Resultater UltraBirken Sykkel 2018 - Menn 40-49 år



Resultater UltraBirken Sykkel - 112 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50001 Tor Halvor Bjørnstad-Tuveng   5:23:54 +0:00
2 50022 Kenneth Lømo CK Elverum 5:44:13 +20:19
3 50018 Håkon Ishoel Oppdal SK / VPG 5:48:29 +24:35
4 50013 Pål Gustavsen Bærum kommune BIL/Gåping 5:51:50 +27:56
5 50032 Truls Veslum Asker Ck 5:52:45 +28:51
6 50025 Thomas Nærland BryneCK 5:54:59 +31:05
7 50040 Geir Nysveen Brumunddal Sykleklubb 5:55:03 +31:09
8 50003 Ole Einar Brækken TVK / Byåsen Gubbehufsere 5:55:20 +31:26
9 50024 Pål Erik Moen-Hansen Stovnerkammeratene SK 5:55:49 +31:55
10 50033 Joakim Vika Brumunddal SK 5:56:11 +32:17
11 50050 Alexander Hagen Soon CK 5:58:16 +34:22
12 50042 Dagfinn Bang-Johansen IF Frøy 6:02:50 +38:56
13 50058 Stian Ulberg Team Skør'n/CK Valdres 6:11:35 +47:41
14 50026 Vidar Olsen IF Frøy 6:12:12 +48:18
15 50039 Kristian Øksdahl Odal SK 6:12:18 +48:24
16 50002 Frode Bokerød Halden CK 6:16:34 +52:40
17 50021 Torgeir Løge Konnerud IL 6:19:29 +55:35
18 50046 Bjørn Erik Tokerud Nordenga kjøtt & ved 6:21:35 +57:42
19 50155 Jørn Almberg Stiftstaden SK 6:26:03 +1:02:10
20 50234 Rune Udnæseth Holsve Lørenskog CK / Telia BIL 6:26:56 +1:03:02
21 50140 Tore Sekkelsten   6:31:31 +1:07:37
22 50011 Håvard Grenan Boc 6:32:10 +1:08:16
23 50222 Kai Bjørnstad Aron SK 6:34:03 +1:10:09
24 50163 Ketil Laforce   6:35:16 +1:11:22
25 50012 Ståle Grøthe Andebarkji TSK 6:36:18 +1:12:24
26 50114 Kristian Dyrset Andebarkji TSK 6:37:31 +1:13:38
27 50146 Petter Torgersen Ullevål Sk 6:39:08 +1:15:14
28 50125 Jon-Henrik Handley Asker Ck 6:39:48 +1:15:54
29 50162 Frode Dalen Kjekkas IF 6:39:53 +1:15:59
30 50121 Morten Forland IF Frøy 6:41:27 +1:17:33
31 50241 Odd Ivar Lindløv Moss CK 6:42:45 +1:18:51
32 50009 Brynjar Farstad Skogn IL 6:44:06 +1:20:12
33 50160 Stein Vegar Larsen Aron SK 6:44:41 +1:20:47
34 50138 Per Andreas Norseng If Frøy 6:46:03 +1:22:09
35 50161 Geir Inge Hansen Sagene IF Sykkel 6:47:01 +1:23:07
36 50272 Thomas Kleven Bjørn Myhre Sport 6:47:26 +1:23:32
37 50135 Eigil Grande Lyng Byåsen Gubbehufsere 6:48:01 +1:24:07
38 50132 Atle Kvien Sagene IF Sykkel 6:48:22 +1:24:29
39 50123 Runar Hafskjold SK Rye 6:48:56 +1:25:03
40 50057 Ketil Ervik IF Frøy 6:49:13 +1:25:19
41 50264 Bård Erik Hamgaard Rødberg Idrettsforening 6:50:58 +1:27:04
41 50269 Are Bredesen Romeriksåsen Sykkelklubb 6:50:58 +1:27:04
43 50672 Jon Bruu Tck 6:52:08 +1:28:14
44 50119 Espen Evje Kloppa Offroadklubb 6:52:47 +1:28:53
45 50148 Patrick Eriksen Skjeberg CK 6:54:42 +1:30:48
46 50120 Odd Erik Farstad CK Elverum 6:54:50 +1:30:56
47 50153 Bjørn Kjetil Aanensen Tubakken Horvå Sykkelklubb 6:58:02 +1:34:08
47 50133 Stig Laland Klepp Cycle Club 6:58:02 +1:34:08
49 50157 Steffen Horpestad Tubakken SK 6:58:03 +1:34:09
50 50277 Erik Baardsgaard SK Rye/Aker Solutions 6:59:21 +1:35:27
51 50265 Haagensen Sigurd Geodata 6:59:24 +1:35:30
52 50352 Trond Godtland Follo SK / Tieto Tempo 7:00:42 +1:36:48
53 50225 Jo Christer Frysjøenden Glåmdal SK/Norske Backer 7:03:35 +1:39:41
54 50113 Christian Bækkevold OPIL 7:04:39 +1:40:45
55 50126 Kenneth Hoff Ullensaker 7:05:40 +1:41:47
56 50253 Mads Peder Solem Boc 7:06:18 +1:42:24
57 50373 Marius Bakken Studenterhytta 7:06:37 +1:42:43
58 50142 Ivar Simensen Data Respons BIL / Nesodden SK 7:07:17 +1:43:23
59 50137 Samund Nordang CK Henie 7:07:27 +1:43:34
60 50227 Lars-Erik Gradert Fossum IF 7:08:27 +1:44:33
61 50314 Morten Dalby Kafteins Corner 7:08:34 +1:44:40
62 50252 Andre Solbakken Lillehammer ck 7:09:08 +1:45:14
63 50259 André Eie Ryfylke Sykkelklubb 7:09:25 +1:45:31
64 50263 Arne Andre Vetrhus Ryfylke Sykkelklubb 7:09:27 +1:45:33
65 50122 Patrick Gould Eidsvoll SK 7:10:28 +1:46:35
66 50247 Rune Røsten Østmarka stiforening 7:14:17 +1:50:23
67 50224 Ronald Eidsaa Lørenskog CK 7:15:02 +1:51:08
68 50118 Jostein Erlandsen Equinor BIL / Hafjell Freerideklubb 7:16:53 +1:52:59
69 50441 Espen Tuveng Multiconsult BIL 7:18:11 +1:54:17
70 50347 Rune Andre Wiig BetonmastHæhre 7:18:29 +1:54:35
71 50376 Jo-Ørnulf Aaslund Aktiv mot kreft/Rafoss & Gjøvik sk 7:19:27 +1:55:34
72 50325 Espen Jensen Raufoss og Gjøvik SK / Eidsiva BIL / Laje 7:20:29 +1:56:36
73 50427 Rolf Mauritz Pedersen   7:21:09 +1:57:15
74 50151 Truls Eirik Holm Asker CK/Team BN Bolig 7:21:44 +1:57:50
75 50428 Øystein Riise Lyn Ski 7:22:32 +1:58:38
76 50408 Terje Gomo IF Frøy 7:25:48 +2:01:54
77 50455 Frode Brufladt Lillehammer cykleklubb 7:25:52 +2:01:58
78 50445 Thomas Hebæk Soon. Ck 7:25:57 +2:02:03
79 50150 Rune Tuko Kongsberg IF Sykkel 7:26:37 +2:02:44
80 50311 Jan Sølve Borlaug If Frøy 7:29:58 +2:06:05
81 50355 Thomas Nordraak Drøbak-Frogn IL 7:30:00 +2:06:06
82 50336 Erik Ramstad Nesodden SK 7:36:11 +2:12:17
83 50156 Kjetil Enger Olsen Moss CK 7:37:07 +2:13:13
84 50231 Anders Haukenes IF Frøy 7:37:53 +2:14:00
85 50319 Njål Eirik Haug Driv IL 7:46:23 +2:22:29
86 50335 Paal Tidemann Pedersen If Frøy 7:46:41 +2:22:47
87 50374 Oddmund Bleie Soon CK 7:48:27 +2:24:33
88 50540 Runar Hauge Brumunddal SK 7:48:30 +2:24:36
89 50444 Ola  Aanstad Aktiv mot kreft/SEB 7:49:26 +2:25:32
90 50317 Tore Fonn Eiker CK/SkiGlider.no 7:49:40 +2:25:46
91 50343 Dag Skjæveland Aalgaard ssk 7:51:31 +2:27:37
92 50432 Benny Schreiner Lørenskog CK 7:53:39 +2:29:45
93 50532 Henrik Aalbu Oppdal SK 7:57:39 +2:33:45
94 50327 Tom Egil Kirkevoll Geilo IL 7:57:54 +2:34:00
95 50415 Vegar Harstad   7:58:45 +2:34:51
96 50367 Bjørn Tore Aune If Frøy 7:58:55 +2:35:01
97 50279 Hans Erik Lund Rakkestad SK /Nordea Bank 8:03:46 +2:39:52
98 50525 Anders Tveraaen Øfsti Brumunddal SK 8:12:16 +2:48:22
99 50405 Stefan Forbergskog Stiftstaden SK 8:13:08 +2:49:14
100 50449 Ben Bjørke   8:16:20 +2:52:26
101 50559 Are Halland Team ÆØÅ HæsTech 8:16:53 +2:52:59
102 50676 Øyvind Gjermshus IK Hero/team Johnsen frameworks 8:17:52 +2:53:58
103 50438 Pål Gjerde Vardeåsen sykkel 8:22:25 +2:58:32
104 50507 Thomas Koch Haram CK 8:25:41 +3:01:47
105 50381 Paul Erik Horvath Nidaros Sykkelklubb 8:25:52 +3:01:58
106 50591 Jason Gidney   8:27:15 +3:03:21
107 50701 Sander Van Huijksloot Strøm 8:28:51 +3:04:57
108 50492 Tommie Berkani Follo Aktiv 8:31:06 +3:07:12
109 50430 Tom Andre Røgden Skytta ski og sti 8:32:59 +3:09:06
110 50235 Tommy Jensen Indreflø CK Victoria 8:40:12 +3:16:18
111 50493 Henrik Brandt   8:41:27 +3:17:33
112 50419 Nils Anders Helset Lillehammer ck 8:45:05 +3:21:11
113 50534 Jo Inge Fjellstad Ås Kadavers 8:48:46 +3:24:52
114 50401 Pål Nyberg Andersen TOMRA BIL 8:49:57 +3:26:03
115 50412 Øystein Gulliksen Lørenskog CK 8:51:30 +3:27:36
116 50452 Arild Vegstø Soon CK 8:54:24 +3:30:30
117 50543 Tor Hjelset CK Nittedal 8:56:24 +3:32:30
118 50515 Tommy Olanger Simonsen Formuesforvaltning 8:56:38 +3:32:45
119 50497 Lars-Christian Dahl Tasta og Omegn Sykkelklubb 8:56:50 +3:32:56
120 50513 Rune Romsdal   8:58:20 +3:34:26
121 50516 Rolf Skartveit Tasta og Omegn Sykkelklubb 8:58:56 +3:35:03
122 50406 Kim Foshaug Bærum OCK 9:08:11 +3:44:17