Resultater UltraBirken Løp 2016 - Menn 40-49 år

UltraBirken Løp - 60 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i UltraBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 51103 Åge Mikael Strand Grindvoll IL 5:25:39
2 51145 Anders Jøranli Søre Ål IL / Piratbirken 5:37:14
3 51120 Hans Petter Økern Team Ull 5:45:28
4 51139 Vidar Sire Torpo IL 5:47:06
5 51010 Kristian Birk   5:47:45
6 51149 Rune Dybwad #Russergutta 5:48:06
7 51051 Tom Johannessen Fet skiklubb 5:48:14
8 51009 Lars Bern IK Stern 6:01:17
9 51076 Mariusz Nowostawski PonadSiebie.pl 6:04:56
10 51028 Sylwester Gruba   6:15:51
11 51096 Kjetil Schonhowd Lillehammer Skiklub 6:23:01
12 51040 Svein Tore Holsether Yara 6:24:07
13 51075 Jørgen Norling Etnedal skilag/Norkart 6:26:11
14 51131 Roberto Plascencia Tannlegebislett 6:27:17
15 51079 Arne Nåtedal IL Ivrig 6:42:55
16 51110 Tarjei Gleditsch Treen REPSOLrunners 6:43:26
17 51027 Ivar Wilhelm Grosvold   6:47:53
18 51038 John Hodnefjell Team Garuda 6:47:59
18 51039 Richard Hodnefjell Team Garuda 6:47:59
20 51092 Erlend Rotvik Asker Triathlon 6:48:59
21 51006 Cato Berger Team Naprapatklinikken 6:50:16
22 51138 Trond Arne Nordstrand Norkart 6:53:27
23 51035 Geir Hanssen Stiftstaden Sykkelklubb 6:53:40
24 51020 Thomas Eitzen   6:54:18
25 51129 Tore Knudsen Bakkhaugen Langløparlag 6:54:22
26 51055 Frank Jørgensen   6:56:27
27 51155 Roar Storm Evry BIL 7:06:17
28 51140 Bjørn Torger Aulstad Ly Forsikring BIL 7:08:07
29 51165 Martin  Norlander   7:11:29
30 51122 Jostein Ørum Ingen 7:12:50
31 51121 FULVIO ØKSENDAL Bèrghem Ultraløperklubb 7:13:41
32 51087 Ronny Hagbart Raet   7:22:16
33 51156 Robert Wagner   7:33:37
34 51011 Idar Birkeland Alversund 7:41:12
35 51072 Stig Morten Negård SpareBank 1 SMN 7:44:26
36 51000 Goran Andersson Guttatur Løpar Lag 7:46:34
37 51025 Morten Kristian Fjeld Esso Raff Sport 7:56:28
38 51012 Maciej Borowski   7:58:09
39 51146 Mads Rimstad Romerike Ultraløperklubb 8:04:07
40 51018 Morten Eide   8:06:28
41 51141 Kai Ove Berg Ring IL 8:34:23
42 51151 Øyvind Hammer   8:50:37
43 51081 Joan Olive Diedre 9:10:55
44 51003 Ole Kristian Velstadbråten Bangås Holmestrand Ultraløperklubb 9:24:18


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +