Resultater UltraBirken Løp 2016 - Menn 30-39 år



UltraBirken Løp - 60 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i UltraBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 51104 John Henry Strupstad FIK Ren-Eng 4:41:23
2 51153 Kjartan Helland Moi IL/ Mizuno 4:48:18
3 51050 Eirik Johannessen CYL Airnergy/Olympia Sport 4:49:29
4 51093 Simen Rustad Romerike Ultraløperklubb 4:49:57
5 51144 Morten Auset Byåsen IL/Team Ronhill 4:58:04
6 51032 Eirik Gundersen PROA Eiendomsmegling 5:02:39
7 51057 Peder Sebastian Koldeus Carnegie AS 5:29:42
8 51083 Morten Oseberg Aclima 5:38:15
9 51045 Torbjørn Høvde Østmarka Mjød og Knivstikkarlag 5:38:49
10 51166 Eirik Heilmann   5:43:41
11 51033 Kim Andre Hansen Team Pluggen Elektro 5:51:55
12 51090 Torkel Ristebråten Team A-MacG / Statoil BIL 5:52:03
13 51162 Daniel Peter Barth   5:53:03
14 51046 Marius Håkonsen Hakadal 6:10:28
15 51105 Bjørn Sundvor Bjerkreim IL 6:13:49
16 51062 Kenneth Kaastad   6:18:52
17 51119 Ragnar Øien Romerike Ultraløperklubb 6:25:01
18 51111 Lars Kristian Trønsdal   6:25:20
19 51071 Sebastian Nau   6:26:44
20 51023 Anton Evgrafov SquirrelTeam 6:30:32
21 51086 Peter Magnus Prestesæter Vestre Gran / Marcello 6:30:46
22 51026 Stian Solbakken Gjesdahl   6:33:01
23 51117 Ole Jørgen Vik Tomrefjord IL 6:36:34
24 51064 jan kjell larsen   6:42:12
25 51137 Jonas Mordal Dretvik   6:49:56
26 51048 Marius Jakobsen   6:55:06
27 51136 Piotr Predkiel   7:05:07
28 51016 Kenneth Dæhlen Romerike Ultraløperklubb 7:06:46
29 51099 Kay Rune Skarseth   7:17:20
30 51124 Magnus Aabech   7:22:28
31 51163 Michal Gorol   7:25:05
32 51070 Martin Mildestveit Tempo Triathlon Club 7:36:11
33 51080 Lars Philip Olaussen Romerike Runners 7:40:43
34 51114 Edie van den Berge   7:46:34
35 51106 Ronny Sørbønsveen   7:47:00
36 51001 Vegar Antonsen Team Antonsen 7:47:20
37 51031 Frode Gulliksen   7:59:29
38 51077 Espen Nyland   7:59:30
38 51102 Ole Martin Stormoen   7:59:30
40 51127 Erlend Winther Johnsen Kontor 117 8:05:46
41 51097 Ove Johan Schumann Utleira og Omegn gjørmeentusiaster og grusbankarlag 8:10:17
42 51052 Espen Johansen   8:27:19
43 51115 Pål Vermedal   8:50:37


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +