Resultater UngdomsBirken - Gutter 14 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Gutter 14 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 33008 Oskar Opstad Vike Andebu IL 39:37,4 +0:00
2 33069 Lars Michael Bjertnæs Njård 39:37,8 +0:00
3 33050 Eskil Engdal Vind IL 40:33,1 +0:56
4 33003 Mathias Holmann Lommedalen 40:33,9 +0:57
5 33024 Tobias Risan Nakken Molde og omegn IF 40:34,1 +0:57
6 33030 Oliver  Aukland Lommedalen IL 40:34,5 +0:57
7 33010 Henrik Hillestad Heming 40:38,8 +1:01
8 33040 Christian Fredrik Borg IL Koll 40:39,4 +1:02
9 33028 Noah Husnes Røa IL langrenn 40:47,0 +1:10
10 33053 Mats  Hval Mjøndalen IF-ski 40:48,0 +1:11
11 33061 Lars Lien Gjøvik skiklubb 41:12,5 +1:35
12 33039 Marcus Dahl-Rismyhr Trøsken IL 41:12,9 +1:36
13 33065 Sigurd Nordaas Strandbygda il 41:14,2 +1:37
14 33055 Henrik Nesse TRY IL 41:31,3 +1:54
15 33034 Sondre  Myking Osterøy IL 41:32,3 +1:55
16 33022 Marius Birknes Dikemark IF 41:32,8 +1:55
17 33009 Magnus Borg Faldmo Trysilgutten 41:32,9 +1:56
18 33046 Tobias Dyrli Thoresen Røa IL 41:33,0 +1:56
19 33021 Sivert Stene Enger Øvrevoll Hosle IL 41:34,4 +1:57
20 33019 Halvor Dolven Asker Skiklubb 41:34,6 +1:57
21 33066 Martin Bakken LynSki 41:34,6 +1:57
22 33064 Magnus Eriksen Sletvold Heming 41:35,4 +1:58
23 33068 Ask Olaussen Rustad IL 41:37,1 +2:00
24 33057 Linus Engdahl Torvikbukt IL 41:37,9 +2:01
25 33033 Ola Skaar Nittedal IL 41:38,1 +2:01
26 33018 Anders Fauske-Sjøstedt Lyn 41:48,1 +2:11
27 33002 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 41:52,9 +2:16
28 33036 Marius  Meldalen Bækkelaget ski 42:08,0 +2:31
29 33004 Nikolai Einvik Jensen Runar IL 42:13,8 +2:36
30 33035 Niklas E.  Pålsson Hovden sportsklubb 42:20,9 +2:44
31 33056 Jens Kaasa Aakre IL Skrim 42:33,6 +2:56
32 33029 Ola Edvardsen IL Skrim 42:34,1 +2:57
33 33096 Sebastian Bjørnseth Granli IL 42:34,1 +2:57
34 33286 Filip James Cook Koll 42:34,6 +2:57
35 33137 Peder Elias Hals Røa IL 42:35,3 +2:58
36 33013 Kristian  Kollerud Konnerud IL 42:35,8 +2:58
37 33026 Nikolai Kristiansen Brandbu IF 42:36,9 +3:00
38 33025 Kristian Kongssund Næroset 42:38,0 +3:01
39 33309 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 42:43,3 +3:06
40 33045 Torbjørn Bogstrand Løitegård Sjåstad Vestre Lier IL 42:44,5 +3:07
41 33062 Christoffer Widding HEMING IL 42:45,5 +3:08
42 33135 Johannes Hafting-Fyhn Lyn Ski 42:54,5 +3:17
43 33063 Linus Degland Heiervang   42:57,9 +3:21
44 33042 Håkon Torseth Lillehammer Skiklub 43:00,5 +3:23
45 33014 Einar Grindheim Otra Il 43:01,9 +3:25
46 33043 Emil Nilsen Setskog IF 43:02,7 +3:25
47 33103 Nicolas Bretteville Fossum IF 43:34,5 +3:57
48 33236 Simon Stornes   43:35,1 +3:58
49 33005 Wilhelm Georg Leikanger Røa IL 43:35,1 +3:58
50 33294 Jørgen Kvarstad Hamar Skiklubb 43:35,5 +3:58
51 33122 Martin E. Farstadvoll Rustad IL / IF Frøy 43:38,8 +4:01
52 33251 Jakob Træthaug Søre Ål IL 43:47,1 +4:10
53 33041 Filip Osnes-Ringen Lyn Ski 43:49,1 +4:12
54 33124 Marius Flatebø IL Vargar 43:51,8 +4:14
55 33031 Mikkel Sjursen Haslum IL 43:54,7 +4:17
56 33007 Mats Westeng Mittelbach Lyn Ski 43:55,1 +4:18
57 33112 Jacob Buskerud  Christoffersen Njård 43:55,1 +4:18
58 33001 Peter Munch-Finne Asker Skiklubb 43:55,5 +4:18
59 33058 Torjus Sønsterud Vallset Il 43:55,6 +4:18
60 33067 Pål Grimsmo Fossum 43:55,6 +4:18
61 33159 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås IL 43:56,5 +4:19
62 33037 Kristian Engebakken Nordbygda/Løten Ski 43:57,2 +4:20
63 33165 Lars Kongssund Næroset 43:58,5 +4:21
64 33023 Vilhelm  Børs -Lind Lyn Ski 43:59,0 +4:22
65 33163 Kristoffer Berg Kløvstad Brøttum il/Team Sjusjøen 43:59,2 +4:22
66 33144 Daniel Henriksen Gunnerød Njård 44:00,3 +4:23
67 33301 Nicolai Steenfeldt-Foss IL TRY 44:13,2 +4:36
68 33247 Alexander Thorud If Birkebeineren 44:35,0 +4:58
69 33269 Kristian Øye Aasum Granli IL 44:37,7 +5:00
70 33237 Tobias Storvik Fjell Try 44:43,8 +5:06
71 33190 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 44:45,9 +5:09
72 33015 Sten Magnus Trovåg Wedum Lyn Ski 44:56,9 +5:20
73 33198 Kristian Mydske Røa 44:57,4 +5:20
74 33109 Jacob Bøymo Rustad IL 44:58,5 +5:21
75 33258 Sivert Vik HEMING IL 45:08,6 +5:31
76 33141 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL 45:09,9 +5:33
77 33369 Magnus Tobiassen IL Skrim 45:11,6 +5:34
78 33310 Ulrik Lund Enersen Jømna og Heradsbygd Langrenn 45:18,5 +5:41
79 33093 Martin Bjerke Follebu SK 45:26,3 +5:49
80 33016 August Hovde Gjøvik Ski klubb 45:36,5 +5:59
81 33148 Ove Egil Hjellødegård Nybygda 45:44,0 +6:07
82 33080 Emil Andreassen Skaftnes Skedsmo Skiklubb 45:44,2 +6:07
83 33054 Iver Brekke Bruksås Drøbak- Frogn Ski 45:48,0 +6:11
84 33216 Håkon Fauske Røn Asker Skiklubb 45:49,0 +6:12
85 33288 Kristoffer Fyksen Kjelsås IL 45:49,7 +6:12
86 33273 Anders Lohne Aarstad Slåstad IL 45:49,7 +6:12
87 33047 Jørgen Nekkar Driv IL 45:51,7 +6:14
88 33133 Simon Skjeldal Grytnes Oseberg Skilag 45:54,6 +6:17
89 33151 Hannes Hov Lommedalens IL 45:56,7 +6:19
90 33235 Aleksander Storjohann Haslum Ski 46:00,5 +6:23
91 33177 Kasper Løvdal Lekve IL Skrim Ski 46:01,9 +6:25
92 33297 Oscar Nome   46:03,4 +6:26
93 33123 Henrik Fjermedal Hamar Skiklubb 46:04,1 +6:27
94 33113 Sebastian Nissen-Lie Detlie Holmen IF 46:08,1 +6:31
95 33038 Magnus Kavli Jutul 46:09,0 +6:32
96 33091 Thomas Biering Heming 46:11,4 +6:34
97 33060 Erik Røstad Nordre Land SKI 46:14,0 +6:37
98 33048 Trond Oldernes Høybråten og Stover IL 46:15,7 +6:38
99 33154 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås 46:15,9 +6:39
100 33210 Oscar Smogeli Opsann Follebu Skiklubb 46:16,0 +6:39
101 33270 Ingemar Aagaard lauridsen Stordal IL 46:17,3 +6:40
102 33244 Thomas Sørbøen Bagn IL 46:25,0 +6:48
103 33130 Lukas Greisiger LØRENSKOG SKIKLUBB 46:25,6 +6:48
104 33082 Håkon Tho Anundskås Heddal IL 46:28,5 +6:51
105 33121 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 46:31,8 +6:54
106 33179 Johannes Lindberget   46:32,0 +6:55
107 33178 Herman Liahagen Ottestad IL Ski 46:34,0 +6:57
108 33119 Jakob Engedahl Berger Il 46:36,7 +6:59
109 33233 Ole Martin Viset Stokke Stordal IL 46:37,7 +7:00
110 33292 Jørgen Hjelle Stordal IL Ski 46:38,5 +7:01
111 33293 Henrik Mathias  Haarr Kjelsås IL 46:41,2 +7:04
112 33279 Elias Holter Steinset Moen Spk 46:45,9 +7:09
113 33278 Jørgen Bjørndal Ottestad Lyn Ski 46:50,2 +7:13
114 33147 Martin Hillestad Heming 46:51,9 +7:15
115 33303 Axel Vik LynSki 47:02,7 +7:25
116 33248 Hallvard Tjentland Svarstad il 47:03,9 +7:27
117 33052 Petter Lunna Brøttum il/Team Sjusjøen 47:04,4 +7:27
118 33289 Erlend Gundersen Eidsvold Værks Skiklub 47:05,6 +7:28
119 33206 Sander Nytrøen Gjerdrum IL 47:06,1 +7:29
120 33076 Petter Vestmo Almåsbak Grue Ski 47:07,1 +7:30
121 33017 Mikkel Sletvold Ullensaker skiklubb 47:08,5 +7:31
122 33242 Syver Surnevik   47:09,0 +7:32
123 33365 Johan August Aune Johansen Oseberg Skilag 47:11,0 +7:34
124 33287 Eirik Fjeld Lom il 47:13,0 +7:36
125 33290 Simen Cook Halvorsen Ullensaker skiklubb 47:15,7 +7:38
126 33232 Ola Stende Raufoss Il langrenn 47:17,8 +7:40
127 33368 Anders Amundsen Konnerud IL 47:18,7 +7:41
128 33184 Håkon Lybæk Fet Skiklubb 47:18,7 +7:41
129 33203 Jesper Norstad Frogner IL ski 47:19,7 +7:42
130 33171 Kristoffer Lae Mjøndalen IF 47:23,4 +7:46
131 33083 Philip Asplund Lyn 47:24,0 +7:47
132 33264 August Wergeland Fossum IF 47:28,3 +7:51
133 33098 Iver Blom-Hagen Vang Skiløperforening 47:30,4 +7:53
134 33192 Markus Mikkelsen Gjerdrum 47:32,9 +7:56
135 33164 Eskil  Kolshus Rustad IL 47:35,2 +7:58
136 33261 Anders Usterud Vaaje Asker Skiklubb 47:35,9 +7:59
137 33136 Kolbjørn  Hage Gunnerød IL Ivrig-Ski 47:36,8 +7:59
138 33353 Andreas Krohg Røssum Kvam IL 47:37,3 +8:00
139 33169 Magnus Kveen   47:37,8 +8:00
140 33224 Tobias Skretting Vaaler IF 47:39,1 +8:02
141 33115 Emil Martman Dyste Kolbu KK Ski 47:42,0 +8:05
142 33170 Eskil Kvisgaard Røa 47:44,1 +8:07
143 33245 Sander Tenden Strandbygda il 47:46,7 +8:09
144 33225 Markus Judin Snarvold Kjellmyra IL 47:49,0 +8:12
145 33143 Trond Heidenreich Heløe Heming 47:49,9 +8:13
146 33070 Mathias  Johannessen Moss skiklubb 47:50,0 +8:13
147 33259 Lars Sander Viken Holmen IF 47:53,7 +8:16
148 33209 Edvard Fossum Olstad   47:54,4 +8:17
149 33276 Oliver Aasgaard Skimt 47:55,2 +8:18
150 33189 Fredrik Michelsen Lyn Ski 47:55,9 +8:19
151 33214 Fridtjof Reusch TRY IL 47:57,4 +8:20
152 33197 Ivar Mork   47:58,2 +8:21
153 33226 Ole Edvard Snuggerud Gjøvik skiklubb 47:59,4 +8:22
154 33361 Benjamin Riis Korsane Oseberg Skilag 48:01,9 +8:25
155 33102 Petter Brennhovd Lyn Ski 48:02,5 +8:25
156 33187 William Emil Mellvang-Berg Lyn Ski 48:09,2 +8:32
157 33281 Sigurd Bakke Næroset IL 48:10,6 +8:33
158 33260 Einar Vormeland Skedsmo Skiklubb 48:11,2 +8:34
159 33099 Sverre Murud Bratfos Ullensaker skiklubb 48:12,0 +8:35
160 33240 Sindre Vie Strisland Røa 48:12,5 +8:35
161 33355 Ånund Eggen-Vaa Rustad IL langrenn 48:14,1 +8:37
162 33073 Jakob Alfstadsæther   48:14,6 +8:37
163 33173 Mikkel August  Langhus Bye   48:15,1 +8:38
164 33079 Viktor Andersen Kjelsås IL 48:16,2 +8:39
165 33084 Andreas Auring Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 48:23,6 +8:46
166 33089 Oliver B Berg Grue Ski 48:24,6 +8:47
167 33358 Eskil Rolland  Sørensen Oseberg Skilag 48:42,4 +9:05
168 33182 Johannes Høstmark Lund Asker Skiklubb 48:44,1 +9:07
169 33208 Elias Naas Møller Gjelleråsen Ski 48:46,9 +9:10
170 33127 Emil Gaustad Nittedal IL 48:48,7 +9:11
171 33298 Olav Pihlstrøm   48:49,2 +9:12
172 33138 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker skiklubb 48:51,7 +9:14
173 33125 Even Fougner Snertingdal If Ski 48:52,8 +9:15
174 33156 August Wendt Ingulstad Bekkelaget 48:53,2 +9:16
175 33149 Niklas Holand Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 49:16,1 +9:39
176 33300 Christian Steenfeldt-Foss IL TRY 49:21,0 +9:44
177 33241 Christoffer Strømme If Birkebeineren 49:21,3 +9:44
178 33142 Sander Haukvik-Jensen Årvoll 49:21,5 +9:44
179 33087 Anders Bekkevard Tistedal FL 49:21,5 +9:44
180 33213 Jakob Rastad Asker Skiklubb 49:21,8 +9:44
181 33238 Martin Stramrud Furnes Skiløperforening 49:24,7 +9:47
182 33167 Vegard  Krogh Ottestad IL Ski 49:27,2 +9:50
183 33162 Lewis Kjemhus Holmen IF 49:28,3 +9:51
184 33356 Anders Fure Hamar Skiklubb 49:29,2 +9:52
185 33350 Jens Dahlseide  Kvamme Haslum IL 49:32,5 +9:55
186 33265 Henrik Stenersen Øksby Asker Skiklubb 49:33,9 +9:57
187 33094 Adrian Bjørgum Oseberg Skilag 49:43,5 +10:06
188 33186 Martin Nøkleby Melling Il Holeværingen 49:48,9 +10:12
189 33295 Vetle S Martinsen Hamar Skiklubb 49:51,7 +10:14
190 33296 Ola Hjelmås Molden Gran IL 49:51,7 +10:14
191 33357 William Marcussen Lyn Ski 49:55,2 +10:18
192 33086 Guenther Beau Putney, Vermont USA 49:57,6 +10:20
193 33168 Martin Kumar Westberg Lyn Ski 50:11,7 +10:34
194 33205 oliver nysveen MjøsSki 50:14,3 +10:37
195 33215 Fabian Runer Haslum IL 50:15,2 +10:38
196 33220 August Enger Sandmo Frogner IL ski 50:15,5 +10:38
197 33194 Abel Moen Lyn Ski 50:15,6 +10:38
198 33152 Einar Brage Hultman BSK Ski 50:21,8 +10:44
199 33199 Engebret Narum IL Kolbukameratene 50:23,7 +10:46
200 33275 Kasper Aasebø Kjelsås IL 50:25,0 +10:48
201 33085 Arild Baumann Try 50:25,7 +10:48
202 33174 Nikolai Sundt Larsen Koll 50:27,0 +10:50
203 33239 Eirik Vie Strisland Røa 50:27,7 +10:50
204 33255 Erik Undseth Røa IL 50:39,0 +11:02
205 33254 Lavrans Ullern Holmen langrenn 50:50,9 +11:14
206 33128 Roar Gjestvang Moelven- Næroset SKI 50:58,4 +11:21
207 33234 Syver Storhagen Lillehammer Skiklub 51:00,4 +11:23
208 33227 Fredrik Fearnley Solbjørg HEMING IL 51:02,2 +11:25
209 33172 Andreas Laget Skedsmo Skiklubb 51:08,1 +11:31
210 33146 Jesper Meistad Hermansen   51:10,3 +11:33
211 33360 Oliver Plassen-Brandvol Tormod Skilag 51:13,4 +11:36
212 33222 Syvert  Skaug Svarstad il 51:16,0 +11:39
213 33176 William Larsen HSIL 51:17,5 +11:40
214 33207 Henrik Næss Utleira il 51:18,4 +11:41
215 33193 Jonas Mile   51:19,5 +11:42
216 33274 Fredrick Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 51:23,5 +11:46
217 33211 Andreas Osen   51:30,4 +11:53
218 33229 Annar Erlien Solerød   51:30,5 +11:53
219 33204 Tobias Norstad Frogner IL ski 51:40,4 +12:03
220 33263 Anton Wendel Lyn Ski 51:43,4 +12:06
221 33095 William Wøllo Bjørnsengen Gjerdrum IL 51:44,0 +12:07
222 33217 Casper Rønning Skoppum Ski 51:51,3 +12:14
223 33078 Oskar Kruse  Andersen Bækkelaget SK 51:56,1 +12:19
224 33088 Børge Nilsen Berg Røa 51:57,3 +12:20
225 33201 Kristoffer Nikkerud IL Kolbukameratene 51:58,0 +12:21
226 33250 Michael Trandokken Røa Langrenn 51:58,9 +12:22
227 33126 Truls Fredriksen   51:58,9 +12:22
228 33363 Håkon Laurits Haga Flesvig Østre Toten Skilag 52:01,3 +12:24
229 33114 Jens Harald Dobloug Vang Skiløperforening 52:03,3 +12:26
230 33153 Kristoffer Husbyn Årvoll IL 52:09,0 +12:32
231 33074 Birk Langehaug Alme Haslum IL 52:11,9 +12:35
232 33196 Kasper Molenaar Vikersund Langrenn 52:12,3 +12:35
233 33100 Oliver Sokrates Bratli Røa IL 52:12,7 +12:35
234 33262 Håkon Wedum Lillehammer Ski Klubb 52:22,0 +12:45
235 33180 Noah Lars Linden Fredrikstad Skiklubb 52:28,4 +12:51
236 33243 Jakob Antti Sveen Ullensaker skiklubb 52:30,1 +12:53
237 33249 Andreas Ullern Tonning Il Holeværingen 52:32,3 +12:55
238 33131 Nicolai Østberg Grimstvedt Holmen IF 52:32,6 +12:55
239 33191 Sindre Fjeldstad Mikelborg Årvoll 52:33,0 +12:56
240 33218 Fredrik Sagedahl Røa Langrenn 52:33,1 +12:56
241 33228 Sander Haug Solbrekke Holmen IF 52:47,4 +13:10
242 33051 Julian Teige Haakaas Trøgstad skiklubb 52:51,0 +13:14
243 33106 Vetle Bustebakke Kolbukameratene 52:51,2 +13:14
244 33160 Amandus Molland Karlson Kjelsås IL 52:53,6 +13:16
245 33256 Erlend Skaugen Utåker Drøbak-Frogn IL 53:07,2 +13:30
246 33101 Jacob Breivik   53:08,8 +13:31
247 33212 Jens-Ulrik Ruus Qvale Njård 53:09,2 +13:32
248 33111 Gunnar  Caldwell   53:12,0 +13:35
249 33266 Vebjørn Økseter Strandbygda il 53:39,8 +14:02
250 33110 Simen Bårdseth Vang skiløperforening 53:46,7 +14:09
251 33352 Ulrik Skjønsberg Li Gjelleråsen IF 53:50,3 +14:13
252 33271 Axel Aalde Kjelsås IL 53:55,2 +14:18
253 33302 Mathias Vamnes Nesodden IF Ski 53:55,6 +14:18
254 33351 Lars Dahlseide  Kvamme Haslum IL 54:06,3 +14:29
255 33299 Tobias Sandum Killi Roterud IL 54:06,6 +14:29
256 33157 Carl August Jensehaugen Røa IL 54:10,2 +14:33
257 33150 Mikkel Holsæter LØRENSKOG SKIKLUBB 54:13,7 +14:36
258 33349 jørgen kobbersletten pettersen Gjerdrum langrenn 54:17,8 +14:40
259 33364 Tobias Knutzen   54:22,1 +14:45
260 33195 Herman Moer Gjerdrum IL 54:37,1 +15:00
261 33219 Emil Sandbæk Grue IL 54:38,2 +15:01
262 33252 Mikkel  Tufto-Antonsen TRY IL 54:40,9 +15:04
263 33185 Axel Lång-Gisholt Fossum 55:03,6 +15:26
264 33367 Diderik Aschehoug Njård 55:29,6 +15:52
265 33267 Elliot Østensen Asker Skiklubb 55:36,0 +15:59
266 33075 Kristian Almås Røa IL 55:39,4 +16:02
267 33202 Jonathan Nordraak Drøbak-Frogn IL 55:42,4 +16:05
268 33107 Vetle Bøch Holmen IF 55:49,2 +16:12
269 33291 Maximilian Wiberg Hermansen Drøbak/Frogn Idrettslag _ski 56:07,5 +16:30
270 33104 Fredrik Breyer Driv IL 56:09,6 +16:32
271 33108 Stian Høivik Børja LØRENSKOG SKIKLUBB 56:20,6 +16:43
272 33097 Herman Bjørnstad Høybråten og Stovner Idrettslag 56:24,5 +16:47
273 33280 Sander Wilberg Asmundsen Moelven 56:29,3 +16:52
274 33283 Martin Berg Gjøvik skiklubb 56:43,1 +17:06
275 33272 Andreas Aalstad Koll IL 57:02,1 +17:25
276 33116 Peder Dæhlen Gjønnes Spydeberg IL 57:03,8 +17:26
277 33145 Iver Herberg-Aas Koll IL 57:10,0 +17:33
278 33120 Amandus Evensen Holmen IL 57:11,5 +17:34
279 33134 Michael Gudim LØRENSKOG SKIKLUBB 57:18,3 +17:41
280 33140 Mats Jørgen Hansen Fet skiklubb 57:52,8 +18:15
281 33246 Jo Westby Thorsen Årvoll IL 58:00,6 +18:23
282 33081 Oscar  Andria Lyn 58:07,9 +18:31
283 33161 Hans-Petter Kirkeby Frogner IL 58:08,2 +18:31
284 33285 Sondre  Birkeland Haslum IL 59:00,5 +19:23
285 33221 Sander Seiersnes Kjelsås IL langrenn 59:25,3 +19:48
286 33304 Kristian Wagener Høybråten & Stovner IL 1:00:16,4 +20:39
287 33155 Kjell Aksel Løvold  Ihle Njård 1:01:19,9 +21:43
288 33354 Johannes Thorsrud Vang Skiløperforening 1:03:19,4 +23:42
289 33230 Petter Sommerstad Kolbukameratene 1:03:44,1 +24:07
290 33139 Henrik Herbert Hansen Moss skiklubb 1:03:44,7 +24:07
291 33105 Joachim Alexander  Bryni-Karlsen   1:04:36,9 +25:00
292 33284 Petter Berntsen Vang Skiløperforening 1:04:42,3 +25:05
293 33366 Mathias  Engebakken   1:06:00,7 +26:23
294 33268 Henrik Øy Gjelleråsen IF 1:14:35,8 +34:58


Se våre sider for Beitosprinten:
* Alle resultater| Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel