Resultater UltraBirken Sykkel 2018 - Menn 50-59 år



Resultater UltraBirken Sykkel - 112 km, terreng
Pellestova til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 50-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50063 Tom Morud Kløfta IL / Oljeservice Maura 6:19:31 +0:00
2 50036 Tor-Arne Østlie Lørenskog CK 6:25:04 +5:33
3 50117 Christian Stabell Eriksen Milslukern Sport 6:31:52 +12:21
4 50158 Tord Bern Hansen SK Rye 6:39:50 +20:19
5 50112 Andreas Bye Halden CK 6:40:02 +20:32
6 50131 Tore Kroknes Fræna Sykkelklubb/Humbil 6:40:09 +20:38
7 50037 Trond Aarstad Odal SK 6:42:17 +22:46
8 50136 Øyvind Nesdal Ottestad IL 6:46:26 +26:55
9 50116 Hans-Jørgen Engen Nitelva CK 6:46:33 +27:02
10 50154 Knut-Erik Kristiansen Lillehammer ck 6:56:53 +37:23
11 50276 Øyvind Akselsen Sarpsborg sykleklubb 7:02:44 +43:14
12 50245 Atle Reitan Nitelva 7:05:57 +46:27
13 50249 Erik Scheflo Nitelva CK 7:05:58 +46:28
14 50220 Bjørn Andersen Sandnes SK 7:06:02 +46:31
15 50035 Øyvin Wormnæs IF Frøy 7:09:58 +50:27
16 50134 Espen Lunøe SK Rye Sykkel 7:10:18 +50:47
17 50152 Paal Sneve   7:11:00 +51:29
18 50275 Hans-Petter Mellerud Aktiv mot kreft / Zalaris 7:11:52 +52:21
19 50233 Rune Helgesen Eidsvoll Sykkelklubb, Team Aktiv Bygg 7:13:59 +54:28
20 50361 Ola Ringsaker SK Rye 7:14:56 +55:25
21 50124 Bent Hagen Lillehammer ck 7:16:47 +57:16
21 50221 Stein Erik Berthelsen Asker Ck 7:16:47 +57:17
23 50271 Arild Skjold Stovnerkameratene 7:21:29 +1:01:58
24 50228 Øystein Grønnern Rakkestad Sykkelklubb 7:22:03 +1:02:32
25 50323 Emil Inversini Nesodden SK 7:27:02 +1:07:32
26 50115 Cato Myhren Ekvoll Kloppa Offroad Klubb 7:32:48 +1:13:17
27 50143 Bjørn Skogstad Ullensaker CK 7:32:57 +1:13:26
28 50331 Fredrik Meltzer Nesodden SK 7:42:37 +1:23:07
29 50354 Per Ove Windelstad Drammen CK 7:42:40 +1:23:09
30 50267 Ole-Petter Hoel Oslo Stisykkelklubb 7:43:44 +1:24:14
31 50690 Bjørn Olav Norbye Norwegian Hull Club 7:44:37 +1:25:06
32 50439 Tor Ove Gabrielsen Asker CK / Evry BIL 7:46:35 +1:27:05
33 50273 Thomas Lium IF Frøy 7:47:47 +1:28:16
34 50372 Olav Are Lunde Bærum OCK 7:48:24 +1:28:53
35 50371 Ben Schreier   7:48:25 +1:28:54
36 50332 Lars Birger Nielsen Follo SK 7:48:31 +1:29:00
37 50363 Notto Høiland Birkenes il Sykkel 7:49:41 +1:30:10
38 50232 Tore Haverstad Lågen CK 7:52:15 +1:32:45
39 50378 Rolf Hauger Gruvelia SK / Sport 1 Gruppen 7:52:33 +1:33:03
40 50563 Torolv Bjørnsgaard   7:59:40 +1:40:09
41 50384 Hubert Jacobsen Toten-Kranken CK 8:02:40 +1:43:09
42 50342 Christoffer Serck-Hanssen Boc 8:03:24 +1:43:54
43 50422 Arne Erik Hurum Lørenskog CK 8:05:57 +1:46:27
44 50457 Truls Espen Andersen Vestby SK 8:08:23 +1:48:52
45 50313 Arild Busengdal If FRØY/Team Randem & Hubert 8:08:30 +1:48:59
46 50315 Helge Willy Espeland Bogafjell Sykkelklubb 8:08:37 +1:49:07
47 50326 Dan Karlsen   8:15:09 +1:55:39
48 50316 Odd-Arne Fallmyr Skagerrak Sportsklubb / equinor 8:17:42 +1:58:11
49 50435 Atle Torjuul Orkla ck 8:22:19 +2:02:49
50 50431 Oddbjørn Raaum Rye Sykkel 8:23:46 +2:04:16
51 50429 Jens Rolfsen SK Rye 8:24:22 +2:04:51
52 50564 Ole Christian Lunna   8:26:00 +2:06:29
53 50348 Børge Harvey Tinden J Cycleklubb 8:27:03 +2:07:32
54 50356 Torbjørn Broks Pettersen Lillehammer ck 8:27:04 +2:07:33
55 50434 Bent Solbakken Moss CK 8:31:11 +2:11:41
56 50377 Knut Torkel Pedersen SsangYong Norge AS 8:32:01 +2:12:30
57 50544 Richard Korsen Raufoss & Gjøvik SK 8:33:24 +2:13:53
58 50338 Morten W. Røstad Ullensaker CK 8:38:18 +2:18:47
59 50448 Øyvind Woll CK Nittedal 8:48:00 +2:28:29
60 50495 Trond Erik Bråthen Glåmdal SK / IBAS 8:52:07 +2:32:36
61 50437 Jon Arvid Waal   8:56:35 +2:37:04
62 50257 Kåre Werner Trøsviken-Eriksen Eiker flyt 9:19:14 +2:59:44