Resultater UltraBirken Sykkel 2017 - Menn 50-59 år



Resultater UltraBirken Sykkel - 105 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50041 Kjell Seberg ACK 5:30:03 +0:00
2 50099 Inge Valseth CK Victoria 5:32:36 +2:34
3 50000 Brede Arntzen Sagene IF Sykkel 5:32:44 +2:41
4 50054 Kjetil Westgaard Smaalenene SK / Team YR Sport 5:40:14 +10:11
5 50062 Trond Aarstad Odal SK 5:41:36 +11:34
6 50097 Mikael Leitner Team Ormsalva 5:48:16 +18:13
7 50087 Håkon Pedersen TVK 5:56:12 +26:09
8 50030 Tore Kroknes Fræna SK / Humbil 6:00:30 +30:27
9 50021 Tord Bern Hansen   6:01:32 +31:29
10 50173 Per-Ivar Weydahl Ottadaken Sykkelklubb 6:04:18 +34:15
11 50199 Christian Korvald Milslukern Sport 6:07:20 +37:17
12 50267 Bent Hagen Kloppa Offroad Klubb 6:09:07 +39:05
13 50083 Arild Skjold Stovnerkameratene 6:11:13 +41:10
14 50162 Erik Scheflo Nitelva CK 6:11:16 +41:13
14 50151 Øistein Martinsen BOC/ABB BIL 6:11:16 +41:14
16 50147 Finn Arne Lilleseth Eidsvoll CK 6:12:13 +42:10
17 50184 Øyvind Nesdal   6:14:44 +44:42
18 50078 Christian Stabell Eriksen Milslukern Sport 6:15:15 +45:12
19 50009 Hans-Jørgen Engen Nitelva CK 6:16:30 +46:27
20 50042 Olve Skjetne RGSK/ Kafteins Corner 6:16:45 +46:42
21 50160 Atle Reitan Nitelva CK 6:17:14 +47:11
22 50182 Øystein Grønnern Rakkestad Sykkelklubb 6:19:01 +48:59
23 50175 Per Magne Aadnøy Romeriksåsen SK 6:20:57 +50:55
24 50210 Ivar Sæter Molde CK 6:21:50 +51:47
25 50178 Stein Erik Berthelsen Asker Ck 6:21:52 +51:49
26 50131 Rune Flengsrud Ullevål Sk 6:24:06 +54:03
27 50283 Vidar Ovlien Milslukern Sport 6:28:48 +58:45
28 50299 Andreas Welander Oppdal 6:30:33 +1:00:30
29 50324 Jo Sagli Sykkylven sykkelklubb 6:32:04 +1:02:01
29 50320 Arild Mjeltevik Sykkylven SK 6:32:04 +1:02:02
31 50264 Ole Andre Garnvik Konnerud Il Sykkel 6:33:39 +1:03:36
32 50136 Marius Gulbrandsen   6:35:25 +1:05:22
33 50328 Ben Schreier Team NoreVVS 6:37:55 +1:07:52
34 50261 Helge Willy Espeland Bogafjell Sykkelklubb 6:38:42 +1:08:39
35 50139 Rune Helgesen Team Aktiv Bygg / Eidsvold SK 6:39:10 +1:09:07
36 50322 Ola Ringsaker   6:40:33 +1:10:30
37 50351 Kjell Arne Olsen Nitelva CK 6:40:51 +1:10:48
38 50290 Christoffer Serck-Hanssen Boc 6:41:10 +1:11:07
39 50379 Arve Austad Lørenskog Sykkelklubb 6:45:26 +1:15:24
40 50485 Per Olav Bakken Toten-Krankenck 6:49:16 +1:19:14
41 50450 Kay-Ove Vetland Bjørndal/ABB 6:50:45 +1:20:42
42 50327 Per Martin Gundersen Lillehammer ck 6:52:00 +1:21:58
43 50348 Per Ove Windelstad Drammen CK 6:52:05 +1:22:03
44 50156 Bonde Nordset Lesja og Dovre Sykleklubb 6:52:58 +1:22:56
45 50319 Notto Høiland   6:53:35 +1:23:32
46 50313 Ståle Bertil Deraas Stiftstaden SK 6:54:55 +1:24:52
47 50143 Christer Karlsson SK Rye 6:55:28 +1:25:25
48 50629 Sejner Christiansen Kaloe MTB 6:55:53 +1:25:50
49 50331 Hubert Jacobsen Toten-Kranken CK 6:56:03 +1:26:00
50 50415 Oddbjørn Raaum SK Rye 6:56:08 +1:26:05
51 50554 Atle Torjuul Orkla ck 6:56:55 +1:26:52
52 50405 Fredrik Meltzer Nesodden SK 6:58:11 +1:28:08
53 50318 Dag Grøndalen Toten-Kranken CK 6:58:51 +1:28:48
54 50329 Lars Arnljot Sæbø BOC Bærum Cycle Clubb 6:59:01 +1:28:59
55 50639 Lars Sommer Hansen   7:00:01 +1:29:58
56 50177 Øyvind Akselsen Sarpsborg SK 7:01:14 +1:31:11
57 50349 Kai Larsen rgsk/kafteins corner 7:03:04 +1:33:02
58 50400 Jan Tore Karlsen Hamar IL 7:03:34 +1:33:31
59 50307 Harald Prestegaard Sarpsborg sykleklubb 7:04:11 +1:34:09
60 50582 Øystein Aasheim Skagerrak Sportsklubb 7:06:54 +1:36:51
61 50424 Bjarte Vestøl Kristiansand Cykkel klubb 7:11:47 +1:41:44
62 50343 Iver Mysterud   7:17:12 +1:47:09
63 50385 Ingvar Fleten Asker Ck 7:18:15 +1:48:13
64 50704 Erik Sannebro Sogn Ck 7:19:40 +1:49:38
65 50412 Helge Ruistuen Asker Ck 7:21:21 +1:51:18
66 50411 Jens Rolfsen SK Rye 7:22:50 +1:52:47
67 50181 Bjørn Roar Stenhaug Norsk Tipping 7:29:36 +1:59:33
68 50176 Karl Aarrestad Stavanger Terrengsykkel Klubb 7:29:38 +1:59:35
68 50501 Tommy Andersen Sandnes SK/ Scott gutta 7:29:38 +1:59:36
70 50557 Stein Tyldum Sandnes Sykkelklubb/Scott gutta 7:29:39 +1:59:36
71 50126 Bjørn Andersen Sandnes SK /Scott gutta 7:29:40 +1:59:37
72 50159 Svein Olav Rege Sandnes SK/Scott Gutta 7:29:41 +1:59:38
73 50628 Per Olav Bucher-Johannessen SEB/Aktiv mot kreft 7:30:18 +2:00:15
74 50572 Tåle Anders Liereng   7:31:24 +2:01:22
75 50342 Helge Myhrvold Drammen CK 7:33:57 +2:03:54
76 50407 Lars Birger Nielsen Follo SK 7:39:04 +2:09:01
77 50526 Øyvind Haugnes Nanset IF sykkel 7:42:35 +2:12:32
78 50430 Jon Arvid Waal CK Nittedal 7:43:01 +2:12:58
79 50440 Petter Geisner Odal SK 7:43:16 +2:13:13
80 50531 Inge Iversen TOBIL 7:50:11 +2:20:08
81 50438 Ronald Sivertsen Asker Ck / Team Pay 7:50:52 +2:20:49
82 50429 Øyvind Woll CK Nittedal 7:51:46 +2:21:43
83 50460 Eirik Tandrevold Fossum IF 7:52:06 +2:22:03
84 50453 Jan Erik Bårdsgjære Asko Norge/Sykkylven SK 8:01:46 +2:31:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +