-->

Resultater Ungdoms-OL Lausanne - Menn - Sprint - Finale - 2020



Resultater Ungdoms-OL - Youth Olympic Games (YOG)
Vallée de Joux i Jura, Sveits - 19. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11ANGER Edvin2002SWE
22HOLMBOE Nikolai2002NOR
34HOLMBOE Aleksander2002NOR
49AASTROEM Albin2002SWE
511GROS Anze2002SLO
65STAHLBERG Alexander2002FIN
78PISAREV Nikita2002RUS
83TREGUBOV Iliya2002RUS
914KECK Elias2003GER
1016SAVARY Antonin2002SUI
1115VACEK Mathias2002CZE
1225PYYKKO Veeti2002FIN
137RIEBLI Ramon2002SUI
1410KASTNER Marius2002GER
1522PRIMET Luc2002FRA
1628BARP Elia2002ITA
1717KOCH Will2002USA
1819DEULING Derek2002CAN
1921PAVLASEK Simon2002CZE
2023GARTNER Andrea2002ITA
2112BUGARA Robert2002POL
2218WRIGHT Campbell2002NZL
2326CHAPPAZ Simon2002FRA
2427CORREIA Matteo2002FRA
2530HYVONEN Matias2002FIN
266MULEJ Jost2002SLO
2713PAARSON Kaspar2002EST
2820LISOHOR Oleksandr2004UKR
2924JUNG Simon2003GER
3029GROENLI Stian2002NOR

3184LOKTINOV Alexey2002RUS
3286SHAKEL Hleb2002BLR
3327STEINER Christian2003AUT
3447ENGEL Erik2002AUT
3537KNOBEL David2002SUI
3654MICHELSEN Hjalmar2002DEN
3713ISSABEK Iliyas2003KAZ
3839MASSON Sasha2002CAN
398SILVA Manex2002BRA
4064ZATLOUKAL Krystof2002CZE
414ZHANG Chenghao2002CHN
4223LEE Jinbok2002KOR
4351WIELAND Christoph2002AUT
4457BUSHEY Brian2002USA
4535HANGANUT Liviu Darius2002ROU
4638FROMMELT Robin2002LIE
4755KAPARKALEJS Lauris2003LAT
4848PAVALEAN Flaviu Constantin2002ROU
4934VEERPALU Anders2002EST
5017BOMFIM Rhaick2002BRA
511KASSENOV Didar2002KAZ
5231AKSIUTA Volodymyr2003UKR
5375MASTROBATTISTA Simone2002ITA
5411SOBICZEWSKI Piotr2002POL
5562LULE Aleksandrs Arturs2002LAT
5628SIMONUTIS Edvinas2002LTU
5767GU Cang2002CHN
5865JEON Sung-Min2002KOR
5941OGNYANOV Aleksandar2002BUL
6030ORAVEC Matus2002SVK

6171OTGONLKHAGVA Zolbayar2002MGL
6260PERUSIC Petar2004CRO
6369SLIMON James2002GBR
6450HINCKFUSS Hugo2003AUS
6561TURUN Mehmet2002TUR
6672GRBOVIC Aleksandar2003MNE
6759MORDES JOHN2003AUS
6887MAROZAU Mikhail2003BLR
6915BRYJA Sebastian2002POL
7043ANASTASIADIS Georgios2004GRE
7149AULADELL Miquel2002ESP
7245SAUMA Mateo Lorenzo2004ARG
7333TILESCH Denis2002SVK
7476BATSUKH Khongor2003MGL
7563SANTRAC Dorde2002BIH
7646COTARO Pedro2002ARG
7766KOSTOSKI Andonaki2003MKD
7874VOSKANYAN Spartak2003ARM
7978GISLASON Einar Arni2003ISL
8056UBERUAGA Juan Luis2003CHI
8173ZILINSKAS Irmantas2002LTU
8279BANDALI Amirhossein2002IRI
8381KOEDSIN Sarawut2003THA
8452TAWK Elie2002LBN
8580TURGANBAEV Islam2003KGZ
8670PAPADOPOULOS Spyridonas2003GRE
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
402002USA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +