Resultater UltraBirken Sykkel 2017 - Menn 30-39 år



Resultater UltraBirken Sykkel - 105 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50095 Lars Granberg Birk Sport Racing 4:41:06 +0:00
2 50003 Tor Halvor Bjørnstad-Tuveng   4:46:23 +5:17
3 50066 Erik Kay Follo SK 4:54:43 +13:37
4 50070 Jon Kristian Svaland Birkenes IL Sykkel - Giant 5:00:18 +19:12
5 50100 Martin Johansson Aktivitus SC / Void Cycling 5:03:18 +22:12
6 50034 Dyre Meen Stiftstaden SK Trondheim 5:08:32 +27:26
7 50080 Joachim Haug Sarpsborg SK 5:14:27 +33:21
8 50081 Pål Sande Trollheimen Sk 5:19:34 +38:28
9 50028 Remi Knudsen Meløy Ski & Sykkelklubb 5:23:18 +42:13
10 50098 Jørgen Pettersen Fredrikstad SK 5:24:07 +43:02
11 50057 Ole-Christian Fagerli   5:25:48 +44:42
12 50040 Uno Sandstrøm Asker Ck 5:26:21 +45:16
13 50018 Alexander Hagen Soon CK 5:28:13 +47:07
14 50084 Halvard Hofsmo Kristiansands CK 5:29:34 +48:28
15 50017 Pål Gustavsen Bærum kommune BIL/Gåping 5:30:11 +49:05
16 50104 Magnus Cederholm SK Rye 5:31:04 +49:58
17 50038 Thomas Nærland   5:32:32 +51:27
18 50019 Rune Halvorsen Team Supersport.no 5:32:34 +51:28
19 50065 Jon Flydal IF Frøy/Bymiljøetaten 5:32:42 +51:36
20 50011 Jørgen Ertnes Sagene IF 5:33:10 +52:05
21 50050 Ola Tuko Kongsberg IF 5:40:12 +59:06
22 50061 Rune Gustav Nordgård Kloppa Off Road Klubb 5:41:16 +1:00:10
23 50069 Haakon Borge Stenbeck Kjekkas IF 5:42:44 +1:01:38
24 50024 Ola Holmestad Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb/Eika BIL 5:46:12 +1:05:06
25 50102 Asbjørn Hoel Winnje SK Rye 5:46:35 +1:05:29
26 50025 Tor-Gunnar Ingvaldsen Follo SK 5:53:02 +1:11:56
27 50206 Risto Holm NTNUI Sykkel 5:54:58 +1:13:52
28 50202 Sverre Chruickshank Holmestrand SK 5:55:38 +1:14:32
29 50074 Hans Ivar Festad RGSK 5:55:41 +1:14:35
30 50088 Tore Sekkelsten   5:58:31 +1:17:25
31 50164 Peter Magnus Skarbø Follo SK 5:59:19 +1:18:13
32 50295 Arve Sæthre Sogn Ck 6:04:45 +1:23:39
33 50059 Kristian B. Brandsegg Stiftstaden SK Trondheim 6:06:40 +1:25:35
34 50708 Eirik Rykhus Sykehuset Innlandet Lillehammer BIL 6:12:15 +1:31:09
35 50296 Erling Sæveraas ACC - Arendal Cykleclub 6:13:09 +1:32:03
36 50308 Thomas Sunde Lillehammer ck 6:18:23 +1:37:17
37 50211 Marius Bekkevold Halden CK 6:23:53 +1:42:47
38 50187 Stian Granli   6:25:15 +1:44:09
39 50203 Jan Kristian Stensland Haugnæss Mjøndalen IF / Skiglider.no Team 14B 6:25:21 +1:44:15
40 50300 Erik Øverkil IL Stjørdals-Blink 6:26:25 +1:45:19
41 50194 Andreas Tollan RGSK/ Kafteins Corner 6:27:07 +1:46:01
42 50067 Erik Konttorp Solør CK 6:28:17 +1:47:12
43 50695 Marius Bakken   6:28:58 +1:47:52
44 50064 Patrick Eriksen Skjeberg CK 6:32:28 +1:51:22
45 50043 Hans Olav Skogstad Ottestad Il Sykkel 6:34:34 +1:53:28
46 50292 Lars Erik A Solbraa Norconsult Lillehammer 6:37:41 +1:56:36
47 50125 John Tislevoll Almås sk stord 6:38:46 +1:57:40
47 50277 Øystein Nerva Sagene IF / BTSK 6:38:46 +1:57:40
49 50669 Vegar Rognli If Frøy 6:43:03 +2:01:57
50 50673 Vegard Sagbakken   6:43:40 +2:02:34
51 50345 David Olofsson   6:45:15 +2:04:10
52 50325 Knut Kristian Schatvet   6:46:04 +2:04:58
53 50150 Kenneth Lybekk Kongsberg IF-sykkel 6:47:16 +2:06:11
54 50002 Tor-Eivind Bjørnstad   6:49:04 +2:07:58
55 50353 Frode Sandøy Stiftstaden SK 6:49:50 +2:08:44
56 50442 Trond Lundby Fet skiklubb/sykkel Team Foss 6:51:18 +2:10:12
57 50301 Andre Aarmo Volkswagen 021, Kråkstad IL 6:51:33 +2:10:28
58 50344 Kenneth Odden Norges Bank IL 6:52:49 +2:11:43
59 50650 Magnus Klæboe Sagene IF Sykkel 6:55:31 +2:14:25
60 50413 Tomas Ryberg Statoil BIL 6:59:42 +2:18:36
61 50651 Peter Knøvl bikefever racing team 7:00:23 +2:19:17
62 50419 Bjørn Ingar Skinnes Aron Skiklubb 7:01:56 +2:20:50
63 50529 Håkon Husby Sagene IF Sykkel 7:04:02 +2:22:57
64 50513 Terje Aleksander Fjeldvær Team Stoppen 7:05:46 +2:24:41
65 50698 Kjetil Fallingen Sykkylven SK 7:06:12 +2:25:06
66 50124 Bjørn Steinert Svensgaard   7:06:24 +2:25:18
67 50454 Morten Edvardsen TELENOR TEAM FOSS 7:06:57 +2:25:51
68 50417 Tor Sellevold Nordbygda/Løten Ski og sykkel 7:07:27 +2:26:21
69 50394 Jiri Hauptvogel Benteler BIL 7:07:58 +2:26:52
70 50282 Øyvind Svare Odde Ottadalen SK 7:10:57 +2:29:51
71 50268 Thomas Hannestad Krokskogen CK 7:11:32 +2:30:26
72 50653 Simen Svare Kristoffersen PatBil 7:12:20 +2:31:14
73 50638 Matias  Grepperud   7:12:22 +2:31:16
74 50461 Knut Erinar Sandbakken   7:19:24 +2:38:18
75 50305 Anders Haukeli IL Skade Sykkel / AdVL 7:21:24 +2:40:18
76 50687 Roger Lindstad CK Elverum 7:23:49 +2:42:43
77 50692 Morten Poulsen   7:24:51 +2:43:45
78 50392 Are Hansen   7:27:31 +2:46:25
79 50384 Lasse Eriksen Drammen CK 7:32:44 +2:51:38
80 50258 Thomas Eikeland Fredrikstad Sykkelklubb 7:34:53 +2:53:47
81 50273 Tommy Kristiansen Tromsø CK 8:00:06 +3:19:00
82 50388 Jon-Erik Grytdal Skagerrak Sportsklubb 8:00:15 +3:19:09
82 50404 Einar Melfald Skagerrak sporstklubb 8:00:15 +3:19:09


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +