Resultater UltraBirken Sykkel 2018 - Menn 30-39 år



Resultater UltraBirken Sykkel - 112 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50047 Lars Granberg Birk Sport Racing 5:19:15 +0:00
2 50054 Per Kristian Kirkhus Sandefjord Sykleklubb 5:42:00 +22:45
3 50007 Jørgen Ertnes Sagene IF 5:54:32 +35:17
4 50004 Thomas Byberg Bogafjell SK 5:58:25 +39:10
5 50031 Erik Sæbu Vatn SK Rye 6:02:49 +43:35
6 50056 Jon Kristian Svaland ABAX GIANT 6:07:35 +48:20
7 50045 Joachim Haug Sarpsborg SK 6:12:54 +53:39
8 50000 Tor-Eivind Bjørnstad Aron SK 6:13:18 +54:04
9 50015 Ola Holmestad Raufoss & Gjøvik SK/Eika BIL 6:15:09 +55:54
10 50027 Uno Sandstrøm Asker Ck 6:17:40 +58:26
11 50260 Espen Skoglund   6:28:55 +1:09:41
12 50127 Risto Holm NTNUI 6:30:11 +1:10:57
13 50714 Nils Nielsen FJELLGUIDE.NO 6:33:29 +1:14:14
14 50242 Sjur Oppebøen   6:34:56 +1:15:41
15 50246 Eirik Rykhus SI aktiv Lillehammer 6:36:17 +1:17:02
16 50128 Helljar Juliussen Tromsø CK 6:39:47 +1:20:32
17 50052 Espen Kildebo Jensen Sagene IF Sykkel 6:40:00 +1:20:45
18 50711 Anders Lundteigen-Holm Bjørn Myhre Sport 6:43:53 +1:24:39
19 50064 Pål Sande   6:45:23 +1:26:09
20 50248 Steffen Sandem Solør CK 6:53:10 +1:33:55
21 50324 Amund Hognestad Jensen Eidsvoll Sykkelklubb 6:54:47 +1:35:32
22 50385 Nicolai Martinsen   6:56:45 +1:37:30
23 50237 Nils Bjarne Krohn Rauma sk 6:58:50 +1:39:35
24 50350 Andrè Marstein Eidsiva bredbånd AS 7:03:29 +1:44:14
25 50139 Jon Pedersen Moss CK 7:07:23 +1:48:09
26 50518 Martin Stige Molde CK 7:15:47 +1:56:32
27 50006 Morten Døviken   7:16:23 +1:57:09
28 50261 Kristian Smaamo Suldal SK 7:16:52 +1:57:37
29 50258 Bjørnar Barka Ryfylke Sykkelklubb 7:16:54 +1:57:39
30 50702 Bjørn Ballangrud Lillehammer ck 7:17:11 +1:57:56
31 50337 Stig Sørensen Rud Eidsvoll Sykkelklubb 7:25:08 +2:05:53
32 50339 Vegard Sagbakken Skårsetlia knot og høkk 7:28:39 +2:09:24
33 50344 Lars Erik A Solbraa Lillehammer knot og høkk, Norconsult 7:28:43 +2:09:28
34 50044 Patrik Paulsson IF Frøy/Team Maxim 7:31:39 +2:12:24
35 50320 Henrik Aleksander Hvidsten Skjeberg CK 7:34:02 +2:14:47
36 50369 Stian Osen Fosen SK 7:34:45 +2:15:30
37 50383 Ole Anders Brøndbo Otra IL / Team Stredet 7:35:37 +2:16:22
38 50500 Erik Vee Grønvold Kolbotn SK 7:37:19 +2:18:05
39 50144 Hans Olav Skogstad Ottestad Il Sykkel 7:39:05 +2:19:51
40 50145 Arve Sæthre Sogn Ck 7:39:34 +2:20:20
41 50382 Jarle Laihinen Tubakken Sykkelklubb 7:40:06 +2:20:51
42 50433 Tor Sellevold Nordbygda/Løten Ski & Sykkel 7:42:37 +2:23:22
43 50706 Kristoffer Stige   7:44:46 +2:25:31
44 50358 Simon Grøndahl Sagene IF Sykkel 7:46:51 +2:27:36
45 50226 Erik Gevelt Mjøndalen IF / Velo City Specialized 7:48:10 +2:28:56
46 50365 Svenn-Martin Søgaard CK Elverum 7:52:22 +2:33:08
47 50321 John-Arne Hørløck IRR 8:07:01 +2:47:46
48 50585 Kenneth Buch   8:15:46 +2:56:31
49 50536 Leif Johan Monsøy Fannefjord SK / Flataker VVS 8:29:44 +3:10:29
50 50520 Martin Teien   8:31:06 +3:11:51
51 50560 Jan Andreas Knudsen Feno Sports Club 8:31:51 +3:12:36
52 50340 Thomas Sandvig   8:32:35 +3:13:21
53 50716 Knut Arne Letterud Asker Ck 8:36:53 +3:17:39
54 50450 Erlend Skjærseth Stensø Sport1 Røyken Racingteam 8:38:09 +3:18:55
55 50606 Joakim Neset   8:47:05 +3:27:50
56 50129 Kristian Kavlie-Borge Asker CK / Aibel Asker 8:48:12 +3:28:58
57 50451 Lars Vemund Solerød Moss CK 8:53:06 +3:33:51


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +