Resultater UngdomsBirken - Gutter 13 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Gutter 13 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 35009 Alvar Myhlback   43:19,0 +0:00
2 35051 Håkon Emiil Heir Ås idrettslag 45:37,7 +2:19
3 35036 Elfinn Borg Faldmo Trysilgutten 45:42,0 +2:23
4 35040 Henrik Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 46:01,7 +2:43
5 35020 Simen Bror  Knotten Ivrig Il 46:40,3 +3:21
6 35017 Elias Svendsen Konnerud IL 46:41,2 +3:22
7 35001 Kristian Kirkeng IL ROS - ski 46:57,2 +3:38
8 35033 Henrik Berg Gjøvik skiklubb 47:06,6 +3:48
9 35043 Lars Opstad Vike Andebu IL 47:10,5 +3:52
10 35025 Benjamin Røssum Jensen Hakadal IL 47:44,8 +4:26
11 35052 Aksel  Laforce Rustad IF Ski 47:47,7 +4:29
12 99999 Brage Falch-Koslung IL Koll 47:50,0 +4:31
13 35010 Alfred Oscar Foss Kjelsås IL 47:52,7 +4:34
14 35104 Tov Eng Eiker Skiklubb 47:56,8 +4:38
15 35034 Kasper Fet Støtvig Oseberg Skilag 48:01,9 +4:43
16 35018 Balder Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 48:05,3 +4:46
17 35004 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 48:11,4 +4:52
18 35221 Ole Riiber Røa IL 48:30,4 +5:11
19 35044 Markus Håheim Voss IL 48:30,8 +5:12
20 35193 William Majak Lyn 48:32,3 +5:13
21 35199 Sivert Listøl Moskaug Asker Sk 48:32,9 +5:14
22 35278 Edvard Aanestad Røa IL 48:52,6 +5:34
23 35035 Mathias Lie-Petterson Haslum Ski 49:02,9 +5:44
24 35144 Emil Olav Husebye Aamodt Fredrikstad Skiklubb 49:11,9 +5:53
25 35011 Jonas Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 49:14,2 +5:55
26 35251 Christian-Olaus Sween Nord-Odal idrettslag 49:22,6 +6:04
27 35005 Simen Skeide Rustad IL 49:27,7 +6:09
28 35161 Eirik Kihle Konnerud IL 49:36,1 +6:17
29 35029 Sondre Elias Skjolden Nes Ski 49:42,6 +6:24
30 35094 Kristian Børve   49:55,4 +6:36
31 35145 Jørgen Hvatum Njård 50:03,0 +6:44
31 35049 Knut Ole Fredheim Simonsen Trøsken IL 50:03,6 +6:45
32 35113 Andreas Flaatten Oseberg Skilag 50:04,5 +6:46
33 35201 Mats Mørch Myhre Gjelleråsen IF 50:04,7 +6:46
34 35265 Marius Vestli Fet skiklubb 50:04,8 +6:46
35 35210 Herman Nymark-Veum TRY IL 50:06,5 +6:48
36 35184 Jakob Lorentsen Koll 50:10,0 +6:51
37 35124 Nicolai Haug Bækkelagets SK 50:10,1 +6:51
38 35327 Emil Creutzer Langslet   50:10,7 +6:52
39 35024 Niklas Bosdal Thorsen Førde il 50:10,7 +6:52
40 35028 Henrik Christopher Besseberg Drøbak-Frogn IL 50:11,5 +6:53
41 35155 Patrick Johansen Oseberg Skilag 50:13,6 +6:55
42 35022 Marcelo Hetland Strand Sandnes IL 50:14,2 +6:55
43 35150 Marius Innhaug Dahl Oseberg Skilag 50:15,5 +6:56
44 35023 Christopher  Holberg HEMING IL 50:15,9 +6:57
45 35047 Alfred Carlberg Nilsson Domnarvets Goif 50:16,1 +6:57
46 35263 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski 50:16,1 +6:57
47 35275 martin tendø zwaig Asker Sk 50:17,5 +6:59
48 35218 Håkon Nalum Rakkestad Kjelsås IL 50:20,4 +7:01
49 35172 Halvor Kvennås Byåsen IL 50:21,4 +7:02
50 35146 Mats Taraldsen Hyllseth Haslum IL 50:25,6 +7:07
51 35142 Oskar Johan Hov Asker Skiklubb 50:31,2 +7:12
52 35007 Elias Grongstad Pedersen IL Skrim 50:43,3 +7:24
53 35027 Sondre Olaussen   51:03,3 +7:44
54 35048 Markus Lie-Petterson Haslum Ski 51:04,9 +7:46
55 35031 William Tømterud Harestua IL 51:09,5 +7:51
56 35112 Sander Fløgstad Moss skiklubb 51:15,1 +7:56
57 35153 Filip Jensen Kjelsås 51:28,4 +8:09
58 35019 Eirik Sørlie Kjelsås 51:29,6 +8:11
59 35222 Magnus Bergsli Rogstad Kjelsås 51:31,9 +8:13
60 35295 Theodor Gomo Oppegård IL 51:35,8 +8:17
61 35041 Christoffer  Michelsen Lyn Ski 51:38,9 +8:20
62 35084 Jonas Block Bjerkelund Øvrevoll og Hosle IL 51:40,3 +8:21
63 35008 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF 51:41,0 +8:22
64 35165 Martin Aleksander Knutsen Ullensaker skiklubb 51:41,0 +8:22
65 35204 Nikolai Nilsen Rustad IL 51:41,3 +8:22
66 35250 Iver Bakke  Sundnes Gjelleråsen IF 51:47,0 +8:28
67 35076 Vetle Austad Fossum IF 51:49,2 +8:30
68 35077 Sindre Haslestad Axelsen Fossumif 51:51,6 +8:33
69 35038 Jørgen Holm Grøneng   51:55,3 +8:36
70 35236 Vegard Sjaastad Heming 52:00,4 +8:41
71 35186 Marius Ludvigsen Skedsmo Skiklubb 52:02,7 +8:44
72 35039 Eirik Sjøl Værnes Asker Skiklubb 52:12,6 +8:54
73 35292 Ulrik Emil Eriksen Vingrom IL 52:13,2 +8:54
74 35169 Filip Krogh Kvernen Drøbak-Frogn IL 52:13,7 +8:55
75 35143 Benjamin Hunstad Konnerud IL 52:14,2 +8:55
76 35225 Jens Bergerøy Ryssdal Lyn Ski 52:17,1 +8:58
77 35030 Even Olai Vestre Røkke Stordal IL langrenn 52:22,5 +9:03
78 35100 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL 52:23,3 +9:04
79 35139 Kristian Steen Hofstad Mjøndalen IF 52:26,4 +9:07
80 35149 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets Sportsklub 52:27,1 +9:08
81 35177 Didrik Langengen Haugsbygd IF 52:28,1 +9:09
82 35013 Sigve Bjercke-Bjørnstad Trøsken IL 52:30,4 +9:11
83 35157 Magnus Junge-Larsen LynSki 52:32,9 +9:14
84 35002 Sjur Flækøy Lillehammer skiklubb 52:38,0 +9:19
85 35053 Edvald Smogeli Opsann Follebu Skiklubb 52:38,4 +9:19
86 35037 Michael Torp Drøbak Frogn 52:40,2 +9:21
87 35148 Einar Haakenaasen Lyn Ski 52:43,0 +9:24
88 35174 Andreas  Lagmandsveen MjøsSki 52:48,3 +9:29
89 35050 Marius Kolloen Hjelle Moelven il Ski 52:50,7 +9:32
90 35255 Martin Haug Teigen Eiker Ski 52:52,7 +9:34
91 35249 Christoffer Ygre Storjohann Haslum Ski 52:53,6 +9:35
92 35109 Felix  Fjell   53:00,8 +9:42
93 35075 Sebastian Arntzen Røa IL 53:12,1 +9:53
94 35182 Even Lien Gjøvik skiklubb 53:32,0 +10:13
95 35098 Gustav Haslerud Dagfinrud LØRENSKOG SKIKLUBB 53:36,5 +10:18
96 35192 Gustav Lång-Gisholt Fossum 53:38,6 +10:20
97 35074 Sander Wensaas  Andressen Lommedalens IL 53:39,0 +10:20
98 35235 August Hellerud Sire Konnerud IL 53:41,0 +10:22
99 35101 Mats Daviknes-Andreassen Nittedal IL 53:41,3 +10:22
100 35088 Ola Bratland Oseberg Skilag 53:42,2 +10:23
101 35015 Simen Furseth Vind IL 53:43,0 +10:24
102 35078 Elias Bakken Heming 53:44,1 +10:25
103 35195 Thomas Mccarthy   53:53,2 +10:34
104 35284 Emre Joakim Bugge Karsten VUL 53:57,6 +10:39
105 35132 Fredrik Solberg Hernes Nes Ski 53:57,8 +10:39
106 35208 Philip Krogsgård Nybo Røa 53:59,5 +10:40
107 35073 Emil Amundsen Konnerud IL 54:00,9 +10:42
108 35252 Mons Sætre-Lorentzen Fet Skiklubb 54:03,0 +10:44
109 35032 Malte Andersson   54:04,5 +10:46
110 35248 Sebastian Milanes Stavran Heggedal 54:06,6 +10:48
111 35189 Sondre Lundqvist Ås IL 54:06,8 +10:48
112 35106 Torkil Sletmoen Fagernes Asker Skiklubb 54:13,5 +10:54
113 35136 Bastian Nikolai Hoel IL Kolbukameratene 54:14,1 +10:55
114 35021 Håvard Øiom Jevnaker IF ski 54:32,6 +11:14
115 35324 Teodor Trygveson Ramnefjell   54:35,3 +11:16
116 35131 Christian Hermansen Lyn 54:40,1 +11:21
117 35151 Sander Innhaug Dahl Oseberg Skilag 54:41,8 +11:23
118 35042 Sondre Signebøen Tistedalen Fl 54:44,0 +11:25
119 35156 Ola Johnsrud Gran IL Langrenn 54:46,6 +11:28
120 35102 Ola Dåsnes Vang Skiløperforening 54:49,5 +11:31
121 35233 Iver Nytrøen Seljeset Lyn Ski 54:50,8 +11:32
122 35211 Marcus Alexander Næss Nittedal 54:58,1 +11:39
123 35194 Mathias Hollum Marthinsen Kjelsås IL 55:02,2 +11:43
124 35086 Magnus  Blåfjell Skedsmo Skiklubb 55:02,6 +11:44
125 35228 Markus Jensen Rønneberg   55:06,1 +11:47
126 35083 Sander Holmedal Bjerke Røa IL 55:12,4 +11:53
127 35269 Philip Amland Vågen Lyn Ski 55:17,0 +11:58
128 35135 Even Hobber Nittedal IL 55:22,9 +12:04
129 35152 Eivind Jenssen Jahr Koll IL 55:29,0 +12:10
130 35230 Herman Sagedahl   55:29,8 +12:11
131 35123 Jakob Kjelsrud Haug Mjøndalen Ski 55:36,3 +12:17
132 35291 Jakob Thomas Embretsen Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 55:41,1 +12:22
133 35116 Haakon Svenkerud Franing Lommedalens IL 55:42,3 +12:23
134 35274 Sebastian Zachariasen Haslum IL 55:49,2 +12:30
135 35122 Vegard Hodneland Hansen Heggedal IL 56:01,7 +12:43
136 35126 Gaute Haukvik-Jensen Årvoll IL 56:16,8 +12:58
137 35087 Petter Brandt-Rasmussen Røa IL 56:19,7 +13:01
138 35200 Vegard Mundal LØRENSKOG SKIKLUBB 56:21,1 +13:02
139 35160 Isak Kavanagh Røa IL 56:22,5 +13:04
140 35303 Falk Eidså Tjetland Koll IL 56:23,6 +13:05
141 35314 Elias Ekroll Bjerke Gjerdrum ski 56:25,3 +13:06
142 35257 Askil Thorstensen Østre Toten Skilag 56:26,4 +13:07
143 35190 Isac  Luther Berger IL Ski 56:27,0 +13:08
144 35271 Mathias Wettestad LØRENSKOG SKIKLUBB 56:43,2 +13:24
145 35283 Ola Fevik Dahlen Moelven IL 56:46,2 +13:27
146 35080 Henrik Bartnes Fet skiklubb 56:53,0 +13:34
147 35290 Wilhelm Aleksander  Elvebakk-Saidi LØRENSKOG SKIKLUBB 56:58,6 +13:40
148 35180 Marius Otto  Larsen Fossum 56:59,1 +13:40
149 35118 Kristoffer Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 56:59,7 +13:41
150 35079 Nov Bar-Nathan Høybråten og Stovner IL 57:01,5 +13:43
151 35234 Herman Haug Seljåsen   57:07,7 +13:49
152 35254 Ola T. Sørensen   57:07,9 +13:49
153 35209 Henrik  Nyheim Holmen langrenn 57:09,3 +13:50
154 35110 Jonas Bakkebø Fjellstad Ås IL 57:13,5 +13:55
155 35287 Philip Flage Braathen Fossum IF 57:15,4 +13:56
156 35293 Magnus Moslet Evensen Raufoss Il langrenn 57:15,7 +13:57
157 35159 Kristoffer Jebens Katla Haslum IL 57:17,1 +13:58
158 35167 Ludvik S Kristiansen Try 57:25,2 +14:06
159 35205 Vetle Njærheim Tjønndal Røa IL 57:26,5 +14:08
160 35117 Sigmund Gjerdalen-Nilsen Eidsvold Værks Skiklub 57:30,7 +14:12
161 35129 Caspar Hemstad Strandbygda il 57:37,5 +14:19
162 35012 Simen Johannessen Moelven Il / Team SJusjøen 57:39,8 +14:21
163 35203 Alexander  Nesse Try 57:48,0 +14:29
164 35227 Henrik Røisland Søre Ål IL 57:52,6 +14:34
165 35207 Fabian Dyran Nordby Røa IL 57:52,6 +14:34
166 35119 Edvard Gaare-Olstad IL TRY 57:59,3 +14:40
167 35273 Magnus Evjen Winum   57:59,6 +14:41
168 35103 Martin Andre Enebakk Bjerke IL Ski 58:04,5 +14:46
169 35168 Mathias Kristiansen Nes Ski 58:05,0 +14:46
170 35261 Erik Tveit Ødegaard Nittedal IL 58:18,6 +15:00
171 35206 Storm Noraker Kjelsås IL 58:19,6 +15:01
172 35183 Nikolai Ottestad Ljosland Lyn Ski 58:24,5 +15:06
173 35220 Mathias Retterås Roterud IL 58:25,3 +15:06
174 35223 Linus Ruden Høybråten og Stovner IL 58:25,8 +15:07
175 35264 Hauk Urdahl Njård 58:29,1 +15:10
176 35241 Johan Skodvin TRY IL 58:30,8 +15:12
177 35318 Eirik Rød Vingrom IL 58:35,3 +15:16
178 35313 Gunnar Astor Bergum   58:41,2 +15:22
179 35237 Kristian Skattebo Sør-Fron il 58:43,7 +15:25
180 35154 Oscar Løkke Johannessen Fossum IF 58:46,3 +15:27
181 35279 Magnus Dregelid Aarlie TRY, Idrettslaget 58:46,6 +15:28
182 35253 Kristian Sørbotten Roterud IL 58:55,7 +15:37
183 35352 Tobias Solberg Driv IL 59:02,6 +15:44
184 35215 Per Noah Pensgaard Sommerhein LynSki 59:04,8 +15:46
185 35270 Sakarias Walhovd Lyn 59:05,2 +15:46
186 35262 Halvor Taarud Roterud IL 59:07,7 +15:49
187 35296 Simen Haugseth Eidsvold Værks Skiklubb 59:08,1 +15:49
188 35108 Ola Fjeld Lom il 59:14,9 +15:56
189 35217 Martin  Pålsson   59:16,2 +15:57
190 35095 Mathias Cae Ottosen Nordbygda/Løtenski 59:16,6 +15:58
191 35014 Bastian K Galgum Vang Skiløperforening 59:28,0 +16:09
192 35081 Øystein Selstad Berg Heggedal IL 59:36,9 +16:18
193 35170 Kasper Kvakland Lyn Ski 59:40,7 +16:22
194 35297 Eskil Synnevåg Ingnes Lyn Ski 59:40,9 +16:22
195 35276 Kristian Limbodal Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 59:55,4 +16:36
196 35315 Bror Filip Korsæth Trøske IL 1:00:04,7 +16:46
197 35114 Elias Folmo   1:00:10,0 +16:51
198 35140 Jonas Horten Moelven IL 1:00:11,0 +16:52
199 35256 Syver Tennstrand Mesnali SL. /team Sjusjøen 1:00:14,7 +16:56
200 35115 Trym Tønnessen Fossli Try 1:00:17,7 +16:59
201 35231 Henrik Sarre-Hammer Høybråten og Stovner IL 1:00:56,3 +17:37
202 35238 Sander Nybakken  Skau Hærland il 1:00:56,7 +17:38
203 35245 Felix Spydevold Røa IL 1:00:57,5 +17:38
204 35281 Mathias Aaserud Brandbu IF 1:00:58,5 +17:40
205 35198 Kristoffer  Molenaar Vikersund Langrenn 1:00:58,6 +17:40
206 35162 Jakob  Kjerstadmo Haugsbygd IF 1:01:09,8 +17:51
207 35307 Erik Markus Halseth Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 1:01:12,2 +17:53
208 35163 Jacob Klouman Heming 1:01:13,5 +17:55
209 35308 Sebastian Hæstad Lyn Ski 1:01:18,4 +17:59
210 35229 Karol Sabier LØRENSKOG SKIKLUBB 1:01:19,8 +18:01
211 35158 Erlend Juven   1:01:22,0 +18:03
212 35224 Ole Håkon Bråten Ryen Nesbyen IL 1:01:25,7 +18:07
213 35147 Frederick Høyerholt Try 1:01:35,4 +18:16
214 35280 Sander Skjong Aarø Drøbak-Frogn IL 1:01:49,4 +18:30
215 35258 Iver Kjus Tjøgersen Høybråten og Stovner IL 1:01:54,3 +18:35
216 35286 Johan Bjørnsveen søndre land il ski 1:01:59,2 +18:40
217 35187 Einar Lundene Solbrekken Bagn IL 1:02:03,1 +18:44
218 35219 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 1:02:20,8 +19:02
219 35289 Anders  Dokke Raufoss Il langrenn 1:02:22,0 +19:03
220 35247 Magnus Stangenes Nesodden IF 1:02:28,6 +19:10
221 35120 Eskil Hafskjold Koll IL 1:02:49,2 +19:30
222 35294 Henrik Førsund-Njøten Botne Skiklubb 1:02:50,4 +19:31
223 35302 Jens Strøm-Roum Lyn Ski 1:02:50,9 +19:32
224 35125 Sverre Haugli Furnes Skiløperforening 1:02:52,4 +19:33
225 35268 Noah Vollan Jevnaker Ski 1:02:58,8 +19:40
226 35213 Leander Handeland Omdal Årvoll IL 1:03:04,0 +19:45
227 35090 Logan  Bryant Canmore Nordic Ski Club 1:03:05,3 +19:46
228 35121 Alexander Hanoa Lyn Ski 1:03:08,1 +19:49
229 35242 Sigurd Slåttsveen Kolbu/kk 1:03:17,6 +19:59
230 35232 Thomas Akselsen Seawright Svarstad il 1:03:22,0 +20:03
231 35179 Marius Juell Larsen IL Jardar 1:03:38,0 +20:19
232 35164 Henrik Berg Kløvstad Brøttum IL 1:03:40,2 +20:21
233 35093 Gustav Bye-Torblå Årvoll IL 1:03:47,3 +20:28
234 35171 August Kvam Ausen Åsen ski 1:03:52,1 +20:33
235 35085 Vegard Bjørnestad IL Jardar 1:03:52,4 +20:33
236 35319 Sivert Strande  Fosse   1:03:59,3 +20:40
237 35178 Sivert Langerud Åsen IL 1:04:03,2 +20:44
238 35282 Edvard Stavrum Malm Fossum IF 1:04:05,5 +20:47
239 35311 Martinius Stenberg Strandbygda il 1:04:08,4 +20:49
240 35092 Felix Fabricius Bye Lyn 1:04:17,4 +20:58
241 35300 Anders Scham Lyn 1:04:24,6 +21:06
242 35309 Aksel Molde Bartnes Strandbygda 1:04:34,3 +21:15
243 35243 Kristian Solberg LØRENSKOG SKIKLUBB 1:04:53,4 +21:34
244 35304 Alexander Torkilsrud Frogner IL ski 1:04:55,8 +21:37
245 35138 Syver Hoelsveen Jevnaker IF ski 1:04:57,5 +21:39
246 35137 Hermann Hoel Søndre Land Fotball 1:05:26,5 +22:08
247 35134 Birk Hjortdal-Dankertsen Try 1:05:54,9 +22:36
248 35272 Jørgen Wik Koll 1:06:03,9 +22:45
249 35310 Thomas Nordbotten Lyn Ski 1:06:09,2 +22:50
250 35097 Filip Cyren Nittedal IL 1:06:44,4 +23:25
251 35188 Elias Lund-Johnsen Årvoll IL 1:07:27,0 +24:08
252 35212 Henning  Olesen Reistad Øyer-Tretten IF 1:07:40,3 +24:21
253 35285 Syver Lien Lunde Søre Ål Idrettslag 1:07:58,0 +24:39
254 35226 August Johannes Pedersen Rzewuski Frogner IL ski 1:08:03,0 +24:44
255 35239 Magnus Skaug Kjelsås IL 1:08:08,8 +24:50
256 35133 Markus Hirsch Bækkelaget 1:08:13,1 +24:54
257 35166 Elias Sørlundsengen Kristiansen   1:08:13,3 +24:54
258 35322 Rasmus Mackenzie Kjelsås IL 1:08:40,4 +25:21
259 35197 Aksel Molander Årvoll IL 1:09:31,6 +26:13
260 35260 Henrik Tomtsveen Bjerke IL 1:09:49,0 +26:30
261 35341 Åsmund Nordby Lillehammer Skiklub 1:09:57,8 +26:39
262 35312 Kristian  Strøm Kolbukameratene 1:10:22,4 +27:03
263 35111 Mathias Flaten Røa IL 1:10:23,0 +27:04
264 35185 Elias Ludvigsen Søndre Land 1:11:06,6 +27:48
265 35320 Even Ødegårdstuen Koll IL 1:12:20,9 +29:02
266 35096 Anders Langebrekke Carlsen Hærland il 1:12:45,4 +29:26
267 35306 Peder Sandnes Eggemoen Fossum 1:14:47,0 +31:28
268 35267 Jonas Vistad Lyn Ski 1:15:07,1 +31:48
269 35091 Erik Sundby Brynjulvsrud OPPSTAD IL 1:15:20,4 +32:01
270 35259 Milan Elias Tolfsby Larvik ski 1:15:59,7 +32:41
271 35130 Ask Finsterbusch Hermansen Hakadal IL Langrenn 1:16:03,9 +32:45
272 35196 Sigurd Lavrans Midtskogen Try 1:16:13,4 +32:54
273 35316 Mathias Øvly Fredrikstad Skiklubb 1:23:45,3 +40:26
274 35305 Ludvig Blankevoort Høybråten og Stovner 1:31:11,5 +47:53
275 35288 Christian Cappelen Lyn Ski 1:32:02,3 +48:43
276 35299 Daniel  Nikolaisen   1:55:46,3 +1:12:27