Resultater UngdomsBirken - Gutter 15 år - 2016




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 13. mars 2016


Klasse Gutter 15 år - Uoffisiell liste

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 31039 Håvard Kvam Kolbukameratene, IL 36:56,7
2 31067 Mikkel Waldeland Gautvik Molde og omegn IF 36:57,1
3 31019 Martin Kirkeberg  Mørk Drammens Ballklubb ski 36:57,2
4 31035 Anders Melaaen Døssland Lier IL 37:00,5
5 31062 Lars Agnar Hjelmeset   37:00,9
6 31032 Christian Hartz Melling Glassverket IF 37:13,9
7 31012 Petter Thorslund Aadland   37:15,8
8 31005 Oddmund Haugnes Frol IL 37:18,7
9 31036 Andreas Bergsland trøsken il 37:29,6
10 31051 Reidar Aurmo   37:31,3
11 31047 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 37:47,2
12 31059 Ole Conrad Burud Sande SK Ski/Team Nordre Vestfold 38:03,5
13 31056 Kasper  Herland Hemsedal IL 38:13,7
14 31014 Mats Opsal MjøsSki 38:20,2
15 31002 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 38:20,8
16 31068 Vegard Stokke   38:23,4
17 31004 Eirik Heir Koll 38:24,0
18 31048 Magnus Mobråthen Botne SK 38:28,2
19 31031 Karsten Andre Vestad Molde og omegn Idrettsforening 38:29,3
20 31017 Jonas Vika   38:39,2
21 31063 Halvor Tørnqvist Halden Lyn Ski 38:44,0
22 31161 Herman H. Kleivi Holmen langrenn 38:52,2
23 31001 Fredrik Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 38:56,4
24 31024 Sondre Sørbye Røa IL 38:56,5
25 31023 Simen Sethne Kolbukam il 38:57,7
26 31055 Markus Fet Støtvig Oseberg Skilag 38:58,0
27 31044 Fredrik Stenersen Oppegård 38:58,2
28 31050 August Jarbeaux   39:15,2
29 31038 Benjamin Drøyer Lyn Ski 39:17,3
30 31117 Alexander Franks-Penty Holmen langrenn 39:18,4
31 31030 Eirik Stene Bærums Verk og Hauger IF 39:23,8
32 31027 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 39:25,0
33 31218 Fredrik Galaaen Røthe Voss IL/Vossalangrenn 39:25,8
34 31052 Mathias Ulverud Gjerdrum IL Langrenn 39:26,2
35 31065 Peder Nytrøen Steimoen Trøsken IL 39:26,9
36 31232 Jakob Høgalmen Stavang Oppegård IL 39:32,2
37 31120 Per Kristian Gauslaa Oddersjaa 39:50,4
38 31057 Sigurd Nicolaysen Gjelleråsen IF langrenn 39:53,2
39 31043 Håkon Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 39:53,4
40 31015 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 39:56,4
41 31013 Jaran Skoglund Harestua/Team Hadeland 39:57,4
42 31041 Espen Haugøy Dikemark IF 39:58,9
43 31034 Sondre Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 39:58,9
44 31259 Lars Young Vik Vestre Akers Skiklub 40:01,3
45 31238 Martin Hetland Strand Sandnes IL Langrenn 40:06,3
46 31029 Einar Brath Skurdal Bærums Verk og Hauger IF 40:06,7
47 31146 Vetle Leander Johansen Glassverket IF/Team Splitkon 40:08,0
48 31060 Ole Kristian Sauar Haslum IL 40:08,6
49 31008 Axel Holth-Siegel Oppegård il ski 40:11,4
50 31064 Henrik Sortåsløkken Runar 40:11,4
51 31285 Espen Aakervik Fet skiklubb 40:11,6
52 31003 Sindre Lysaker Norbom Konnerud 40:12,7
53 31212 Markus Riste Østre Toten Skilag 40:14,4
54 31095 Sindre Hvesser Brein Dikemark IF Langrenn 40:15,4
55 31246 Fredrik Sydtskow Konnerud 40:16,8
56 31105 Christoffer Nes Dynna   40:24,5
57 31011 Oscar Bretteville Fossum IF 40:24,6
58 31098 Herman Brunborg Nittedal IL 40:25,6
59 31166 Asgeir Kråkenes Bækkelagets Sportsklub 40:26,5
60 31033 Lars Broch Bjørgaas Asker Skiklu 40:28,2
61 31192 Sondre Nordgård Heddal IL 40:30,1
62 31020 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 40:30,5
63 31226 Martin Lund Sjøen Spydeberg IL 40:30,8
64 31087 Tore Bergseng   40:31,8
65 31209 Oscar Reiersen Trøsken IL 40:31,9
66 31151 Eivind Kallmyr IL Jardar 40:32,4
67 31045 Ole Vibe Volden Fossum IF 40:34,7
68 31010 Olaf Talmo Koll 40:34,8
69 31255 Magnus Trandokken Røa Langrenn 40:37,9
70 31007 Tobias Orellana Hellerud Vestfossen IF / Eiker Ski 40:40,7
71 31026 Mads Grøholdt Sørkedalens IF 40:42,2
72 31291 Mats Tallakstad Svarstad IL Ski, Team Nordre Vestfold 40:42,4
73 31178 Eivind Luka Gjerdrum IL 40:42,5
74 31290 Herman Sjøboden Hauken IL 40:46,5
75 31066 Otto Christian Geissler Lyn Ski 40:51,3
76 31150 Anders Martin Jørstad IL Skrim 40:51,8
77 31053 Sivert Løvseth Langedal Gjøvik skiklubb 40:54,1
78 31139 Olav Høgåsen Søre Ål IL 40:54,3
79 31083 Kristian Berg Vestfossen IF 40:57,2
80 31109 Sander Elstad Gjerdrum il ski 41:05,1
81 31101 Aleksander Dokset   41:05,1
82 31097 Mattias Brekkum Skjåk IL 41:06,9
83 31271 Aksel Emil Aasbø   41:07,6
84 31258 Edvard Reier Vangsnes IL Runar 41:13,3
85 31076 Jon Tho Anundskås Heddal IL 41:16,2
86 31286 Eirik Hella   41:18,2
87 31040 Jørgen Harby Brøttum il Team Sjusjøen 41:36,8
88 31046 Lars Erik Hoppestad Heddal IL Ski 41:42,1
89 31049 Lars Ranheim Brynestad MjøsSki 41:42,6
90 31149 Viktor Olsen Juklestad Lyn Ski 41:42,8
91 31156 Oliver Mølmen Kjeldstad Kjelsås IL 41:43,7
92 31164 Vemund Skeime Kostøl Gjelleråsen IF 41:45,8
93 31241 Raimond Haugom Strømvall Østre Toten Skilag 41:51,0
94 31217 Eirik Rørstad Fossum IF 41:59,8
95 31244 Tor Olav Svaland Birkenes Il 42:00,4
96 31279 Martin Mollestad Oddersjaa 42:01,2
97 31132 Martin Aasen Hemstad Gjelleråsen Ski 42:02,7
98 31134 Sigurd Hilland Il Try Ski 42:02,9
99 31163 Marcus Korsnes Bærums Verk og Hauger IF 42:03,4
100 31144 Anders August Jensen Bærums verk 42:03,7
101 31187 Fabian Moltzau Nittedal IL 42:15,2
102 31270 Sander Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 42:17,8
103 31006 Mathias Berthet HEMING IL 42:18,2
104 31158 Oskar Kjos Ullensaker skiklubb 42:19,1
105 31113 Martin Flo Øfstaas Nittedal IL 42:20,0
106 31074 Bastian Karlsen Antonsen IL Koll 42:21,9
107 31191 Morten Nilsen IL Jardar 42:23,3
108 31140 Rasmus Ingebretsen Runar Ski 42:24,3
109 31262 Hans Audun Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL 42:26,3
110 31233 Bendik Lae Steinsrud   42:27,8
111 31094 Eivind Brandsæter Runar Ski 42:30,6
112 31205 Mathias Bjerke Pedersen Bækkelaget SK 42:31,0
113 31021 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 42:31,1
114 31189 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 42:37,2
115 31086 Sigvart Eugen Bergland Mysen IF 42:41,9
116 31260 Erland Viken Åsmarka IL 42:43,2
117 31042 Fredrik Tveit Haraldstad Lyn Ski 42:46,6
118 31058 Edvard Sandvik Kjelsås IL 42:48,9
119 31152 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 43:07,4
120 31099 Herman Brustad Heggedal IL 43:10,8
121 31075 Morten Antonsen Nes Ski 43:11,9
122 31235 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 43:19,1
123 31207 William Pihlstrøm Kjelsås IL 43:23,2
124 31121 Andreas Aleksander Gjessing Holmen-IF Langrenn 43:25,0
125 31182 Sondre Løvberg Gjerdrum IL- Ski 43:25,7
126 31257 Vemund Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 43:26,1
127 31197 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum il ski 43:26,8
128 31289 August Setlo Runar Ski 43:29,2
129 31110 Trygve Eriksen IL Runar 43:30,0
130 31203 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 43:36,0
131 31079 Andreas Bache-Wiig Lyn Ski 43:37,4
132 31225 Petter Seland Fredrikstad Skiklubb 43:43,0
133 31148 Tormod Johnson Joranger Fossum IF 43:48,1
134 31147 Isak Jonsson Kjelsås IL 43:51,3
135 31173 Mats Morgan Langøy Frogner IL ski 43:53,9
136 31237 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 44:04,4
137 31123 Aksel Aimar Gundersen Moss skiklubb 44:04,9
138 31292 Ole Tobias Evensløkken   44:06,6
139 31141 Ole Stornes Iversen   44:08,3
140 31167 Nils Henrik Kvale Østre Toten Skilag 44:09,5
141 31213 Frederik Arent Rogstad Njård 44:09,5
142 31228 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 44:14,3
143 31116 Bård Fossum Eidsvoll Værks Skiklub 44:15,7
144 31256 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 44:16,0
145 31133 Marius Solberg Hernes Nes Ski 44:16,9
146 31122 Erlend Lien Grøtberg IL Bevern 44:18,4
147 31155 Simen Kildal Røa 44:24,7
148 31124 Benjamin Gunnarsen Kjelsås IL 44:39,3
149 31221 Sander Myhre Sauge Fet Skiklubb 44:47,6
150 31084 Ola Frivold Berg Røa IL 44:50,0
151 31293 Henrik Horpedal Haslum IL 44:50,4
152 31223 Magnus Sedeniussen Gjelleråsen IF Ski 44:52,2
153 31088 elias Bergset IL Veten 44:54,1
154 31202 Magnus Otterstad Strandbygda IL Ski 44:58,1
155 31251 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 44:59,7
156 31093 Paal Markus Bjørnstad Bækkelaget 45:05,6
157 31103 Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 45:10,3
158 31069 Eirik Seegaard Gjøvik skiklubb 45:10,4
159 31114 Christian Frøyland Foss Rustad IL 45:13,7
160 31126 Matias Hansen Ullensaker skiklubb 45:21,8
161 31127 Sturla Hartvig GIF 45:22,7
162 31184 Vetle Martinsen Fana IL 45:23,4
163 31185 Tobias Hellum Moe Jardar 45:24,1
164 31216 Vetle Opheim Rønningsveen Kjelsås Langrenn 45:25,0
165 31208 Morten Ramstad Gjøvikskiklubb 45:25,4
166 31112 Eirik Osvik Flekke Gjelleråsen Ski 45:26,1
167 31168 Sivert Sande Kverme Fossum IF 45:27,4
168 31195 Even Nygaard Østreng Gjerdrum IL 45:28,9
169 31242 Erik Kjønnø Støa IL ROS 45:35,1
170 31153 Henrik Katteland Jardar IL 45:37,9
171 31229 Aleksander Solhaug Ullensaker skiklubb 45:49,2
172 31091 Linus Bild IL Ivrig 45:49,5
173 31172 Håvard Langvatn Nesodden IF 45:58,7
174 31249 Sondre Sørlie Kjelsås IL 46:05,3
175 31025 Håvar Kvam IL Bjørn 46:05,6
176 31230 Kristian Solheim Holmen IF Langrenn 46:12,7
177 31266 Sigurd Bekken  Woldengen Moen sk 46:34,5
178 31275 Henrik Teslo Fjellheim Brandbu IF Ski 46:43,9
179 31277 Sivert Dørum Langerud Holeværingen 46:47,2
180 31265 Tinius Wilhelmsen Fossum IF 46:47,5
181 31263 Åsmund Vågslid Nanset Ski 46:50,8
182 31250 Andreas Dugstad Sørskaar Fossum IF 46:51,6
183 31183 Håkon Malmbekk Holmen IF 46:55,0
184 31092 Axel Bjelland Oseberg Skilag 46:58,8
185 31082 Eskil Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 47:03,6
186 31267 Sondre Østbye Hakadal IL 47:05,5
187 31135 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 47:06,8
188 31284 Sivert Øversveen Nordre Land IL 47:15,9
189 31106 Haakon Edvardsen Vikersund Langrenn 47:17,2
190 31080 Petter Haugom Bakke Lismarka Skilag 47:19,2
191 31234 Martin Stensrud Sørskogbygda IL 47:23,2
192 31282 Markus Skreen   47:23,3
193 31169 Erlend Kvisgaard Røa IL 47:25,5
194 31142 Theodor Berre Jacobsen Bekkelaget SK 47:35,4
195 31248 Fredrik Sørensen Haslum IL 47:40,4
196 31272 Tor Christian Aaserød ØHIL 47:52,2
197 31171 Sondre Langerud Åsen IL 47:52,6
198 31162 Emil Rindal Kolseth Vollen Ungdomslag Ski 47:53,4
199 31243 Sigvart Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 47:54,9
200 31138 Hallgeir Høgåsen Søre Ål IL 47:55,7
201 31273 Marcus Brekke Skoppum il/Team Nordre Vestfold 48:01,7
202 31165 Fredrik Riste Kristiansen Ringebu-Fåvang skiklubb 48:09,7
203 31288 Eirik Sendstad Åsen IL 48:09,9
204 31177 Jonas Lindbæck Lyn Ski 48:14,6
205 31186 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 48:23,4
206 31154 Hamza Khan Jardar 48:27,1
207 31219 Elias Røyneberg Trøsken IL 48:28,7
208 31131 Johannes Heierstad Ivrig Il 48:32,4
209 31264 Daniel Martinsen Westgaard Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 48:32,9
210 31125 Martin Hammer Søre Osen IL 48:48,6
211 31227 Joakim Skadal Oseberg Skilag 48:49,9
212 31240 Jørgen Strandlie Raufoss Il langrenn 48:50,6
213 31296 Marius Alexander Syvertsen Nes Ski 48:54,7
214 31190 Johan Lægreid Nes Hafslo 48:56,4
215 31104 Sigurd Dugstad Lyn Ski 48:56,8
216 31119 Håvard Kjærheim Fredwall Nesodden IF 49:00,2
217 31077 Martin Oliver Aulid Asker Skiklubb 49:04,8
218 31081 Sander Bakke Røa 49:14,1
219 31176 Amund Lillemo Vallset Il 49:43,4
220 31254 Johannes Tiller Lismarka Skilag/Team Sjusjøen 49:50,3
221 31239 Iver Granberg Strandbakken Raufoss il ski allianse 49:51,0
222 31193 Magnus Nyberg Kjelsås IL 49:58,1
223 31280 Henrik Alm Revelsby   50:00,2
224 31115 Truls Bratvold Fossen Vikersund Langrenn 50:07,8
225 31294 Åsmund Løvoll   50:18,0
226 31179 Hans Løken Feiring IL 50:30,0
227 31222 Leonard Sandløkk Schiller   50:38,6
228 31252 Mathias Thorstensen Strømmen & Lillestrøm Ski Klubb 50:59,7
229 31287 Arnfinn Hagen Ringebu-Fåvang skiklubb 51:10,1
230 31175 William Lilleland Il Holeværingen 51:32,6
231 31295 Erlend Meyer Jakobsen Il Holeværingen 51:32,6
232 31220 Morten Tørnblad Sameien Fet Skiklubb 51:44,1
233 31199 Sigurd Høilo Ongstad Øvrevoll-Hosle 52:07,0
234 31196 William Nymoen Røa IL 52:26,6
235 31188 Sondre Østraat Mortensen   52:30,2
236 31253 Aslak Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 52:48,8
237 31090 Jon Anders Berthelsen Lyn 52:52,1
238 31245 Tobias Svendsen Høybråten og Stovner 53:19,0
239 31224 Mathias Seiersnes Kjelsås IL 53:19,1
240 31181 Snorre Løkken Dahle Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 53:30,2
241 31137 Nikolai Auestad Horn ØHIL 53:42,7
242 31194 Alexander Nygård Nesodden IF Ski 53:48,9
243 31174 Andreas Seierstad Larsen Ullern IF 54:03,6
244 31111 Edvard Finstad Åsen IL 54:10,1
245 31129 Markus Haugen   54:11,7
246 31089 Johannes Søgaard Berle Heggedal IL 55:00,8
247 31201 Kasper Orseth Rustad 55:00,9
248 31200 David Ormstad Meier Holeværingen 55:10,8
249 31283 Daniel Solvang Bjerke IL Ski 56:04,6
250 31281 Jørgen Sandhaug Fredrikstad Skiklubb 57:04,5
251 31211 Iver  Rikje Rinna il 57:27,8
252 31276 Torjus Flækøy Søre Ål IL 57:37,5
253 31157 Ole Kjensmo Orion 58:09,7
254 31159 Even Kjørstad   58:18,3
255 31274 Kristoffer Bue Nes Ski 58:48,3
256 31268 Rasmus Aanje Holeværingen 59:19,7
257 31100 Kristian Mellvin Pedersen Bue R&Å 59:39,5
258 31278 Fredrik Løvli Lillehammer FK 1:00:30,8
259 31160 Nils Hermann Kjøsnes   1:02:25,3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +