Resultater UngdomsBirken - Gutter 12 år - 2017



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017


Klasse Gutter 12 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 38053 Mons Melbye Årvoll IL 44:06,3
2 38024 Simen Gløgård Stensrud Nittedal IL 45:50,5
3 38044 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger Il 45:58,2
4 38006 Eskil Rød Oppegård IL 46:01,8
5 38019 Sivert Ekroll Berger Il 46:15,1
6 38043 Birk Elias Moeng Jensen Kjelsås IL 46:17,6
7 38033 Martin Christoffer Borg IL Koll 46:18,0
8 38036 Martin Spigseth Nes Ski 46:18,4
9 38039 Birk Haugnes Oppegård IL 46:19,7
10 38013 Eskil Herheim Geilo IL 46:22,9
11 38022 Lucas Broby Heimdal Gulset IF 46:24,6
12 38030 Martin Jørstad Ringli Øystre Slidre il 46:27,2
13 38007 Mathias Hoelsveen Raufoss Il langrenn 46:27,3
14 38032 Elling Broberg Jevnaker Idrettsforening Ski 46:36,2
15 38020 Storm Haugenes Pedersen Hovden sportsklubb 47:51,9
16 38023 Oliver Alm Østre Toten Skilag 47:53,4
17 38016 Erik Espeli Geilo IL 47:54,5
18 38002 Jørgen Nordhagen Lier IL 48:01,4
19 38055 Egil Mæhlumsveen Byåsen IL 48:03,6
20 38021 Sander Ekeland Bjurstrøm Koll IL 48:07,5
21 38015 Oliver Finstad Nytrøen Ullensaker skiklubb 48:17,9
22 38010 Håkon Eggum Lier IL 48:45,7
23 38009 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar Skiklubb 48:45,9
24 38232 Kristoffer Stensland Fet skiklubb 48:52,2
25 38276 elias Østvold Almsbakken Østre Toten Skilag 48:52,9
26 38217 Amund Schjetne Lommedalen 48:54,4
27 38005 Christian Alexander Klund Fredrikstad SK 49:02,7
28 38003 Eivind Melaaen IL ROS 49:05,9
29 38111 Lars Fahre Koll IL 49:09,5
30 38025 Andreas Hermansen Vang Skiløperforening 49:23,8
31 38027 Helmer Brekke Heming 49:27,8
32 38048 Jørgen Landmark Johansen Roterud IL 49:28,1
33 38038 Kristoffer Welhaven Thorstad Søre Ål IL 49:28,2
34 38012 Petter Kolloen Ringsaker IF 49:30,2
35 38100 Wilhelm Hjelpdahl  Deinboll Bækkelaget SK 49:31,2
36 38045 Fredrik Flo Øfstaas NIL Ski 49:32,4
37 38153 Vebjørn Horn IL Ivrig 49:55,9
38 38037 Lars Heggen   49:56,2
39 38049 Eirik Skotte-Haugerud Rustad IL 50:05,8
40 38047 Jens Kristian  Aas HEMING IL 50:07,6
41 38054 Mads  Koritov Skedsmo Skiklubb 50:17,6
42 38050 Kristian Dæhli Ryen Tolga IL 50:18,7
43 38115 Odin Fjøsne-Hexeberg   50:20,1
44 38018 Henrik Omland Nittedal 50:20,2
45 38118 Marcus Fossum Fossumif 50:22,1
46 38035 Edvard Haugen Skjåk IL 50:35,2
47 38029 Per Morten  Finstad Tfl Tistedal 50:35,6
48 38235 Pelle Sunde Gjelleråsen 50:36,7
49 38034 Nikolai Wik Håland Koll IL 50:47,3
50 38014 Sondre Norheim Eidsvold Værk Skiklub 50:49,8
51 38004 Lars Horten Jordet Tolga IL 50:51,1
52 38163 William Kamsvåg Bækkelagets SK 51:05,3
53 38026 Erik Salater  Kjensjord Lyn Ski 51:06,6
54 38126 Nilas Goa Diab Njård 51:07,5
55 38340 Torstein  Opheim Auning   51:21,8
56 38289 Simen Vestmo Almåsbak Grue IL 51:23,7
57 38310 Petter Hammerdal Owren Lillehammer Skiklub 51:26,0
58 38017 Anders Nordbø   51:28,5
59 38081 Fredrik Balmforth Heming 51:34,1
60 38194 William Osnes-Ringen Lyn Ski 51:36,1
61 38121 Mikkel Galåen Kjelsås 51:37,8
62 38222 Eilif Skaset-Haarr Holmen IF 51:43,6
63 38176 Jørgen Løken Feiring IL 51:44,6
64 38188 Emil Eide Nordlien Holmen IF 51:47,1
65 38338 Aksel Glomnes Rudi Njård 51:53,0
66 38042 Nils Grimsmo   51:53,2
67 38046 Torje Seljeset   51:54,4
68 38119 Andreas Olafsen Foyn Oseberg Skilag 51:58,3
69 38244 Mathias Thomsen Nesvåg Fossum 52:00,8
70 38202 Markus Rindli Skimt 52:05,3
71 38154 Magnus Hægh   52:08,6
72 38008 Vegard Salater  Kjensjord Lyn Ski 52:11,3
73 38256 Sondre Johan Veiseth Lommedalens IL 52:13,1
74 38093 Kim Ulrik Bockmann Gravseth Holeværingen IL 52:13,2
75 38098 Erik Brun Eidsvold verks skiklub 52:13,8
76 38128 Eirik Berling Grande Røa IL 52:14,0
77 38274 Henrik Økland Holmen IL 52:15,4
78 38155 Peder Høines Larsen   52:19,7
79 38324 Stephan Irgens Fossum IF 52:20,4
80 38216 Michael Sandeman Kiste ØHIL 52:27,0
81 38290 Kristoffer  Amundsen Lørenskog if 52:28,1
82 38211 Jørgen Røkke Lommedalens IL 52:28,5
83 38180 Even  Molstadkroken kolbu kam 52:29,9
84 38200 Per Ravlo-Caspersen Røa IL 52:31,0
85 38028 Mats Lund Sjøen Spydeberg IL Langrenn 52:33,0
86 38322 Truls Horten Søre Ål IL 52:34,2
87 38040 Eivind Sølvik Larvik ski 52:40,1
88 38277 Elias Ånestad Ullensaker skiklubb 52:42,8
89 38280 Elias Aashaug Stangvik Gjelleråsen 52:46,4
90 38052 Herman V. Langedrag Ivrig Il 53:04,9
91 38149 Petter Hokstad Åsen IL 53:05,2
92 38243 Christopher Taranger Holmen IF 53:06,9
93 38164 Felix Kildahl Asker Skiklubb 53:07,4
94 38249 Andreas Tjeldflåt Kvalbein Sandnes IL 53:10,9
95 38125 Lars Grønlien Gjedrem Røa IL 53:16,8
96 38264 August  Wikborg Røa IL 53:16,8
97 38320 Estin Holen   53:18,1
98 38295 Kjell-Kristian Jacobsen Gjelleråsen IF 53:21,4
99 38151 Philip Holme Kjelsås 53:21,5
100 38135 Henrik Gaaserud LynSki 53:29,8
101 38147 Ludvik Hertzenberg Lommedalens IL 53:34,0
102 38001 Jakob Kjølle Slette Hamar Skiklubb 53:35,8
103 38152 Syver Udnæseth Holsve Rælingen skiklubb 53:36,1
104 38084 Markus Smistad Belstad Haslum IL 53:39,7
105 38344 Andreas Heggheim  Berge Kolbukameratene 53:46,9
106 38226 Sondre Slettedal Asker Skiklubb 53:48,0
107 38265 fredrik camillo wille Oseberg Skilag 53:54,9
108 38257 Mathias Vold Asker Skiklubb 53:58,7
109 38236 Andreas Hermansen Sveen Åsen IL 54:00,1
110 38255 Torjus Valla   54:01,2
111 38321 Oliver Horten Søre Ål IL 54:02,3
112 38031 Andreas Olsen Tomta trøsken il 54:06,5
113 38077 Torjus Arnegard Fjellet IL 54:15,5
114 38303 Edvin  D Søndmør Engerdal Spk 54:15,5
115 38248 Oscar Vincent  Thue ØHIL 54:15,5
116 38228 Jens Sogstad-Tønnessen Lommedalen IL 54:20,7
117 38246 Vetle Thorvaldsen Ottestad Ski 54:24,4
118 38041 Bjørn Berven Agard Berger Idrettslag - SKI 54:24,6
119 38271 Magnus Bjerketveit  Ødegaard Kjelsås 54:29,1
120 38214 Filip Røttingen Røa IL 54:30,6
121 38212 Erik Rømo Årvoll IL 54:31,8
122 38127 Aleksander Ellingsen Gotaas   54:34,6
123 38227 Alexander Smestad Ullensaker skiklubb 54:42,0
124 38201 Oskar Bratland Rennemo Fossum IF 54:43,1
125 38219 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 54:48,2
126 38198 Aksel Prydz-Hoftvedt Øvrevoll Hosle IL 54:49,1
127 38270 Oscar Cronblad Wollan Nittedal IL 54:50,8
128 38237 Jørgen Olav Sveinall Skedsmo Skiklubb 54:51,6
129 38263 Max Petersen Wiggen Fossum 54:52,6
130 38292 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag 54:55,7
131 38335 Kasper Heier-Arnesen Røa IL 55:05,9
132 38275 Einar Østvold Heming 55:15,6
133 38300 Mikkel Timm Sundin Røa 55:18,4
134 38079 Marius Aune LØRENSKOG SKIKLUBB 55:25,8
135 38192 Sander Eidseter Olsen Fossum 55:27,6
136 38110 Emil Eriksen Skedsmo Skiklubb 55:29,6
137 38182 Nikolai Burkow Myhre Lyn Ski 55:33,6
138 38293 August Marendor Hauger Åsen IL 55:34,2
139 38146 Jonathan Hertwig-Ødegaard Haslum IL 55:35,0
140 38206 Edvard Roll Dfi ski 55:35,8
141 38258 Ola Vole Lom il 55:37,7
142 38286 Petter Slåtto Holeværingen 55:37,8
143 38345 Mats Rui Årvoll 55:40,0
144 38102 Jonas Härm Eckhardt Haslum IL 55:42,5
145 38220 Christian Sjøthun Ullensaker skiklubb 55:43,7
146 38170 Endre Kvalheim Otterdal Nes Ski 55:46,3
147 38304 Peter Dalholt Ivan Rustad 55:49,3
148 38145 Alexander hernes Fossum IF 55:55,2
149 38315 Fredrik Beliene-Molander Åsen 56:01,5
150 38230 Sigurd Kjetilstad Standal Høybråten og Stovner IL 56:02,1
151 38323 Marius Indergård   56:02,7
152 38225 Mads Skotte Fossum IF 56:02,9
153 38148 Henrik Hjelkrem Øvrevoll Hosle 56:04,0
154 38113 Sivert Haugen Finstad Vang Skiløperforening 56:05,1
155 38082 Jacob J Barth TRY, Idrettslaget 56:06,1
156 38083 Audun Behrns Rapp Magnor UL 56:06,2
157 38301 Kristian Tysseland Koll 56:07,4
158 38203 Oskar Ripel Lyn Ski 56:07,6
159 38120 Andreas Fürst Heming 56:08,5
160 38114 Thomas Finstad Heming 56:16,7
161 38129 Stian Ustvedt Gravdal Skimt 56:16,7
162 38105 Daniel Egedius Vind IL 56:28,8
163 38101 Eirik Dørstad Kjelsås 56:33,6
164 38204 Kristoffer Garden Rogstad   56:36,1
165 38140 Fredrik  Hanserud Moen Sportsklubb 56:36,4
166 38306 Tobias Lemyre Il Heming 56:37,3
167 38272 Henrik Madtsen Øhre Fossum 56:40,7
168 38208 Sigurd Røberg Trysilgutten 56:42,1
169 38207 Even Rondeel Drøbak-Frogn IL ski 56:48,8
170 38282 Sander Rønningen Grotli Fet skiklubb 56:49,1
171 38085 Aleksander Vallestrand Berg Lyn Ski 56:49,5
172 38186 Storm Noraker   57:00,4
173 38294 Marius Holmen Øyer-Tretten IF 57:03,8
174 38138 Thomas J Hanken Lommedalens IL 57:04,1
175 38159 Peder Jensen Il Holeværingen 57:04,8
176 38311 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL 57:06,9
177 38305 Philip Holmberg Larsen Nittedal IL 57:07,6
178 38051 Oskar Øien Øyer Tretten Ski 57:12,8
179 38190 Tore Oksefjell Onsøien Larvik ski 57:13,8
180 38184 Ole  Møgedal Skjellestad Heggedal IL 57:15,9
181 38177 Sjur Låhne Lommedalen Langrenn 57:16,8
182 38269 Marius Woldengen Moen 57:38,7
183 38136 Andreas Wiesener Haga Koll 57:40,5
184 38139 Markus Aspevik Hannestad Skedsmo Skiklubb 57:40,8
185 38158 Mathias Jacobsen Lommedalens IL 57:50,5
186 38218 Audun Seim Hamar Skiklubb 57:54,6
187 38112 Mads Falkenstein Øvrevoll Hosle 57:55,3
188 38288 Nicolai August Aars-Rynning Lyn 57:57,4
189 38239 Sindre Andreas Søby IL Ivrig 57:58,4
190 38308 Tobias Mandt Gjelleråsen Ski 58:00,5
191 38260 Robert Ursin-Holm Walle Ivrig Il 58:02,0
192 38134 Aksel Andersen Gärtner Øvrevoll Hosle IL 58:06,0
193 38172 Bastian Lindgren Grov Holmen IL 58:13,6
194 38195 Lukas Oterholt Gjerdrum 58:17,4
195 38166 Vilhelm H. Kleivi Holmen IF Langrenn 58:27,5
196 38179 Syver Melheim Fet skiklubb 58:35,4
197 38185 Jeger  Noraker Kjelsås IL 58:40,1
198 38109 Solan Engebråten   58:41,7
199 38094 Jonas Bors Njård 58:45,0
200 38339 Fabian Andberg Lillehammer fotballklubb 58:47,3
201 38131 Jacob Gulbrandsen Moen skiklubb 58:48,2
202 38130 Aksel Halvorsen Grimstad Bækkelagets Sportsklub 58:49,7
203 38117 Storm  Fosserud Vang Skiløperforening 58:50,7
204 38281 Simen  Borgli   58:59,3
205 38312 Håvard Rudi   59:03,1
206 38123 Espen Giæver Bærums Verk & Hauger IF 59:04,2
207 38141 Fredrik Harlem HEMING IL 59:06,3
208 38328 Heine Steinar Sandvold Øyer-Tretten IF 59:10,8
209 38165 Emil Kjøbli Bækkelagets SK 59:16,9
210 38278 Alexander Aasen ØvrevollHosle 59:18,8
211 38106 Frederik Eiklid Sørkedalens IF 59:20,0
212 38242 Oskar Sørensen   59:23,9
213 38317 Sander Bredesen Hellum Moen Spk 59:24,0
214 38174 Jakob Linner Tronsrud Nord-Odal IL 59:25,6
215 38092 Nikolai Larssen Bockmann Holeværingen Langrenn 59:25,7
216 38343 Alexander Hall Westby   59:26,2
217 38233 Markus Grøtte Storvik Lyn Ski 59:33,3
218 38078 Severin Aschehoug Njård 59:37,7
219 38296 Fredrik Nystrand MjøsSki 59:38,9
220 38132 Jonas Gulbrandsen Moen Sportsklubb 59:40,7
221 38160 William Johannessen Volkswagen 59:53,6
222 38245 Lukas Pedersen Thorsrud Heming 59:57,2
223 38302 Simen Monsrud Wien Harestua IL 59:57,2
224 38181 Sander Harvei Mortensen Drøbak-Frogn IL - Ski 1:00:06,8
225 38073 Kasper Reme Abrahamsen Årvoll IL 1:00:14,3
226 38253 VIET Tran Skedsmo Skiklubb 1:00:18,3
227 38313 Emil Silseth Roen Svea skilag 1:00:20,5
228 38238 Iver Syrrist Kjelsås 1:00:22,5
229 38116 Torjus Flagstad   1:00:25,2
230 38259 Christoffer CH Waldum Kjelsås ski 1:00:25,6
231 38283 Sjur Raastad Kjørven Svea skilag 1:00:26,4
232 38091 Nicolai Blume ØHIL 1:00:26,7
233 38089 Eirik Bjørge Underlid ØHIL 1:00:29,7
234 38223 erik skindlo Roa 1:00:30,7
235 38298 Vetle  Rusten Hernes IL Ski 1:00:49,0
236 38291 William Engebretsen Trøsken IL 1:00:55,4
237 38133 Mathias  Gustafson Lyn Ski 1:01:12,4
238 38327 Birk Strand Rønnestad Lillehammer Skiklub 1:01:16,1
239 38224 Morten Skorve  Johansen Heggedal IL 1:01:19,9
240 38099 Marcus Hedenstad Christiansen Fet skiklubb 1:01:24,2
241 38229 Henrik Haug Solbrekke Holmen IF 1:01:24,3
242 38108 Elias Gjørtz Ellingsen Fossum 1:01:29,4
243 38210 Henrik Nummedal Røise Røa IL 1:01:29,8
244 38169 Isak Stormo Kristiansen Oppegård 1:01:36,4
245 38187 Philip Alexander Nordbæk Dfi ski 1:01:47,2
246 38156 Caspar Barman Hågå Lyn Ski 1:02:00,0
247 38254 Henrik Undset Jardar IL 1:02:04,7
248 38197 Iver Udnæseth  Pildal Rælingen skiklubb 1:02:14,9
249 38175 Sondre Lund-Roland Lommedalen IL 1:02:15,3
250 38267 Tinius Wingar-Elnes Jevnaker IF - Ski 1:02:25,0
251 38090 Brage Bjørtuft Kjelsås IL 1:02:32,4
252 38193 Tarald Flage Olsen IL Jardar 1:02:34,4
253 38104 Mons  Edvardsen Vikersund Ski 1:02:35,8
254 38162 Sander Jørnsen IL IVRIG SKI 1:02:45,0
255 38250 Sven August Tjernshaugen Bækkelaget 1:02:59,8
256 38178 Isak Mangseth Årvoll IL 1:03:16,3
257 38103 Joachim Eckhoff Bækkelaget SK 1:03:16,9
258 38075 Even Fischer  Andersson BSK 1:03:17,5
259 38107 Daniel Elgåen Holmen Øvrevoll Hosle IL 1:03:18,0
260 38213 Elias Rustand Rørhuus-Øie Mjøndalen IF Ski 1:03:26,7
261 38285 Aleksander Gulseth Moe   1:03:33,8
262 38337 Iver Hovstein Thorsberg Lillehammer skiklubb 1:03:41,2
263 38086 Kristoffer Bjørnstøl Berg Bjørndal Idrettslag 1:03:44,3
264 38266 Jonas Wilsberg Kjelsås IL 1:03:45,2
265 38347 William Bostadløkken Årvoll 1:03:55,4
266 38124 Johan Giæver Bærums Verk & Hauger IF 1:04:00,9
267 38299 Trym Sveadalen   1:04:10,6
268 38307 Håkon Løvseth Åsmarka IL 1:04:12,6
269 38333 Håvard Rønningen Rælingen skiklubb 1:04:25,9
270 38326 Henrik  Opheim Olsen VESTRINGEN IL 1:04:31,4
271 38097 Storm Høisæter Brattlien Nittedal 1:04:41,4
272 38074 Mads Andenæs Jaastad Lyn Ski 1:04:45,1
273 38334 Håkon Kongsvold IL TRY 1:04:45,3
274 38088 Thomas Bjørge Ringebu Fåvang Skiklubb 1:05:02,4
275 38191 Eilert Olsen Lommedalens IL 1:05:15,4
276 38329 Elliot Bjerknes Sjølie   1:05:19,7
277 38332 Sigurd Riste Kristiansen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:05:39,2
278 38336 Gaute Fredriksen Rælingen 1:06:02,9
279 38087 Johan Bjørge Ringebu Fåvang Skiklubb 1:06:03,9
280 38150 Kristian Leonard Holm   1:06:04,8
281 38205 Adrian Rogstad Dørum Vang skiløperforening 1:06:13,3
282 38096 Sigurd Høisæter Brattlien Nittedal 1:06:22,4
283 38144 Noah Stjern Hauan Skedsmo Skiklubb 1:07:06,1
284 38137 Marcus Halvorsen Lyn 1:07:54,9
285 38215 Aksel S. Saghaug Lyn Ski 1:09:01,9
286 38234 Sindre Elias Styrvold Fossum IF 1:09:04,8
287 38330 Torjus Stenbro Nes Ski 1:09:12,2
288 38199 Alexander Randklev Fossum IF 1:09:24,0
289 38173 Marius Lingner Høybråten og Stovner Idrett lag (HSIL) 1:10:08,6
290 38318 Even Engh Nordre Eidsvoll IL 1:10:11,2
291 38342 Lars  Muriteigen   1:10:47,1
292 38284 Thomas Myhre Lindvik Bækkelagets Sportsklub 1:11:19,4
293 38076 Vegard Andresen Bækkelagets Sportsklubb 1:11:23,5
294 38143 Eyvind Hasle Haslestad Nes sportsklubb ski 1:12:08,9
295 38231 Nicklas Stender Try 1:12:09,6
296 38080 Magnus Frankmoen Austdal Nes sportsklubb ski 1:12:16,4
297 38314 Tobias Tronbøl Lium   1:16:34,5
298 38316 Joachim Aastebøl Berntsen ikke medlem i skiklubb 1:17:29,3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +