---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater UltraBirken Sykkel 2017 - Menn 40-49 år



Resultater UltraBirken Sykkel - 105 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50082 Gregory Saw Birk Sport Racing by Abax 4:44:02 +0:00
2 50052 Truls Veslum Asker Ck 5:09:38 +25:37
3 50076 Brynjar Nervik Stiftstaden SK 5:14:55 +30:53
4 50079 Martin Støvern Team Aurora Borealis 5:15:52 +31:50
5 50092 Geir Nysveen Brumunddal SK 5:18:00 +33:58
6 50047 Ole Kristian Sørland Team O&O 5:19:27 +35:25
7 50075 Håkon Ishoel Oppdal SK / VPG 5:19:39 +35:38
8 50174 Klaus Øiseth Team Milslukern 5:25:10 +41:08
9 50086 Torgeir Løge Konnerud IL - Bjørn Myhre Sport 5:31:07 +47:05
10 50005 Ola Bustad Team O&O 5:32:38 +48:37
11 50091 Flemming Kristiansen Smaalenen SK / Sport 1 5:34:40 +50:38
12 50049 Pål Tangen Ullevål CK / Team Milslukern 5:39:00 +54:59
13 50035 Pål Erik Moen-Hansen Stovnerkameratene SK 5:39:04 +55:02
14 50093 Morten Wettergreen Milslukern Sport 5:39:18 +55:17
15 50060 Michael René Helgestad EIKER CK 5:39:46 +55:44
16 50026 Jacob Jacobsen SK Rye - Team Supersport 5:39:50 +55:49
17 50096 Per Arne Helgesen Nitelva CK, Team Foss 5:41:09 +57:07
18 50090 Kristian Øksdahl Odal SK 5:41:36 +57:34
19 50032 Kenneth Lømo CK Elverum 5:43:07 +59:05
20 50085 Alf Christian Losvar Nordlysbyen sykkel 5:43:15 +59:14
21 50127 Trond Askautrud Nesodden SK 5:43:42 +59:40
22 50051 Stian Ulberg CK Valdres / Team Skør'n 5:44:17 +1:00:15
23 50016 Håvard Grenan Boc 5:44:48 +1:00:46
24 50048 Kjetil Søvik Rauma sk 5:48:13 +1:04:11
25 50107 Trond Larsen IF Frøy 5:48:49 +1:04:47
26 50193 Ståle Grøthe Andebarkji TSK 5:49:41 +1:05:39
27 50103 Patrick Åserud   5:51:24 +1:07:22
28 50004 Are Bredesen Romeriksåsen Sykkelklubb/Vardeåsen sykkel 5:52:47 +1:08:45
29 50207 Kjetil Holstad Klepp CK 5:53:14 +1:09:13
30 50089 Henning Weaas   5:53:59 +1:09:57
31 50220 Morten Forland If Frøy 5:54:45 +1:10:44
31 50186 Ketil Ervik If Frøy 5:54:45 +1:10:44
33 50012 Espen Evje Kloppa Offroadklubb 5:56:05 +1:12:03
34 50161 Jon Petter Sandaker Moss CK 5:57:25 +1:13:23
35 50053 Claes Watndal SK Rye 5:57:59 +1:13:58
36 50141 Steffen Horpestad Tubakken SK 5:58:35 +1:14:33
36 50145 Stig Laland Klepp Cycle Club 5:58:35 +1:14:33
38 50027 Trond Vidar Kjellén   6:00:42 +1:16:40
39 50015 Patrick Gould Eidsvoll SK 6:00:51 +1:16:50
40 50010 Jostein Erlandsen Statoil BIL / Hafjell Freerideklubb 6:00:57 +1:16:55
41 50189 Runar Hafskjold SK Rye 6:02:40 +1:18:38
42 50209 Torgrim Stene Gauldal SK /Multiconsult 6:05:25 +1:21:24
43 50133 Jørn Larsen Drøbak-Frogn IL sykkel 6:06:09 +1:22:07
44 50155 Samund Nordang CK Henie 6:07:58 +1:23:56
45 50006 Christian Bækkevold OPIL 6:08:18 +1:24:16
45 50046 Jørgen Sørensen Sagene IF Sykkel 6:08:18 +1:24:16
47 50180 Lars Johansen CK Nittedal 6:09:28 +1:25:26
48 50149 Espen Lunøe Team Skørn 6:11:43 +1:27:41
49 50022 Kenneth Hoff Ullensaker CK 6:13:12 +1:29:10
50 50134 Jo Christer Frysjøenden Glåmdal SK/Norske Backer AS 6:13:49 +1:29:48
51 50224 Thomas Pettersen Nitelva CK 6:14:09 +1:30:07
52 50072 Johnny Johnsen   6:14:52 +1:30:50
53 50167 Bengt Arne Storsveen CK Elverum 6:16:17 +1:32:15
54 50350 Stein Vegar Larsen Aron SK 6:16:52 +1:32:51
54 50355 Jon-Henrik Handley   6:16:52 +1:32:51
56 50346 Andre Solbakken   6:16:58 +1:32:56
57 50140 Per Christian Helme Sagene IF Sykkel 6:17:05 +1:33:04
58 50212 Henrik Dam Drøbak-Frogn IL sykkel 6:19:18 +1:35:16
59 50287 Rune Røsten Østmarka stiforening 6:21:52 +1:37:50
60 50128 Pål Eggen   6:21:57 +1:37:56
61 50135 Lars-Erik Gradert SK Rye, VW 010 6:22:49 +1:38:48
62 50144 Atle Kvien Sagene IF Sykkel 6:22:59 +1:38:58
63 50148 Odd Ivar Lindløv Moss CK 6:23:50 +1:39:48
64 50306 Truls Eirik Holm Asker Ck 6:25:42 +1:41:40
65 50163 Haagensen Sigurd Geodata 6:27:41 +1:43:39
66 50013 Dennis Fjellheim TVK 6:27:43 +1:43:42
67 50294 Joakim Sundnes Sportsklubben Rye 6:28:40 +1:44:39
68 50200 Glenn Seljåsen Asker CK / Milslukern Sport 6:31:10 +1:47:08
69 50218 Erik Baardsgaard SK Rye 6:31:15 +1:47:14
70 50265 Trond Godtland Tieto Tempo / Follo SK 6:31:39 +1:47:38
71 50326 Trond Erik Wollan IL Norodd sykkel 6:31:54 +1:47:53
72 50337 Eivind Hestad IL Norodd 6:31:55 +1:47:53
73 50253 Vidar Bakken Mislukern Sport 6:31:59 +1:47:57
74 50362 Asgeir Linberg Fjellrevenshop 6:34:04 +1:50:02
75 50321 Stian Reite Skagerrak Spkl/ABB 6:34:48 +1:50:46
76 50547 Geir Plassen Oppdal SK 6:35:20 +1:51:18
77 50158 Erik Ramstad Nesodden SK 6:35:41 +1:51:39
78 50138 Tore Haverstad Lågen CK 6:36:53 +1:52:51
79 50339 Inge Jenssen Hammerfest Sykkelklubb 6:37:53 +1:53:51
80 50314 Olav Are Lunde Boc 6:37:55 +1:53:54
81 50260 Jan Tore Eriksen Asker Ck 6:38:01 +1:54:00
82 50190 Lars Mouland Bærum OCK 6:38:02 +1:54:00
83 50171 Petter Torgersen Ullevål Sk 6:38:14 +1:54:12
84 50254 Kai Bjørnstad   6:38:44 +1:54:42
85 50191 Torgeir Skogstad IF Frøy 6:39:10 +1:55:09
86 50192 Christoffer Aas Clementz Kjekkas IF 6:39:58 +1:55:56
87 50183 Christopher Kahrs Follo SK 6:40:41 +1:56:39
88 50216 Ørjan Stene Follo SK 6:41:12 +1:57:10
89 50188 Karl Jacob Tholfsen Lillehammer ck 6:41:36 +1:57:35
90 50278 Thomas Nordraak Drøbak-Frogn IL 6:41:51 +1:57:49
91 50391 Håkon Halstensen Moss CK 6:41:55 +1:57:53
92 50137 Bård Erik Hamgaard Rødberg Idrettsforening 6:42:24 +1:58:22
93 50310 Jonny Slåttvik Lillehammer ck 6:42:28 +1:58:27
94 50262 Tore Fonn Team 14B Skiglider.no 6:42:52 +1:58:51
95 50172 Rune Tuko Kongsberg IF Sykkel 6:44:59 +2:00:57
96 50303 Petter Anthonsen Totenkranken 6:45:08 +2:01:06
97 50357 Dag Skjæveland Aalgaard sk 6:45:12 +2:01:10
98 50280 Eirik Nøkleby   6:48:24 +2:04:22
99 50676 Kjetil Smette   6:48:40 +2:04:38
100 50312 Åsmund Kleivenes Molde CK/Team Idrett Uten Alkohol 6:48:56 +2:04:54
101 50198 Bjørn Tscherning Hjulstad Sagene IF Sykkel 6:49:15 +2:05:13
