---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater UltraBirken Løp 2019 - Menn 40-49 år



UltraBirken Løp - 60 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50083 Paul Raistrick Equinor BIL 4:56:14 +0:00
2 50112 Vegard Triseth Skagerrak Sportsklubb / Norconsult 5:28:09 +31:55
3 50002 Tomas Andersson ÄLVDALEN Team River Valley Rockers 5:43:34 +47:20
4 50046 Torbjørn Høvde Norrøna BIL 5:44:00 +47:46
5 50080 Morten Oseberg Aclima 5:46:20 +50:06
6 50171 Rune Dybwad Hell Ultraløperklubb 5:55:08 +58:54
7 50184 Eystein Mærk Voll Støren Sportsklubb 5:56:40 +1:00:26
8 50149 Thomas Sandhaug   5:57:22 +1:01:08
9 50097 Vidar Skaar   6:14:55 +1:18:40
10 50176 Thomas Lind Ullensaker/Kisa 6:23:34 +1:27:20
11 50049 Tore Isaksen Hell Ultraløperklubb 6:25:43 +1:29:29
12 50141 Marius Slettingdalen Color Line 6:27:24 +1:31:10
13 50119 Karl-Andre Wian Tønsberg Runners 6:34:11 +1:37:57
14 50130 Lars Bern Tolereds AIK 6:35:11 +1:38:57
15 50018 Kenneth Dæhlen Romerike Ultraløperklubb/Nå er det alvor 6:38:12 +1:41:58
16 50095 Stig Sjølstad Hell Ultraløperklubb 6:42:17 +1:46:03
17 50072 Magne Litland Profundum 6:42:43 +1:46:29
18 50143 David Argalas   6:46:03 +1:49:49
19 50175 Florian Kühn   6:47:27 +1:51:13
20 50115 Ole Jørgen Vik Tomrefjord IL 6:52:34 +1:56:20
21 50128 Andreas Østby OSI friidrett 6:54:15 +1:58:01
22 50120 Marcus Widenfors Team Nordic Trail 6:54:42 +1:58:28
23 50142 Geir Magne Vestby Mjøsa Triatlon 6:58:34 +2:02:20
24 50007 Jon Asphjell Romerike Ultraløperklubb 7:04:38 +2:08:24
25 50192 Anders Emil Krogstad Moss skiklubb 7:23:35 +2:27:21
26 50180 Marius Pilgaard   7:26:55 +2:30:41
27 50135 Asgeir Jordbru B&OI Orientering 7:28:52 +2:32:38
28 50157 Sjur Ellingsen Asker Sk 7:32:29 +2:36:15
29 50022 Anders Ellefsen Mot ny horisont 7:46:39 +2:50:25
30 50048 Thomas Ingebretsen   7:49:04 +2:52:50
31 50179 Roger Pettersen   7:53:53 +2:57:39


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +