Resultater UngdomsBirken - Gutter 12 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Gutter 12 år - Uoffisiell liste

NB! Grunnet krav fra Norges Skiforbund vises resultatlistene for 12-årsklassene (gutter og jenter) i alfabetisk rekkefølge, sortert på fornavn.

Navn Klubb Tid
Adrian Aulie Berger IL 01:03:18
Aksel Eidsvik Njård 56:28:00
Aksel Ekseth Elverum Skytterlag 01:05:31
Albert Juvik Tveitnes Fossum IF 52:31:00
Albert Wiesener Haga Koll 01:00:51
Albert Brenden Hamar Skiklubb 01:17:56
Aleksander Hørgård   56:50:00
Aleksander Larstad Røa IL 58:42:00
Alex Winther Moe ILH Holeværingen 01:02:25
Alexander Hjelpdahl  Deinboll Bækkelagets SK 59:04:00
Alexander Aksnes LØRENSKOG SKIKLUBB 01:09:04
Alfred Bostad Bjørkli   01:16:17
Amund Sæther Arntsen   57:14:00
Amund Reinfjord SØMNA IL 58:45:00
Anders Evensen Lund Vind IL 01:03:59
Anders Vik Vierli ØHIL 01:17:43
Anders Bakke Åslia skilag 01:08:53
Andreas Detlie Holmen langrenn 57:33:00
Anton Ulrik Olivier Lyn Ski 01:09:00
Asif Mahmood Åsen IL 01:01:44
Ask F.  Sætnan ØHIL 01:01:09
Audun Garvik Vestre Slidre idrettslag 58:25:00
August Husebø   55:48:00
August Johansen Haave MjøsSki 57:24:00
Bastian Ekrheim Holmen IF 58:23:00
Benjamin Solbrekke Vingrom IL 59:27:00
Bernhard Waastad Fossum IF 01:09:08
Birk  Haugenes Pedersen Hovden sportsklubb 54:51:00
Birk Eritsvær Østbøl VestringenIL 01:05:14
Borgar  Mæland Rustad I.L 57:47:00
Brage Strandli Holmen IF 58:35:00
Casper F. Brustad Rustad IL 55:39:00
Christian Berger Ausland Gjerstad IL 58:43:00
Christoffer Riis Korsane Stokke il 01:07:09
Cornelius Enger Sandmo Frogner IL 57:10:00
Daniel Grinde-Andersen Try 57:43:00
David Bækkevold Gjelleråsen 01:06:27
Edvard Martinius Ustad Oseberg Skilag 01:07:47
Edvard Thorlacius Bræin Oppegård IL 01:21:33
Edwin Wøien Ménard Asker Skiklubb 58:53:00
Eirik Hauer Aalberg Lillehammer skiklubb 54:54:00
Eirik Heierstad Re Sykkelklubb 01:03:58
Eirik Setsaas Skage   01:02:06
Eirik Sørbye Røa IL 50:25:00
Eivind Kollerud Konnerud IL 52:40:00
Eldar Bugge Sætereng Gjelleråsen idrettsforening 01:32:01
Elias Hetle Hagen LØRENSKOG SKIKLUBB 55:40:00
Elias Hval Haugsbygd Ski 01:07:32
Elias Hvoslef Nes skiforening 01:08:50
Elmer Olaf Lommerud LØRENSKOG SKIKLUBB 54:54:00
Embret  Brekke Røhnebæk Ringsaker ski 01:15:25
Embrik Segelvik  Aasen Mjøndalen IF-ski 01:09:55
Emil August Longva Rustad IL 01:02:57
Emil Storhaug Molenaar Vikersund Langrenn 01:01:27
Emil Tronstad Juliebø Røa IL 57:18:00
Emil Falkenberg-Jensen   57:40:00
Emil Hansen Båtnes Skedsmo Skiklubb 58:47:00
Emil Hovland Vind IL 01:03:39
Emil Høgvoll Konnerud 01:05:00
Emil Lunheim Øyer/Tretten 01:05:43
Emil Risløv Holmen 01:08:15
Emil Spilling Lyn Ski 57:42:00
Emre Sørlie-Sannes Vind IL 01:14:15
Erik Thune Rolfsen Røa Idrettsla 01:08:03
Erik Birkemoe Rustad IL 01:16:30
Erik Irvine Try 01:06:31
Erik Thronsen Fossum 01:01:25
Erik Thune Vind IL 01:18:41
Erland Spigseth Nes Ski 57:17:00
Erlend Hovengen Lundin Nittedal IL 55:04:00
Erlend Falch Bækkelagets Sporsklubb 01:01:12
Erlend Valla   56:02:00
Eskil Alm-Edvardsen Rustad IL 01:04:47
Eskil Myrseth Lommedalens IL 58:32:00
Eskild Risberg Pettersen Høybråten og Stovner IL 01:06:45
Eskild Levorstad Spydeberg Langrenn 54:53:00
Ethan Smith Lyn Ski 01:10:18
Even Nygård Thorseng Fossum IF 56:26:00
Even Opheim ÅL IL 59:44:00
Filip Vesterby Oppegård 55:25:00
Frederik Redigh Stickler Lyn Ski 01:04:19
Fredrik E. Rye-Holmboe Oppegård IL 55:38:00
Fredrik O. Bull HEMING IL 52:51:00
Fredrik Bjercke-Johansen Trøsken IL 59:35:00
Fredrik Hallås Skedsmo Skiklubb 59:21:00
Fredrik Hesjedal-Tronstad Spydeberg IL 54:47:00
Fredrik Ugelstad Lyn Ski 57:52:00
Fredrik Wilhelmsen Garstad Kjelsås IL 49:50:00
Gaute Skjønhaug Fet O-lag 01:30:41
Georg Knudsen Lund Vikersund Langrenn 01:03:21
Gjermund Heierstad Re Sykkelklubb 01:08:38
Haakon Hansteensen Lommedalen Ski 59:42:00
Hans Jørgen  Holter Ullensaker skiklubb 01:02:10
Hans Thorvald Brandstorp-Tuhus Moss 01:05:38
Hans Kumar Westberg Lyn Ski 01:06:02
Harald Stavik Lyn Ski 01:17:50
Heine Wiik Stigersand Nordre Eidsvoll 56:44:00
Heine Fuglem Valldal IL 55:06:00
Heine Hjorthaug Skedsmo Skiklubb 55:26:00
Henrik Elias Sebjørnsen Røa IL 01:05:51
Henrik Garmo Hov Byåsen IL 52:57:00
Henrik Krohn Lund Try 59:41:00
Henrik Vea Johnsen Eidsvold Værks Skiklub 01:05:31
Henrik Weber Andersson Fossum IF 56:20:00
Henrik Jørgensen Fossum 50:36:00
Henrik Svindseth Holmen IF 01:01:03
Henrik Torseter Hamar Skiklubb 01:06:07
Herleik Overland Åslia skilag 01:13:07
Herman  Førde Heggedal 57:53:00
Herman Max Haarberg Snøtun Nittedal IL 01:11:05
Herman Grönberg ØHIL 01:13:10
Herman Opedal Njård 57:03:00
Herman Sjøvaag Holeværingen 57:24:00
Herman Sveinall Skedsmo Skiklubb 01:07:21
Herman Taugbøl- Hansen Njård 56:05:00
Herman Wille Oseberg Skilag 52:33:00
Håkon Haugen Finstad Vang Skiløperforening 01:03:25
Håkon Grimerud Moelven il Ski 01:12:21
Håkon Øksnes Kjelsås IL 51:59:00
Isak Holm Endreson Rælingen skiklubb 01:05:38
Isak Brune Ullensaker skiklubb 01:32:04
Ivar Sperstad Lom il 01:00:33
Jacob Finstad Land Jardar 01:13:33
Jacob Gustavsson Vestre Akers SK 01:05:39
Jacob Haugen Lillehammer Skiklub 01:21:50
Jarand Gustafsson IL Skrim 52:13:00
Jens Halvard  Larsen Tistedal FL 01:01:10
Joakim Bjerke-Gulstuen Årvoll IL 01:11:29
Joakim Ellingsen Bækkelaget SK 01:16:33
Johan Borge Gjefsen Vestre Akers Skiklubb 59:08:00
Johannes Borge Larsen Bjellaanes Lyn 01:45:03
Johannes Giertsen Myhre Skedsmo Skiklubb 59:18:00
Johannes Alstad Kjelsås Langrenn 01:07:31
Jon Sæter Byåsen IL 54:27:00
Jonas Chrisander Myhra-Østbye Hyggen IF 01:19:43
Jonas Hole Sletten Konnerud IL 59:43:00
Jonas Kvie Prestholdt Asker Skiklubb 01:03:07
Jonas Blume Øvrevoll Hosle IL 01:12:25
Jonas Torp Eidsvold Værks Skiklubb 01:05:38
Julian Genton OI Svømming 01:18:37
Karl Haldor Greisiger LØRENSKOG SKIKLUBB 01:13:40
Karsten Ellevold Oppstad il Ski 52:48:00
Kasper Andreassen Sandhei Fet IL 01:26:33
Kristian Edvard Hals Vestre Aker 01:03:28
Kristian Ekern Try 57:10:00
Kristian Kjerkreit Heming 57:02:00
Kristian Løvseth Åsmarka IL 01:16:58
Kristoffer Flaten Slåtten   01:02:13
Kristoffer Hofseth Gundersen Bjerke IL 01:01:25
Kristoffer Heyerdahl Lyn Ski 59:48:00
Lars Magnus Bildøe Imset Lyn Ski 01:05:27
Laurits Balmforth   59:00:00
Laurits Laukli Konnerud IL 55:47:00
Leander A. Søvik Stordal IL langrenn 55:10:00
Linus Liljevold Alnes Lommedalens IL 53:07:00
Linus Solbakken Lillehammer skiklubb 01:12:45
Lorang Didriksen Nittedal IL 01:26:50
Ludvig Beck-Vehre Lommedalen IL 01:07:40
Ludvig Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 53:07:00
Ludvig Roll Dfi ski 59:27:00
Ludvig Steen Asker Skiklubb 58:52:00
Lukas Aleksander Kvalsvik Fredrikstad Skiklubb 01:07:39
Magnus Christian Haustreis Rustad IL 55:33:00
Magnus Flydal Jenstad Fossum 01:05:59
Magnus Engelhardtsen Fossum 01:00:19
Magnus Finstad HEMING IL 01:13:36
Magnus Gullberg-Mathisen Lyn Ski 01:00:12
Magnus Ringlund Tormod Skilag 58:40:00
Magnus Sørbråten Skedsmo Skiklubb 01:01:56
Marcus Lorentzen Ingstad Try 01:06:34
Marius J. Hanken   01:02:13
Marius Granvold Vind IL 01:03:35
Marius Waldum-Grevbo Fossum 01:08:13
Marius Årdal Eidsvold Værks Skiklub 01:17:37
Markus Svestad  Hågensen Røa IL 01:10:57
MARKUS MYKKELTVEDT Lyn 53:05:00
Markus Scott Rælingen SK 01:17:28
Martin  Westeng Mittelbach Koll Ski 55:09:00
Martin Judin Snarvold Kjellmyra IL 01:07:15
Martin Holtet Granli I.L 01:02:39
Martin Sætre Asker Skiklubb 58:55:00
Mathias Hermansen Sveen Åsen IL 01:01:43
Mathias Kopland Rustaden Vikersund Langrenn 59:47:00
Mathias L Teie Rælingen skiklubb 01:16:17
Mathias Hauger Rælingen skiklubb 01:03:48
Mathias Imbsen Heming 01:01:07
Mathias Sletten STEIL 01:14:00
Mats  Nagell Lommedalen 01:00:52
Mats Moen Vingrom IL 56:46:00
Maximilian Nilsen Bærums skiklub 01:15:50
Michael Mareno Wiik Eidsvold Værks Skiklub 01:16:30
Mikkel Lysne Johansen   56:16:00
Mikkel Herud Oppegård IL 01:01:25
Nataniel Bjugan Haanshus Lillehammer Skiklub 52:02:00
Nicklas Jørgensen Trøsken IL 01:01:13
Nicolai Bergstrøm Håkerud Skedsmo Skiklubb 01:01:12
Nicolai Eckhoff Bækkelaget 01:03:27
Niklas Gundhus Dyrberg Holmen langrenn 55:28:00
Nikolai Digre Røa IL 01:00:33
Nils Sogstad-Tønnessen Lommedalen IL 56:26:00
Noah Aasen Hovde Fossum 56:02:00
Noah N. Jacobsen Skedsmo Skiklubb 01:04:35
Nore Reistad Vang Skiløperforening 01:28:54
Odin Blom-Hagen Vang Skiløperforening 01:03:25
Ola Fischer Drøbak Frogn 52:09:00
Ola Lund Jardar IL 59:15:00
Olav Solheim Undeberget Rustad IL 01:03:38
Ole Jacob  Ellevold Oppstad il Ski 57:21:00
Ole Solli Kvikstad IL Kolbukameratene 01:03:53
Oliver Redigh Drønnesund Lyn Ski 58:56:00
Oliver Sandbæk-Skjørten Spydeberg Langrenn 01:11:09
Oskar Perlestenbakken Barland Rustad IL 01:02:57
Paulus Elias Weydahl Juliussen Frogner IL 01:01:39
Peder Wettre Andreassen Asker Skiklubb 53:07:00
Peder Øversveen Engen Vind IL 01:14:10
Peder Mosbergvik Holmen langrenn 01:12:04
Peder Robøle-Sørensen Gran IL 59:06:00
Peder Taraldsen Lyn Ski 01:04:03
Pelle, Stub Aune Bærums skiklub 01:12:40
Per Sunde Gjelleråsen 50:27:00
Peter Telle-Hansen Jardar 01:13:20
petter elias wisth Vestre Aker Skiklub 57:09:00
Petter Aannerud Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 01:10:13
Petter Holmen Nilssen MjøsSki 57:49:00
Philip Knoph Kvamme Haslum IL 54:55:00
Philip Tingberg David-Andersen Sørkedalens IF 01:08:29
Philip Holth Njård 01:10:41
Philip Thurmann-Moe Røa IL 01:06:08
Phillip Christian Johnsen Try I.L 01:00:53
Rasmus Vik VIERLI ØHIL 01:22:32
Sander Botness Greni Nes Ski 58:35:00
Sander Olai Solberg Gjelleråsen IF ski (GIF ski) 01:32:01
Sander Aasheim   52:50:00
Sander Alm Lørenskog 01:04:53
Sander Roos Jevnaker IF ski 58:58:00
Sander Rønningen Vind IL 01:15:03
Sebastian  Bjørnholt Sørkedalens Idrettsforening 01:20:03
Sebastian  Rønningen Vind IL 01:03:48
Sebastian Sander  Fyksen Kjelsås IL 57:26:00
Sebastian Vangen Rønning Biri IL 01:08:22
Sebastian Wasa Hansen Strandbygda 01:00:44
Sebastian Fossberg Haug Lommedalen IL 57:55:00
Sebastian Olderheim Haslum 57:21:00
Sigmund Gustav Ølstad Fet Skiklubb 57:51:00
Sigmund Aashaug Stangvik   52:20:00
Sigurd Hokstad Åsen IL 01:00:23
Sigve Rustad   01:09:10
Simen  Svehaug Sand Frogner IL 58:32:00
Simen Kvendbø Johansen Andebu IL 59:33:00
Simen Antonsen MjøsSki 01:05:55
Sindre Bekvik Høyer Kjelsås IL 01:08:19
Sivert  Seim Morken Holmen IF 01:05:57
Sivert Østerhagen Engen Strandbygda Ski 58:41:00
Sivert Linnebo Try 57:54:00
Sondre Strande Omland Kjelsås IL 49:53:00
Sondre Brennhovd ØHIL 58:18:00
Sturla Dahl Bøhleng Hamar Skiklubb 56:23:00
Sverre Klungland Heming 59:26:00
Sverre Skjærholt Kjelsås IL 01:01:03
Tevje Lien Hyggen IF 01:20:30
Theo  Vanay-Olafsen ØHIL 01:00:41
Thomas Borch Vestre Aker Skiklubb 01:03:59
Thomas Rohr Slåtto Holeværingen 52:29:00
Tobias Hansen Skovseth Nordre Eidsvoll IL 55:41:00
Tobias Sletten Sel IL 01:01:07
Tollef Tjentland   01:05:44
Torje Steine Rustad 01:11:41
Torstein Østensen Lyn 58:56:00
Trym Sørum Prestrud Søre Ål IL 55:47:00
Ulrik Gaarder Strand Strandbygda il 01:01:00
Ulrik Lundberg Giertsen Fet skiklubb 01:01:49
Ulrik Sveinunggard Hus Lyn Ski 01:01:05
Ulrik Hekneby Lyn Ski 57:47:00
Ulrik Snedal-Lunder IL TRY 01:12:49
Vebjørn Flagstad Lillehammer Skiklub 01:02:23
Vemund Bakke Nergården VESTRINGEN IL 01:05:14
Vemund Myhre Vegårshei Il 52:23:00
Vetle Haugnes Oppegård IL 54:29:00
Victor Aamot Vangstein Skedsmo Skiklubb 01:13:45
Victor André Prestegård Wurschmidt Heming 01:05:14