102 50334 Torbjørn Kågen Bjørn Myhre Sport 6:51:09 +2:07:07
103 50396 Pål Christian Ingierd Coop Norge Handel AS 6:51:11 +2:07:09
104 50347 Erik Fido Westgård Savalen SK 6:52:08 +2:08:06
105 50530 Emil Inversini Nesodden 6:53:12 +2:09:10
106 50255 Jan Sølve Borlaug IF Frøy 6:53:44 +2:09:42
107 50153 Rene Nerdrum Team Foss / Dynea 6:58:54 +2:14:53
108 50284 birger patrick Sarpsborg sykleklubb 6:58:55 +2:14:53
109 50219 Gunnar Engkrog Sula sk 6:59:16 +2:15:15
110 50217 Håvard Østmoen Eiker ck/Bjørn Myhre sport 7:00:56 +2:16:54
111 50431 Ola  Aanstad SEB/Aktiv mot kreft 7:02:10 +2:18:08
112 50414 Tom Andre Røgden Skyttas Stisyklister 7:02:24 +2:18:22
112 50257 Morten Dalby   7:02:24 +2:18:23
114 50252 Bjørn Tore Aune IF Frøy 7:06:12 +2:22:11
115 50451 Elias Grønning Fosen SK 7:07:51 +2:23:49
116 50113 Bård Olav Høstmark Mossck 7:09:00 +2:24:58
117 50285 Paal Tidemann Pedersen If Frøy 7:10:45 +2:26:44
118 50390 Øystein Gulliksen Lørenskog CK 7:12:23 +2:28:21
119 50393 Vegar Harstad   7:12:42 +2:28:40
120 50706 Christian Kulberg Sørkedalen IF 7:13:36 +2:29:35
121 50661 Sven Ingar Thue Morken Rakkestad SK, VW 130 7:13:51 +2:29:50
122 50387 Stefan Forbergskog Stiftstaden SK 7:14:51 +2:30:49
123 50044 Brynjulf Ågård Spalder Asker Ck 7:14:57 +2:30:55
124 50376 Truls Espen Andersen Vestby 7:15:19 +2:31:17
125 50437 Stig Aldor Vennestrøm Brumunddal SK 7:16:17 +2:32:15
126 50221 Bjørn Tore Foss Sagene IF Sykkel / EY 7:17:04 +2:33:02
127 50748 Bård Idås   7:17:05 +2:33:04
128 50527 Stian Heimdal   7:17:19 +2:33:17
129 50356 Lars Tvedt Romeriksåsen SK 7:23:17 +2:39:15
130 50403 Jan Kristian Lygre   7:27:10 +2:43:08
131 50435 Chris Gjessing IL ROS/ Team Gåping 7:27:45 +2:43:43
132 50512 Ørjan Finnseth Sandnes Sykleklubb/Scott gutta 7:29:41 +2:45:40
133 50340 Espen Jernberg Kjelsås IL 7:34:48 +2:50:46
134 50443 Kristian Skagemo Stiftstaden SK 7:34:58 +2:50:57
135 50520 Tore Haller   7:35:08 +2:51:07
136 50335 Jon Gauterud Oppdal Sykkelklubb 7:36:28 +2:52:26
137 50696 Knut Bergmann SK Rye 7:36:33 +2:52:31
138 50332 Kai Røstadstuen Eina Sk 7:36:53 +2:52:51
139 50416 Thomas Schmidtke Coop Norge BIL / Nes SK 7:37:06 +2:53:04
140 50408 Terje Grewe Norberg Benteler BIL 7:37:36 +2:53:34
141 50564 Sander Tufte If Frøy 7:39:31 +2:55:29
142 50455 Rober Grøndahl SK Rye 7:40:00 +2:55:58
143 50401 Richard Korsen RGSK 7:40:52 +2:56:50
144 50714 Lars-Erik Oppi Røyken CK 7:42:21 +2:58:19
144 50302 Johannes Petrus Spruit Raufoss & Gjøvik SK 7:42:21 +2:58:20
146 50383 Lars-Christian Dahl Tasta og Omegn Sykkelklubb 7:42:29 +2:58:27
147 50418 Rolf Skartveit Tasta og Omegn Sykkel Klubb 7:44:28 +3:00:26
148 50528 Tor Hjelset   7:48:49 +3:04:48
149 50507 Marvin  Castle Lørenskog CK 7:53:38 +3:09:37
150 50281 Pål Borge Nøklegård Holmestrand SK 7:54:33 +3:10:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +