Resultater UngdomsBirken - Gutter 13 år - 2016




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 13. mars 2016


Klasse Gutter 13 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 35016 Vebjørn Salte Håland Kverneland Ski 42:02,5
2 35048 Erik Øfstedal Sjåstad/Vestre Lier IL 42:03,6
3 35009 Iver Synstnes Hole Åndalsnes If 42:06,9
4 35029 Olaus Oserud Bentzen Gjerdum il 42:12,0
5 35020 Morten Kjetså Otra Il 42:44,2
6 35011 Fredrik Hoksrud Myhre Gulset Ski 42:46,9
7 35021 Magnus Næsset IL Skrim 42:48,7
8 35002 Jonas Solberg Bjerkreim IL 43:14,5
9 35063 Even Thorvaldsen Ottestad 43:15,3
10 35013 Eirik Nordbø Asker Skiklubb 43:15,4
11 35003 Anders Mørdre Davidsen Fossum I.F. 44:12,4
12 35025 Martin Røland Jensen Sande Sportsklubb 44:15,3
13 35055 Tinus Bergh Pedersen Oseberg Skilag 44:16,3
14 35041 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 44:16,6
15 35058 Even Linderud Hernes IL 44:17,2
16 35165 Jørgen B Dyrdahl Berger Il 44:20,4
17 35050 Vetle Max Dullum Haagensen Årvoll IL 44:30,3
18 35036 Marcus Thunestveit  Andersen Oppegård IL 45:11,2
19 35132 Aleksander Bakke Njård 45:14,2
20 35038 Falk Håkenstad-Bråten Lillehammer Skiklub 45:14,2
21 35399 Thomas Mollestad Oddersjaa 45:14,9
22 35179 Kristian Fremstad Nanset Ski 45:20,6
23 35060 Gustav Moe Lyn Ski 45:27,3
24 35014 Gard Laeskogen Holeværingen Ski 45:27,6
25 35030 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 45:30,5
26 35266 Eirik Linderud Hernes IL 45:34,0
27 35059 Per Ingvar Tollehaug Vestfossen IF 45:35,9
28 35348 Andreas Sørsdal Sande Sportsklubb 45:37,3
29 35001 Henrik E. Farstadvoll Rustad IL/ IF Frøy 45:45,0
30 35037 Simen Gammelmo Svea skilag 45:48,4
31 35069 Eirik Bueno Lindmoen   45:48,7
32 35049 Fredrik Sjøholt Bækkelaget SK 45:51,3
33 35062 Sondre Bøygard Konnerud IL 45:53,9
34 35061 Eikil Elias Aasbø HEMING IL 45:54,0
35 35046 Kristian Borge-Moe Botne SK 45:57,9
36 35004 Jonas Myhr Asker Skiklubb 45:59,9
37 35022 Jonathan Wærdahl Eriksen HEMING IL 46:00,2
38 35234 Linus Jensen Lyn Ski 46:10,3
39 35090 Imre Sagbakken Myrland Raufoss Il langrenn 46:10,9
40 35006 Erik Munch-Finne Asker Skiklubb 46:18,3
41 35039 Kristian Valla IL Skrim 46:19,5
42 35028 Johannes Galåen Kjelsås IL 46:20,6
43 35294 Peder Elias Nordseth Snertingdal If Ski 46:26,3
44 35024 Anders Grini Moelven IL Ski / Team Sjusjøen 46:31,3
45 35065 Jostein Henri  Liland IL Runar - Ski 46:31,3
46 35054 Syver Brøste Nørstegård Dombås il 46:34,0
47 35023 Andreas Heierstad Ivrig Il 46:46,4
48 35044 Fredrik Svensen Scheel Drøbak-Frogn Idrettslag 47:00,6
49 35012 Ask Grøtan Wang Haslum IL 47:03,9
50 35047 Eivind Nyberg Kjelsås IL 47:04,4
51 35034 simen lundem   47:10,1
52 35053 Casper Jacobsen Furum Holmen langrenn 47:19,6
53 35064 Vemund Wangen Lillehammer Skiklub 47:32,9
54 35026 Mathias Myran Eidsvolds Værks Skiklub 47:34,2
55 35031 Andreas Grimerud Moelven Il / Team SJusjøen 47:35,6
56 35032 Elias Stoknes Røa IL 47:38,3
57 35175 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 47:40,1
58 35056 Henrik Jevanord Moelven IL , Team Sjusjøen 47:40,8
59 35195 Emil Gråbøl-Undersrud Lyn Ski 47:42,7
60 35276 Ola Løvlien Lillehammer Skiklub 47:50,7
61 35035 William Høines Larsen Skedsmo Skiklubb 47:52,0
62 35057 Teodor Mo Hjelseth Kjelsås IL 48:01,0
63 35051 Anders Bærheim Nittedal IL 48:07,2
64 35043 Edward Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 48:07,6
65 35019 Jo Mallaug Lom 48:09,1
66 35344 Brage Sømoen Vang SF 48:10,1
67 35151 Sindre Brattlien   48:12,7
68 35173 Magnus Five Skedsmoskiklubb 48:18,9
69 35079 Stein Aas Stræte   48:22,3
70 35395 Thomas Indergård molde og omegn skiforening 48:23,5
71 35018 Torje Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 48:23,5
72 35264 Andreas Lerø Fossum IF 48:30,7
73 35008 Peder Christian Begby Heming 48:31,5
74 35097 Sigurd Sundal Åslia skilag 48:39,8
75 35370 Magnus Vegsgaard Drøbak-Frogn IL 48:41,9
76 35222 Jonas Hordvei Koll 48:45,5
77 35153 Simen Brekke HEMING IL 48:51,2
78 35161 Joakim Dalen Vaaler IF 48:52,7
79 35142 Sivert Laderud Berge Svea 48:54,7
80 35332 Haakon Stene Fossum IF 48:56,7
81 35248 Syver Klophus Gran IL 49:03,0
82 35252 Magnus Gunnes Kozar Njård 49:03,7
83 35007 Ola Aurmo   49:04,5
84 35181 Philip G. Johansen IL Trysilgutten 49:04,8
85 35246 Bendik Kalland Magnor UL 49:05,1
86 35327 Andreas Sletten Tormod Skilag 49:07,1
87 35324 Casper Dege Simonsen Fossum IF 49:08,1
88 35367 Eivind Fossen Utby Konnerud IL 49:08,3
89 35198 Oscar Pladsen Gussiås Røa IL 49:08,3
90 35228 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 49:08,5
91 35205 Brage Dybendahl Hartz Kjelsås IL 49:08,7
92 35082 Frikk Engebråten Røa IL 49:10,2
93 35168 Eirik Enbusk Nesodden IF 49:11,8
94 35123 Morten Almaas Lyn Ski 49:13,9
95 35045 Jonatan Sukke Trøsken IL 49:14,1
96 35272 Jørgen Evensen Lund Vind IL 49:18,7
97 35346 EIRIK SØRBRÅTEN Skedsmo Skiklubb 49:24,3
98 35328 Erik Solbjør   49:26,7
99 35236 Vegard Holm Johannesen IL Bevern 49:30,4
100 35042 Tobias Mattson Koll IL 49:31,7
101 35081 Jonas Hoelsveen Raufoss Langrenn 49:32,3
102 35197 Einar Gundersen Rognerud Vaaler IF/Solør Ski 49:33,4
103 35239 Eirik Wang Johansen Kjelsås IL 49:34,3
104 35259 Anders Håvard Larsen   49:35,4
105 35010 Thile Andreas Erlandsen IL Jardar 49:36,9
106 35149 Fredrik Borbe Sørkedalens IF 49:37,1
107 35231 Henrik Ousbey Haare IL Skrim 49:37,6
108 35182 marius gaden Brøttum IL 49:45,5
109 35213 Joakim Solberg Hernes Nes Ski 49:45,8
110 35066 Erik Ola Jorde   49:47,4
111 35313 Kristoffer Rygh Botne ski 49:48,0
112 35073 Felix Petersen Wiggen Fossum 49:50,5
113 35224 Alex Hovland-Sunde Konnerud 49:52,8
114 35376 Sebastian von Buttlar Nittedal IL 49:54,5
115 35363 Ulrik Tvedt Gjerdum il 49:58,7
116 35364 Sander Stensrud Tyribakken Nesbyen IL 50:01,0
117 35188 Ole Anders Granlund Egge Moen ski 50:02,4
118 35242 Anders Jøntvedt Årvoll IL 50:11,3
119 35308 Jon Presthus Nordbygda/Løten Ski 50:11,7
120 35392 Joakim Bergundhaugen Koll IL 50:12,1
121 35033 Hans Lossius Oddersjaa 50:12,3
122 35005 Sigurd Øygard Rogne il 50:14,5
123 35273 Tørres Lutnæs Rustad IL langrenn 50:18,7
124 35245 Viktor Jørnsen Ivrig Il 50:19,5
125 35185 Leo Korn Gjessing Asker Skiklubb 50:20,8
126 35365 Kasper Bakken Ulseth Kjelsås IL 50:23,3
127 35251 Emil Korsnes Bærums Verk og Hauger IF 50:23,6
128 35305 Mikkel Pedersen Høybråten og Stovner IL 50:30,8
129 35341 Truls Korsmo Sæther Bærums Verk Hauger 50:32,4
130 35176 Torbjørn Fladby-Karterud Skedsmo Skiklubb 50:35,3
131 35192 Kasper Skotte   50:36,9
132 35131 Eiliv Aunmo-Husom Follebu Skiklubb 50:38,7
133 35279 Sondre Martinsen Nesodden ski 50:38,9
134 35309 Vegard Ranestad Hamar SK 50:40,4
135 35281 Sindre Esmann Milvang Bærums Verk og Hauger IF 50:41,8
136 35178 Eivind Fougner   50:45,2
137 35040 Bård Brun Eidsvold Værk Skiklub 50:46,6
138 35135 Ludvig Baksjøberget Vang Skiløperforening 50:49,2
139 35128 Adrian Arntsen Sandvold Holeværingen Langrenn 50:52,0
140 35356 Ulrik Tollefsen Åsen IL 50:56,0
141 35368 Anders Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 50:56,2
142 35193 Karsten Grønnerud   50:56,4
143 35385 Eivind Øvergård Åsen IL 51:07,3
144 35172 Magnus Fauske Byaasen Skiklub 51:10,8
145 35343 Kristian Sølverud Wangen Magnor UL 51:10,8
146 35375 Abraham Sandvin Vogelsang Koll Ski 51:19,2
147 35257 Bram Langerød BVHIF 51:19,8
148 35355 Eigil Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 51:21,9
149 35271 August Andre Lukkassen Røa Langrenn 51:22,7
150 35156 August Bruun Fossum IF 51:23,5
151 35015 Sjur Holm Grøneng Lillehammer skiklubb 51:27,0
152 35139 Jonas Berg Lørenskog 51:27,5
153 35189 Sondre Grasbekk Pedersen Gjelleråsen Ski 51:31,2
154 35183 Adam Giæver Bærums Verk & Hauger IF 51:38,5
155 35411 Eskil Tarud Tormod Skilag 51:41,4
156 35137 Endre Beitmyren   51:43,3
157 35207 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 51:43,8
158 35144 Emil Øfsti Berg-Jacobsen Asker Sk 51:46,3
159 35353 Casper Thomsen Svea skilag 51:46,9
160 35159 Sander Buen-Bjørsnøs IL Skrim 51:48,0
161 35393 Adrian Falch Bækkelagets Sportsklub 51:48,6
162 35241 Vetle Lysne Johansen Bagn IL 51:48,6
163 35027 Torjus Aspesletten Lillehammer Skiklub 51:49,0
164 35333 Casper Stenstadvold   51:50,8
165 35203 Simon Hannestad Kjelsås IL 51:56,2
166 35258 Oscar  Langslet   51:57,2
167 35312 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 51:58,6
168 35277 Isak Madland Driv IL 52:03,1
169 35285 Kasper Mustad Juell Koll IL 52:06,1
170 35299 Daniel Azagra Næss Kjelsås IL 52:06,2
171 35243 Jesper Jørgensen Fossum 52:10,9
172 35249 Omund Lysne Kolsrud Flåværingen 52:11,0
173 35284 Joachim Dalen Motzfeldt Njård 52:11,1
174 35238 Pelle Horn Johannessen Holmen IF 52:19,1
175 35402 Sander Porsholt Dfi ski 52:21,6
176 35212 Henrik Hennum Sjåstad/Vestre Lier IL 52:22,5
177 35283 Jacob Moholt Drøbak Frogn 52:27,9
178 35317 Jim Andre Sandal Åslia skilag 52:30,6
179 35155 Arthur Brunborg Nittedal IL 52:35,3
180 35321 Tobias Schøning Røa 52:36,9
181 35232 Philip Jacobsen Fossum IF 52:44,3
182 35199 Niklas Hafsten Lyn Ski 52:51,6
183 35099 Arne Magnus Holter   52:55,7
184 35290 Aleksander Nilsen Rustad IL 52:57,3
185 35265 Gard Lindby Røa IL 52:58,4
186 35219 Wictor Holme Kjelsås IL 53:07,9
187 35349 Andreas Tasken Koll IL 53:07,9
188 35260 Sebastian Robles Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 53:12,6
189 35384 Even Ødegaard ØHIL 53:14,8
190 35369 Sondre Røyne Valle   53:15,4
191 35148 Martin Bolstad Olsen Mysen IF 53:15,5
192 35318 Erlend Haugstad Sandvik   53:17,0
193 35372 Leonard Hjelme Vickery kjelasås langrenn 53:17,8
194 35102 Mathias Olsen Katnosa Svea skilag 53:20,0
195 35291 Sander Njærheim Tjønndal Røa IL 53:22,1
196 35316 Mathias Rørstad Fossum 53:23,0
197 35209 Einar Haugøy Dikemark IF 53:28,6
198 35134 Edvard Bakken IL TRY 53:28,6
199 35320 iver schjetne Lommedalen IL 53:30,7
200 35407 Lauritz Sogn-Larssen IL TRY 53:31,6
201 35306 Alfred Pethon Røa IL 53:38,1
202 35342 Birk F. Sætnan ØHIL 53:44,7
203 35145 Hans Peder Bergland Mysen IF 53:58,1
204 35095 Erlend Svalbjørg   54:12,6
205 35218 Halvard Holen GIF Ski 54:16,8
206 35398 August Matias Lindstad Kjelsås IL 54:24,7
207 35322 Ask Schønning Kjelsås IL 54:30,2
208 35136 Brage Behrns Magnor UL 54:33,9
209 35067 Sivert Hole Svenningsen Oppegård IL 54:34,1
210 35171 Erik Huuse Farmen   54:36,2
211 35339 Jørgen Halstenstad Sundquist Gjelleråsen IF 54:40,8
212 35297 Magnus Ursin Nygaard Haslum 54:43,1
213 35300 Sander Nåtedal IL Ivrig 54:44,4
214 35227 Erling Braathen Hynne Gjerdrum IL 54:45,8
215 35336 Martin Straumsheim Fossum IF 54:46,6
216 35380 Sverre Wiese-Hansen Øvrevoll Hosle 54:50,9
217 35295 Henrik Norli Haslum 54:53,0
218 35401 Mads Oterholt Gjerdrum IL 54:56,0
219 35094 Andreas Pjåka Haugsbygd IF 55:03,5
220 35078 Lars Wallin Snertingdal If Ski 55:04,2
221 35331 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 55:06,2
222 35124 Gustav Amundsen Halmsås og Omegn Skilag 55:13,3
223 35394 Sivert Gullikstad   55:16,0
224 35382 Espen Witberg Vallset ski 55:16,3
225 35196 Gard Gulbrandsen Try 55:18,1
226 35329 Henrik Solem Åslia skilag 55:19,9
227 35146 Fabian Berntzen Holmen IF Langrenn 55:28,7
228 35184 Fabian Nikolai Gjessing Holmen-IF Langrenn 55:28,7
229 35093 Ulrik Andersen   55:29,3
230 35200 Magnus Hallingstad Il Bevevern 55:36,1
231 35269 Mats Lindaas Strandbygda il 55:36,4
232 35326 Emil Skogheim Åslia skilag 55:44,1
233 35278 Dennis Martinsen Skedsmo Skiklubb 55:46,6
234 35400 Ola Schjerpen Nyland   55:49,7
235 35190 Herman Gromsrud Gjelleråsen IL 55:58,8
236 35358 Andreas Torjussen Holmen IF Langrenn 55:59,3
237 35204 Mats Tønder Hansteen   56:05,1
238 35335 Sivert Rydland Strandrud Gjelleråsen 56:05,5
239 35374 Gaute Vodal Fet skiklubb 56:11,9
240 35214 Theodor Hertzenberg Lommedalen IL 56:13,9
241 35166 henry ekerholt Holmen 56:15,6
242 35129 Ole Marius Arvesen Moen Sportsklubb 56:16,5
243 35226 Alexander Hustad Røa IL 56:16,5
244 35381 Jakob Wirén TRY IL 56:19,4
245 35261 Magnus Frium Laurendz Vollen 56:19,8
246 35360 Håkon Tveraaen Torvbråten Vollen Ungdomslag 56:21,2
247 35157 Lars Bryhn Vallset Il 56:34,7
248 35101 Gustav Hallberg Ringstad   56:35,3
249 35405 Oskar Røstad Gjerdrum IL 56:42,5
250 35303 Håkon Ophus Bækkelagets SK - Ski 56:43,6
251 35160 Mathias Brenna Christophersen Røa IL 56:46,5
252 35208 Sander Haugli   56:52,1
253 35286 Jonathan Myhre Gjelleråsen 56:57,5
254 35169 Sebastian Engen Mysen IF 56:58,4
255 35164 Amund Dugstad Lyn Ski 57:01,0
256 35377 Åsmund Angard Wefling Søre Ål IL 57:01,7
257 35282 Martin Mobråthen Gjerdrum IL 57:02,3
258 35074 Jan Ronny Abusland  Gulbrandsen Froland IL langrenn 57:04,4
259 35127 Mathias Hille Arnesen Høybråten og Stovner 57:07,8
260 35191 Truls Klepp Grytnes IL Ivrig 57:11,1
261 35256 Teodor Haraldstad Landsverk Lyn 57:12,9
262 35216 Aleksander Hirt-Rønning   57:18,4
263 35391 Jesper Aaslund   57:20,6
264 35293 Johan Eide Nordlien Holmen IF 57:25,0
265 35210 Sigurd Moen Haver Røa IL 57:26,7
266 35274 Markus Løken Vallset Il 57:31,3
267 35304 Sindre Overen IL Kolbukameratene 57:33,9
268 35314 Fredrik Rønnestad Hollingsæter   57:35,7
269 35354 elia thorvik   57:36,4
270 35140 Rolf Andreas Berg Kjelsås IL 57:36,5
271 35311 Martin Rønningen Riis Svarstad Ski 57:38,2
272 35167 Tilman Strande  Ekker Lyn Ski 57:40,4
273 35298 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes Skiløperforening 57:46,1
274 35235 Sander Jensen Roterud IL 57:49,5
275 35330 Eilif Bildøy Sollien Lommedalens IL 57:56,9
276 35237 Magnus Johannessen Moelven il Team Sjusjøen 57:57,5
277 35347 Stian Måseide  Sørlie   57:59,2
278 35378 Luca Stabæk Wenaas   58:07,2
279 35388 Martinus Aanestad-Pettersen Nes Ski 58:08,7
280 35098 Andreas Thalberg  Johannesen Try 58:12,8
281 35201 Victor Halvorsen Fossum 58:13,7
282 35133 Fredrik Alexander Bakke HEMING IL 58:20,0
283 35406 Fredrik Sveen Schonhowd Lillehammer skiklubb 58:37,4
284 35390 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 58:39,4
285 35323 August Seim-Haugen Heming 58:39,7
286 35386 Håkon Mathias Dalen Øverhaug Hamar SK 58:47,0
287 35262 Sondre Leer Lommedalen 58:47,5
288 35141 Joakim Berge Vindafjord IL 58:57,3
289 35215 Teodor Hestenes Undrum Njård 59:06,2
290 35096 Sebastian Spilling   59:11,9
291 35410 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 59:12,3
292 35186 Albert Haugen Gran Lyn Ski 59:21,4
293 35220 Jonas Holstrøm Fossim IF 59:25,4
294 35307 Markus E. Pichler Høybråten og Stovner IL 59:32,6
295 35150 Niclas Brandal Lommedalens IL 59:44,4
296 35325 Torstein Skattebo Sør-Fron IL Ski 59:51,2
297 35270 Jørgen Brenna Loennechen Bærums Verk og Hauger IF 59:54,1
298 35366 Kristian Underlid Øvrevoll Hosle 1:00:02,9
299 35315 Fredrik Bergmann Røren HEMING IL 1:00:05,0
300 35337 Amund Stærk trøsken il 1:00:05,7
301 35202 Lars Johan K Hammer ØHIL 1:00:10,4
302 35250 Jørgen Olastuen Kornberg Hamar Skiklubb 1:00:10,5
303 35225 Jacob Huitfeldt Holmen Lamgrenn 1:00:18,3
304 35125 Mathias Rogde Amundsen Heming 1:00:19,5
305 35180 Stian Kristoffer Fronth-Pedersen BSK 1:00:34,1
306 35080 Albert Hauger-Johannessen ØHIL 1:00:34,3
307 35087 Nikolas Kjølner Roterud IL 1:00:45,1
308 35397 Anders Solli Kristoffersen Soknedalen IL 1:00:45,9
309 35221 Sondre Hongseth Try 1:00:58,2
310 35075 Sander Lillebråten Tormod Skilag 1:01:19,8
311 35077 Henrik Selbæk Søre Ål IL 1:01:20,5
312 35319 Bjørn Anders Halvorsen Sauar Haslum IL 1:01:20,9
313 35083 Trond Finsrudlien VESTRINGEN IL 1:01:22,4
314 35280 Halvor Nord Meland Lyn Ski 1:01:34,8
315 35288 Fredrik Narvestad IL TRY 1:01:48,7
316 35371 Mats Mangset Vennestrøm MjøsSki 1:01:54,3
317 35158 Sander Bryn Holmen IF 1:02:05,5
318 35253 Emil Åseth Kristiansen Vallset Il 1:02:05,8
319 35100 Ørjan Ryen Storsveen   1:02:28,7
320 35217 Magnus Hoelsveen Jevnaker IF ski 1:02:35,9
321 35233 Alfred Jarl Gjelleråsen ski if 1:02:51,9
322 35379 Thomas Krogh Wetterhus Vollen Ski 1:03:00,8
323 35412 Vetle Try Myrmel Spydeberg IL 1:03:13,1
324 35194 Simen Andre  Grøtterud Furnes Skiløperforening 1:03:20,1
325 35334 Ola Johan Stoltenberg   1:03:23,5
326 35287 Christian Møller Nes Ski 1:03:36,0
327 35296 Jonathan Nygaard Ullensaker skiklubb 1:03:36,0
328 35143 Nikolai Gylthe Berget Vang Skiløperforening 1:03:37,5
329 35174 Marius Fjeld Hansen Spydeberg IL 1:03:54,0
330 35230 Henrik Haakenaasen Lyn Ski 1:04:19,1
331 35177 Eskil Fossum Eidsvoll Værks Skiklub 1:04:59,9
332 35389 Jonas Aarseth Lyn 1:05:02,7
333 35229 August Emil Høeg Kjelsås IL 1:05:12,9
334 35403 Henrik Stinterud Rosengren Brøttum IL / Team Sjusjøen 1:05:16,2
335 35089 Daniel Mæhlum   1:05:48,2
336 35268 Theodor Lindtveit Strandbygda il 1:05:52,1
337 35126 Lukas Bartnes Anderssen Holmen IF Langrenn 1:05:56,6
338 35409 Iver Svee Gjerdrum IL 1:06:12,2
339 35223 Noah Holth Hovland Fredrikstad Skiklubb 1:06:15,0
340 35076 August Nordbotten Lyn Ski 1:06:24,0
341 35088 Peder Mæhlum   1:06:47,5
342 35240 Matias Johansen   1:07:31,5
343 35254 Niklas Landgraf Roterud IL 1:07:46,8
344 35359 Aksel Roscher Torp Røa 1:07:54,9
345 35092 Stian Sæther   1:08:47,5
346 35289 Karl Magnus Navestad Drøbak sk 1:10:46,7
347 35084 Sebastian Lunheim   1:11:06,0
348 35085 Sindre Opstad   1:11:06,5
349 35086 Haakon Nordby   1:11:12,8
350 35152 Kristian Brataas Holmen 1:11:43,2
351 35352 Kristian Thommesen SK Rye 1:11:48,6
352 35187 Martinius Gran   1:12:26,2
353 35091 Øystein Skirbekk Sagmo Strandbygda Ski 1:16:00,2
354 35387 Martin Bakke Aamodt Slåstad-IL 1:26:00,4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +