Resultater UngdomsBirken - Gutter 13 år - 2017



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017


Klasse Gutter 13 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 35020 Oskar Opstad Vike Andebu IL 41:08,1
2 35054 Lars Michael Bjertnæs Njård 41:08,9
3 35045 Johannes Solvik Gulset IF Ski 41:26,0
4 35003 Marcus Dahl-Rismyhr Trøsken 41:37,6
5 35039 Tobias Risan Nakken Molde og omegn IF 42:28,3
6 35040 Eskil Engdal Vind IL 42:34,1
7 35005 Sigurd Nordaas Strandbygda il 42:34,9
8 35014 Halvor Dolven Asker Skiklubb 42:35,6
9 35062 Mats  Hval Mjøndalen IF - ski 42:40,1
10 35063 Noah Husnes Røa IL 42:43,7
11 35052 Martin Bakken Lyn Ski 42:44,9
12 35004 Henrik Hillestad Heming 43:06,5
13 35048 Mathias Holmann Lommedalen IL 43:37,1
14 35071 Oliver  Aukland   43:45,9
15 35065 Sten Magnus Trovåg Wedum Lyn Ski 43:49,6
16 35050 Fridtjof Sundbo  Berg Haslum IL 43:51,5
17 35067 Jørgen Nekkar Driv IL 43:54,9
18 35047 Jens Kaasa Aakre IL Skrim 43:59,7
19 35043 Kristian Engebakken Nordbygda/Løten Ski 44:02,1
20 35068 Simen Melaaen  Døssland Lier IL 44:14,4
21 35056 Nikolai Einvik Jensen Runar IL 44:18,0
22 35229 Peter Munch-Finne   44:22,1
23 35301 Halvor Sørbø Gjerstad IL 44:24,8
24 35018 Tobias Dyrli Thoresen Røa IL 44:25,9
25 35028 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 44:38,9
26 35044 Linus Engdahl Torvikbukt IL 44:42,6
27 35060 Niklas E.  Pålsson Hovden sportsklubb 44:43,8
28 35022 Daniel Fatnes Nesodden IF - Ski 44:47,1
29 35011 Filip Osnes-Ringen Lyn Ski 44:47,7
30 35032 Marius Backer-Grøndahl Lyn Ski 44:49,7
31 35233 Henrik Nesse Try 44:51,0
32 35029 einar grindheim Otra Il 44:51,2
33 35111 Rasmus Opdal Christiansen   44:51,3
34 35222 Mats Westeng Mittelbach Lyn 44:54,0
35 35051 Ask Olaussen Rustad IL 44:58,1
36 35199 Wilhelm Georg Leikanger Røa 44:59,3
37 35059 Henrik Nesheim-Kristensen Lyn Ski 45:03,3
38 35034 Lars Lien Gjøvik skiklubb 45:03,6
39 35002 Jakob Carlsson Stora Tuna IK SK 45:04,3
40 35021 Vilhelm  Børs -Lind Lyn 45:14,8
41 35007 Christoffer Widding Heming 45:17,3
42 35280 Nicolai Steenfeldt-Foss TRY IL 45:19,2
43 35115 Ola Edvardsen Ilskrim 45:27,3
44 35009 Eivind Duelien Vaaje Granli IL 45:29,9
45 35037 Emil Nilsen Setskog IF 45:31,2
46 35024 Trond Oldernes Høybråten og Stovner IL Langrenn 45:35,9
47 35012 Mikkel Sjursen Haslum IL 45:37,5
48 35122 Anders Fauske-Sjøstedt Lyn Ski 45:40,7
49 35055 Sivert Stene Enger Øvrevoll Hosle IL 45:44,1
50 35001 Victor Fabricius Bye Lyn Ski 45:55,0
51 35006 Torbjørn Bogstrand Løitegård Sjåstad Vestre Lier IL 46:00,2
52 35033 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 46:01,2
53 35036 Kristian Kongssund Næroset 46:08,2
54 35058 Linus Degland Heiervang Fossum IF 46:11,1
55 35026 Kristian  Kollerud Konnerud IL 46:13,6
56 35084 Philip Asplund Lyn Ski 46:13,7
57 35025 Magnus Kavli Jutul, Bortoverski-04 46:22,0
58 35311 Håkon Torseth Lillehammer Skiklub 46:22,8
59 35015 Pål Grimsmo Fossum IF 46:23,3
60 35129 Eivind Framstad Øystre Slidre il 46:23,9
61 35023 Erik Røstad Nordre Land IL 46:26,7
62 35046 Petter Lunna Brøttum IL 46:35,2
63 35300 Torjus Sønsterud Vallset 46:35,8
64 35104 Nicolas Bretteville Fossum 46:36,3
65 35272 Magnus Eriksen Sletvold Heming 46:37,7
66 35331 Kristian Øye Aasum Granli IL 46:37,9
67 35061 Petter Finseth Løberg Vang Skiløperforening 46:38,2
68 35145 Peder Elias Hals Ungdomsbirken 46:44,4
69 35013 Sebastian Nissen-Lie Detlie Holmen IF 46:46,5
70 35041 Jakob Buhs Bækkelaget / IF Frøy 46:48,7
71 35030 Jens Glomnes Holmen IF 46:49,9
72 35031 Håkon Tho Anundskås Heddal IL 46:50,4
73 35205 Sivert Vataker Liverød Andebu IL 46:51,6
74 35255 Eskil Rolland Sørensen Oseberg Skilag 46:51,6
75 35064 William Eidissen   46:52,9
76 35307 Alexander Thorud Birkebeineren IF 46:54,4
77 35035 Kristoffer Berg Kløvstad Brøttum il/Team Sjusjøen 46:54,6
78 35070 Martin E. Farstadvoll Rustad IL / IF Frøy 46:57,4
79 35093 Thomas Biering HEMING IL 46:58,2
80 35340 Filip James Cook Koll IL 47:03,8
81 35327 Emil Øien Øyer Tretten Ski 47:04,7
82 35220 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 47:05,1
83 35017 Jørgen Bjørndal Ottestad Lyn Ski 47:05,8
84 35038 Oscar Smogeli Opsann Follebu Skiklubb 47:09,3
85 35251 Fridtjof Reusch Try 47:24,3
86 35066 Jakob Træthaug Søre Ål IL 47:29,2
87 35315 Oliver Nielsen Ulvebne Strandbygda il 47:30,0
88 35121 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 47:31,7
89 35010 Iver Brekke Bruksås Dfi ski 47:34,9
90 35019 Lucas Wanner Ifk Hedemora sk 47:43,2
91 35309 Magnus Tobiassen IL Skrim Ski 47:45,1
92 35101 Christian Fredrik Borg IL Koll 47:47,1
93 35184 Mattis  Korsbakken Holmen Vallset Il 47:51,1
94 35155 Daniel Henriksen Gunnerød Njård 47:54,8
95 35349 Sander Nytrøen Gjerdrum IL 47:57,3
96 35119 Henrik Grøttum Engen Røa IL 47:58,4
97 35190 Jørgen Kvarstad Hamar Skiklubb 48:00,9
98 35042 Syver Brustad Heggedal IL 48:06,9
99 35168 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås IL 48:07,2
100 35165 Hannes Hov Lommedalens IL 48:08,0
101 35008 Lars Kongssund Næroset 48:13,6
102 35112 Jacob Buskerud  Christoffersen Njård 48:22,3
103 35288 Aleksander Storjohann Haslum IL Ski 48:24,2
104 35140 Simon Skjeldal Grytnes Oseberg Skilag 48:33,4
105 35323 Anders Usterud Vaaje Asker Skiklubb 48:34,8
106 35154 Trond Heidenreich Heløe Heming 48:37,5
107 35278 Tobias sommerstad Hansen Østre Toten Skilag 48:41,4
108 35072 Narve Kverndal  Veslegard Fjellet IL 48:43,3
109 35271 Ola Skaar Nittedal IL 48:48,8
110 35268 Ole Herø Skogstad LØRENSKOG SKIKLUBB 48:49,3
111 35136 Sverre Indrebø Gjønnæss Kjelsås 48:49,7
112 35143 Johannes Hafting-Fyhn Lyn Ski 48:49,8
113 35211 Christian Løvenskiold IL TRY 48:51,8
114 35282 Ola Stende Raufoss Il langrenn 48:53,2
115 35376 Simon Stornes   48:57,8
116 35125 Eirik Fjeld Lom il 48:58,0
117 35149 Markus Aanes Haugen Frogner IL ski 49:02,8
118 35200 Kasper Løvdal Lekve IL Skrim Ski 49:03,3
119 35132 Kristoffer Fyksen Kjelsås 49:07,5
120 35317 Eirik Vagli Kjelsås IL 49:07,8
121 35337 Petter Vestmo Almåsbak Grue IL 49:10,1
122 35206 Anders Lohne Aarstad Slåstad IL 49:11,9
123 35371 Ånund Eggen-Vaa Rustad IL 49:13,1
124 35160 Ove Egil Hjellødegård Nybygda 49:17,4
125 35321 Lars Sander Viken Holmen IF 49:21,8
126 35369 William Marcussen Lyn Ski 49:23,9
127 35091 Håvard Bergmann Konnerud IL Ski 49:31,0
128 35252 Benjamin Riis Korsane Oseberg Skilag 49:35,2
129 35078 Viktor Andersen Kjelsås IL - ski 49:38,7
130 35183 Eskil  Kolshus Rustad IL 49:39,6
131 35354 Oscar Nome Runar Ski 49:45,1
132 35171 Mikkel Ingebretsen Runar Ski 49:46,5
133 35239 Ola Nymark-Veum Try 49:47,6
134 35192 Eskil Kvisgaard Røa IL 49:47,9
135 35137 Lukas Greisiger LØRENSKOG SKIKLUBB 49:48,6
136 35103 Petter Brennhovd Lyn Ski 49:49,1
137 35150 Anders Skeie Haugene Drøbak Frogn Ski 49:49,1
138 35295 Syver Surnevik Lyn Ski 49:49,7
139 35290 Martin Stramrud Furnes Skiløperforening 49:53,6
140 35345 Nottov Nergården Jortveit Koll IL 49:53,7
141 35273 Ole Edvard Snuggerud Gjøvik skiklubb 49:58,5
142 35230 Kristian Mydske Røa 50:00,3
143 35176 Johan August Aune Johansen Oseberg Skilag 50:02,2
144 35087 Arild Baumann Try 50:06,4
145 35228 Ivar Mork Lillehammer Skiklub 50:09,6
146 35086 Sigurd Bakke Næroset IL 50:10,4
147 35360 Roald Emsell Larsen Gjelleråsen IF 50:12,0
148 35057 Sebastian Bjørnseth Granli IL 50:12,1
149 35274 Fredrik Fearnley Solbjørg Heming, IL 50:12,3
150 35326 August Wergeland Fossum IF 50:13,6
151 35226 Ola Hjelmås Molden Gran IL 50:14,0
152 35188 Jens Dahlseide  Kvamme Haslum IL 50:14,0
153 35074 Jakob Alfstadsæther Vind IL 50:14,5
154 35335 Kasper Aasebø Kjelsås IL 50:14,9
155 35368 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås 50:15,4
156 35236 Jesper Norstad Frogner IL ski 50:17,6
157 35316 Erik Undseth Røa IL 50:18,6
158 35117 Ulrik Lund Enersen Jømna/Heradsbygd Langrenn 50:21,9
159 35096 Adrian Bjørgum Oseberg 50:22,4
160 35109 Jacob Bøymo Rustad IL 50:24,5
161 35328 Henrik Stenersen Øksby Asker Skiklubb 50:31,9
162 35242 Elias Naas Møller Gjelleråsen Ski 50:42,3
163 35159 Martin Hillestad Heming 50:44,8
164 35258 Knut Rusten Brøttum il Team Sjusjøen 50:48,1
165 35247 Olav Pihlstrøm Kjelsås Langrenn 50:48,7
166 35107 Vetle Bøch Holmen IF 50:53,7
167 35237 Tobias Norstad Frogner IL ski 50:54,2
168 35319 Ferdinand Vetleseter Lyn Ski 50:54,4
169 35351 Emil Sandbæk Grue IL 50:55,6
170 35213 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer Skiklub 50:57,0
171 35118 Jens Engebrigtsen Fossum 51:01,8
172 35133 Emil Gaustad   51:07,5
173 35359 Espen Hammerdal Roterud IL 51:12,0
174 35320 Axel Vik Lyn Ski 51:20,1
175 35215 Vetle S Martinsen Hamar Skiklubb 51:21,0
176 35207 Mikkel Lunde Røa IL 51:21,7
177 35339 Martin Bjerke Follebu SK 51:22,1
178 35281 Elias Holter Steinset Moen Sportsklubb 51:22,1
179 35292 Sindre Vie Strisland Røa 51:23,1
180 35142 Erlend Gundersen Eidsvold Værks Skiklub 51:24,0
181 35344 August Hovde Vind IL 51:24,5
182 35204 Johannes Lindberget Vang skiløperforening 51:25,7
183 35134 Einar Waldeland Gautvik Molde og omegn Idrettsforening 51:27,6
184 35362 Andreas Krohg Røssum Kvam IL 51:34,5
185 35253 Kristoffer Ring Voldhagen Roterud 51:40,6
186 35329 Vebjørn Økseter Strandbygda il 51:44,0
187 35114 Emil Martman Dyste Kolbu KK Ski 51:44,4
188 35291 Eirik Vie Strisland Røa 51:48,5
189 35244 Andreas Osen Gjelleråsen IF 51:49,3
190 35304 Sander Tenden Strandbygda il 51:49,8
191 35089 Martin Berg Gjøvik skiklubb 51:50,7
192 35343 Niklas Holand Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 52:00,5
193 35235 Jakob Nordby Røa IL 52:04,2
194 35178 Amandus Molland Karlson Kjelsås 52:05,2
195 35348 oliver nysveen MjøsSki 52:06,4
196 35248 Oliver Plassen Brandvol Tormod Skilag 52:11,3
197 35365 Michael Trandokken RØA IL / TEAM TRANDOKKEN 52:16,5
198 35016 Mikkel Sletvold Ullensaker Skuklubb 52:20,8
199 35177 Mathias Lyngvær  Jørgenrud Høybråten og Stovner 52:21,5
200 35260 Håkon Fauske Røn Asker Skiklubb 52:25,6
201 35313 Gard Smevik Tørum Njård 52:28,3
202 35100 Iver Blom-Hagen Vang Skiløperforening 52:29,9
203 35224 Abel Moen Lyn Ski 52:30,3
204 35124 Andreas Fjeld Rustad IL 52:32,5
205 35367 Aleksander Gaden Brøttum IL, Team Sjusjøen 52:33,0
206 35138 Nicolai Østberg Grimstvedt Holmen 52:34,6
207 35131 Herman Fries Børke Holmen IL 52:36,0
208 35079 Emil Andreassen Skaftnes Skedsmo Skiklubb 52:36,9
209 35322 Einar Vormeland Skedsmo Skiklubb 52:39,8
210 35325 Lars Magnus Walby Lyn Ski 52:40,5
211 35275 Sander Haug Solbrekke Holmen IF 52:40,5
212 35185 Eirik Korsvollien   52:42,9
213 35187 Martin Kumar Westberg Lyn Ski 52:47,3
214 35218 Kristian Mentzoni-Klausen Fossum IF 52:50,3
215 35202 Herman Liahagen Ottestad IL Ski 52:52,0
216 35284 Casper Stenstrøm   52:53,1
217 35209 Håkon Lybæk Fet skiklubb 52:54,8
218 35283 Adrian Stensholt Heming 53:00,3
219 35293 Christoffer Strømme Birkebeineren IF - Ski 53:01,7
220 35227 Kasper Molenaar Vikersund IF Ski 53:02,0
221 35243 Edvard Fossum Olstad Øyer Tretten 53:03,0
222 35225 Herman Moer Gjerdrum il ski 53:03,6
223 35231 Engebret Narum IL Kolbukamaratene 53:03,7
224 35342 Simen Cook Halvorsen Ullensaker skiklubb 53:03,9
225 35186 Vegard  Krogh Ottestad IL Ski 53:08,0
226 35085 Oliver B Berg Grue IL 53:10,1
227 35334 Fredrick Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 53:14,1
228 35174 Carl August Jensehaugen Røa IL 53:20,4
229 35259 Jens Ulrik Ruus Qvale Njård 53:21,0
230 35151 Sander Haukvik-Jensen Årvoll IL langrenn 53:24,1
231 35374 Magnus Kveen   53:25,7
232 35373 Håkon Wedum Lillehammer Ski Klubb 53:27,0
233 35314 Lavrans Ullern Holmen langrenn 53:30,7
234 35353 Kristian Gjestad Nes Ski 53:32,6
235 35128 Even Fougner Snertingdal if 53:34,7
236 35169 Julian Teige Haakaas Trøgstad skiklubb 53:36,7
237 35287 Syver Storhagen Lillehammer Skiklub 53:37,5
238 35241 Trym Pedersen Nøkleby Nittedal IL 53:38,4
239 35130 Morris Freeman Lyn Ski 53:38,5
240 35076 Anders Amundsen Konnerud IL 53:44,5
241 35182 Tobias Koi Knutzen Haslum IL 53:44,8
242 35246 Kristian Pettersen Vang Skiløperforening 53:47,3
243 35198 William Larsen HSIL 53:52,9
244 35378 Fabian Runer Haslum 53:53,5
245 35332 Axel Aalde Kjelsås IL 53:54,2
246 35027 Anders Bekkevard Tistedal FL 53:57,7
247 35164 Hauk Holte Kjelsås 53:58,4
248 35146 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker skiklubb 54:00,6
249 35352 Teodor Engeli Stensvold Gjøvik skiklubb 54:01,0
250 35098 Herman Bjørnstad Høybråten og Stovner Idrettslag 54:01,4
251 35364 Eiliv Smidesang Vingrom IL 54:08,7
252 35153 Jonas Hayden-Pettersen Konnerud IL 54:10,8
253 35270 Kristian Skuterud Gjerdrum il ski 54:11,2
254 35232 Sondre Nesheim Køber   54:14,4
255 35158 Stian Kvale  Hermansen Holmen IF 54:18,0
256 35090 Daniel Bergene Larvik ski 54:21,7
257 35262 Tobias Sandum Killi Roterud IL 54:26,3
258 35240 Andreas Nærø Wang   54:32,0
259 35216 Martin Nøkleby Melling Il Holeværingen 54:34,3
260 35126 Henrik Fjermedal Hamar Skiklubb 54:35,1
261 35266 Syvert  Skaug Svarstad il 54:41,5
262 35139 Martin Grongstad IL Skrim Ski 54:43,9
263 35296 Jakob Antti Sveen   54:44,9
264 35201 Ulrik Skjønsberg Li Gjelleråsen IF 54:45,4
265 35250 Jakob Rastad Asker Skiklubb 54:47,2
266 35166 Einar Brage Hultman Bækkelaget sportsklub 54:47,5
267 35196 Mikkel August  Langhus Bye   54:50,4
268 35203 Thomas Lilleland Il Holeværingen 54:52,5
269 35249 Johannes Rasmussen Kjelsås IL 54:55,0
270 35189 Lars Dahlseide  Kvamme Haslum IL 54:58,8
271 35299 ola  Sæther Holmen 54:59,1
272 35298 Simen Szacinski Øyer Tretten IF 54:59,2
273 35156 Jesper Meistad Hermansen   55:02,6
274 35120 Amandus Evensen Holmen langrenn 55:03,0
275 35148 Vegard Hammer Søre Osen IL 55:07,3
276 35363 Jakob Sarre-Hammer HSIL 55:11,8
277 35197 Nikolai Sundt Larsen Koll 55:18,8
278 35263 Sander Seiersnes Kjelsås IL langrenn 55:20,7
279 35167 Kristoffer HUSBYN Årvoll 55:29,8
280 35152 Henrik Hay Haslum IL 55:29,8
281 35102 Jakob Talåsen Boye Røa IL 55:34,6
282 35310 Andreas Ullern Tonning Holeværingen 55:37,8
283 35075 Birk Langehaug Alme Haslum IL 55:40,3
284 35245 Herman Overvaag Koll IL 55:41,4
285 35333 Andreas Aalstad Koll 55:42,9
286 35110 Simen Bårdseth Vang skiløperforening 55:43,7
287 35127 Håkon Laurits Haga Flesvig Østre Toten Skilag 55:56,1
288 35267 Eirik Røhne Skofteland Lyn Ski 56:00,7
289 35217 William Emil Mellvang-Berg Lyn Ski 56:03,4
290 35234 Kristoffer Nikkerud IL Kolbukameratene 56:06,6
291 35308 Hallvard Tjentland   56:09,8
292 35172 August Wendt Ingulstad Bækkelagets Sportsklub 56:11,7
293 35347 Fredrik Aas Mykland Lillehammer skiklubb 56:12,1
294 35261 August Enger Sandmo Frogner IL 56:16,7
295 35208 Trym Aglen Lunde Gjerdrum IL Langrenn 56:21,3
296 35106 Vetle Bustebakke   56:21,5
297 35372 Anton Wendel   56:33,1
298 35338 Andreas Auring Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 56:37,5
299 35099 Magnus Danielsen Blindheim Oseberg Skilag 56:41,0
300 35269 Tobias Skretting Vaaler IF 56:46,0
301 35370 Oscar Johannes Skjelvik Holmen IF 56:46,0
302 35097 William Wøllo Bjørnsengen Gjerdrum IL 56:46,9
303 35144 Kolbjørn  Hage Gunnerød IL Ivrig-Ski 56:50,0
304 35181 jørgen kobbersletten pettersen Gjerdrum il ski 56:55,0
305 35163 Mikkel Holsæter LØRENSKOG SKIKLUBB 56:57,6
306 35162 Nikolai Holme Ullensaker skiklubb 56:58,0
307 35094 Sondre  Birkeland Haslum IL 57:05,2
308 35294 Vetle Sund-Mathisen Holmen IF 57:09,7
309 35341 Herman Angell Eid Skedsmo Skiklubb 57:10,1
310 35077 Oskar Kruse  Andersen Bækkelaget SK 57:24,9
311 35285 Martin Stikbakke Kolbukameratene 57:36,5
312 35330 Elliot Østensen Asker Skiklubb 57:37,0
313 35366 Nicolai Frøyland Foss Rustad IL 57:38,0
314 35276 Annar Erlien Solerød Gjøvik skiklubb 57:40,5
315 35157 Maximilian WIberg Hermansen Drøbak/Frogn SKI 57:53,5
316 35082 Diderik Aschehoug Njård 58:05,1
317 35194 Trym Laeskogen HOLEVÆRIGNE SKI 58:12,4
318 35318 Mathias Vamnes Nesodden IF 58:13,8
319 35147 Kasper Halvorsen   58:20,3
320 35361 Sverre Haadem Rudland Kvam IL 58:21,9
321 35223 Johannes Helle Moe Øvrevoll Hosle Idrettslag 58:47,3
322 35212 Axel Lång-Gisholt Fossum IF 58:50,2
323 35195 Andreas Laget Skedsmo Skiklubb 58:50,4
324 35179 Hans-Petter Kirkeby Frogner 59:31,8
325 35088 Børge Nilsen Berg Røa 59:36,7
326 35092 Petter Berntsen Vang skiløperforrening 59:58,5
327 35297 Fredrik Sveaas Sjåstad Vestre Lier 1:00:02,5
328 35286 Fritjof Stordalen Engan IL Bevern 1:00:04,0
329 35141 Michael Gudim Lørenskog Ski 1:00:21,4
330 35256 William Barthel Rosli Njård 1:00:56,3
331 35108 Stian Høivik Børja LØRENSKOG SKIKLUBB 1:00:57,1
332 35324 Kristian Wagener   1:00:59,1
333 35306 Johannes Nilsen  Thorsrud Vang Skiløperforening 1:01:25,2
334 35336 Oliver Aasgaard Skimt 1:01:55,7
335 35305 Jo Westby Thorsen Årvoll IL 1:02:03,4
336 35358 Håvard Almås Furnes Skiløperforening 1:02:16,2
337 35238 Alexander Nygen Frogner IL 1:02:25,1
338 35355 Henrik Lunde Røste   1:02:58,4
339 35083 Sander Wilberg Asmundsen   1:02:59,7
340 35377 Jonas Mile   1:03:01,5
341 35350 Ba Huy Pham Høybråten og Stovner IL Langrenn 1:03:20,1
342 35346 Marcus Moulia Oslo Stupeklubb 1:03:40,6
343 35312 Mikkel  Tufto-Antonsen   1:03:57,9
344 35277 Petter Sommerstad Kolbukameratene 1:05:53,1
345 35135 Marius Genton OI Svømming 1:06:23,4
346 35080 Aksel Günther Andresen Koll IL 1:06:29,0
347 35173 Eskil Jenssen Jahr Koll IL 1:06:29,3
348 35170 Kjell Aksel Løvold  Ihle Njård 1:09:13,8
349 35081 Oscar  Andria Lyn Ski 1:09:25,2
350 35357 Lars  Wiken Vang Skiløperforening 1:11:00,7
351 35265 Syver Jevne Sjøhelle   1:11:42,3
352 35175 Peder Jensvoll Ringebu-Fåvang IL 1:17:07,4
353 35214 Halvor Mangerud   1:17:18,6
354 35161 Deni Hockic-Saric Lyn 1:17:43,6
355 35219 Mathice Mezzera Asker Sk 1:17:44,0
356 35264 Andreas Selikowitz Lyn Ski 1:35:23,0


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +