UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Ulvøyrittet 2015


Annonse

Resultater Ulvøyrittet - 35 km, terreng
Vesterålen, Nordland - 4. juli 2015

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Startnr. - Navn - Klubb/lag - Klasse - Alder - Kjønn - Tid
117 Remi Knudsen Meløy ski & Sykkelklubb M30 (30-39) 30 Male 1:56:31.8
172 Sveinung Olsen Vesterålen sykkelklubb M40 (40-49) 40 Male 1:56:52.2
157 Robin Jakobsen Vesterålen sykkelklubb M40 (40-49) 40 Male 2:01:29.7
160 Bernhof Hansen Harstad Cykleklubb/BHT M50 (50-59) 50 Male 2:02:42.2
158 Johnny Strømnes Lofoten sk M40 (40-49) 40 Male 2:07:45.7
167 Tedd-Asle Stranda Vesterålen sykkelklubb M40 (40-49) 40 Male 2:07:47.1
166 Dennis Fjellheim TVK M40 (40-49) 40 Male 2:07:48.0
164 Kjell Arne Christiansen Medkila skilag M40 (40-49) 40 Male 2:09:57.7
152 Bjørn Pedersen Vesterålen sykkelklubb M50 (50-59) 50 Male 2:10:52.5
149 Geir Kristian Gotliebsen Harstad Cykleklubb M50 (50-59) 50 Male 2:11:46.6
145 Anders Røkenes Harstad Cykleklubb M30 (30-39) 30 Male 2:17:39.6
174 Kjell Åge Andreassen Vesterålen sykkelklubb M60 (60-70) 60 Male 2:17:49.0
163 Stener Lauritsen Lofoten sk M50 (50-59) 50 Male 2:17:59.7
169 Terje L Toften Vesterålen sykkelklubb M50 (50-59) 50 Male 2:18:03.4
120 Hans Edvard Roll Vesterålen sykkelklubb M60 (60-70) 60 Male 2:24:02.0
168 Ola Novstad Vesterålen sykkelklubb M40 (40-49) 40 Male 2:24:04.1
165 Frode Strøm Narvik CK M30 (30-39) 30 Male 2:24:05.1
154 Thord Enevoldsen Vesterålen sykkelklubb M40 (40-49) 40 Male 2:29:04.2
156 Torben Jenssen Vesterålen sykkelklubb M30 (30-39) 30 Male 2:29:39.3
173 Åge Botolfsen Vesterålen sykkelklubb M50 (50-59) 50 Male 2:30:42.3
151 Bjørn Tore Woll Harstad Cykleklubb M50 (50-59) 50 Male 2:31:42.0
175 Fredrik Bolsøy Vesterålen sykkelklubb M30 (30-39) 30 Male 2:31:42.8
155 Roar Røkenes Kvæfjord IL M60 (60-70) 60 Male 2:33:38.9
150 Rolf K Ytterstad Harstad Cykleklubb M50 (50-59) 50 Male 2:33:56.3
147 Frank Olsen Bodø sykkelklubb M40 (40-49) 40 Male 2:36:02.8
162 Tony Karlsen Vesterålen sykkelklubb M50 (50-59) 50 Male 2:36:03.5
114 Axel Pettersen Bodø Terrengsykkelklubb M20 (20-29) 20 Male 2:36:03.9
116 Kenneth Ness Tverrlandet IL M40 (40-49) 40 Male 2:38:26.3
161 Edd Rune Olsen Mosjøen ck M50 (50-59) 50 Male 2:46:15.3
171 Bjørn Grønli Vesterålen sykkelklubb M60 (60-70) 60 Male 2:46:16.8
115 Knut Wilhelm Nilsen Harstad Cykleklubb team Herbalife M50 (50-59) 50 Male 2:48:43.9
159 Jonas Sørensen Stokmarknes IL ski M 17 (17-19) 17 Male 2:53:04.9
148 Jolanta Felicja Rychter HCK K50 (50-59) 50 Female 2:59:29.1
170 Silje Gry Hanssen Harstad Cykleklubb K40 (40-49) 40 Female 2:59:46.9
153 Centh Eilertsen M30 (30-39) 30 Male 3:08:41.6
118 Ketil Bordewich Hamarøy IL Sykkel & Triatlon M50 (50-59) 50 Male 3:29:32.7
119 Knut-Arne Thorbergsen Hammarøy IL Sykkel M40 (40-49) 40 Male DNF
146 Ørjan Bohinen Harstad Cykleklubb M30 (30-39) 30 Male DNF
176 Tor Hugo Ekran Vesterålen sykkelklubb M50 (50-59) 50 Male DNS
177 Ørjan Hagen Bodø Terrengsykkelklubb M30 (30-39) 30 Male DNS
178 Leon Molund NOR CK M40 (40-49) 40 Male DNS

Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse