Resultater UltraBirken Sykkel 2016 - Menn 30-39 år



Resultater UltraBirken Sykkel - 110 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 26. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 50127 Søren Nissen Racing team Stevens-iHus 4:53:23
2 50051 Ola Kjøren Team Milslukern / Stiftstaden SK 5:02:31
3 50085 Jon Kristian Svaland Birkenes Il 5:07:32
4 50086 Torbjørn Svanstrøm Team Milslukern/LCK 5:15:17
5 50105 Thomas Nærland   5:23:54
6 50013 Thomas Byberg Rennesøy SK 5:26:28
7 50037 Joachim Haug Sarpsborg SK 5:27:30
8 50009 Tor Halvor Bjørnstad-Tuveng Team Trek Mesterhus 5:28:11
9 50059 Lars Ragnar Manengen Lillehammer ck 5:28:12
10 50102 Kjetil Kiledal Isaksen   5:28:45
11 50123 Magnus Cederholm SK Rye 5:32:21
12 50034 Alexander Hagen Soon CK 5:33:51
13 50140 Lars-Ove Thoresen   5:34:36
14 50029 Jon Flydal IF Frøy 5:38:31
15 50060 Dyre Meen Stiftstaden SK 5:40:49
16 50033 Pål Gustavsen kloppa offroad klubb/Bærum kommune Bil 5:41:55
17 50100 Frode Bokerød Halden CK 5:42:35
18 50023 Jørgen Ertnes Sagene og 5:46:36
19 50302 Morten Wettergreen Milslukern Sport 5:48:13
20 50043 Ola Holmestad Ullevål SK/Eika BIL 5:50:11
21 50109 Rune Herheim Vossevangen CK 5:52:12
22 50076 Pål Sande Trollheimen Sk 5:52:38
23 50133 Atle Hartveit Ullensaker CK 5:54:04
24 50143 Halvard Hofsmo Kristiansands CK 5:55:15
25 50062 Pål Erik Moen-Hansen Stovnerkameratene Sykkel 5:55:31
26 50031 Michal Glowacki SK Rye 6:00:45
27 50131 Rune Halvorsen Team Supersport.no 6:01:45
28 50047 Tor-Gunnar Ingvaldsen   6:02:42
29 50093 Ola Tuko Kongsberg IF 6:03:17
30 50036 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 6:04:26
31 50010 Kristian B. Brandsegg Stiftstaden SK 6:05:50
32 50410 Cato Wallin Orstad BMX 6:07:21
32 50642 Kenneth Flesjå Sola Cykleklubb 6:07:21
34 50309 Fredrik Krey Berntz Sagene IF Sykkel 6:07:39
35 50180 Patrick Gould Eidsvoll SK 6:07:42
36 50213 Kenneth Lømo CK Elverum 6:09:20
37 50058 Narve Lybeck Modum Triathlon Klubb 6:09:52
38 50080 Hans Olav Skogstad Ottestad Il Sykkel 6:10:25
39 50226 Sigmund Ringdal Sagene IF Sykkel 6:13:23
40 50193 Anders Holm Stiftsatden sk 6:14:38
41 50110 Anders Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 6:16:12
42 50138 Marius Bekkevold Halden CK 6:17:37
43 50097 Asbjørn Hoel Winnje SK Rye 6:18:15
44 50659 Øystein Vold Jahrmann   6:20:54
45 50240 Eirik Skåra Bogafjell syklekubb 6:23:30
46 50239 Peter Magnus Skarbø   6:23:51
47 50096 Torkjel Haabeth Hurum CK / Team Milsluker'n 6:23:57
48 50202 Erik Konttorp Solør CK 6:25:15
49 50130 Risto Holm NTNUI 6:28:41
50 50145 Geir Henning Lund Sagene IF Sykkel 6:28:54
51 50218 Samund Nordang CK Henie 6:32:37
52 50360 Jørn Larsen Drøbak Frogn IL-Sykkel 6:35:43
53 50205 Theo Lakerveld Tønsberg Cykle Kubb 6:37:21
54 50284 Hans Kristian Aaen Follo SK 6:37:33
55 50128 Kristoffer Schie Nesodden SK 6:37:50
56 50196 Bård Olav Høstmark Moss CK 6:38:20
57 50269 Fredrik Johnsen CK Elverum 6:38:40
58 50016 Sverre Chruickshank Holmestrand SK 6:41:20
59 50369 John Rasmus Moen Kolbotn SK 6:41:39
60 50375 Morten Land Nilsen Ullensaker CK 6:44:08
61 50491 Andreas Gjærde Rye SK 6:45:48
62 50332 Henrik Føien Tunge gir 6:50:22
63 50573 Frode Bartholdsen Sport1 Alta 6:52:50
64 50170 Ståle Elshaug Stiftstaden SK 6:56:31
65 50440 Jørgen Matsen Bull Ski & Kajakk 6:57:58
66 50275 Nils Bjarne Krohn Rauma sk 6:58:35
67 50212 Kenneth Lybekk Kongsberg IF Sykkel 7:00:36
68 50253 Rune Tuko KIF sykkel 7:00:54
69 50564 Arve Sæthre Sogn Ck 7:02:52
70 50312 Jan Reidar Andenes Team Blast Brothers 7:03:02
71 50235 Tore Sekkelsten   7:03:27
72 50038 Jan Kristian Stensland Haugnæss Team 14B Mjøndalen 7:03:57
73 50388 Roger Sand Stiftstaden SK 7:07:44


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +