Resultater UltraBirken Sykkel 2016 - Menn 50-59 år



Resultater UltraBirken Sykkel - 110 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 26. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 50074 Trond Ristvedt Milslukern Sport 5:51:04
2 50077 Kjell Seberg   6:05:33
3 50070 Håkon Pedersen TVK 6:09:26
4 50117 Tore Kroknes Fræna Sykkelklubb/Humbil 6:11:05
5 50274 Knut-Erik Kristiansen Lillehammer ck 6:11:13
6 50098 Trond Aarstad Odal SK 6:13:06
7 50216 Øyvind Nesdal Ottestad 6:13:56
8 50201 Lasse Kjenner Eiker Kvikk CK 6:14:41
9 50021 Christian Stabell Eriksen Milslukern Sport 6:17:06
10 50129 Pål Bakke Kongsberg IF 6:17:20
11 50256 Per Magne Aadnøy Romeriksåsen SK 6:21:28
12 50056 Finn Arne Lilleseth   6:30:16
13 50305 Christian Korvald Team Milsluker'n / SK Rye 6:32:05
14 50255 Per-Ivar Weydahl Ottadalen sykkelklubb 6:32:34
15 50279 Svein Olav Rege Sandnes Sykleklubb 6:34:05
16 50008 Alf-Åge Bjørklund Nordlysbyensykkel/Norcem/Leca/Bygg.no 6:36:35
17 50247 Ivar Sæter Molde CK 6:38:04
18 50364 Øistein Martinsen Boc 6:38:53
19 50225 Torbjørn Broks Pettersen Lillehammer ck 6:38:55
20 50027 Jan Taug   6:39:13
21 50390 Erik Scheflo Nitelva CK 6:42:18
22 50200 Christer Karlsson   6:42:43
23 50155 Øyvind Akselsen Sarpsborg sykleklubb 6:44:18
24 50259 Karl Aarrestad Stavanger SK 6:44:29
25 50159 Stein Erik Berthelsen Asker Ck 6:48:55
26 50184 Bent Hagen Kloppa Offroad Klubb / Team foss 6:50:12
27 50592 Arild Mjeltevik Sykkylven SK 6:53:44
27 50593 Jo Sagli Sykkylven sykkelklubb 6:53:44
29 50581 Tim Richards Skarphedin 6:54:55
30 50442 Vidar Ovlien PartnerPlast AS 6:55:59
31 50430 Leif Erik Garvik   6:57:20
32 50321 Ståle Bertil Deraas Stiftstaden SK 6:57:55
32 50409 Kjetil Uhlen Stiftstaden SK / NTNU BIL 6:57:55
34 50432 Josef Grothe Ottadalen 6:58:26
35 50373 Hubert Jacobsen Toten-Kranken CK 7:00:28
35 50451 Per Martin Gundersen Lillehammer ck 7:00:28
37 50350 Notto Høiland birkenes-il sykkel 7:03:48
38 50391 Ben Schreier Team NoreVVS 7:07:46
39 50014 Andreas Bye Halden CK 7:14:05
40 50194 Morten Holo Boc 7:14:39