Resultater UltraBirken Sykkel 2016 - Menn 40-49 år



Resultater UltraBirken Sykkel - 110 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 26. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 50132 Yngvar Alexander Hansen Mosjøen og Omegn Cycleklubb 5:18:24
2 50055 Tom Larsen Stovnerkameratene 5:23:43
3 50267 Sten-Are Harjo Norcem/Leca/Bygg.no 5:35:09
4 50042 Rune Henriksen Norcem/Leca/Bygg.no 5:40:09
5 50118 Arne Myklemyr Bjørn Myhre Sport 5:40:14
6 50095 Truls Veslum Asker Ck 5:44:50
7 50048 Håkon Ishoel Oppdal SK 5:49:00
8 50094 Stian Ulberg Team Skør'n Offroad/ CK Valdresekspressen 5:50:05
9 50012 Ola Bustad Team O&O 5:50:12
10 50134 Flemming Kristiansen Smaalene SK/Sport 1 5:50:29
10 50068 Sindre Johan Næss SK Rye 5:50:29
12 50101 Sindre Hanssen Norcem/Leca/Bygg.no Bodø Terrengsykkelklubb 5:50:32
13 50061 Stig Misund Nordlysbyen sykkel - Norcem Leca Bygg 5:53:34
14 50217 Lars Erik Stinterud   5:53:45
15 50078 Jørn Thomas Paulsen Milton Larvik Sportsklubb 5:54:34
16 50017 Mattias Dahlberg Sagene IF Sykkel 5:55:21
17 50103 Claes Watndal SK Rye 5:57:10
18 50054 Stein Vegar Larsen Aron SK 5:57:48
19 50090 Pål Tangen Team Milslukern 5:58:01
20 50122 Henning Weaas Eidsvoll SK 5:59:11
21 50035 Tord Bern Hansen SK Rye 5:59:26
22 50063 Peder Figenbaum Milslukern Sport 6:03:53
23 50032 Håvard Grenan Team Milslukern 6:04:36
24 50075 Nils Peter Rustad Stovnerkameratene 6:05:25
25 50174 Espen Evje Kloppa Offroadklubb 6:07:36
25 50248 Kjetil Søvik Rauma sk 6:07:36
27 50000 Brede Arntzen Sagene IF Sykkel 6:08:26
28 50011 Robin Bråtveit TVK 6:09:21
29 50026 Odd Erik Farstad CK Elverum 6:09:51
30 50028 Dennis Fjellheim TVK 6:11:07
31 50187 Jon-Henrik Handley Åskollen Sykkel 6:12:29
32 50285 Ketil Ervik IF Frøy 6:15:05
33 50211 Espen Lunøe Team Skørn Offroad 6:16:35
34 50272 Kjetil Holstad Klepp CK 6:16:48
35 50001 Sven Bakken Kolsås Stisykleklubb 6:17:46
36 50163 Are Bredesen Vardeåsen sykkel 6:17:47
37 50019 Hans-Jørgen Engen Team Foss Sport 6:17:58
38 50283 Jørgen Wilthil Bjørn Myhre Sport 6:18:00
39 50015 Christian Bækkevold OPIL 6:19:31
40 50079 Olve Skjetne Raufoss&gjøvik sk 6:20:12
41 50208 Runar Larsen Rye 6:21:32
42 50044 Rune Høydahl   6:23:40
43 50257 Bjørn Kjetil Aanensen Bryne CK 6:26:14
43 50206 Stig Laland Kleppp Cycle Club 6:26:14
45 50246 John Olav Syrrist Accenture 6:27:46
46 50091 Petter Torgersen Ullevål Sk 6:29:05
47 50237 Glenn Seljåsen Milslukern Sport 6:29:28
47 50186 Bård Erik Hamgaard Rødberg IF Sykkel 6:29:28
49 50069 Glenn E. Olsen Ck Øst 6:29:43
50 50385 Atle Rømo Sagene IF Sykkel 6:30:53
51 50204 Atle Kvien Sagene IF Sykkel 6:31:32
52 50344 Bjørn Tscherning Hjulstad Sagene IF Sykkel 6:31:37
53 50260 Stig Aas-Jakobsen B.I.L@EVRY Oslo / IL Heming 6:31:43
54 50178 Tommy Frøyna   6:31:49
55 50175 Morten Forland If Frøy 6:31:50
56 50273 Rune Høiås Bjørn Myhre Sport 6:31:55
57 50191 Per Christian Helme Sagene IF Sykkel 6:32:20
58 50162 Jørgen Botilsrud   6:33:17
59 50107 Østen Bergum Kvam IL 6:34:13
60 50064 Henning Nilsen Ullensaker CK 6:34:30
61 50198 Lars Johansen CK Nittedal 6:34:58
62 50039 Trond Askautrud Nesodden SK 6:35:43
63 50343 Rune Helgesen Team Aktiv Bygg/Eidsvoll SK 6:35:53
64 50268 Knut Egil Thorvaldsen Toten-kranken CK/Team Skørn Offroad 6:36:08
65 50233 Jon Petter Sandaker Moss CK 6:36:09
66 50319 Erik Baardsgaard Norcem/Leca/Bygg.no 6:36:26
67 50362 Odd Ivar Lindløv Moss CK 6:37:35
68 50120 Steinar Skatvedt Re sk 6:38:45
69 50227 Ørjan Rogne Rise Ullensaker CK 6:39:08
70 50169 Richard Elnæs CK Nittedal 6:39:11
71 50073 Espen Ristvedt Milslukern Sport 6:40:16
72 50419 Torgrim Stene Gauldal SK 6:40:58
73 50221 Henrik Oftedal Norcem/Leca/Bygg.no 6:41:21
74 50177 Jo Christer Frysjøenden Glåmdal SK 6:41:48
75 50171 Bernt Enge Larsen Romeriksåsen Sykkelklubb / Team Foss Sport 6:42:30
76 50223 Lars Hugo Braadland Olsen UNIT4 BIL / Lørenskog CK 6:42:56
77 50395 Torgeir Skogstad If Frøy 6:44:22
78 50407 Stein Troneng Sjusjøen bøy&tøy 6:44:29
79 50168 Anders Disen Odal SK 6:44:47
80 50215 Lars Mouland Bærum OCK 6:44:53
81 50261 Ronald Eidsaa Lørenskog CK 6:45:08
82 50666 Sebastian Kellermayr   6:46:27
83 50199 Stein Vidar Karlsen Ullensaker CK 6:48:04
84 50437 Christopher Kahrs Follo SK 6:48:15
85 50425 Harald Bergan CCF/Sørkedalen IF 6:49:03
86 50303 Rune Hennie Odal-SK 6:49:18
87 50254 Karl Johan Watne   6:51:03
88 50207 Bjørn Langsett Attraktiv Forsikring AS 6:53:54
89 50018 Henrik Dam Drøbak-Frogn IL sykkel 6:54:31
90 50189 Tore Haverstad Lågen CK 6:55:05
91 50030 Tor Erik Rognstad Ullensaker CK 6:55:14
92 50224 Thomas Pettersen Nitelva CK 6:55:55
93 50173 Jostein Erlandsen Hafjell Freerideklubb / Statoil BIL 6:55:58
94 50345 Truls Eirik Holm Asker Triathlon Klubb/ Team Norhus 6:56:41
95 50182 Marius Gulbrandsen Asker Ck 6:57:49
96 50327 Jan Tore Eriksen Asker Ck 6:58:16
97 50521 Asgeir Linberg   7:00:27
98 50266 Bengt Arne Storsveen CK Elverum 7:00:44
99 50386 Rune Røsten Østmarka stiforening 7:01:06
100 50420 Morten Dalby Kafteins Corner 7:01:20
101 50335 Lars-Erik Gradert SK Rye 7:04:13
102 50316 Kjetil Birkeland Sandnes Sykleklubb 7:04:27
103 50250 Karl Jacob Tholfsen Sagene IF Sykkel 7:04:55
104 50329 Lars Erik Finholt Skagerrak Sportsklubb 7:05:08
105 50052 Espen Kristiansen Follo SK 7:05:58
106 50220 Eirik Nøkleby Blodsmak SK 7:06:51
107 50277 Erling Andre Lund Rakkestad Sykkelklubb 7:09:42
108 50144 Jan Henrik Høilund Njård 7:14:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +