cocktail 7:28:48
36 51124 Peter Magnus Prestesæter Vestre Gran IL 7:43:58
37 51021 Nils Jørgen Derbakk   7:52:56
38 51085 Romain LAFFITTE Technip running 7:53:35
39 51171 Magne Kjensli LKBIL 8:04:39
40 51099 Kristian Strøm Mevik Salten Brann 8:12:41
41 51172 Sindre Skånøy   8:24:51
42 51049 Frode Gulliksen Bryne CK 8:30:23
42 51116 Espen Nyland   8:30:23
44 51079 Erlend Winther Johnsen Førstegangsløperne 8:44:41
45 51164 Tommy Wold Brp/Salten brann 8:47:41
46 51149 Frode Øyberg   8:50:26


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +