Resultater UltraBirken Løp 2015 - Menn 40-49 år



UltraBirken Løp - 60 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også: Alle andre klasser i UltraBirken Løp 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 51192 Robert Hansen Storgaten Bil 5:14:12
2 51137 Arne Olav Sunde Oslofjord Triatlon 5:36:48
3 51170 Arild Eiken Brattvåg IL 5:38:26
4 51129 Vidar Sire Torpo IL 5:56:50
5 51046 Morten Grønneberg Team BAR 6:09:21
6 51178 Dag Helland-Hansen Jardar 6:10:55
7 51011 Jens Petter Berntsen Vealøs Sjømannsforening 6:17:06
8 51031 Pål Figenschau Kolbotn SK 6:19:32
9 51115 Mariusz Nowostawski PonadSiebie 6:25:51
10 51114 Mats Nordqvist Statnett BIL 6:26:18
11 51128 Kjetil Schonhowd Lillehammer Skiklub 6:29:22
12 51000 Geir Andersen Romerike Ultraløperklubb 6:36:10
13 51024 Simon Lund Eikrem Trondheim Kommune Byutvikling 6:44:50
14 51181 Arnstein Sørbøen   6:47:43
15 51103 Leif Theodor Moen Tarzanklubben 6:51:51
16 51163 Svein-Tore Nilsen Kristiansand Løpeklubb 6:53:28
17 51135 Erlend Steffensen Charlottenlund Sportsklubb 6:54:34
18 51086 Jon Land Team Rufoss 6:54:39
19 51160 Richard Høgås Teamsport 1 Lillehammer 6:56:11
20 51096 Jørn Egil Lundsør   6:57:09
21 51005 Geir Inge Austbø Tveit Mud & Sweat 6:57:24
22 51168 Arne Nåtedal IL Ivrig 6:57:33
23 51038 Hans Petter Fuglerud Sportsklubben Kraft 7:01:46
24 51117 Roar Nylende Ottestad IL 7:03:06
25 51066 Knut Hodnebrog Blomsterringen 7:11:23
26 51175 Cato Berger Team Naprapatklinikken 7:21:42
27 51158 Audun Torbjørnsen Vestringen IL 7:21:43
28 51186 Trond Arne Nordstrand   7:21:50
29 51078 Terje Vartdal Johansen   7:26:17
30 51073 Stig Morten Høihilder Baglerne 7:27:12
31 51065 Andy Hillier   7:31:10
32 51104 Steinar Moen Tarzanklubben 7:33:21
33 51166 Jørgen Synnestvedt Milslukern 7:36:41
34 51020 Thor Arne Dalholt Skye 7:37:10
35 51019 Edvard Christian Dahl Romerike Ultraløperklubb 7:43:00
36 51083 Lasse Kollerud Sport 1 Gruppen 7:49:18
36 51035 Erik Fostervoll Nordic Choice Happy Sports Team 7:49:18
38 51119 Thomas Oftedal GTI-Friidrett, Stavanger Triathlonklubb 7:49:57
39 51048 Gregor Gucwa Romerike Ultraløperklubb 7:52:40
40 51036 Dennis Franzen Mora IFK 7:57:39
41 51094 Per Lennartzon Ekerö 8:04:10
42 51110 John Oscar Ness Harestua IL 8:09:07
43 51008 Alexander Balfour   8:12:29
44 51007 Ole Fredrik Bakken Salten Brann 8:12:41
45 51145 Robert Wagner Tjukkas Ultra Club 8:21:32
46 51054 Espen Hagen Flytoget AS 8:35:21
47 51113 Ketil Nilsen   8:35:43
48 51023 Morten Eide Arkitektkontoret Eide og Haslestad As 8:37:40
49 51030 Erling Santi Falch Team Falch 9:22:28
50 51090 Bjørgulf Lauvdal BDO AS 9:27:53
51 51088 Kenneth Larssen brg entreprenør 9:29:17
52 51057 Ronny Borgen Hansen Opptur Meland 9:51:48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +