---
SKI TOUR: Totalt 3 av 6 etp: Kvinner- Menn| Tirsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Søn: 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn
---
Smøretips: Ski Tour

Resultater Ungdoms-OL Lausanne - Kvinner - Langrennscross - Finale - 2020



Resultater Ungdoms-OL - Youth Olympic Games (YOG)
Vallée de Joux i Jura, Sveits - 18. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - LANGRENNSCROSS - FINALE - FRI

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11WIGGER Siri2003SUI
22ROSENBERG Maerta2002SWE
33ERICSSON Tove2003SWE
48PALMER-LEGER Sydney2002USA
54HEGGEN Anna2002NOR
67KRUPITSKAYA Evgeniya2002RUS
75MELLING Maria Hartz2002NOR
86HOFFMANN Helen2002GER
915DELLIT Lara2002GER
1010THANNHEIMER Germana2002GER
1112TOSSAVAINEN Eevi-Inkeri2003FIN
1220KAELIN Marina2003SUI
139WALCHER Witta-Luisa2002AUT
1417ROENNING Tuva Hagen2002NOR
1525BUHOLZER Bianca2002SUI
1614KRAMER Kendall2002USA
1716SEEMANN Nina2002USA
1824POPKO Hanna2003POL
1918UDRAS Johanna2002EST
2023DE MARTIN PINTER Iris2004ITA
2127MALI Klara2002SLO
2211VEYRE Maelle2002FRA
2321RAKISHEVA Aisha2002KAZ
2430RAUNIO Tuuli2002FIN
2513KALETA Karolina2002POL
2628ENGELHARDT Magdalena2003AUT
2729COLA Francesca2002ITA
2819GUSMANOVA Ilyuza2002RUS
2922GAGNON Liliane2002CAN
3026SIVOKOVA Kristina2002SVK

3134SIBRAVOVA Eliska2002CZE
326NEPRYAEVA Dariya2002RUS
3351HONDA Chika2002JPN
3425DROLET Jasmine2002CAN
3528KUKUCZKA Karolina2002POL
3641PROKESOVA Tereza2003CZE
379LEINAMO Sonja2002FIN
388PIERREL Julie2002FRA
3936YANG Lianhong2002CHN
4080MACHAKHINA Hanna2003BLR
4138EVANS Zana2004AUS
4226LOGONDER Anna-Maria2003AUT
4354FAVRE BONVIN Zoe2002FRA
4442JAGECIC Nika2003CRO
4560CAMPIONE Silvia2002ITA
4619GROETZNER Agustina2003ARG
4746SVOBODOVA Katerina2002CZE
4857FORDHAM Rosie2002AUS
4962KOOL Elisabet2003EST
5056MORENO RAMOS Marta2002ESP
5172JEFFERIES Molly2003GBR
5244MAZUROVA Timea2002SVK
5339MAZI JAMNIK Hana2002SLO
5432KOMPANIIETS Anastasiia2003UKR
5559DONG Zhaohui2003CHN
5649KRAMPE Samanta2003LAT
5767BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL
5855HADZIC Tena2004CRO
5930OJEDA HIDALGO Zoe2003ARG
6058PLAKALOVIC Sara2004BIH

6135NIKON Anastasiia2004UKR
6240BATCHENKO Valeriya2002KAZ
6363RIMBEU Adelina2004ROU
6445GIANNAKOVITI Styliani2003GRE
6561PUSCARIU Dorina Georgiana2004ROU
6668JEONG Maria2002KOR
6775JEON Jae-Eun2002KOR
6870SAVICKAITE Egle2004LTU
6965DULAMSUREN Urangoo2004MGL
7064IOANNOU Eleni2002GRE
7143MAYORAVA Darya2003BLR
7269BRUNERE Kristine2002LAT
7350RIBERA Eduarda2004BRA
7466DANOSKA Mihaela2004MKD
7573KOCSIK Eszter2004HUN
7676HITCHANA Duangkamon2003THA
7752DA SILVA Taynara2002BRA
7874SHEMSHAKI Farnoosh2003IRI
7977PANTIC Vesna2004BIH
8071AYALA Natalia2004CHI



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +