Resultater UngdomsBirken - Gutter 12 år - 2016




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 13. mars 2016


Klasse Gutter 12 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 38043 Oskar Opstad Vike Andebu IL 42:54,2
2 38031 Jørgen Nekkar Driv IL 44:20,8
3 38047 Johannes Solvik Gulset IF 45:42,0
4 38039 Sten Magnus Trovåg Wedum Lyn Ski 45:47,2
5 38330 Petter Solhaug Sæter Os IL 46:11,1
6 38182 Mathias Holmann Lommedalen IL 46:36,9
7 38025 Martin Bakken LynSki 46:41,0
8 38023 Sigurd Nordaas Strandbygda il 46:42,7
9 38096 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 46:50,1
10 38029 Tobias Nakken Molde og omegn IF 46:55,0
11 38130 Martin E. Farstadvoll Rustad IL / IF Frøy 47:03,9
12 38037 Jens Kaasa Aakre IL Skrim 47:06,3
13 38006 Halvor Dolven Asker Skiklubb 47:36,5
14 38376 Rasmus Opdal Christiansen Lillehammer Skiklub 47:40,8
15 38021 Filip Osnes-Ringen Lyn Ski 47:49,9
16 38010 Kristian Kongssund Næroset IL 47:59,2
17 38016 Noah Husnes Røa IL 48:07,8
18 38123 Eskil Engdal Vind IL 48:08,2
19 38015 Fridtjof Sundbo  Berg Haslum IL 48:13,9
20 38007 Simen Melaaen  Døssland Lier IL 48:20,6
21 38082 Oliver  Aukland Lommedalen IL/Team Santander 48:23,2
22 38027 Henrik Hillestad HEMING IL 48:34,6
23 38003 Linus Engdahl Torvikbukt IL 48:50,0
24 38008 Lars Kongssund Næroset IL 48:57,0
25 38335 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 48:58,4
26 38107 Victor Fabricius Bye Lyn Ski 49:12,4
27 38270 Trond Oldernes Høybråten og Stovner IL 49:14,0
28 38042 Tobias Dyrli Thoresen Røa IL 49:14,9
29 38049 Daniel Fatnes Nesodden IF - Ski 49:27,1
30 38045 Marius Backer-Grøndahl Lyn Ski 49:42,3
31 38005 Pål Grimsmo Fossum 49:44,8
32 38004 Kristian Engebakken Nordbygda/ Løten Ski 49:55,3
33 38145 Jens Glomnes Holmen IF Langrenn 49:57,0
34 38001 Kristian  Kollerud Konnerud IL 50:05,0
35 38405 Emil Nilsen Setskog IF 50:13,6
36 38013 Philip  Unnersaker Oppegård IL 50:14,6
37 38198 Magnus Kavli Jutul 50:23,7
38 38106 Jakob Buhs Bækkelaget / IF Frøy 50:34,0
39 38194 Mikkel Li Johansen Lyn Ski 50:35,2
40 38046 Mikkel Sletvold Ullensaker skiklubb 50:36,4
41 38250 Peter Munch-Finne Asker Skiklubb 50:44,3
42 38358 Fredrik Weaas Eidsvoll Verk skiklubb 50:46,0
43 38255 Henrik Nesheim-Kristensen Lyn Ski 50:50,4
44 38038 Marius  Meldalen Bækkelaget 50:55,3
45 38245 Elias Moeng   50:58,8
46 38093 Sebastian Bjørnseth Granli IL 51:01,2
47 38044 Herman  Dalsjø Fredriksen   51:05,6
48 38168 Linus Degland Heiervang   51:13,2
49 38030 Christoffer Widding HEMING IL 51:20,8
50 38122 Fredrik Sundal Ek Lyn Ski 51:25,7
51 38032 Mikkel Sjursen Haslum IL 51:37,7
52 38306 Tobias sommerstad Hansen Østre Toten Skilag 51:42,0
53 38105 Syver Brustad Heggedal IL 51:43,1
54 38199 Kristoffer Berg Kløvstad Brøttum IL 51:45,4
55 38019 Ask Olaussen Rustad IL 51:47,9
56 38383 Petter Lunna Brøttum il. 51:48,7
57 38012 Martin Kjeldaas Botne SK 51:52,3
58 38276 Jørgen Bjørndal Ottestad Lyn Ski 52:03,1
59 38223 Lars Lien Gjøvik skiklubb 52:04,4
60 38034 Anders Bekkevard Tistedalen Fl 52:05,1
61 38115 Sebastian Nissen-Lie Detlie Holmen IF 52:07,1
62 38126 Sivert Stene Enger Øvrevoll Hosle IL 52:07,6
63 38036 William Eidissen Fossum IF 52:08,5
64 38349 Henrik Villanger Røa IL 52:13,4
65 38345 Narve Kverndal Veslegard Fjellet IL 52:13,9
66 38119 Ånund Eggen-Vaa Rustad 52:15,0
67 38235 William Marcussen Lyn Ski 52:25,4
68 38110 Vilhelm  Børs -Lind Lyn Ski 52:25,8
69 38011 Emil Stenberg Øien   52:30,9
70 38028 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer Skiklub 52:35,9
71 38319 Aleksander Storjohann Haslum IL Ski 52:39,6
72 38020 Halvor Sørbø Gjerstad IL 52:40,6
73 38144 Sverre Indrebø Gjønnæss Kjelsås IL 53:00,3
74 38239 Kristian Mentzoni-Klausen   53:02,3
75 38081 Philip Asplund Lyn Ski 53:06,8
76 38100 Nicolas Bretteville Fossum IF 53:08,6
77 38189 Mats  Hval Mjøndalen IF 53:10,5
78 38328 Henrik Svennerud Lommedalens IL 53:11,1
79 38240 Fredrik Michelsen Lyn Ski 53:11,6
80 38233 Christian Løvenskiold IL TRY 53:14,4
81 38334 Håkon Torseth   53:14,5
82 38050 Trym Christian Lien Spydeberg IL 53:15,0
83 38348 Lars Sander Viken Holmen IF 53:22,7
84 38014 Anders Sangnæs Raufoss Il langrenn 53:24,1
85 38017 Håkon Tho Anundskås Heddal IL 53:24,6
86 38026 Anders Espedalen Skarphedin 53:26,5
87 38009 Oliver Nielsen Ulvebne Strandbygda Ski 53:26,7
88 38350 Anders Usterud Vaaje Asker Skiklubb 53:31,8
89 38154 Peder Elias Hals Røa IL 53:35,2
90 38227 Sivert Vataker Liverød Andebu IL 53:46,8
91 38092 Håkon Korsæth Bjørnsen Øvrevoll Hosle IL 53:48,8
92 38231 Petter Finseth Løberg Vang skiløperforening 53:51,7
93 38212 Eskil Kvisgaard Røa IL 53:52,8
94 38256 Henrik Nesse Try 54:04,2
95 38356 August Wergeland Fossum IF 54:04,2
96 38022 Eirik Fjeld   54:08,0
97 38303 Ola Skaar Nittedal IL 54:10,1
98 38403 Daniel Aakervik Fet skiklubb 54:12,3
99 38078 Viktor Andersen Kjelsås IL 54:13,4
100 38041 Ola Stende Raufoss Langrenn 54:18,5
101 38084 Arild Baumann Try 54:19,0
102 38033 Ole Dokken Skrivervik   54:20,9
103 38264 Tobias Norstad Frogner IL ski 54:22,4
104 38311 Nicolai Steenfeldt-Foss   54:28,1
105 38242 Mats Westeng Mittelbach Lyn Ski 54:31,9
106 38202 Eskil  Kolshus Rustad IL 54:35,3
107 38266 Sander Stumo Nytrøen Gjerdrum IL 54:45,8
108 38374 Sigurd Bakke Næroset IL 54:46,4
109 38367 Kristian Øye Aasum Granli IL 54:48,5
110 38271 Edvard Fossum Olstad Øyer Tretten 54:50,9
111 38203 Mattis  Korsbakken Holmen Vallset Il 54:51,5
112 38269 Elias Naas Møller Gjelleråsen IF 54:55,2
113 38102 Østen Brovold Midtsundstad Braskereidfoss IL 54:56,5
114 38129 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 54:59,7
115 38211 Jørgen Kvarstad Hamar Skiklubb 55:09,1
116 38035 Ola Hjelmås Molden Gran IL 55:10,1
117 38188 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås IL 55:11,1
118 38197 Amandus Molland Karlson Kjelsås IL 55:11,4
119 38224 Andreas  Talstad   55:12,7
120 38316 Tobias Østby Stenstrøm Lommedalen IL 55:14,3
121 38186 Hannes Hov Lommedalens IL 55:15,4
122 38315 Olve Wien Stenersen Hamar Skiklubb 55:23,6
123 38152 Johannes Hafting-Fyhn Lyn Ski 55:29,8
124 38289 Knut Rusten Brøttum IL 55:34,6
125 38075 Birk Langehaug Alme Haslum IL 55:34,9
126 38131 Anders Fauske-Sjøstedt Lyn 55:36,1
127 38340 Rudolf Ugelstad Lyn Ski 55:36,4
128 38237 Vetle Søndmør Martinsen Hamar Skiklubb 55:44,5
129 38196 Håkon Kallmyr IL Jardar 55:45,6
130 38074 Jakob Alfstadsæther Vind IL 55:46,1
131 38371 Kasper Aasebø Kjelsås IL 55:47,2
132 38040 Ulrik Lund Enersen Jømna/Heradsbygd Langrenn 55:49,3
133 38124 Jens Engebrigtsen Fossum 55:49,8
134 38332 Simen Sørlie Fossum IF 55:50,8
135 38114 Filip James Cook Koll IL 55:51,2
136 38342 Erik Undseth Røa IL 55:52,7
137 38361 Henrik Stenersen Øksby Asker Skiklubb 55:53,7
138 38359 Jakob Kornelius ødegaard Holmen IF 56:06,4
139 38324 Sindre Vie Strisland Røa 56:06,9
140 38273 Oscar Smogeli Opsann Follebu Skiklubb 56:07,7
141 38331 Thomas Sørbøen Bagn IL 56:09,7
142 38173 Stian Kvale  Hermansen Holmen 56:10,1
143 38178 Heine Hoel Raufoss Il langrenn 56:14,6
144 38248 Ivar Mork Lillehammer Skiklub 56:27,0
145 38163 Markus Aanes Haugen Frogner 56:29,3
146 38283 Fridtjof Reusch Try 56:31,8
147 38225 Thomas Lilleland Il Holeværingen 56:33,0
148 38176 Ove Egil Hjellødegård Nybygda 56:40,2
149 38313 Elias Steinset Moen Sportsklubb 56:41,6
150 38218 Roald Emsell Larsen Gjelleråsen IF 56:49,6
151 38325 Martin Størmer-Antonsen Lyn Ski 56:50,3
152 38086 Martin Berg Gjøvik skiklubb 56:51,3
153 38165 Henrik Hay Haslum IL 56:51,9
154 38241 Markus Mikkelsen Heming 56:52,7
155 38140 Emil Gaustad Nittedal Idrettslag 56:53,9
156 38378 Halvor Skårestuen Fossum Åslia skilag 56:55,1
157 38228 Anders Lohne Aarstad   56:56,3
158 38260 Sverre Nilsen Nittedal IL - Ski 56:56,9
159 38362 Linus Østberg Pettersen Ottestad Ski 57:01,8
160 38090 Mads Bjerke Fossum IF 57:02,5
161 38365 elias øverby Ullensaker skiklubb 57:03,2
162 38399 Iver Brekke Bruksås Graabein IF Ski 57:08,5
163 38207 Vegard  Krogh Ottestad IL 57:09,4
164 38095 Anders Soland Bolin Fossum IF 57:15,6
165 38275 Andreas Osen Gjelleråsen idrettsforening 57:17,2
166 38326 Syver Surnevik Lyn Ski 57:17,8
167 38296 Jonas Schilvold Lyn Ski 57:23,5
168 38262 Jakob Nordby Røa IL 57:29,1
169 38221 Ulrik Skjønsberg Li Gjelleråsen IF 57:35,0
170 38294 Jo Krogstad Sannes Røa IL 57:38,3
171 38151 Erlend Gundersen Eidsvold Værks Skiklub 57:39,7
172 38253 Engebret Narum IL Kolbukameratene 57:42,0
173 38112 Jacob Bøymo Rustad IL 57:44,2
174 38421 Petter Rødsdalen Sønsthagen   57:45,5
175 38206 Nikolai Kristiansen Brandbu IF Ski 57:46,7
176 38420 Trym Syver Nergaard Åslia skilag 57:47,5
177 38396 Sondre Steina Raufoss IL Langrenn-ski 57:47,5
178 38139 Aleksander Gaden Brøttum IL 57:52,4
179 38312 Mattis Gjennestad Stefanussen Bækkelagets Sportsklub 57:54,7
180 38157 Vegard Hammer Søre Osen IL 57:56,6
181 38400 Ola Nymark-Veum   58:00,3
182 38116 Magnus Utengen Doksrød Fossum 58:04,4
183 38387 Olav Pihlstrøm Kjelsås IL 58:04,7
184 38300 Nicklas Skaug Kvelde Ski 58:06,5
185 38388 Oliver Plassen Brandvol Tormod Skilag 58:07,7
186 38132 Axel Filseth Lommedajlen IL 58:08,3
187 38338 Jakob Træthaug Søre Ål IL 58:11,4
188 38310 Christian Steenfeldt-Foss IL TRY 58:11,4
189 38097 Jakob Talåsen Boye Røa IL 58:14,1
190 38301 Eirik Røhne Skofteland LynSki 58:19,1
191 38137 Morris Freeman Lyn Ski 58:28,2
192 38302 Tobias Skretting Vaaler IF 58:33,1
193 38209 Martin Kumar Westberg Lyn Ski 58:42,3
194 38204 Eirik Korsvollien Granli IL 58:43,9
195 38394 Kim Ulrik Gravseth   58:50,0
196 38257 Emil Nickelsen Lyn Ski 58:51,9
197 38323 Eirik Vie Strisland Røa 58:52,4
198 38083 Andreas Auring Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 58:58,3
199 38322 Harald Haanes Strandlie Gjøvik skiklubb 58:58,4
200 38158 Espen Hammerdal Roterud IL 59:01,6
201 38127 Edvard Erlandsen Jevnaker Jif ski 59:02,6
202 38210 Lars Dahlseide  Kvamme Haslum IL 59:06,3
203 38389 Kristoffer Ring Voldhagen Roterud IL 59:07,2
204 38246 Herman Moer Gjerdrum il ski 59:07,9
205 38291 Håkon Fauske Røn Asker Skiklubb 59:10,9
206 38351 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås IL 59:17,7
207 38401 Andreas Krohg Røssum Kvam IL 59:27,1
208 38195 Nottov Nergården Jortveit Koll IL 59:33,8
209 38213 Kristoffer Lae Mjøndalen IF 59:35,4
210 38141 Einar Waldeland Gautvik Molde og omegn IF 59:42,3
211 38109 Vetle Bøch Holmen IF Langrenn 59:50,9
212 38277 Herman Overvaag Koll Ski 59:54,9
213 38258 Kristoffer Nikkerud IL Kolbukameratene 59:56,6
214 38172 Maximilian WIberg Hermansen Drøbak/ Frogn SKI 59:56,7
215 38179 Niklas Holand Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 59:57,0
216 38222 Herman Liahagen Ottestad IL 1:00:00,3
217 38336 Michael Trandokken Røa Langrenn 1:00:01,7
218 38265 Oliver Nysveen MjøsSki 1:00:06,6
219 38094 Nikolai Larssen Bockmann   1:00:13,8
220 38344 Nordahl Venheim Østensen Haslum 1:00:15,0
221 38327 Jakob Antti Sveen Ullensaker skiklubb 1:00:24,2
222 38118 Emil Martmand  Dyste Kolbu KK 1:00:36,5
223 38216 Mikkel August  Langhus Bye Bækkelaget SK 1:00:37,1
224 38416 Kristoffer Fyksen Kjelsås 1:00:42,2
225 38333 Hallvard Tjentland Svarstad il 1:00:44,4
226 38422 Kristian Stenersen Øyer Tretten IF Ski 1:00:45,9
227 38292 Erik Rømo Sand Eidsvoll Verk skiklubb 1:00:51,9
228 38160 Semon Harerusten Heidal IL 1:00:52,5
229 38263 Jesper Norstad Frogner IL ski 1:00:53,3
230 38024 Ole Edvard Snuggerud Gjøvik skiklubb 1:00:53,5
231 38164 Anders Skeie Haugene Drøbak Frogn Idrettslag 1:00:53,6
232 38320 Simon Stornes IL Koll Ski 1:01:01,6
233 38089 Sondre  Birkeland Haslum 1:01:01,7
234 38354 Håkon Wedum   1:01:02,3
235 38321 Even Granberg Strandbakken Raufoss il allianse ski 1:01:02,3
236 38191 Eskil Jenssen Jahr Koll 1:01:03,8
237 38230 Håkon Lybæk Fet skiklubb 1:01:08,6
238 38307 Christen Backe Staib Holmen IF 1:01:12,1
239 38357 Tobias Røskeland Westgård Jardar 1:01:12,6
240 38360 Vebjørn Økseter Strandbygda il 1:01:12,6
241 38180 Henrik Hole Holmen IF 1:01:13,4
242 38111 Ola Børseth Eidsvold Værks Skiklub 1:01:16,0
243 38108 Mathias Bø Hveberg   1:01:18,5
244 38259 Mikkel Nilsen Øvrevoll Hosle IL 1:01:21,2
245 38391 Torjus Sønsterud Vallset Il 1:01:22,0
246 38185 Hauk Holte Kjelsås IL 1:01:22,3
247 38278 Axel Neergaard Ovesen Haslum IL 1:01:22,9
248 38148 Lukas Greisiger Ski klubb Lørenskog 1:01:25,8
249 38087 Petter Berntsen Vang Skiløperforening 1:01:26,6
250 38329 Fredrik Sveaas Sjåstad Vestre Lier 1:01:33,7
251 38155 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker skiklubb 1:01:35,7
252 38113 Jacob Buskerud  Christoffersen Njård 1:01:44,3
253 38215 Tobias Langholz-Huse BVHIF Langrenn 1:01:49,6
254 38236 Christoffer Martinsen Røa IL 1:01:52,4
255 38247 kasper molenaar Vikersund Langrenn 1:02:01,2
256 38190 Rasmus Hjukse Haaland   1:02:01,4
257 38290 Nikolai Rusaanes Lismarka Skilag 1:02:02,4
258 38304 Sander Haug Solbrekke Holmen IF 1:02:05,2
259 38370 Fredrick Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:02:11,1
260 38317 Martin Stikbakke   1:02:13,6
261 38347 Axel Vik Lyn Ski 1:02:13,7
262 38402 Tobias Fjell   1:02:13,8
263 38293 Tobias Sandum Killi Roterud IL 1:02:16,6
264 38201 Tobias Koi Knutzen Haslum IL 1:02:24,9
265 38174 Arthur  Hevrøy Holeværingen 1:02:30,0
266 38285 William Rosli Njård 1:02:31,0
267 38134 Oliver Forsland Eidsvold Værks Skiklub 1:02:32,5
268 38143 Fredrik A. Gjuvsland Eidsvold værk skiklubb 1:02:32,9
269 38268 Trym Pedersen Nøkleby Nittedal IL 1:02:34,5
270 38281 Kristian Pettersen Vang skiløperforening 1:02:36,4
271 38261 Tobias L Nilsen HEMING IL 1:02:38,7
272 38175 Martin Hillestad HEMING IL 1:02:38,8
273 38318 Syver Storhagen   1:02:40,9
274 38353 Lars Magnus Walby Lyn Ski 1:02:41,3
275 38121 Trym Eide Rælingen skiklubb 1:02:45,6
276 38341 Lavrans Ullern Holmen IF Langrenn 1:02:48,5
277 38286 Rasmus Rotvik Heggedal IL 1:02:49,4
278 38208 Jostein Kråkevik MjøsSki 1:02:53,0
279 38217 Nikolai Sundt Larsen Koll IL 1:02:56,4
280 38267 Andreas Nærø Wang Kjelsås ski 1:03:22,0
281 38220 Marius Lerø Fossum IF 1:03:24,3
282 38297 Sander Seiersnes Kjelsås IL 1:03:28,3
283 38385 Herman  Børke   1:03:35,7
284 38415 Jakob Aspeslåen   1:03:40,0
285 38309 Philip Hammersmark  Steen Jardar Langrenn 1:03:45,4
286 38156 Simen Cook Halvorsen Ullensaker skiklubb 1:03:46,8
287 38077 Oskar Kruse  Andersen Bækkelaget sportsklubb 1:03:48,4
288 38187 Einar Brage Hultman Bekkelaget sportsklubb 1:03:51,6
289 38214 Trym Laeskogen Holeværingen Ski 1:04:09,5
290 38153 Kolbjørn  Hage Gunnerød IL Ivrig-Ski 1:04:09,9
291 38117 Christoffer Dyrkorn Åslia skilag 1:04:17,3
292 38337 henrik tretterud lund Nittedal IL 1:04:37,1
293 38272 Isak Olufsen Lereim Fossum IF 1:04:38,1
294 38135 Nicolai Frøyland Foss Rustad IL 1:04:48,1
295 38192 Carl August Jensehaugen Røa 1:05:08,0
296 38251 Kristian Mydske Røa IL 1:05:08,6
297 38166 Jonas Hayden-Pettersen Konnerud IL 1:05:11,7
298 38128 Henrik Sebastian Stubberud Evensen   1:05:24,7
299 38368 Axel Aalde Kjelsås IL 1:05:38,7
300 38183 Nikolai Holme Ullensakerskiklubb 1:05:52,1
301 38200 jørgen kobbersletten pettersen Gjerdrum langrenn 1:05:56,5
302 38232 Anders Lønaas Nittedal IL 1:05:56,8
303 38419 Håvard Lyshaug Øyer/Tretten IF 1:06:00,7
304 38418 Julian Teige Haakaas   1:06:01,5
305 38234 Axel Lång-Gisholt Fossum IF 1:06:07,2
306 38417 Sivert Trønnes Haugen Åslia skilag 1:06:14,1
307 38073 Kristian Skuterud Gjerdrum IL 1:06:16,3
308 38147 August Grubben Graff Lyn Ski 1:06:24,4
309 38274 Edvard Orseth Rustad 1:06:37,9
310 38142 Marius Genton OI Svømming 1:06:58,5
311 38101 Fredrik Breyer Driv IL 1:07:19,7
312 38171 Jesper Meistad Hermansen   1:07:24,0
313 38308 August Stanicke Lyn Ski 1:07:28,3
314 38390 Simen Szacinski Øyer Tretten IF 1:07:52,4
315 38279 Nicolai Wisnes Paulsen Fossum 1:08:41,1
316 38159 Endre Buseth Hammerstad   1:08:47,4
317 38373 Sander Wilberg Asmundsen Moelven Næroset Ski 1:08:50,5
318 38167 leif hegstad osmarka i.l 1:08:58,0
319 38243 Johannes Helle Moe Øvrevoll Hosle IL 1:09:00,4
320 38384 Jonas Mile Mjøndalen IF 1:09:08,5
321 38397 Herman Kvaal Bagn IL 1:09:45,8
322 38150 Michael Gudim LØRENSKOG SKIKLUBB 1:09:58,2
323 38369 Andreas Jacobsen Aalstad Koll 1:10:01,0
324 38085 Børge Nilsen Berg Røa 1:10:09,3
325 38377 Teodor Engeli Stensvold Gjøvik skiklubb 1:10:16,6
326 38398 Fredrik Bue   1:10:33,1
327 38080 Diderik Aschehoug Njård 1:10:43,1
328 38372 Fredrik Aaserud Heggedal IL 1:10:44,4
329 38252 Fredrik Aas Mykland Lillehammer skiklubb 1:11:02,7
330 38138 Eirik Rian Frengstad Holeværingen 1:11:17,2
331 38133 Andreas Fjeld Rustad IL 1:11:19,1
332 38382 Henrik August Lervik Åslia skilag 1:11:30,1
333 38406 Elliot Østensen Asker Skiklubb 1:11:32,4
334 38379 Halvard  Homb-Vesterås Team Kielland 1:11:35,7
335 38392 Lars  Wiken Vang Skiløperforening 1:11:45,8
336 38355 Anton Wendel Lyn Ski 1:11:54,4
337 38404 Kristian Wagener Høybråten & Stovner IL 1:11:57,9
338 38120 Herman Angell Eid Skedsmo Skiklubb 1:12:22,7
339 38146 Stig Oscar Jacobsen Glæstad Torvikbukt IL 1:12:35,5
340 38284 Hans Olav Pederstad Rise ullensaker sk 1:12:41,7
341 38098 Isak Brenden Hamar Skiklubb 1:13:10,4
342 38375 Mads Alten Brattegard Fossum 1:13:31,2
343 38366 Henrik Øy Gjelleråsen IF 1:13:40,4
344 38305 Petter Sommerstad IL Kolbukameratene 1:13:54,5
345 38380 Hans-Petter Kirkeby Frogner 1:13:55,6
346 38238 William Emil Mellvang-Berg   1:14:15,3
347 38136 Noah Fredagsvik Brenne Lillehammer skiklubb 1:14:39,8
348 38343 Caspar Molthe van Doorn Hamar Skiklubb 1:14:47,1
349 38181 Oskar Holm Grønneberg Fossum IF 1:14:47,8
350 38299 Peter Skarateppen-Rindal Granli IL 1:15:34,7
351 38381 Trym Knapkøien Moelven IL 1:17:29,8
352 38162 Frederik Haugen   1:17:34,9
353 38177 Deni  Hockic Saric Lyn 1:20:52,0
354 38249 Marcus Moulia   1:21:07,4
355 38363 Even Mathias Østby Holmen IF Langrenn 1:21:45,2
356 38079 Oscar  Andria Lyn 1:22:05,7
357 38184 Johan Holst Fossum IF 1:23:08,9
358 38298 Andreas Selikowitz Lyn Ski 1:23:36,0


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +