---
SKI TOUR: Totalt 3 av 6 etp: Kvinner- Menn| Tirsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Søn: 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn
---
Smøretips: Ski Tour

Resultater Ungdoms-OL Lausanne - Menn - Langrennscross - Prolog - 2020



Resultater Ungdoms-OL - Youth Olympic Games (YOG)
Vallée de Joux i Jura, Sveits - 18. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - LANGRENNSCROSS - PROLOG - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
120HOLMBOE Nikolai2002NOR4:10.660.00179.32
226HOLMBOE Aleksander2002NOR4:15.56+4.90202.78
314KOCH Will2002USA4:17.33+6.67211.25
419KASTNER Marius2002GER4:18.77+8.11218.15
518AASTROEM Albin2002SWE4:19.74+9.08222.79
62ANGER Edvin2002SWE4:20.96+10.30228.63
782KECK Elias2003GER4:23.00+12.34238.40
89STAHLBERG Alexander2002FIN4:23.30+12.64239.83
95GROS Anze2002SLO4:23.34+12.68240.02
1081TREGUBOV Iliya2002RUS4:24.09+13.43243.61
1116PISAREV Nikita2002RUS4:24.96+14.30247.78
1284JUNG Simon2003GER4:25.12+14.46248.55
1324SAVARY Antonin2002SUI4:26.59+15.93255.58
147MULEJ Jost2002SLO4:27.66+17.00260.71
153RIEBLI Ramon2002SUI4:28.00+17.34262.33
1637KNOBEL David2002SUI4:29.27+18.61268.41
1744GROENLI Stian2002NOR4:29.55+18.89269.75
1874MASTROBATTISTA Simone2002ITA4:30.51+19.85274.35
196LISOHOR Oleksandr2004UKR4:31.80+21.14280.52
2076BARP Elia2002ITA4:32.06+21.40281.77
2132CHAPPAZ Simon2002FRA4:32.13+21.47282.10
2242VACEK Mathias2002CZE4:32.34+21.68283.11
2321PRIMET Luc2002FRA4:33.35+22.69287.95
2411SOBICZEWSKI Piotr2002POL4:34.07+23.41291.39
2534VEERPALU Anders2002EST4:35.29+24.63297.23
2625WRIGHT Campbell2002NZL4:35.44+24.78297.95
2785SHAKEL Hleb2002BLR4:35.59+24.93298.67
2857BUSHEY Brian2002USA4:35.68+25.02299.10
2958PAARSON Kaspar2002EST4:35.93+25.27300.30
3083LOKTINOV Alexey2002RUS4:36.16+25.50301.40

3167GARTNER Andrea2002ITA4:36.59+25.93303.46
3236PYYKKO Veeti2002FIN4:36.65+25.99303.74
3315BRYJA Sebastian2002POL4:37.04+26.38305.61
3422HYVONEN Matias2002FIN4:37.60+26.94308.29
3553PAVLASEK Simon2002CZE4:37.62+26.96308.39
361KASSENOV Didar2002KAZ4:38.58+27.92312.98
3710BUGARA Robert2002POL4:38.86+28.20314.32
3839MASSON Sasha2002CAN4:39.67+29.01318.20
3912CORREIA Matteo2002FRA4:40.13+29.47320.40
4027STEINER Christian2003AUT4:41.07+30.41324.90
4123LEE Jinbok2002KOR4:41.09+30.43325.00
4213ISSABEK Iliyas2003KAZ4:41.42+30.76326.58
4354MICHELSEN Hjalmar2002DEN4:42.27+31.61330.65
4429DEULING Derek2002CAN4:42.31+31.65330.84
4563ZATLOUKAL Krystof2002CZE4:42.59+31.93332.18
464ZHANG Chenghao2002CHN4:43.05+32.39334.38
4740MITTELSTEADT Kai2002USA4:44.09+33.43339.36
4851WIELAND Christoph2002AUT4:44.59+33.93341.76
498SILVA Manex2002BRA4:45.74+35.08347.26
5055KAPARKALEJS Lauris2003LAT4:46.46+35.80350.71
5131AKSIUTA Volodymyr2003UKR4:47.80+37.14357.12
5250HINCKFUSS Hugo2003AUS4:48.74+38.08361.62
5347ENGEL Erik2002AUT4:49.44+38.78364.97
5464JEON Sung-Min2002KOR4:50.54+39.88370.24
5533TILESCH Denis2002SVK4:54.25+43.59388.00
5638FROMMELT Robin2002LIE4:55.52+44.86394.08
5748PAVALEAN Flaviu Constantin2002ROU4:55.76+45.10395.23
5830ORAVEC Matus2002SVK4:56.04+45.38396.57
5966GU Cang2002CHN4:57.93+47.27405.62
6070OTGONLKHAGVA Zolbayar2002MGL4:58.58+47.92408.73

6171GRBOVIC Aleksandar2003MNE5:00.74+50.08419.07
6241OGNYANOV Aleksandar2002BUL5:00.85+50.19419.60
6360PERUSIC Petar2004CRO5:03.05+52.39430.13
6428SIMONUTIS Edvinas2002LTU5:03.11+52.45430.42
6549AULADELL Miquel2002ESP5:03.92+53.26434.29
6645SAUMA Mateo Lorenzo2004ARG5:04.46+53.80436.88
6768SLIMON James2002GBR5:05.80+55.14443.30
6861LULE Aleksandrs Arturs2002LAT5:10.42+59.76465.41
6959MORDES JOHN2003AUS5:11.00+1:00.34468.19
7043ANASTASIADIS Georgios2004GRE5:12.73+1:02.07476.47
7162SANTRAC Dorde2002BIH5:12.98+1:02.32477.67
7275BATSUKH Khongor2003MGL5:14.85+1:04.19486.62
7335HANGANUT Liviu Darius2002ROU5:15.15+1:04.49488.06
7486MAROZAU Mikhail2003BLR5:21.19+1:10.53516.97
7546COTARO Pedro2002ARG5:21.90+1:11.24520.37
7617BOMFIM Rhaick2002BRA5:23.42+1:12.76527.65
7772ZILINSKAS Irmantas2002LTU5:30.43+1:19.77561.21
7877GISLASON Einar Arni2003ISL5:43.76+1:33.10625.02
7969PAPADOPOULOS Spyridonas2003GRE5:47.50+1:36.84642.93
8056UBERUAGA Juan Luis2003CHI5:52.63+1:41.97667.49
8179TURGANBAEV Islam2003KGZ6:03.30+1:52.64718.57
8278BANDALI Amirhossein2002IRI6:12.81+2:02.15764.10
8352TAWK Elie2002LBN6:13.32+2:02.66766.54
8465KOSTOSKI Andonaki2003MKD6:16.43+2:05.77781.43
8580KOEDSIN Sarawut2003THA6:27.83+2:17.17836.00
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
73VOSKANYAN Spartak2003ARM



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +