---
SKI TOUR: Totalt 3 av 6 etp: Kvinner- Menn| Tirsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Søn: 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn
---
Smøretips: Ski Tour

Resultater Ungdoms-OL Lausanne - Kvinner - 5 km - 2020



Resultater Ungdoms-OL - Youth Olympic Games (YOG)
Vallée de Joux i Jura, Sveits - 21. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 5 KM - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
177ROSENBERG Maerta2002SWE14:15.70.0062.90
283WIGGER Siri2003SUI14:28.4+12.774.77
379KRAMER Kendall2002USA14:36.3+20.682.16
481PALMER-LEGER Sydney2002USA14:43.3+27.688.70
568MELLING Maria Hartz2002NOR14:50.3+34.695.25
673THANNHEIMER Germana2002GER14:52.9+37.297.68
764ROENNING Tuva Hagen2002NOR14:53.0+37.397.77
882ERICSSON Tove2003SWE14:53.6+37.998.33
971HEGGEN Anna2002NOR14:58.5+42.8102.91
1080HOFFMANN Helen2002GER14:59.5+43.8103.85
1167NEPRYAEVA Dariya2002RUS15:05.5+49.8109.46
1254BUHOLZER Bianca2002SUI15:07.0+51.3110.86
1375PIERREL Julie2002FRA15:11.6+55.9115.16
1451KAELIN Marina2003SUI15:13.9+58.2117.31
1578KRUPITSKAYA Evgeniya2002RUS15:21.6+1:05.9124.51
1656UDRAS Johanna2002EST15:23.3+1:07.6126.10
1766DROLET Jasmine2002CAN15:30.0+1:14.3132.36
1847POPKO Hanna2003POL15:33.0+1:17.3135.17
1972HONDA Chika2002JPN15:34.3+1:18.6136.38
2076KALETA Karolina2002POL15:36.1+1:20.4138.07
2161KUKUCZKA Karolina2002POL15:41.6+1:25.9143.21
2269DELLIT Lara2002GER15:44.8+1:29.1146.20
2359SIVOKOVA Kristina2002SVK15:45.7+1:30.0147.04
2450SIBRAVOVA Eliska2002CZE15:48.4+1:32.7149.57
2570RAKISHEVA Aisha2002KAZ15:51.2+1:35.5152.18
2655TOSSAVAINEN Eevi-Inkeri2003FIN15:51.6+1:35.9152.56
2749GAGNON Liliane2002CAN15:52.5+1:36.8153.40
2858MAZI JAMNIK Hana2002SLO15:52.6+1:36.9153.49
2974WALCHER Witta-Luisa2002AUT15:53.8+1:38.1154.61
3043GUSMANOVA Ilyuza2002RUS15:55.0+1:39.3155.74

3163VEYRE Maelle2002FRA15:59.2+1:43.5159.66
3245ENGELHARDT Magdalena2003AUT16:15.3+1:59.6174.71
3327FAVRE BONVIN Zoe2002FRA16:16.7+2:01.0176.02
3432CAMPIONE Silvia2002ITA16:18.6+2:02.9177.80
3560SEEMANN Nina2002USA16:21.1+2:05.4180.14
3639FORDHAM Rosie2002AUS16:24.1+2:08.4182.94
3733EVANS Zana2004AUS16:26.3+2:10.6185.00
3831PROKESOVA Tereza2003CZE16:27.0+2:11.3185.65
3942MACHAKHINA Hanna2003BLR16:27.2+2:11.5185.84
3948RAUNIO Tuuli2002FIN16:27.2+2:11.5185.84
4144COLA Francesca2002ITA16:29.2+2:13.5187.71
4224KOOL Elisabet2003EST16:35.1+2:19.4193.23
4353DE MARTIN PINTER Iris2004ITA16:45.5+2:29.8202.95
4437SVOBODOVA Katerina2002CZE16:45.9+2:30.2203.32
4516YANG Lianhong2002CHN16:48.9+2:33.2206.13
4665LEINAMO Sonja2002FIN16:49.1+2:33.4206.31
4722LOGONDER Anna-Maria2003AUT16:49.7+2:34.0206.88
4818DONG Zhaohui2003CHN16:50.2+2:34.5207.34
4940NIKON Anastasiia2004UKR16:58.2+2:42.5214.82
5019MAZUROVA Timea2002SVK17:00.3+2:44.6216.79
5135KOMPANIIETS Anastasiia2003UKR17:10.2+2:54.5226.04
5262JAGECIC Nika2003CRO17:12.3+2:56.6228.00
5311BRUNERE Kristine2002LAT17:26.9+3:11.2241.65
5457GROETZNER Agustina2003ARG17:33.5+3:17.8247.82
5536MORENO RAMOS Marta2002ESP17:36.9+3:21.2251.00
5634DURSUN Ozlem Ceren2003TUR17:42.8+3:27.1256.52
5721BATCHENKO Valeriya2002KAZ17:57.2+3:41.5269.98
5841MAYORAVA Darya2003BLR17:59.8+3:44.1272.41
5917JEFFERIES Molly2003GBR18:00.1+3:44.4272.69
6026JEON Jae-Eun2002KOR18:07.6+3:51.9279.70

6115BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL18:08.7+3:53.0280.73
6223JEONG Maria2002KOR18:11.0+3:55.3282.88
6330HADZIC Tena2004CRO18:12.4+3:56.7284.19
6420YAVUZ Fatma2002TUR18:12.9+3:57.2284.66
656SAVICKAITE Egle2004LTU18:18.3+4:02.6289.71
6612KRAMPE Samanta2003LAT19:11.1+4:55.4339.07
6746OJEDA HIDALGO Zoe2003ARG19:13.6+4:57.9341.41
681HANNESDOTTIR Linda Ros2003ISL20:13.6+5:57.9397.50
6928PLAKALOVIC Sara2004BIH20:45.4+6:29.7427.23
705KOCSIK Eszter2004HUN21:11.5+6:55.8451.63
718AYALA Natalia2004CHI21:27.0+7:11.3466.13
729RIMBEU Adelina2004ROU21:27.6+7:11.9466.69
734HITCHANA Duangkamon2003THA21:52.1+7:36.4489.59
7414DA SILVA Taynara2002BRA22:57.7+8:42.0550.92
753PANTIC Vesna2004BIH24:02.5+9:46.8611.50
762BONDARETS Elena2002KGZ24:40.4+10:24.7646.94
777SHEMSHAKI Farnoosh2003IRI25:39.6+11:23.9702.28
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
13DULAMSUREN Urangoo2004MGL
38MALI Klara2002SLO
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
10PUSCARIU Dorina Georgiana2004ROU
25IOANNOU Eleni2002GRE
29RIBERA Eduarda2004BRA
52GIANNAKOVITI Styliani2003GRE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +