Resultater Ungdoms-OL Lillehammer - Mix-stafett 2016



Resultater Ungdoms-OL - Miksstafett, blandet lag
Lillehammer, Oppland - 21. februar 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Rank No Name NOC Leg 1 Leg 2 Leg 3 Leg 4 Penalties Result TA Remark
P S T
1 4 Norway  NOR
19:15.0
 (5)
 
+8.5
 
 
37:57.2
 (1)
 
 
 
 
58:41.9
 (1)
 
 
 
 
1:18:35.6
 (1)
 
 
 
 
    0+11 1:18:35.6
 
   
 
4-1
OEYGARD Marit  
19:15.0
 (5)
 
+8.5
 
 
      0+3 0+2        
 
4-2
JOHANSEN Marthe Krakstad    
18:42.2
 (1)
 
 
 
 
    0+0 0+2        
 
4-3
BUCHER-JOHANNESSEN Fredrik Qvist      
20:44.7
 (4)
 
+24.6
 
 
  0+3 0+1        
 
4-4
BAKKEN Sivert Guttorm        
19:53.7
 (3)
 
+13.4
 
 
0+0 0+0        
2 1 Germany  GER
19:14.6
 (4)
 
+8.1
 
 
38:32.9
 (2)
 
+35.7
 
 
59:02.9
 (2)
 
+21.0
 
 
1:18:43.2
 (2)
 
+7.6
 
 
    0+9 1:18:43.2
+7.6
   
 
1-1
FRUEHWIRT Juliane  
19:14.6
 (4)
 
+8.1
 
 
      0+3 0+2        
 
1-2
PFNUER Franziska    
19:18.3
 (3)
 
+36.1
 
 
    0+0 0+0        
 
1-3
GROSS Simon      
20:30.0
 (2)
 
+9.9
 
 
  0+1 0+0        
 
1-4
RIETHMUELLER Danilo        
19:40.3
 (1)
 
 
 
 
0+1 0+2        
3 9 Italy  ITA
19:17.4
 (6)
 
+10.9
 
 
39:22.9
 (5)
 
+1:25.7
 
 
1:00:15.6
 (3)
 
+1:33.7
 
 
1:20:06.0
 (3)
 
+1:30.4
 
 
    0+6 1:20:06.0
+1:30.4
   
 
9-1
COMOLA Samuela  
19:17.4
 (6)
 
+10.9
 
 
      0+0 0+0        
 
9-2
LARDSCHNEIDER Irene    
20:05.5
 (5)
 
+1:23.3
 
 
    0+0 0+2        
 
9-3
CHRISTILLE Cedric      
20:52.7
 (7)
 
+32.6
 
 
  0+1 0+2        
 
9-4
BRAUNHOFER Patrick        
19:50.4
 (2)
 
+10.1
 
 
0+0 0+1        
4 2 France  FRA
19:11.6
 (3)
 
+5.1
 
 
39:36.1
 (6)
 
+1:38.9
 
 
1:00:32.1
 (5)
 
+1:50.2
 
 
1:20:36.4
 (4)
 
+2:00.8
 
 
    1+14 1:20:36.4
+2:00.8
   
 
2-1
JEANMONNOT LAURENT Lou  
19:11.6
 (3)
 
+5.1
 
 
      0+1 0+1        
 
2-2
GUIGONNAT Gilonne    
20:24.5
 (6)
 
+1:42.3
 
 
    1+3 0+3        
 
2-3
MONNEY Pierre      
20:56.0
 (8)
 
+35.9
 
 
  0+3 0+0        
 
2-4
CLAUDE Emilien        
20:04.3
 (4)
 
+24.0
 
 
0+0 0+3        
5 5 Russian Federation  RUS
19:33.8
 (8)
 
+27.3
 
 
40:25.3
 (9)
 
+2:28.1
 
 
1:00:45.4
 (6)
 
+2:03.5
 
 
1:21:00.7
 (5)
 
+2:25.1
 
 
    2+15 1:21:00.7
+2:25.1
   
 
5-1
PONEDELKO Ekaterina  
19:33.8
 (8)
 
+27.3
 
 
      0+0 0+2        
 
5-2
KHALIULLINA Anastasiia    
20:51.5
 (8)
 
+2:09.3
 
 
    1+3 1+3        
 
5-3
KHALILI Said Karimulla      
20:20.1
 (1)
 
 
 
 
  0+3 0+1        
 
5-4
TUTMIN Egor        
20:15.3
 (5)
 
+35.0
 
 
0+2 0+1        
6 6 Ukraine  UKR
19:07.2
 (2)
 
+0.7
 
 
40:15.8
 (8)
 
+2:18.6
 
 
1:01:00.6
 (7)
 
+2:18.7
 
 
1:21:26.8
 (6)
 
+2:51.2
 
 
    1+18 1:21:26.8
+2:51.2
   
 
6-1
DMYTRENKO Khrystyna  
19:07.2
 (2)
 
+0.7
 
 
      0+3 0+1        
 
6-2
KYPIACHENKOVA Liubov    
21:08.6
 (10)
 
+2:26.4
 
 
    0+3 1+3        
 
6-3
SYTNYK Yurii      
20:44.8
 (5)
 
+24.7
 
 
  0+1 0+3        
 
6-4
TELEN Serhiy        
20:26.2
 (6)
 
+45.9
 
 
0+1 0+3        
7 13 United States of America  USA
19:18.5
 (7)
 
+12.0
 
 
39:00.9
 (4)
 
+1:03.7
 
 
1:01:55.2
 (8)
 
+3:13.3
 
 
1:24:56.2
 (7)
 
+6:20.6
 
 
    3+12 1:24:56.2
+6:20.6
   
 
13-1
LEVINS Chloe  
19:18.5
 (7)
 
+12.0
 
 
      0+0 0+1        
 
13-2
KAUTZER Amanda    
19:42.4
 (4)
 
+1:00.2
 
 
    0+1 0+2        
 
13-3
CERVENKA Vaclav      
22:54.3
 (15)
 
+2:34.2
 
 
  2+3 0+1        
 
13-4
NIELSEN Eli        
23:01.0
 (15)
 
+3:20.7
 
 
1+3 0+1        
8 10 Switzerland  SUI
19:52.5
 (10)
 
+46.0
 
 
41:41.3
 (10)
 
+3:44.1
 
 
1:02:58.6
 (10)
 
+4:16.7
 
 
1:25:15.9
 (8)
 
+6:40.3
 
 
    3+14 1:25:15.9
+6:40.3
   
 
10-1
BARMETTLER Flavia  
19:52.5
 (10)
 
+46.0
 
 
      0+1 0+1        
 
10-2
FISCHER Anja    
21:48.8
 (13)
 
+3:06.6
 
 
    0+0 0+3        
 
10-3
STALDER Sebastian      
21:17.3
 (12)
 
+57.2
 
 
  1+3 0+0        
 
10-4
SALUTT Nico        
22:17.3
 (12)
 
+2:37.0
 
 
1+3 1+3        
9 3 Czech Republic  CZE
20:42.0
 (11)
 
+1:35.5
 
 
41:47.6
 (11)
 
+3:50.4
 
 
1:02:59.9
 (11)
 
+4:18.0
 
 
1:25:20.2
 (9)
 
+6:44.6
 
 
    4+16 1:25:20.2
+6:44.6
   
 
3-1
SUCHA Petra  
20:42.0
 (11)
 
+1:35.5
 
 
      1+3 0+3        
 
3-2
VINKLARKOVA Tereza    
21:05.6
 (9)
 
+2:23.4
 
 
    0+0 1+3        
 
3-3
HORNIG Vitezslav      
21:12.3
 (10)
 
+52.2
 
 
  0+1 0+1        
 
3-4
STVRTECKY Jakub        
22:20.3
 (13)
 
+2:40.0
 
 
0+2 2+3        
10 15 Slovakia  SVK
20:46.2
 (12)
 
+1:39.7
 
 
42:14.3
 (12)
 
+4:17.1
 
 
1:04:05.1
 (13)
 
+5:23.2
 
 
1:25:20.6
 (10)
 
+6:45.0
 
 
    1+8 1:25:20.6
+6:45.0
   
 
15-1
HAIDELMEIEROVA Veronika  
20:46.2
 (12)
 
+1:39.7
 
 
      0+0 0+0        
 
15-2
HORVATOVA Henrieta    
21:28.1
 (12)
 
+2:45.9
 
 
    1+3 0+1        
 
15-3
LEPEN Matej      
21:50.8
 (13)
 
+1:30.7
 
 
  0+2 0+2        
 
15-4
PAVLAK Miroslav        
21:15.5
 (8)
 
+1:35.2
 
 
0+0 0+0        
11 14 Sweden  SWE
19:51.6
 (9)
 
+45.1
 
 
38:51.3
 (3)
 
+54.1
 
 
1:02:22.5
 (9)
 
+3:40.6
 
 
1:25:37.8
 (11)
 
+7:02.2
 
 
    5+11 1:25:37.8
+7:02.2
+2:00.0  
 
14-1
OLSSON Moa  
19:51.6
 (9)
 
+45.1
 
 
      0+0 0+3        
 
14-2
SJODEN Sanna    
18:59.7
 (2)
 
+17.5
 
 
    0+2 0+0        
 
14-3
SIMONSSON Emil      
23:31.2
 (18)
 
+3:11.1
 
 
  0+1 4+2        
 
14-4
SJOKVIST Henning        
23:15.3
 (16)
 
+3:35.0
 
 
0+0 1+3        
12 7 Belarus  BLR
20:49.8
 (13)
 
+1:43.3
 
 
42:56.1
 (14)
 
+4:58.9
 
 
1:06:02.5
 (14)
 
+7:20.6
 
 
1:27:08.3
 (12)
 
+8:32.7
 
 
    5+21 1:27:08.3
+8:32.7
   
 
7-1
IYEROPES Darya  
20:49.8
 (13)
 
+1:43.3
 
 
      0+3 0+2        
 
7-2
KARNITSKAYA Natallia    
22:06.3
 (15)
 
+3:24.1
 
 
    1+3 1+3        
 
7-3
MATSKEVICH Aliaksandr      
23:06.4
 (16)
 
+2:46.3
 
 
  0+3 3+3        
 
7-4
TSIURYN Kiryl        
21:05.8
 (7)
 
+1:25.5
 
 
0+1 0+3        
13 16 Bulgaria  BUL
21:25.1
 (16)
 
+2:18.6
 
 
43:16.8
 (15)
 
+5:19.6
 
 
1:03:51.0
 (12)
 
+5:09.1
 
 
1:27:44.4
 (13)
 
+9:08.8
 
 
    7+22 1:27:44.4
+9:08.8
   
 
16-1
ZDRAVKOVA Maria  
21:25.1
 (16)
 
+2:18.6
 
 
      0+3 2+3        
 
16-2
TODOROVA Milena    
21:51.7
 (14)
 
+3:09.5
 
 
    1+3 1+3        
 
16-3
STOYANOV Kristiyan      
20:34.2
 (3)
 
+14.1
 
 
  0+2 0+2        
 
16-4
VELCHEV Petar        
23:53.4
 (17)
 
+4:13.1
 
 
2+3 1+3        
14 8 Austria  AUT
21:18.3
 (15)
 
+2:11.8
 
 
42:36.1
 (13)
 
+4:38.9
 
 
1:06:06.2
 (15)
 
+7:24.3
 
 
1:28:40.1
 (14)
 
+10:04.5
 
 
    2+15 1:28:40.1
+10:04.5
   
 
8-1
BERGER Marion  
21:18.3
 (15)
 
+2:11.8
 
 
      0+1 0+1        
 
8-2
WOERTER Lea    
21:17.8
 (11)
 
+2:35.6
 
 
    0+2 0+3        
 
8-3
ORTNER Markus      
23:30.1
 (17)
 
+3:10.0
 
 
  0+2 2+3        
 
8-4
UNTERWEGER Dominic        
22:33.9
 (14)
 
+2:53.6
 
 
0+2 0+1        
15 12 Poland  POL
21:42.1
 (17)
 
+2:35.6
 
 
45:17.2
 (16)
 
+7:20.0
 
 
1:07:40.2
 (16)
 
+8:58.3
 
 
1:29:32.5
 (15)
 
+10:56.9
 
 
    5+21 1:29:32.5
+10:56.9
   
 
12-1
TOMASZEWSKA Natalia  
21:42.1
 (17)
 
+2:35.6
 
 
      0+3 1+3        
 
12-2
JAKIELA Joanna    
23:35.1
 (17)
 
+4:52.9
 
 
    0+2 3+3        
 
12-3
FILIP Wojciech      
22:23.0
 (14)
 
+2:02.9
 
 
  1+3 0+1        
 
12-4
PANCERZ Przemyslaw        
21:52.3
 (11)
 
+2:12.0
 
 
0+3 0+3        
16 11 Canada  CAN
21:16.2
 (14)
 
+2:09.7
 
 
46:46.7
 (17)
 
+8:49.5
 
 
1:07:59.0
 (17)
 
+9:17.1
 
 
1:29:40.2
 (16)
 
+11:04.6
 
 
    4+14 1:29:40.2
+11:04.6
   
 
11-1
BANSER Tekarra  
21:16.2
 (14)
 
+2:09.7
 
 
      0+0 0+2        
 
11-2
GOWLING Gillian    
25:30.5
 (18)
 
+6:48.3
 
 
    4+3 0+2        
 
11-3
GRANDBOIS Leo      
21:12.3
 (10)
 
+52.2
 
 
  0+1 0+2        
 
11-4
CHURCHILL Ben        
21:41.2
 (10)
 
+2:00.9
 
 
0+2 0+2        
17 18 Estonia  EST
25:26.9
 (18)
 
+6:20.4
 
 
48:31.0
 (18)
 
+10:33.8
 
 
1:09:40.5
 (18)
 
+10:58.6
 
 
1:30:58.1
 (17)
 
+12:22.5
 
 
    8+16 1:30:58.1
+12:22.5
+2:00.0  
 
18-1
VIILUKAS Anneliis  
25:26.9
 (18)
 
+6:20.4
 
 
      4+3 2+2        
 
18-2
MOOR Hanna    
23:04.1
 (16)
 
+4:21.9
 
 
    2+3 0+1        
 
18-3
HELDNA Robert      
21:09.5
 (9)
 
+49.4
 
 
  0+2 0+3        
 
18-4
VSIVTSEV Mart        
21:17.6
 (9)
 
+1:37.3
 
 
0+0 0+2        
  17 Finland  FIN
19:06.5
 (1)
 
 
 
 
39:45.0
 (7)
 
+1:47.8
 
 
1:00:30.8
 (4)
 
+1:48.9
 
 
 
 
          DNF
 
17-1
KERANEN Jenni  
19:06.5
 (1)
 
 
 
 
      0+2 0+0        
 
17-2
LAHDELMA Saana    
20:38.5
 (7)
 
+1:56.3
 
 
    0+2 1+3        
 
17-3
KARVINEN Otto-Eemil      
20:45.8
 (6)
 
+25.7
 
 
  0+1 0+0        
 
17-4
HARJULA Tuomas        
 
 
0+2


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +