Resultater Ungdoms-OL Lausanne - Kvinner - Sprint - Finale - 2020



Resultater Ungdoms-OL - Youth Olympic Games (YOG)
Vallée de Joux i Jura, Sveits - 19. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
12WIGGER Siri2003SUI
29HEGGEN Anna2002NOR
31ROSENBERG Maerta2002SWE
44DELLIT Lara2002GER
53UDRAS Johanna2002EST
65ERICSSON Tove2003SWE
77MELLING Maria Hartz2002NOR
810KALETA Karolina2002POL
914HOFFMANN Helen2002GER
1025THANNHEIMER Germana2002GER
1118PALMER-LEGER Sydney2002USA
1224KAELIN Marina2003SUI
1311NEPRYAEVA Dariya2002RUS
1412VEYRE Maelle2002FRA
1513PIERREL Julie2002FRA
1615ROENNING Tuva Hagen2002NOR
1721GUSMANOVA Ilyuza2002RUS
1823POPKO Hanna2003POL
1926COLA Francesca2002ITA
2029DROLET Jasmine2002CAN
218TOSSAVAINEN Eevi-Inkeri2003FIN
2216RAUNIO Tuuli2002FIN
2317GAGNON Liliane2002CAN
2420LEINAMO Sonja2002FIN
2522KRAMER Kendall2002USA
266MALI Klara2002SLO
2719SIVOKOVA Kristina2002SVK
2827HONDA Chika2002JPN
2928KRUPITSKAYA Evgeniya2002RUS
3030SIBRAVOVA Eliska2002CZE

3126LOGONDER Anna-Maria2003AUT
3213RAKISHEVA Aisha2002KAZ
3341PROKESOVA Tereza2003CZE
3416BUHOLZER Bianca2002SUI
3537SEEMANN Nina2002USA
3632KOMPANIIETS Anastasiia2003UKR
3761CAMPIONE Silvia2002ITA
3823WALCHER Witta-Luisa2002AUT
3936YANG Lianhong2002CHN
4046SVOBODOVA Katerina2002CZE
4142JAGECIC Nika2003CRO
4281DE MARTIN PINTER Iris2004ITA
4360DONG Zhaohui2003CHN
4428KUKUCZKA Karolina2002POL
4540BATCHENKO Valeriya2002KAZ
4638EVANS Zana2004AUS
4744MAZUROVA Timea2002SVK
4874JEFFERIES Molly2003GBR
4948ENGELHARDT Magdalena2003AUT
5083MACHAKHINA Hanna2003BLR
5154FAVRE BONVIN Zoe2002FRA
5249KRAMPE Samanta2003LAT
5355HADZIC Tena2004CRO
5471BRUNERE Kristine2002LAT
5557MORENO RAMOS Marta2002ESP
5658FORDHAM Rosie2002AUS
5735NIKON Anastasiia2004UKR
5864KOOL Elisabet2003EST
5943MAYORAVA Darya2003BLR
6069BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL

6119GROETZNER Agustina2003ARG
6245GIANNAKOVITI Styliani2003GRE
6372SAVICKAITE Egle2004LTU
6470JEONG Maria2002KOR
6565RIMBEU Adelina2004ROU
6659PLAKALOVIC Sara2004BIH
6767DULAMSUREN Urangoo2004MGL
6863PUSCARIU Dorina Georgiana2004ROU
6962DURSUN Ozlem Ceren2003TUR
7056YAVUZ Fatma2002TUR
7166IOANNOU Eleni2002GRE
7250RIBERA Eduarda2004BRA
7377JEON Jae-Eun2002KOR
7452DA SILVA Taynara2002BRA
7575KOCSIK Eszter2004HUN
7630OJEDA HIDALGO Zoe2003ARG
7778BONDARETS Elena2002KGZ
7868DANOSKA Mihaela2004MKD
7979HITCHANA Duangkamon2003THA
8073AYALA Natalia2004CHI
8180PANTIC Vesna2004BIH
8276SHEMSHAKI Farnoosh2003IRI
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
392002SLO



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +