Resultater UngdomsBirken - Gutter 14 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Gutter 14 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 33012 Martin Christoffer Borg IL Koll 43:23,2 +0:00
2 33013 Egil Mæhlumsveen Byåsen IL 43:24,1 +0:01
3 33005 Oliver Finstad Nytrøen Ullensaker skiklubb 43:24,4 +0:01
4 33063 Mads  Koritov Skedsmo Skiklubb 43:27,2 +0:04
5 33024 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar Skiklubb 43:58,9 +0:36
6 33008 Andreas Hermansen Vang Skiløperforening 43:59,3 +0:36
7 33054 Martin Jørstad Ringli Øystre Slidre il 44:01,3 +0:38
8 33068 Marius Aune LØRENSKOG SKIKLUBB 44:01,4 +0:38
9 33062 Storm Haugenes Pedersen Hovden sportsklubb 44:05,2 +0:42
10 33046 Marcus Enes-Seberg Omvikdalen IL 44:05,5 +0:42
11 33006 Sander Ekeland Bjurstrøm Koll IL 44:05,8 +0:43
12 33050 Sivert Ekroll Berger IL 44:06,6 +0:43
13 33249 Filip Skari Nittedal IL 44:08,6 +0:45
14 33060 Birk Haugnes Oppegård IL 44:12,1 +0:49
15 33058 Kristoffer Stensland Fet Skiklubb 44:21,1 +0:58
16 33002 Fredrik Balmforth Heming 44:33,9 +1:11
17 33033 Nikolai Wik Håland Koll Ski 44:47,4 +1:24
18 33044 Ørjan Fløttum Sokna IL 44:49,8 +1:27
19 33039 Jørgen Gretland Hovdebygda IL 45:09,3 +1:46
20 33003 Henrik Økland Holmen IF 45:15,7 +1:52
21 33041 Michael Sandeman Kiste Øvrevoll Hosle IL 45:17,7 +1:55
22 33067 Markus Rindli Drøbak-Frogn 45:18,0 +1:55
23 33034 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger IL Ski 45:48,0 +2:25
24 33200 Einar Storvestre TIF Viking 46:02,2 +2:39
25 33011 Pelle Sunde Gjelleråsen 46:03,3 +2:40
26 33042 Vebjørn Horn IL Ivrig 46:05,7 +2:42
27 33007 Jørgen Landmark Johansen Lillehammer Skiklub 46:07,6 +2:44
28 33016 Sondre Slettedal Asker Skiklubb 46:10,8 +2:48
29 33019 Ola Garmo Hov Byåsen IL 46:16,1 +2:53
30 33048 Edvard Haugen Skjåk IL 46:21,1 +2:58
31 33047 Tord Torsteinsrud   46:33,7 +3:11
32 33053 Mathias Hoelsveen Raufoss Il langrenn 46:37,2 +3:14
33 33061 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 46:37,3 +3:14
34 33106 Mikkel Lidemark Gausdal Holmen IF Langrenn 46:39,8 +3:17
35 33066 Lucas Broby Heimdal Gulset Ski 46:40,6 +3:17
36 33043 Vegard Salater  Kjensjord Lyn Ski 46:41,1 +3:18
37 33174 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL 46:41,1 +3:18
38 33242 Herman Eriksen   46:41,8 +3:19
39 33055 Heine Steinar Sandvold Øyer-Tretten IF 46:46,2 +3:23
40 33080 Andreas Heggheim  Berge Kolbukameratene 46:46,7 +3:24
41 33040 Simen Vestmo Almåsbak Granli IL 46:47,2 +3:24
42 33015 Petter Kolloen Ringsaker IF/Team Sjusjøen 46:47,6 +3:24
43 33022 Christian Alexander Klund Fredrikstad SK 47:06,1 +3:43
44 33188 Theo Kåsine Schei Oppegård IL 47:07,4 +3:44
45 33102 Thomas Finstad HEMING IL 47:09,6 +3:46
46 33018 Andreas Olsen Tomta trøsken il 47:11,8 +3:49
47 33031 Sondre Johan Veiseth Lommedalen IL 47:14,3 +3:51
48 33026 Oskar Stenberg Øien Øyer Tretten IF Ski 47:17,8 +3:55
49 33064 Lars Heggen   47:19,5 +3:56
50 33029 Jens Kristian  Aas Heming 47:20,5 +3:57
51 33163 Tor Myhre Vegårshei Il 47:21,6 +3:58
52 33056 Wilhelm Hjelpdahl  Deinboll Bækkelagets SK 47:22,1 +3:59
53 33176 Edvard Roll Dfi ski 47:24,0 +4:01
54 33205 Jørgen Olav Sveinall Skedsmo Skiklubb 47:35,3 +4:12
55 33010 Andreas Olafsen Foyn Oseberg Skilag 47:35,7 +4:12
56 33057 Sondre Norheim Eidsvold Værks Skiklub 47:48,1 +4:25
57 33052 Martin Spigseth Nes Ski 47:50,3 +4:27
58 33100 Mauritz Falk Dfi ski 47:56,9 +4:34
59 33223 Sander  Werket-Haug Mjøndalen 47:57,0 +4:34
60 33113 Eirik Berling Grande Røa IL 47:58,9 +4:36
61 33220 Mathias Vold Asker Skiklubb 47:59,5 +4:36
62 33116 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag 48:08,2 +4:45
63 33214 Fredrik Tidemann Lommedalen IL 48:22,7 +4:59
64 33038 Nils Grimsmo   48:23,9 +5:01
65 33023 Sindre Fylling Stordal IL 48:24,8 +5:02
66 33071 Sebastian Kildebo Konnerud IL 48:25,0 +5:02
67 33183 Erik Rømo Årvoll IL 48:25,7 +5:03
68 33065 William Kamsvåg Bækkelaget SK 48:34,4 +5:11
69 33020 Marcus Fossum Fossum IF 48:35,0 +5:12
70 33122 Thomas J Hanken   48:36,4 +5:13
71 33159 Sondre Lund-Roland Lommedalen IL 48:37,5 +5:14
72 33111 Nilas Goa Diab Njård Langrenn 48:38,5 +5:15
73 33121 Andreas Wiesener Haga Koll 48:42,3 +5:19
74 33032 Anders Nordbø   48:44,2 +5:21
75 33059 Sigurd Røberg Trysilgutten 48:44,5 +5:21
76 33140 Valdemar Dørmænen Irgens Lyn Ski 48:47,6 +5:24
77 33238 Kristoffer Aulie Berger IL 49:00,7 +5:38
78 33049 Jørgen Løken Feiring IL 49:03,4 +5:40
79 33035 Per Morten  Finstad Tistedalen Fl 49:03,6 +5:40
80 33036 Aksel Prydz-Hoftvedt Øvrevoll Hosle IL 49:03,6 +5:40
81 33182 Jørgen Røkke Lommedalens IL 49:04,6 +5:41
82 33160 Sjur Låhne Haslum IL 49:08,8 +5:46
83 33133 Syver Udnæseth Holsve Lørenskog SK 49:10,5 +5:47
84 33253 Thomas Thorsen Imås IL 49:11,5 +5:48
85 33085 Helmer Brekke HEMING IL 49:13,6 +5:50
86 33148 Erik Salater  Kjensjord Lyn Ski 49:15,4 +5:52
87 33271 Sander Eidseter Olsen Fossum IF 49:23,1 +6:00
88 33135 Magnus Hægh Holmen langrenn 49:29,9 +6:07
89 33009 Eirik Skotte-Haugerud Rustad IL 49:31,4 +6:08
90 33185 Filip Røttingen Røa IL 49:32,3 +6:09
91 33230 Fredrik Camillo Wille Oseberg Skilag 49:35,3 +6:12
92 33051 William Johannessen Eiker Skiklubb 49:38,8 +6:16
93 33112 Aleksander Ellingsen Gotaas Njård 49:55,9 +6:33
94 33243 Sivert Haugen Finstad Vang Skiløperforening 49:56,8 +6:34
95 33001 Noah Rosenlund Samuelsen Simostranda IL 49:57,7 +6:35
96 33109 Lars Grønlien Gjedrem Røa IL 49:59,4 +6:36
97 33088 Aksel Buer Aarum Trøgstad skiklubb 49:59,5 +6:36
98 33239 Sigurd Høisæter Brattlien Nittedal 50:06,5 +6:43
99 33081 Adrian Fotland Berntzen Konnerud IL 50:11,1 +6:48
100 33030 Erik Espeli Geilo IL 50:11,6 +6:48
101 33037 Elling Broberg Jevnaker IF ski 50:12,8 +6:50
102 33172 Mathias Rauset Fjellhug/ Vereide Ski 50:18,2 +6:55
103 33045 Storm Ingebrigtsen Fredrikstad Skiklubb 50:21,6 +6:58
104 33114 Stian Ustvedt Gravdal Dfi ski 50:25,4 +7:02
105 33278 Truls Horten   50:26,0 +7:03
106 33274 Håkon Hatlen Fæste   50:26,3 +7:03
107 33189 Philip Schumann Fossum IF 50:27,0 +7:04
108 33154 Herman V. Langedrag IL Ivrig 50:27,1 +7:04
109 33143 Håkon Johansen Spydeberg IL 50:28,0 +7:05
110 33233 Magnus Bjerketveit  Ødegaard Kjelsås 50:29,0 +7:06
111 33134 Sondre Hove Lommedalens IL 50:29,7 +7:07
112 33193 Mats Lund Sjøen Spydeberg IL 50:31,3 +7:08
113 33139 Stephan Irgens Fossum IF 50:32,1 +7:09
114 33142 Magnus Jetlund Sør-Fron il 50:52,9 +7:30
115 33251 Elias Aashaug Stangvik Gjelleråsen 50:53,7 +7:31
116 33204 Andreas Hermansen Sveen Åsen IL 50:57,5 +7:34
117 33141 Peder Jensen Il Holeværingen 50:58,6 +7:35
118 33098 Emil Eriksen Skedsmo Skiklubb 50:59,9 +7:37
119 33123 Markus Aspevik Hannestad Skedsmo Skiklubb 51:06,0 +7:43
120 33126 Noah Stjern Hauan Skedsmo Skiklubb 51:06,1 +7:43
121 33104 Andreas Fürst Heming 51:11,8 +7:49
122 33235 Adrian Aasgaard Dfi ski 51:14,1 +7:51
123 33086 Erik Brun Eidsvold Værk Skiklub 51:22,0 +7:59
124 33194 erik skindlo Røa 51:22,0 +7:59
125 33245 Estin Holen Øti 51:26,8 +8:04
126 33258 Mathias Lade Fet skiklubb 51:28,9 +8:06
127 33132 Torjus Holst Oseberg Skilag 51:30,2 +8:07
128 33202 Andreas Røkeberg Stranden. Birkebeineren 51:32,8 +8:10
129 33069 Even  Molstadkroken Kolbukameratene 51:35,2 +8:12
130 33224 Alexander Hall Westby   51:36,1 +8:13
131 33236 Bjørn Berven Agard Berger IL - ski 51:37,0 +8:14
132 33246 Anders Næss-Ulseth HEMING IL 51:39,8 +8:17
133 33087 Eskil Brænden Lillomarka skiklubb 51:40,3 +8:17
134 33156 Tobias Lemyre Il Heming 51:40,7 +8:18
135 33155 Philip Holmberg Larsen Nittedal IL 51:41,1 +8:18
136 33201 Markus Grøtte Storvik Lyn Ski 51:41,5 +8:18
137 33083 Brage Bjørtuft Kjelsås Idrettslag 51:41,6 +8:18
138 33103 Torjus Flagstad Vang Skiløperforening 51:45,4 +8:22
139 33136 Petter Kollerød Høidalen Lyn Ski 51:50,0 +8:27
140 33192 Siver Melbo Siljan Haslum IL 51:50,8 +8:28
141 33268 Wilhelm Harlem Heming 51:53,1 +8:30
142 33210 Christopher Taranger Holmen IF 51:54,0 +8:31
143 33218 Kristian Tysseland Koll 52:08,2 +8:45
144 33179 Aksel Glomnes Rudi Njård 52:11,0 +8:48
145 33222 Robert Ursin-Holm Walle IL Ivrig 52:25,1 +9:02
146 33199 Sigurd Kjetilstad Standal Høybråten og Stovner IL 52:26,2 +9:03
147 33207 Sindre Andreas Søby IL Ivrig 52:28,7 +9:06
148 33240 Storm Høisæter Brattlien Nittedal 52:35,8 +9:13
149 33096 Marius Edvardsen Heggedal IL 52:37,4 +9:14
150 33120 Aksel Andersen Gärtner Øvrevoll Hosle IL 52:38,5 +9:15
151 33084 Simen Borge-Andersen Heming 52:39,0 +9:16
152 33265 Morten Skar LØRENSKOG SKIKLUBB 52:40,9 +9:18
153 33215 Sven August Tjernshaugen Bækkelaget SK 52:42,5 +9:19
154 33195 Sigve Snerlebakken-Aamodt Gjerdrum Idrettslag 52:52,6 +9:29
155 33198 Lars Sparrevik IL Koll 52:53,2 +9:30
156 33232 Oscar Cronblad Wollan Nittedal IL 53:07,0 +9:44
157 33095 Joachim Eckhoff Bækkelaget 53:17,2 +9:54
158 33262 Håvard Rudi   53:18,8 +9:56
159 33137 Jacob Felix  Høistad Fossum IF 53:21,5 +9:58
160 33144 Felix Kildahl Asker Skiklubb 53:25,6 +10:02
161 33089 Bjørnar Jesnes Buraas ÅsmarkaIL/Team Sjusjøen 53:26,7 +10:03
162 33212 Emil Torbergsen Thorvik Nes Ski 53:28,8 +10:06
163 33264 Emil Silseth Roen Svea skilag 53:30,6 +10:07
164 33110 Laurits Linge Glomnes Valldal IL 53:34,7 +10:12
165 33269 Aksel Bjørkhaug Førde IL Langrenn 53:36,9 +10:14
166 33237 Lukas Andersson Eid IL ski 53:40,4 +10:17
167 33211 Simon Tegnander Bærum Skiklubb 53:49,4 +10:26
168 33227 Simen Monsrud Wien Harestua IL 53:49,5 +10:26
169 33279 Aksel Halvorsen Grimstad Bækkelaget ski 53:50,8 +10:28
170 33208 Bo Larsen Sølhusvik Lyn Ski 53:51,0 +10:28
171 33079 Kristoffer Bjørnstøl Berg Rustad IL langrenn 53:56,5 +10:33
172 33092 Sondre Danielsen Konnerud IL 53:59,2 +10:36
173 33146 Lars Kippenes Vollen Ungdomslag 54:01,8 +10:39
174 33229 Aron Wike Skedsmo Skiklubb 54:03,1 +10:40
175 33226 Eirik Krogh Wetterhus Vollen 54:08,7 +10:45
176 33255 Ola Vole   54:36,4 +11:13
177 33091 Jørgen Thallaug Dalane Gausdal skilag 54:40,6 +11:17
178 33221 Christoffer CH Waldum Kjelsås ski 54:41,1 +11:18
179 33097 Philip Ellefsen Asker Sk 54:42,0 +11:19
180 33082 Eirik Bjørge Underlid   55:07,0 +11:44
181 33090 Markus Wilhelm Bøhm-Wang ØvrevollHosleIdrettsLag 55:16,8 +11:54
182 33074 Max V. Almvang Haslum IL 55:26,3 +12:03
183 33093 Edvin Danielsson Engerdal SPKL 55:29,6 +12:06
184 33273 Jakob Linner Tronsrud Nord-Odal IL 55:33,3 +12:10
185 33277 Christoffer Andreas Melling Gjertsen   55:35,3 +12:12
186 33170 Endre Kvalheim Otterdal Nes Ski 55:36,3 +12:13
187 33166 Jeger  Noraker Kjelsås IL 55:36,5 +12:13
188 33150 Magnus Olav Koller-Sato Røa IL 55:45,1 +12:22
189 33149 Emil Kjøbli BSK 55:46,8 +12:24
190 33261 Aleksander Gulseth Moe Koll IL 56:02,4 +12:39
191 33203 Trym Sveadalen Åsmarka IL 56:08,1 +12:45
192 33263 Vetle  Rusten   56:09,1 +12:46
193 33272 Thomas Myhre Lindvik Bækkelaget sportsklubb 56:15,8 +12:53
194 33076 Vegard Andresen Bækkelaget SK 56:21,3 +12:58
195 33228 August  Wikborg Røa IL 56:36,2 +13:13
196 33078 Torbjørn Berger Ausland Gjerstad IL 56:50,9 +13:28
197 33175 Oskar Ripel Lyn Ski 56:53,6 +13:30
198 33234 Einar Østvold Heming 56:55,8 +13:33
199 33168 Tore Oksefjell Onsøien Larvik ski 57:06,5 +13:43
200 33225 Aleksander Eriksen  Westerlund Skedsmo Skiklubb 57:26,1 +14:03
201 33275 Arnt Theodor Svartedal Trøsken IL 57:28,7 +14:05
202 33177 Even Rondeel Dfi ski 57:30,2 +14:07
203 33190 Audun Seim Hamar Skiklubb 57:32,8 +14:10
204 33075 Henrik Andersen   57:39,0 +14:16
205 33130 Erik Hjelmeset Fragått Øvre Sigdal Idrettslag 57:47,2 +14:24
206 33231 Jonas Wilsberg Kjelsås IL 57:49,4 +14:26
207 33171 Jakob Pihl Oppegård IL 58:01,0 +14:38
208 33260 Eskil Esmann Milvang Bærums Verk og Hauger IF 58:03,6 +14:40
209 33244 August Marendor Hauger Åsen IL 58:18,7 +14:56
210 33259 Håkon Løvseth Åsmarka IL/Team Sjusjøen 58:26,2 +15:03
211 33206 Iver Syrrist Kjelsås IL 58:34,8 +15:12
212 33124 Fredrik Harlem Heming 58:56,1 +15:33
213 33117 Jacob Gulbrandsen Moen ski 58:57,6 +15:34
214 33131 Edvard Viddal Holm Ottestad IL 58:58,6 +15:35
215 33165 Jacob Nilsen Røa 59:18,9 +15:56
216 33128 Herman Hesjedal-Tronstad Spydeberg IL 59:22,6 +15:59
217 33101 Mads Falkenstein Øvrevoll Hosle 59:22,8 +16:00
218 33118 Jonas Gulbrandsen   59:33,9 +16:11
219 33213 Oscar Vincent  Thue Øvrevoll Hosle IL 59:46,8 +16:24
220 33152 Isak Stormo Kristiansen Oppegård IL 59:48,2 +16:25
221 33099 Anders Sundfær Espen Gran IL 59:57,5 +16:34
222 33129 Jonas Hicken Koll 1:00:00,3 +16:37
223 33184 Birk Strand Rønnestad Lillehammer Skiklub 1:00:06,4 +16:43
224 33158 Magnus Lindhjem-Godal Bærums Verk og Hauger IF 1:00:12,2 +16:49
225 33151 Oliver Lysne Kolsrud Flåværingen 1:00:51,4 +17:28
226 33241 Thai Drager Årvoll IL 1:00:53,4 +17:30
227 33216 VIET Tran Skedsmo Skiklubb 1:01:04,3 +17:41
228 33252 Arnt August Strøm Nesodden IF 1:01:08,7 +17:46
229 33157 Victor Lie Røa IL 1:01:11,8 +17:49
230 33180 Benjamin  Ryen Heggedal IL 1:01:40,0 +18:17
231 33119 Kristian Gundersen Oppegård IL 1:01:55,6 +18:32
232 33276 Elliot Sjølie   1:02:38,2 +19:15
233 33094 Adrian Rogstad Dørum Vang Skiløperforening 1:02:43,4 +19:20
234 33266 Tobias Tronbøl Lium Koll e-sport 1:03:04,3 +19:41
235 33153 Aleksander Hana  Kristoffersen Bærums skiklub 1:03:48,2 +20:25
236 33167 Philip Alexander Nordbæk   1:04:26,5 +21:03
237 33186 Aksel S. Saghaug Lyn Ski 1:05:09,0 +21:46
238 33248 Kristian Rødskog ØHIL 1:05:17,3 +21:54
239 33256 Thomas Bjørndalen Haslum IL 1:05:17,6 +21:54
240 33247 Henrik  Opheim Olsen VESTRINGEN IL 1:05:33,4 +22:10
241 33181 Henrik Nummedal Røise Røa IL 1:06:05,7 +22:42
242 33107 Espen Giæver Bærums verk 1:07:10,6 +23:47
243 33108 Johan Giæver Bærums verk 1:07:19,9 +23:57
244 33254 Sigurd Torkildsen-Husvik Lyn Ski 1:07:29,9 +24:07
245 33257 Mats Olsen  Bye Vikersund Langrenn 1:08:00,6 +24:37
246 33169 Eilert Olsen Lommedalens IL 1:09:17,0 +25:54
247 33187 Jacob Samuelsen Oppegård 1:09:18,0 +25:55
248 33138 Jacob Ingvaldsen Oppegård IL 1:09:21,3 +25:58
249 33125 Sigurd Harr-Haga Oppegård IL 1:11:13,6 +27:50
250 33147 Oskar  Kjelsaas Sørkedalens Idrettsforening 1:20:05,3 +36:42
251 33178 Paavo Rova Duluth XC 1:26:23,0 +43:00
252 33270 Hans Petter Winger-Lefdal   1:39:58,8 +56:36