Resultater UngdomsBirken - Gutter 13 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Gutter 13 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 35016 Kristoffer Stensland Fet skiklubb 44:08,6 +0:00
2 35064 Egil Mæhlumsveen Byåsen IL 44:10,2 +0:02
3 35051 Birk Elias Moeng Jensen Kjelsås IL 44:11,2 +0:03
4 35060 Sander Ekeland Bjurstrøm Koll IL 44:14,9 +0:06
5 35034 Mathias Hoelsveen Raufoss Il langrenn 44:29,8 +0:21
6 35035 Andreas Hermansen Vang Skiløperforening 44:30,5 +0:22
7 35020 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger Il 44:30,6 +0:22
8 35066 Oliver Finstad Nytrøen Ullensaker skiklubb 44:31,4 +0:23
9 35053 Eskil Rød Oppegård IL 44:32,3 +0:24
10 35054 Mads  Koritov Skedsmo Skiklubb 44:32,5 +0:24
11 35063 Birk Haugnes Oppegård IL 44:33,8 +0:25
12 35043 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar Skiklubb 44:35,8 +0:27
13 35018 Martin Jørstad Ringli Øystre Slidre il 44:38,1 +0:30
14 35022 Martin Christoffer Borg IL Koll 45:02,2 +0:54
15 35014 Christian Alexander Klund Fredrikstad SK 45:07,3 +0:59
16 35032 Lucas Broby Heimdal Gulset Ski 45:18,8 +1:10
17 35009 Nikolai Wik Håland Koll 45:34,6 +1:26
18 35013 Håkon Sønju Eggum Lier IL 45:43,8 +1:35
19 35033 Marius Aune Lørenskog skiklubb Langrenn 45:44,5 +1:36
20 35056 Martin Spigseth Nes Ski 45:45,7 +1:37
21 35046 Filip Skari Nittedal IL 45:56,5 +1:48
22 35065 Jørgen Nordhagen Lier IL 45:59,0 +1:50
23 35068 Jørgen Landmark Johansen Roterud IL 46:38,4 +2:30
24 35058 Storm Haugenes Pedersen Hovden sportsklubb 46:43,0 +2:34
25 35019 Marcus Enes-Seberg Omvikdalen IL 46:45,0 +2:36
26 35057 Halvard Grape Fladby Bærums Verk og Hauger 46:47,4 +2:39
27 35061 Erik Espeli   46:50,3 +2:42
28 35001 William Kamsvåg Bækkelagets SK 46:51,2 +2:43
29 35052 Wilhelm Hjelpdahl  Deinboll Bækkelagets SK 46:52,5 +2:44
30 35023 Sondre Norheim Eidsvold Værks Skiklub 46:53,7 +2:45
31 35011 Lars Heggen   46:54,6 +2:46
32 35048 Sivert Ekroll Berger Il 46:56,1 +2:48
33 35067 Edvard Haugen Skjåk IL 46:57,0 +2:48
34 35047 Marcus Fossum Fossum IF 47:07,2 +2:59
35 35205 Michael Sandeman Kiste Øvrevoll Hosle IL 47:10,9 +3:02
36 35055 Andreas Olafsen Foyn Osebergskilag 47:13,2 +3:05
37 35292 Konrad Haugen Rustad IL 47:19,0 +3:10
38 35260 Henrik Økland Holmen IF 47:27,1 +3:19
39 35040 Fredrik Balmforth Heming 47:28,5 +3:20
40 35007 Kristoffer Welhaven Thorstad Søre Ål IL 47:28,5 +3:20
41 35005 Markus Rindli Skimt 47:37,4 +3:29
42 35004 elias Østvold Almsbakken Østre Toten Skilag 47:37,4 +3:29
43 35273 Aksel Prydz-Hoftvedt Øvrevoll Hosle IL 47:40,6 +3:32
44 35241 Tord Torsteinsrud Fjellet IL 47:46,9 +3:38
45 35059 Eirik Skotte-Haugerud Rustad 47:49,8 +3:41
46 35015 Per Morten  Finstad Tistedalen Fl 47:50,9 +3:42
47 35003 Jørgen Løken Feiring IL 47:51,5 +3:43
48 35039 Vegard Salater  Kjensjord Lyn Ski 47:53,0 +3:44
49 35037 Pelle Sunde Gjelleråsen 47:57,7 +3:49
50 35008 Amund Schjetne   47:58,6 +3:50
51 35278 Kristian Dæhli Ryen Tolga IL 47:58,6 +3:50
52 35045 Anders Nordbø   48:00,0 +3:51
53 35026 Storm Ingebrigtsen Fredrikstad Skiklubb 48:00,3 +3:52
54 35031 Nils Grimsmo Fossum 48:05,7 +3:57
55 35024 Sondre Johan Veiseth Lommedalen IL 48:07,7 +3:59
56 35029 Simen Vestmo Almåsbak Grue Ski 48:10,2 +4:02
57 35136 Petter Hokstad Åsen IL 48:14,8 +4:06
58 35142 Ola Garmo Hov Byåsen IL 48:21,9 +4:13
59 35030 Vebjørn Horn IL Ivrig 48:29,4 +4:21
60 35262 Nichlas Øveraasen Soon Skiklubb 48:38,3 +4:30
61 35027 Elling Broberg Jevnaker Idrettsforening Ski 48:47,4 +4:39
62 35215 Sondre Slettedal Asker Skiklubb 48:48,6 +4:40
63 35238 Andreas Olsen Tomta Trøsken IL 48:52,5 +4:44
64 35177 Even  Molstadkroken kolbu kameratene 48:55,8 +4:47
65 35207 Theo Kåsine Schei Oppegård IL 48:56,2 +4:48
66 35275 Andreas Heggheim  Berge Kolbukameratene 48:57,9 +4:49
67 35211 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 48:58,4 +4:50
68 35041 Petter Kolloen Ringsaker IF / Team Sjusjøen 48:59,3 +4:51
69 35124 Andreas Wiesener Haga Koll 48:59,3 +4:51
70 35137 Estin Holen Øyer- Tretten IF 49:01,1 +4:53
71 35310 fredrik camillo wille Oseberg Skilag 49:01,8 +4:53
72 35106 Thomas Finstad Heming 49:02,5 +4:54
73 35017 Mathias Thomsen Nesvåg   49:04,2 +4:56
74 35049 Lars Fahre   49:11,0 +5:02
75 35206 Heine Steinar Sandvold   49:13,3 +5:05
76 35190 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL 49:13,7 +5:05
77 35012 Henrik Gaaserud Lyn Ski 49:20,8 +5:12
78 35028 Erik Brun Eidsvold Værks Skiklub 49:32,5 +5:24
79 35021 Helmer Brekke HEMING IL 49:33,4 +5:25
80 35255 Kristoffer Strømdal Wik Byaasen Skiklub 49:34,1 +5:26
81 35095 Aksel Buer Aarum Trøgstad skiklubb 49:36,8 +5:28
82 35079 Kristoffer Aulie Berger Il 49:41,7 +5:33
83 35155 Håkon Johansen Spydeberg IL 49:46,6 +5:38
84 35114 Aleksander Ellingsen Gotaas   49:56,9 +5:48
85 35282 Martin Møller-Hansen Sandar IL 49:58,3 +5:50
86 35099 Sondre Eckhoff Gjelleråsen IF Ski 49:58,4 +5:50
87 35148 Stephan Irgens Fossum IF 50:01,1 +5:53
88 35285 Erik Rømo Årvoll IL 50:02,1 +5:54
89 35141 Syver Udnæseth Holsve   50:08,3 +6:00
90 35025 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 50:11,5 +6:03
91 35044 Jens Kristian  Aas Heming 50:12,0 +6:03
92 35042 Magnus Hægh Holmen IF 50:12,0 +6:03
93 35006 Eskil Herheim Geilo IL 50:12,2 +6:04
94 35224 Jørgen Olav Sveinall Skedsmo Skiklubb 50:18,5 +6:10
95 35303 Thomas Thorsen Imås ski IL 50:40,2 +6:32
96 35266 Mikkel Galåen Kjelsås 50:41,2 +6:33
97 35204 Noah Rosenlund Samuelsen Simostranda IL 50:54,3 +6:46
98 35302 Arnt August Strøm Nesodden IF 51:03,6 +6:55
99 35296 Truls Horten Søre Ål IL 51:10,6 +7:02
100 35158 Aksel Kanli Fossum Idrettsforening 51:11,2 +7:03
101 35265 Elias Aashaug Stangvik Gjelleråsen 51:11,3 +7:03
102 35150 Kjell-Kristian Jacobsen Gjelleråsen IF 51:11,4 +7:03
103 35038 Erik Salater  Kjensjord Lyn Ski 51:14,1 +7:06
104 35174 Noah Skaugen Mangset Gjelleråsen Ski 51:19,1 +7:11
105 35248 Mathias Vold Asker Skiklubb 51:20,7 +7:12
106 35235 Fredrik Tidemann Lommedalen IL 51:22,0 +7:13
107 35244 Kristian Tysseland Koll IL 51:26,4 +7:18
108 35073 Bjørn Berven Agard Berger Il 51:27,4 +7:19
109 35228 Olav Bang Søfting Nittedal IL 51:27,7 +7:19
110 35259 Magnus Bjerketveit  Ødegaard Kjelsås 51:31,3 +7:23
111 35196 Sigurd Røberg Trysilgutten 51:33,4 +7:25
112 35256 August  Wikborg Røa IL 51:33,8 +7:25
113 35251 Sander  Werket-Haug   51:34,7 +7:26
114 35316 Mauritz Falk Dfi ski 51:36,2 +7:28
115 35010 Aksel Glomnes Rudi Njård 51:36,4 +7:28
116 35234 Oscar Vincent  Thue Øvrevoll Hosle Idrettslag 51:36,7 +7:28
117 35301 Mats Lund Sjøen Spydeberg IL Langrenn 51:39,7 +7:31
118 35111 Lars Grønlien Gjedrem Røa IL 51:39,7 +7:31
119 35223 Andreas Hermansen Sveen Åsen IL 51:41,6 +7:33
120 35110 Mikkel Lidemark Gausdal Holmen IF Langrenn 51:44,2 +7:36
121 35270 Lukas Kalland Magnor UL Ski 51:45,1 +7:37
122 35193 Edvard Roll Dfi ski 51:45,8 +7:37
123 35088 Eirik Bjørge Underlid ØHIL 51:49,3 +7:41
124 35231 Christopher Taranger Holmen IF 52:04,7 +7:56
125 35152 Magnus Løfsgaard Jetlund Sør-Fron il 52:05,2 +7:57
126 35119 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag 52:07,3 +7:59
127 35188 Per Ravlo-Caspersen Røa 52:12,6 +8:04
128 35083 Jacob J Barth Try 52:13,7 +8:05
129 35116 Stian Ustvedt Gravdal Skimt 52:14,2 +8:06
130 35085 Markus Belstad Haslum IL 52:14,8 +8:06
131 35159 Aksel Kilander Heming 52:17,4 +8:09
132 35258 Oscar Cronblad Wollan Nittedal IL 52:18,4 +8:10
133 35319 Peter Dalholt Ivan Rustad IL 52:19,6 +8:11
134 35183 Sander Eidseter Olsen Fossum 52:19,8 +8:11
135 35293 Alexander Hernes Fossum IF 52:19,8 +8:11
136 35261 Einar Østvold Heming 52:22,3 +8:14
137 35153 William Johannessen Eiker Skiklubb 52:22,9 +8:14
138 35313 Kristian Steen Fana IL 52:24,1 +8:16
139 35169 Philip Holmberg Larsen Nittedal IL 52:26,4 +8:18
140 35167 Herman V. Langedrag   52:27,6 +8:19
141 35288 Ola Vole Lom il 52:37,3 +8:29
142 35149 Valdemar Dørmænen Irgens Lyn Ski 52:42,3 +8:34
143 35115 Eirik Berling Grande Røa IL 52:43,6 +8:35
144 35225 Sondre Svendsen Gjerdrum 52:46,5 +8:38
145 35151 Peder Jensen Il Holeværingen 52:51,2 +8:43
146 35307 Felix Kildahl Asker skiklubb, ski 53:02,8 +8:54
147 35109 Skjalg Føyen Kjelsås Langrenn 53:07,6 +8:59
148 35290 Jonas Bors Njård 53:07,7 +8:59
149 35077 Torjus Arnegard Fjellet IL 53:09,3 +9:01
150 35295 Oliver Horten Søre Ål IL 53:10,2 +9:02
151 35173 Tobias Mandt Gjelleråsen Ski 53:10,8 +9:02
152 35187 Jakob Pihl Oppegård IL 53:12,9 +9:04
153 35132 August Marendor Hauger Åsen IL 53:14,6 +9:06
154 35145 Iver Sannem Hustad Holmen IF 53:21,6 +9:13
155 35162 Emil Kjøbli Bækkelagets SK 53:23,4 +9:15
156 35103 Emil Eriksen Skedsmo Skiklubb 53:24,6 +9:16
157 35279 Daniel Egedius Vind IL 53:25,6 +9:17
158 35226 Hans Sylling Sjåstad Vestre Lier IL 53:27,9 +9:19
159 35263 Elias Ånestad Ullensaker skiklubb 53:29,9 +9:21
160 35305 Marcus  Danielsen Vang Skiløperforening 53:41,7 +9:33
161 35165 Isak Stormo Kristiansen Oppegård IL 53:48,6 +9:40
162 35264 Adrian Aasgaard Skimt 53:49,3 +9:41
163 35123 Aksel Andersen Gärtner Øvrevoll Hosle IL 53:58,5 +9:50
164 35306 Fredrik  Hanserud Moen Sportsklubb 54:01,5 +9:53
165 35300 Håvard Rudi Sør-Fron il 54:03,3 +9:55
166 35283 Kristoffer Garden Rogstad Njård 54:05,6 +9:57
167 35321 Felix Aaland Lørenskog Fotball 54:12,6 +10:04
168 35314 Sindre Andreas Søby IL Ivrig 54:13,1 +10:04
169 35076 Vegard Andresen Bækkelaget 54:25,4 +10:17
170 35172 Sjur Låhne   54:30,4 +10:22
171 35118 Aksel Halvorsen Grimstad Bækkelaget ski 54:31,7 +10:23
172 35121 Jonas Gulbrandsen Moen ski 54:31,7 +10:23
173 35192 Oskar Ripel Lyn Ski 54:32,8 +10:24
174 35214 erik skindlo Røa 54:33,1 +10:25
175 35139 Marius Holmen ØTI Ski 54:33,4 +10:25
176 35126 Markus Aspevik Hannestad Skedsmo Skiklubb 54:34,0 +10:25
177 35201 Filip Røttingen Røa IL 54:36,9 +10:28
178 35203 JOhannes Salvesen-Lunde Koll 54:39,2 +10:31
179 35144 Sondre Hove Lommedalen Langrenn 54:39,8 +10:31
180 35212 Siver Melbo Siljan Haslum IL 54:40,1 +10:32
181 35140 Torjus Holst Oseberg Skilag 54:40,3 +10:32
182 35094 Storm Høisæter Brattlien Nittedal 54:47,7 +10:39
183 35184 Tarald Flage Olsen IL Jardar 54:47,9 +10:39
184 35117 Marius Gressli Edvardsen Heggedal IL 54:51,4 +10:43
185 35181 Tore Oksefjell Onsøien Larvik ski 54:56,0 +10:47
186 35036 Emil Eide Nordlien Holmen IF 55:06,2 +10:58
187 35131 Noah Stjern Hauan Skedsmo Skiklubb 55:09,8 +11:01
188 35280 Torjus Flagstad   55:10,0 +11:01
189 35299 Sindre Rosenlund Simostranda IL 55:10,9 +11:02
190 35146 Petter Kollerød Høidalen Lyn Ski 55:11,8 +11:03
191 35221 Markus Grøtte Storvik Lyn Ski 55:12,7 +11:04
192 35087 Kristoffer Bjørnstøl Berg Rustad Langrenn 55:12,9 +11:04
193 35245 Knut  Tyssen Holmen langrenn 55:15,1 +11:07
194 35309 Jon Sebastian Olsen Lier IL 55:15,6 +11:07
195 35227 Iver Syrrist Kjelsås 55:21,3 +11:13
196 35271 Mathias Lade Fet skiklubb 55:23,5 +11:15
197 35191 Oskar Bratland Rennemo Fossum 55:28,9 +11:20
198 35089 Brage Bjørtuft Kjelsås IL 55:30,6 +11:22
199 35220 Lars Sparrevik Koll IL 55:41,7 +11:33
200 35289 Simen Monsrud Wien Harestua IL 55:44,1 +11:36
201 35098 Joachim Eckhoff Bækkelaget 55:52,0 +11:43
202 35218 Sigve Snerlebakken-Aamodt Gjerdrum Idrettslag 55:52,6 +11:44
203 35269 Erik Hjelmeset fragått Øvre Sigdal Idrettslag 55:53,7 +11:45
204 35147 Jacob Felix  Høistad Fossum IF 55:58,8 +11:50
205 35311 Sivert Haugen Finstad   56:00,8 +11:52
206 35134 Sander Dahl Herud Oppegård IL 56:13,4 +12:05
207 35178 Nikolai Burkow Myhre Lyn Ski 56:23,0 +12:14
208 35135 Jonas Hicken Koll Ski 56:23,6 +12:15
209 35210 Audun Seim Hamar Skiklubb 56:28,7 +12:20
210 35189 Vetle Ree-Trandum Lier IL 56:31,0 +12:22
211 35233 Emil Torbergsen Thorvik Nes Ski 56:38,0 +12:29
212 35093 Sigurd Høisæter Brattlien   56:40,6 +12:32
213 35156 Morten Skorve  Johansen Heggedal IL 56:46,2 +12:38
214 35252 Alexander Hall Westby Årvoll IL 56:46,3 +12:38
215 35081 Kim Ulrik  B Gravseth Holeværingen Ski 56:47,8 +12:39
216 35304 Sander Bredesen Hellum Moen Spk 56:48,0 +12:39
217 35096 Thai Drager Årvoll IL 56:49,7 +12:41
218 35249 Christoffer Ch Waldum Kjelsås IL 56:50,2 +12:42
219 35092 Simen Borge-Andersen Heming 56:54,2 +12:46
220 38359 Andreas Karem Kjeldsberg   57:00,6 +12:52
221 35127 Fredrik Harlem Heming 57:13,6 +13:05
222 35222 Ludvig Strand Heming 57:14,1 +13:06
223 35281 Storm  Fosserud Vang Skiløperforening 57:25,4 +13:17
224 35276 Markus Wilhelm Bøhm-Wang ØHIL 57:26,0 +13:17
225 35101 Frederik Eiklid   57:40,8 +13:32
226 35171 Sondre Lund-Roland Lommedalen IF 57:42,6 +13:34
227 35186 Endre Kvalheim Otterdal Nes Ski 57:50,8 +13:42
228 35113 Laurits Linge Glomnes Valldal IL 57:52,2 +13:44
229 35232 Simon Tegnander Bærum Skiklubb 57:57,2 +13:49
230 35176 Eskil Esmann Milvang Bærums Verk og Hauger IF 58:01,9 +13:53
231 35247 Håkon Milliam Ustad Ivrig 58:04,2 +13:56
232 35257 Jonas Wilsberg Kjelsås IL 58:04,3 +13:56
233 35164 Håkon Kongsvold Il Heming 58:05,2 +13:57
234 35274 Joar  Akre Villåsen Nordre Eidsvoll Ski 58:07,6 +13:59
235 35250 Robert Ursin-Holm Walle IL Ivrig 58:09,6 +14:01
236 35090 Nicolai Blume ØHIL 58:33,7 +14:25
237 35105 Mads Falkenstein Øvrevoll Hosle IL 58:34,3 +14:26
238 35308 Oliver Lysne Kolsrud Flåværingen IL 58:38,4 +14:30
239 35286 Birk Strand Rønnestad Lillehammer Skiklub 58:44,6 +14:36
240 35267 Espen Giæver Bærums verk 58:45,2 +14:37
241 35084 Audun Behrns Rapp   58:49,9 +14:41
242 35143 Ola Hovdhaugen Nittedal IL 58:51,1 +14:43
243 35325 Arnt Theodor Svartedal Trøsken IL 58:54,5 +14:46
244 35080 Torbjørn Berger Ausland Gjerstad IL 59:01,6 +14:53
245 35175 Isak Mangseth Try 59:02,0 +14:53
246 35291 Gaute Fredriksen Rælingen Håndballklubb 59:02,7 +14:54
247 35180 Philip Alexander Nordbæk DFI 59:04,0 +14:55
248 35163 Magnus Olav Koller-Sato Røa IL 59:08,0 +14:59
249 35272 Thomas Myhre Lindvik Bækkelagets Sportsklubb 59:15,4 +15:07
250 35120 Jacob Gulbrandsen Moen ski 59:34,8 +15:26
251 35194 Vetle  Rusten   59:38,5 +15:30
252 35236 Sven August Tjernshaugen Bækkelaget SK 59:45,6 +15:37
253 35112 Christoffer Andreas Melling Gjertsen Fossm IF 59:50,4 +15:42
254 35086 Aleksander Vallestrand Berg Lyn Ski 1:00:08,7 +16:00
255 35108 Zazo French   1:00:11,8 +16:03
256 35323 Tinius Wingar-Elnes   1:00:28,8 +16:20
257 35294 Martin Hestvik Fet skiklubb 1:00:45,4 +16:37
258 35091 Nikolai Larssen Bockmann   1:00:57,6 +16:49
259 35246 Henrik Undset Jardar IL 1:00:59,0 +16:50
260 35213 Elliot Sjølie Kjelsås IL 1:01:00,0 +16:51
261 35243 Markus Tronsmo-Oraug Kjelsås 1:01:00,3 +16:52
262 35317 Trym Sveadalen Åsmarka IL 1:01:04,4 +16:56
263 35297 Håkon Løvseth Åsmarka IL/Team Sjusjøen 1:01:08,5 +17:00
264 35198 Henrik Nummedal Røise Røa IL 1:01:14,5 +17:06
265 35200 Elias Rustand Rørhuus-Øie Mjøndalen IF 1:01:20,7 +17:12
266 35179 Jeger  Noraker Kjelsås IL 1:01:27,0 +17:18
267 38367 Jørgen Thallaug Dalane Gausdal skilag 1:01:35,8 +17:27
268 35157 Sander Jørnsen IL Ivrig 1:01:36,0 +17:27
269 35102 Even Engh Nordre Eidsvoll IL 1:01:36,7 +17:28
270 35129 Sigurd Harr-Haga Oppegård IL 1:01:42,2 +17:34
271 35168 Tobias Langvandsbråten Il Holeværingen 1:01:50,8 +17:42
272 35230 Jørgen Gjertsen Sørvig LIL og BVH Langrenn 1:01:52,5 +17:44
273 35268 Johan Giæver Bærums verk 1:02:04,8 +17:56
274 35253 Eirik Krogh Wetterhus Vollen 1:02:18,5 +18:10
275 35100 Theodor Eidem Vollen Ungdomslag 1:02:38,8 +18:30
276 35185 Lukas Oterholt Gjerdrum 1:02:39,7 +18:31
277 35219 Henrik Haug Solbrekke Holmen IF 1:02:45,9 +18:37
278 35202 Aksel S. Saghaug Lyn Ski 1:02:51,0 +18:42
279 35312 Olai Opsahl Sør-Fron il 1:02:51,6 +18:43
280 35318 Henrik  Opheim Olsen   1:02:59,1 +18:51
281 35182 Eilert Olsen Lommedalens IL 1:03:23,0 +19:14
282 35166 Aleksander Hana  Kristoffersen Bærums skiklub 1:03:37,0 +19:28
283 35082 Kristoffer Barratt Øvrevoll Hosle IL 1:03:38,5 +19:30
284 35197 Kristian Rødskog ØHIL 1:03:45,9 +19:37
285 35170 Marius Lingner   1:04:17,7 +20:09
286 35195 Benjamin  Ryen Heggedal IL 1:04:28,6 +20:20
287 35315 Syver Dalen Øyer-Tretten IF 1:04:33,8 +20:25
288 35284 Adrian Rogstad Dørum Vang Skiløperforening 1:04:49,1 +20:40
289 35216 Oskar Sletten Karlsen Gjelleråsen IF 1:05:13,5 +21:05
290 35242 VIET Tran Skedsmoskiklubb 1:05:55,0 +21:46
291 35107 Ådne Fleisje Gjelleråsen 1:06:07,0 +21:58
292 35133 Sebastian Haug-Jacobsen Fossum IF 1:07:01,6 +22:53
293 35125 Marcus Halvorsen Lyn Ski 1:07:08,1 +23:00
294 35324 Petter Owren Lillehammer skiklubb 1:07:21,4 +23:13
295 35335 Iver Hovstein Thorsberg Lillehammer Skiklub 1:07:21,9 +23:13
296 35240 Sigurd Torkildsen-Husvik Lyn Ski 1:07:31,5 +23:23
297 35208 Fredrik Schjander-Opsahl Lommedalens IL 1:07:43,6 +23:35
298 35320 Adrian Aaland Lørenskog Fotball 1:07:52,7 +23:44
299 35287 Tobias Tronbøl Lium   1:08:22,2 +24:14
300 35104 Mikkel Erikstad-Vestli Rælingen skiklubb 1:09:29,4 +25:21
301 35154 Herman Enger Johansen Mysen IF 1:14:51,7 +30:43
302 35161 Oskar  Kjelsaas Sørkedalens IF 1:18:42,8 +34:34
303 35130 Jonas Hartviksen CK Elverum 1:18:52,8 +34:44
304 35298 Magnus Næssvold Enebakk Idretsforening 1:20:15,2 +36:07