-->

Resultater Ungdoms-OL Lausanne - Menn - Langrennscross - Finale - 2020



Resultater Ungdoms-OL - Youth Olympic Games (YOG)
Vallée de Joux i Jura, Sveits - 18. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - LANGRENNSCROSS - FINALE - FRI

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 HOLMBOE Nikolai 2002 NOR
2 6 ANGER Edvin 2002 SWE
3 5 AASTROEM Albin 2002 SWE
4 3 KOCH Will 2002 USA
5 10 TREGUBOV Iliya 2002 RUS
6 2 HOLMBOE Aleksander 2002 NOR
7 13 SAVARY Antonin 2002 SUI
8 9 GROS Anze 2002 SLO
9 14 MULEJ Jost 2002 SLO
10 8 STAHLBERG Alexander 2002 FIN
11 7 KECK Elias 2003 GER
12 16 KNOBEL David 2002 SUI
13 11 PISAREV Nikita 2002 RUS
14 15 RIEBLI Ramon 2002 SUI
15 19 LISOHOR Oleksandr 2004 UKR
16 4 KASTNER Marius 2002 GER
17 17 GROENLI Stian 2002 NOR
18 18 MASTROBATTISTA Simone 2002 ITA
19 12 JUNG Simon 2003 GER
20 20 BARP Elia 2002 ITA
21 27 SHAKEL Hleb 2002 BLR
22 21 CHAPPAZ Simon 2002 FRA
23 26 WRIGHT Campbell 2002 NZL
24 30 LOKTINOV Alexey 2002 RUS
25 24 SOBICZEWSKI Piotr 2002 POL
26 28 BUSHEY Brian 2002 USA
27 29 PAARSON Kaspar 2002 EST
28 22 VACEK Mathias 2002 CZE
29 23 PRIMET Luc 2002 FRA
30 25 VEERPALU Anders 2002 EST

31 67 GARTNER Andrea 2002 ITA
32 36 PYYKKO Veeti 2002 FIN
33 15 BRYJA Sebastian 2002 POL
34 22 HYVONEN Matias 2002 FIN
35 53 PAVLASEK Simon 2002 CZE
36 1 KASSENOV Didar 2002 KAZ
37 10 BUGARA Robert 2002 POL
38 39 MASSON Sasha 2002 CAN
39 12 CORREIA Matteo 2002 FRA
40 27 STEINER Christian 2003 AUT
41 23 LEE Jinbok 2002 KOR
42 13 ISSABEK Iliyas 2003 KAZ
43 54 MICHELSEN Hjalmar 2002 DEN
44 29 DEULING Derek 2002 CAN
45 63 ZATLOUKAL Krystof 2002 CZE
46 4 ZHANG Chenghao 2002 CHN
47 40 MITTELSTEADT Kai 2002 USA
48 51 WIELAND Christoph 2002 AUT
49 8 SILVA Manex 2002 BRA
50 55 KAPARKALEJS Lauris 2003 LAT
51 31 AKSIUTA Volodymyr 2003 UKR
52 50 HINCKFUSS Hugo 2003 AUS
53 47 ENGEL Erik 2002 AUT
54 64 JEON Sung-Min 2002 KOR
55 33 TILESCH Denis 2002 SVK
56 38 FROMMELT Robin 2002 LIE
57 48 PAVALEAN Flaviu Constantin 2002 ROU
58 30 ORAVEC Matus 2002 SVK
59 66 GU Cang 2002 CHN
60 70 OTGONLKHAGVA Zolbayar 2002 MGL

61 71 GRBOVIC Aleksandar 2003 MNE
62 41 OGNYANOV Aleksandar 2002 BUL
63 60 PERUSIC Petar 2004 CRO
64 28 SIMONUTIS Edvinas 2002 LTU
65 49 AULADELL Miquel 2002 ESP
66 45 SAUMA Mateo Lorenzo 2004 ARG
67 68 SLIMON James 2002 GBR
68 61 LULE Aleksandrs Arturs 2002 LAT
69 59 MORDES JOHN 2003 AUS
70 43 ANASTASIADIS Georgios 2004 GRE
71 62 SANTRAC Dorde 2002 BIH
72 75 BATSUKH Khongor 2003 MGL
73 35 HANGANUT Liviu Darius 2002 ROU
74 86 MAROZAU Mikhail 2003 BLR
75 46 COTARO Pedro 2002 ARG
76 17 BOMFIM Rhaick 2002 BRA
77 72 ZILINSKAS Irmantas 2002 LTU
78 77 GISLASON Einar Arni 2003 ISL
79 69 PAPADOPOULOS Spyridonas 2003 GRE
80 56 UBERUAGA Juan Luis 2003 CHI
81 79 TURGANBAEV Islam 2003 KGZ
82 78 BANDALI Amirhossein 2002 IRI
83 52 TAWK Elie 2002 LBN
84 65 KOSTOSKI Andonaki 2003 MKD
85 80 KOEDSIN Sarawut 2003 THA
DID NOT START
Startnr. Navn Født Nasjon
73 2003 ARM

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +