Resultater UltraBirken Løp 2017 - Menn 40-49 år



UltraBirken Løp - 60 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 51159 Vegard Triseth Norconsult BIL 5:28:09 +0:00
2 51112 Henrik Strøm-Roum Lyn Ski 5:43:33 +15:24
3 51090 Ole  Rosengren Oldboys Masters 5:44:41 +16:33
4 51166 Anders Jøranli   5:50:12 +22:03
5 51124 Hans Petter Økern Team Ull 6:00:52 +32:44
6 51152 Torbjørn Høvde Norrøna BIL 6:06:44 +38:35
7 51116 Årstein Svihus Varegg 6:14:02 +45:53
8 51078 Harald Nyberg   6:14:15 +46:06
9 51128 Per Erik Skogrand   6:17:37 +49:28
10 51094 Teemu Ryymin   6:19:11 +51:02
11 51138 Björn Jorlöv Lonesome Runners 6:21:53 +53:44
12 51077 Mariusz Nowostawski   6:23:12 +55:03
13 51157 Jørgen Norling Norkart BIL 6:23:35 +55:26
14 51109 Anders Spilling Schibsted Norge 6:24:44 +56:36
15 51098 Peter Schneider Sport Schneider Trail Team 6:26:04 +57:55
16 51092 Jakob Rusten   6:26:34 +58:25
17 51103 Vidar Skaar   6:27:41 +59:32
18 51158 Dag Hallgeir Steinset Moen Sportsklubb 6:27:49 +59:40
19 51154 Bjørn Torger Aulstad Romerike Ultraløperklubb/Rottenrunners of Rudsbygd 6:29:54 +1:01:45
20 51071 Jonne Lövkvist Set sail if 6:33:36 +1:05:27
21 51069 Magne Litland Profundum 6:34:53 +1:06:44
22 51059 Tore Knudsen Bakkhaugen Langløparlag 6:41:11 +1:13:02
23 51126 Marius Pilgaard BAHR 6:44:38 +1:16:29
24 51065 Audun Lind-Eriksen Bærum Ultrarunner Society 6:45:26 +1:17:17
24 51001 Erik Andersen Bærum Ultrarunners Society 6:45:26 +1:17:17
26 51010 FRode Brenden Cardio Kickboxing 6:45:27 +1:17:19
27 51066 Björn Lindkvist Sjövalla FK 6:47:28 +1:19:19
28 51146 Vegard Rynning Aasen Eidsvold Værks Skiklub/Forsvarsmateriell 7:05:25 +1:37:16
29 51004 Carsten Bech Romerike Ultraløperklubb 7:07:16 +1:39:07
30 51143 Roar Storm Færder Fyrer 7:10:08 +1:41:59
31 51091 Per Øyvind Rosengren Oldboys Masters 7:13:26 +1:45:17
32 51145 Robert Wagner Færder Fyrer 7:15:35 +1:47:26
33 51137 Morten Fundingsrud Dfi ski 7:21:05 +1:52:56
34 51005 Ken Berget Hølen Idrettsklubb HIK 7:22:50 +1:54:42
35 51006 Kim Berg-Olsen   7:23:38 +1:55:29
36 51009 Tore Ingvald Bjørnarå NGI 7:24:52 +1:56:44
37 51139 Mattias Karlsson Sky Blazers 7:24:53 +1:56:44
38 51017 Morten Eide Færder Fyrer 8:11:55 +2:43:46
39 51038 Reidar Haug   8:18:57 +2:50:48
40 51167 Jørn Hindklev   8:21:13 +2:53:04
41 51141 Rune Otterstad MinaogPapsUltraTeam 8:35:32 +3:07:23
42 51051 Thomas Ingebretsen   8:36:28 +3:08:19
43 51046 Peik Hveem Færder Fyrer 8:50:57 +3:22:48
44 51002 Anders Fremming Anderssen   9:20:16 +3:52:07
44 51025 Christian Fraga   9:20:16 +3:52:07
46 51082 Joan Olive   9:29:08 +4:00:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +