Resultater UngdomsBirken - Gutter 12 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Gutter 12 år - Uoffisiell liste

NB! Grunnet krav fra Norges Skiforbund vises resultatlistene for 12-årsklassene (gutter og jenter) i alfabetisk rekkefølge, sortert på fornavn.

Startnr Navn Klubb Tid
38191 Aksel  LaForce Rustad ski 52:47:00
38296 Aksel Helle Viken Haslum IL 01:11:57
38275 Aksel Stanger Lørenskog Ski 58:56:00
38337 Albert Otterholm Raufoss Il langrenn 55:42:00
38140 Aleksander Hauge øyen Fana IL 52:36:00
38222 Alexander  Nesse TRY IL 01:01:39
38322 Alexander Melin Ganc-Petersen Hemin IL 01:03:49
38289 Alexander Torkilsrud Frogner IL ski 01:02:21
38123 Alfred Oscar Foss Kjelsås IL 55:33:00
38217 Alvar Myhlback IL Trysilgutten 45:13:00
38098 Anders Langebrekke Carlsen Hærland il 01:10:02
38102 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL 55:20:00
38302 Anders Wæhre Vollen Ungdomslag 53:33:00
38192 Andreas  Lagmandsveen MjøsSki 53:07:00
38238 Andreas Myhre Rabo TRY IL 59:54:00
38121 Andreas Flaatten Oseberg Skilag 53:34:00
38147 Ask Finsterbusch Hermansen Hakadal IL Langrenn 01:13:02
38344 Askil Seim Thorstensen Østre Toten Skilag 59:50:00
38356 audun nystuen Harpefoss IL 01:02:01
38346 Audun Torseth Lillehammer Skiklub 01:03:43
38246 August Johannes Pedersen Rzewuski Frogner IL 01:26:43
38190 August Kvam Ausen   01:06:46
38257 August Sire Konnerud IL 58:54:00
38242 Axel Johan Ringdal Heming 54:45:00
38220 Balder Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 50:45:00
38127 Bastian Kurås Galgum Vang SLF 01:10:28
38154 Bastian Nikolai Hoel IL Kolbukameratene 54:20:00
38196 Benjamin Holmberg Larsen Nittedal IL 01:08:41
38174 Benjamin Røssum Jensen Hakadal IL 47:55:00
38161 Benjamin Hunstad Konnerud IL 55:32:00
38323 Bernhard Hagberg Haslum 55:46:00
38153 Birk Hjortdal-Dankertsen IL-TRY 01:05:13
38115 Brage Falch-Koslung Koll 49:48:00
38199 Brage Lidsheim Nittedal IL 01:01:49
38365 Bror Filip Korsæth Trøsken IL 01:01:21
38317 Carl Anton David-Andersen Sørkedalens IF 01:05:06
38325 Caspar Hemstad Strandbygda 01:14:24
38208 Casper Lynne Asker Skiklubb 01:05:37
38250 Christian Schjander-Opsahl Lommedalens IL 01:12:52
38212 Christoffer  Michelsen Lyn Ski 49:37:00
38276 Christoffer Ygre Storjohann Haslum Ski 51:09:00
38157 Christopher  Holberg Il Heming 52:27:00
38232 Edvald Smogeli Opsann Follebu Skiklubb 52:50:00
38307 Edvard Aanestad Røa IL 47:48:00
38362 Edvard Gaare-Olstad IL TRY 01:02:21
38167 Einar Haakenaasen Lyn Ski 01:00:50
38332 Einar Lundene Solbrekken Bagn IL 01:05:22
38145 Eirik Nørbech Henriksen LØRENSKOG SKIKLUBB 57:18:00
38375 Eirik Sjøl Værnes   51:56:00
38181 Eirik Kihle Konnerud IL 53:24:00
38285 Eirik Sørlie Kjelsås 53:49:00
38172 Eivind Jenssen Jahr   01:01:56
38116 Elfinn Borg Faldmo Trysilgutten 50:38:00
38171 Elias Hagen Jacobsen Fossum IF 01:04:43
38353 Elias Sørlundsengen Kristiansen Moelven IL 01:01:09
38078 Elias Bakken HEMING IL 54:33:00
38107 Elias Ekroll Bjerke Gjerdrum Ski IL 55:51:00
38122 Elias Folmo Konnerud IL Ski 01:02:29
38361 Elias Grongstad Pedersen IL. Skrim Ski 52:49:00
38206 Elias Ludvigsen Søndre Land Fotball 01:08:04
38282 Elias Svendsen Konnerud 49:18:00
38150 ELLEF OLDEVIK HERSTAD Fossum 56:45:00
38151 Emil Børrestuen Herstad Nittedal IL 01:07:00
38310 Emil Ellery B Aarvik IL TRY 01:00:04
38162 Emil Olav Husebye Aamodt Fredrikstad Skiklubb 01:00:01
38073 Emil Amundsen Konnerud IL 51:49:00
38099 Emil Creutzer Langslet IL Ivrig 51:00:00
38336 Erik Sagstuen Nysæther Furnes Skiløperforening 55:21:00
38159 Erik Hov Lommedalens IL 57:07:00
38373 Erik Risan Molde og omegn IF 54:47:00
38290 Erik Tveit Ødegaard Nittedal Idrettslag 56:49:00
38095 Erlend Bærheim Nittedal IL ski 56:49:00
38168 Eskil Synnevåg Ingnes Lyn Ski 01:03:19
38132 Eskil Hafskjold Koll 01:06:59
38200 Even Lien Gjøvik skiklubb 56:09:00
38305 Even Ødegaard Asker Skiklubb 01:00:19
38349 Even Ødegårdstuen Koll 01:26:07
38227 Fabian Nordby Røa IL 57:15:00
38106 Falk Eidså Tjetland Koll IL 01:01:25
38094 Felix Fabricius Bye Lyn 01:00:06
38272 Felix Spydevold Røa IL 01:03:51
38100 Filip Cyren Nittedal IL 01:07:51
38175 Filip Jensen Kjelsås 57:43:00
38189 Filip Krogh Kvernen Drøbak Frogn Ski 56:17:00
38357 Finn Wilfried Schrøder Oseberg Skilag 01:00:12
38166 Frederick Emil Høyerholt Try 01:01:06
38083 Fredrik Knoph Birkeland Fossum IF 01:04:41
38148 Fredrik Solberg Hernes Nes Ski 56:40:00
38251 Fredrik Tyrdal  Schønfeldt Bekkelaget Ski 58:29:00
38183 Fredrik Kjær Moss skiklubb 55:17:00
38224 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF 51:25:00
38101 Gustav Haslerud Dagfinrud LØRENSKOG SKIKLUBB 56:04:00
38210 Gustav Lång-Gisholt Fossum 56:10:00
38204 Haakon Tandberg Lomsdalen Konnerud IL 59:00:00
38292 Halvor Taarud Roterud IL 01:00:36
38229 Henrik  Nyheim Holmen langrenn 55:36:00
38184 Henrik Berg Kløvstad Brøttum IL 01:03:45
38082 Henrik Christopher Besseberg Drøbak-Frogn IL 52:03:00
38080 Henrik Bartnes Fet skiklubb 56:09:00
38315 Henrik Berg Gjøvik skiklubb 48:04:00
38091 Henrik Braaten Nittedal IL 01:08:35
38124 Henrik Førsund - Njøten Botne skiklubb. (BSK) 59:07:00
38173 Henrik Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 49:02:00
38331 Henrik Kvarstad Hamar Skiklubb 59:31:00
38369 Henrik Røisland Søre Ål IL 58:15:00
38249 Henrik Sarre-Hammer Høybråten og Stovner IL 01:00:05
38254 Herman Haug Seljåsen Asker Skiklubb 01:05:32
38135 Herman Haslum Haslum IL 01:01:27
38314 Herman Nymark-Veum TRY IL 53:35:00
38258 Herman Sjøvaag Holeværingen 01:06:16
38288 Håkon Leonard Ågesen Tofte Kjelsås 59:36:00
38239 Håkon Nalum Rakkestad Kjelsås IL 54:11:00
38358 Håvard Øiom Jevnaker IF ski 56:23:00
38355 Isac  Luther Berger Il 01:01:44
38180 Isak Kavanagh Røa IL 58:48:00
38280 Iver Bakke  Sundnes Gjelleråsen IF 54:53:00
38253 Iver Nytrøen Seljeset Lyn Ski 54:05:00
38352 Jacob Klouman Heming 58:00:00
38138 Jakob Kjelsrud Haug Mjøndalen Ski 01:00:09
38109 Jakob Thomas Embretsen Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 58:58:00
38205 Jakob Lorentsen Koll Ski 51:31:00
38245 Jens Bergerøy Ryssdal Lyn Ski 55:52:00
38341 Jens Strøm-Roum   01:00:09
38283 Jesper Svennerud Lommedalens IL 01:00:15
38086 Johan Bjørnsveen søndre land il ski 01:07:52
38266 Johan Skjåk   01:04:29
38267 Johan Skodvin TRY IL 01:01:41
38370 Johannes Sundal Åslia skilag 01:11:44
38118 Jonas Bakkebø Fjellstad Ås IL 57:12:00
38085 Jonas Block Bjerkelund Øvrevoll og Hosle IL 52:49:00
38383 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets Sportsklub 55:34:00
38203 Jonas Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 52:00:00
38326 Jonas Hestnes IL Ivrig 01:03:22
38158 Jonas Horten Moelven IL 01:01:44
38286 Jonas Teksum Gjerdrum il ski 56:17:00
38131 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer Skiklub 53:15:00
38163 Jørgen Hvatum Njård 52:47:00
38248 Karol Sabier Lørenskogskiklubb 01:17:44
38278 Kasper Fet Støtvig Oseberg Skilag 51:48:00
38146 Kasper L Henriksen Try-il 01:01:47
38364 Kasper Kalve Bagn Haslum IL 01:07:21
38372 Kasper Kvakland Lyn 01:03:19
38330 Kassander Kristiansen Verhoeve Roterud IL Ski 59:18:00
38256 Knut Ole Fredheim Simonsen Trøsken IL 55:08:00
38295 Konrad Vetleseter Lyn Ski 58:02:00
38096 Kristian Bråthen  Børve Vollen Ungdomslag 56:29:00
38381 Kristian Limbodal Ørbæk Nordre Eidsvoll 01:01:10
38156 Kristian Steen Hofstad Mjøndalen IF 57:25:00
38193 Kristian Waal Lande IL Skrim Ski 54:08:00
38182 Kristian Kirkeng IL ROS - ski 47:52:00
38260 Kristian Skattebo Sør-Fron il 01:04:06
38271 Kristian Solberg LØRENSKOG SKIKLUBB 01:05:12
38214 Kristoffer  Molenaar Vikersund Langrenn 01:00:57
38179 Kristoffer Jebens Katla Haslum IL 57:04:00
38129 Kristoffer Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 56:26:00
38233 Lars Opstad Vike Andebu IL 48:58:00
38244 Linus Ruden Høybråten og Stovner IL 01:00:31
38143 Ludvig Østerberg Heia Birkenes Il 53:44:00
38133 Mads Damman Hald Lommedalen IL 01:07:14
38087 Magnus  Blåfjell Skedsmo Skiklubb 01:02:10
38243 Magnus Bergsli Rogstad Kjelsås IL 56:22:00
38309 Magnus Dregelid Aarlie Idrettslaget Try 01:10:10
38301 Magnus Evjen Winum Hakadal IL 01:00:12
38236 Magnus Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 55:11:00
38380 Magnus Junge-Larsen LynSki 01:00:09
38270 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 49:03:00
38274 Magnus Stangenes Nesodden ski 01:00:32
38340 Magnus Strand   47:51:00
38300 Magnus Wichmann Nedre Sigdal IF 55:19:00
38230 Marcus Alexander Næss Nittedal 55:21:00
38265 Marius Fenstad Skjærstad Kjelsås IL 58:31:00
38299 Marius Furuholmen Warberg IL TRY 01:20:43
38197 Marius Otto  Larsen Fossum 58:15:00
38169 Marius Innhaug Dahl Oseberg Skilag 51:42:00
38187 Marius Kolloen Hjelle Moelven il Ski 56:06:00
38207 Marius Ludvigsen Skedsmo Skiklubb 53:58:00
38294 Marius Vestli Fet skiklubb 52:46:00
38247 Markus Jensen Rønneberg Lommedalens IL 54:17:00
38152 Markus Hirsch Bekkelaget 01:08:58
38201 Markus Lie-Petterson Haslum IL 52:59:00
38186 Martin Aleksander Knutsen Ullensaker skiklubb 51:07:00
38110 Martin Andre Enebakk Bjerke IL Ski 56:56:00
38237 Martin E. Pålsson Hovden sportsklubb 56:16:00
38304 martin tendø zwaig   01:00:40
38348 Martin Westeng Mittelbach Skiline 53:01:00
38374 Martinius Stenberg Strandbygda il 01:08:18
38097 Mathias Cae Ottosen Nordbygda/Løten Ski 57:08:00
38119 Mathias Flaten Røa IL 01:11:45
38188 Mathias Kristiansen Nes Ski 01:11:03
38202 Mathias Lie-Petterson Haslum IL 51:54:00
38218 Mats Mørch Myhre   51:44:00
38164 Mats Taraldsen Hyllseth Haslum IL 52:33:00
38351 Mikkel Johansen Engebretsen Haslum IL 01:05:23
38281 Mikkel Udjus Svartdahl Haslumil 56:00:00
38240 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 01:04:49
38345 Milan Elias Tolfsby Larvik ski 01:02:34
38342 Mons Sætre-Lorentzen Fet skiklubb 56:29:00
38318 Nicolai Engen Søre Ål IL 01:00:29
38139 Nicolai Haug Bækkelagets SK 55:25:00
38117 Nicolay Falster TRY IL 01:10:54
38126 Nikolai Brokhaug Gabrielsen Asker Skiklubb 52:39:00
38223 Nikolai Nilsen Rustad IL 54:01:00
38306 Nils Eirik Aaby Røa IL 57:39:00
38079 Nov Bar-Nathan Høybråten og Stovner IL 56:43:00
38284 Ola T. Sørensen Fossum IF 58:36:00
38089 Ola Bratland Oseberg Skilag 56:38:00
38105 Ola Dåsnes Vang Skiløperforening 58:37:00
38319 Ola Fjeld Lom il 01:00:32
38363 Ola Johnsrud Gran IL Ski 56:24:00
38293 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski 52:16:00
38165 Ole Andreas Hynne Gjerdrum IL 01:01:13
38329 Ole Marius Ingeborgrud Nes Ski 01:04:15
38241 Ole Riiber Røa IL 49:35:00
38263 Oliver Berg Skiaker Oseberg Skilag 01:03:09
38219 Oliver Myklebostad Konnerud IL 57:11:00
38176 Oscar Løkke Johannessen Fossum IF 58:26:00
38371 Oskar  Mollatt Wirstad Koll IL 01:10:29
38160 Oskar Johan Hov Asker Skiklubb 55:19:00
38178 Patrick Johansen Oseberg Skilag 57:10:00
38088 Petter Brandt-Rasmussen Røa IL 55:50:00
38297 Philip  Vågen Lyn Ski 01:02:01
38092 Philip Flage Braathen   01:01:39
38228 Philip Krogsgård Nybo Røa IL 01:00:17
38093 Philip Buskerud Christoffersen Njård 01:09:37
38379 Rasmus  Severin Møller   01:15:41
38298 Sakarias Eirik Fjell Walhovd Lyn 01:06:39
38368 Sander Blymke Mogensen Asker Skiklubb 01:01:59
38084 Sander Holmedal Bjerke Røa IF 01:00:12
38261 Sander Nybakken  Skau Hærland il 01:00:33
38120 Sander Fløgstad Moss skiklubb 01:00:39
38170 Sander Innhaug Dahl Oseberg Skilag 58:21:00
38316 Sebastian  Birkeland Haslum IL 01:04:09
38324 Sebastian Elias  Hanssen Moelven IL 01:27:22
38327 Sebastian Sylta Hæstad Lyn Ski 01:07:25
38074 Sebastian Arntzen Røa IL 56:31:00
38273 Sebastian Stang Røa idrettslag 01:02:46
38303 Sebastian Zachariasen Haslum IL 01:00:27
38198 Sigurd andreas Leikanger Røa IL 01:10:47
38213 Sigurd Lavrans Midtskogen TRY IL 01:25:49
38209 Sigurd Löwhagen Koll IL 01:11:00
38269 Sigurd Slåttsveen Kolbu/KK ski 01:05:23
38311 Sigve Bjercke-Bjørnstad Trøsken IL 58:24:00
38112 Simen Engeset Berger Hamar Skiklubb 01:07:44
38321 Simen Furseth Vind 59:14:00
38142 Simen Haugseth Eidsvold Værks Skiklubb 01:00:42
38177 Simen Johannessen Moelven IL 01:01:48
38262 SIMEN SKEIDE Rustad IL 51:43:00
38149 Simon Hernes Fossum IF 56:14:00
38354 Simon Linde-Tonstad Koll 01:26:50
38077 Sindre Haslestad Axelsen Fossum IF 51:15:00
38194 Sindre Moe Landen Gjerdum il 56:59:00
38113 Sindre Østlien Evensen Vind IL 52:12:00
38215 Sivert Listøl Moskaug Asker Skiklubb 51:10:00
38195 Sivert Langerud Åsen IL 01:04:02
38343 Sjur Grung Thallaug Gausdal skilag 01:01:43
38360 Sjur Flækøy Lillehammer skiklubb 53:05:00
38264 Sondre Elias Skjolden Nes Ski 51:20:00
38279 Sondre Østbye Støvern Nedre Sigdal IF 55:19:00
38081 Sondre Berntzen Frogner IL 01:20:56
38130 Sondre Grøndahl Ullensaker skiklubb 59:48:00
38328 Sondre Høybakken   49:56:00
38333 Sondre Lundqvist Ås IL 59:56:00
38231 Sondre Olaussen Rustad IL 47:52:00
38255 Sondre Signebøen Tistedalen Fl 01:01:01
38226 Storm Noraker Kjelsås IL 59:56:00
38141 Sverre Haugli Furnes Skiløperforening 01:04:02
38366 Syver Lien Lunde Søre Ål IL 01:08:03
38155 Syver Hoelsveen Jevnaker IF ski 01:05:20
38221 Syver Narum IL Kolbukameratene 01:11:52
38338 Tage Raknes Sogstad   01:11:48
38128 Theodor Gomo   56:01:00
38104 Thom Duvaas Røa IL 01:05:58
38252 Thomas Akselsen Seawright Svarstad il 01:08:14
38211 Thomas Mccarthy Vollen Ungdomslag 56:38:00
38335 Thomas Nordbotten Lyn Ski 01:14:11
38268 Thomas Slåtto Holeværingen 54:22:00
38185 Tobias  Knudsen Heggedal IL 01:02:35
38347 Tobias Vogt Vold Fossum IF 56:52:00
38075 Tor Even Askautrud Nesodden 53:25:00
38090 Torjus Brusveen-Jensen Lyn Ski 49:25:00
38114 Torkil Sletmoen Fagernes Asker Skiklubb 01:00:46
38377 Tov Røysland Tinn IL ski 53:13:00
38134 Vegard Hodneland Hansen Heggedal IL 59:25:00
38216 Vegard Mundal LØRENSKOG SKIKLUBB 54:30:00
38259 Vegard Sjaastad Heming 54:27:00
38277 Vegard Stærk Trøsken IL 01:05:36
38308 Vegard Årdal Fana 52:39:00
38076 Vetle Austad Fossum IF 54:16:00
38225 Vetle Njærheim Tjønndal Røa IL 56:18:00
38137 Vilmer Heidum Hasvoll Kjelsås IL 56:04:00
38108 Wilhelm Aleksander  Elvebakk-Saidi LØRENSKOG SKIKLUBB 01:02:00
38235 William  Osnes-Ringen Lyn Ski 52:16:00
38378 William Majak Lyn Ski 58:11:00
38291 William Tømterud Harestua IL 57:17:00