Resultater UngdomsBirken - Gutter 15 år - 2017



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017


Klasse Gutter 15 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 31028 Lukas Jordbru Larvik ski/Team Olympiasport 38:57,9
2 31038 Tarjei Nesheim Bærums skiklub 39:00,9
3 31061 Sebastian Helgheim Haslum IL 39:01,6
4 31063 Nils Bergström Domnarvets Goif 39:01,7
5 31008 Andreas Aune Aakerli Heimdal Ski 39:06,3
6 31068 Kasper Engeset IL Jardar 39:10,7
7 31045 Armann Saastad Haugan Lyn Ski 39:12,1
8 31032 Alfred Vestvik Thieme Rælingen skiklubb 39:28,8
9 31033 Petter Bakken Lyn Ski 39:30,8
10 31056 Jacob S. Verdenius Tolga IL 39:40,6
11 31040 Bjarte Bjertnæs Jevnaker IF ski 39:51,3
12 31046 Oskar Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 40:01,5
13 31025 Magnus Morgenlie Skei Kjelsås IL 40:03,4
14 31059 Audun Nordaas Strandbygda il 40:11,2
15 31069 Eivind Stenvold Kjelsås IL 40:11,5
16 31036 Sander Teisbekk IL ROS 40:11,6
17 31160 Iver Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 40:11,9
18 31060 Brage Buseth Hammerstad Haslum IL / UltimateSkiTeam 40:12,7
19 31039 Stian Grønli Team MAXpuls 40:14,8
20 31053 Felix Moe Heming IL, langrenn 40:22,0
21 31021 Andreas Østensen Søre Ål IL 40:22,5
22 31030 Kristoffer Mogen Oppegård 40:22,8
23 31042 Magnus M. Stensby Hamar Skiklubb 40:22,9
24 31041 Torjus Asak Vind IL 40:30,2
25 31011 Trym Danielsen   40:31,1
26 31067 Torodd Klausen Konnerud IL 40:32,6
27 31009 Ola Spigseth Nes Ski 40:42,6
28 31023 Fredrik Owren Lillehammer Skiklub 40:51,5
29 31111 Ferdinand Fremming   40:56,5
30 31020 Henrik Vandvik Tørstad Oppegård IL 40:58,7
31 31016 Sebastian Risan Nakken Molde og omegn IF 40:59,9
32 31014 Lars Håkonsen Botne Skiklubb/TNV 41:01,6
33 31086 Vebjørn Blom-Hagen Haslum 41:02,6
34 31022 Simen Aaberg Skar Dikemark IF - Team Eid 41:07,8
35 31050 Kornelius Kriszat-Løvfald Lyn Ski 41:10,5
36 31070 Sigurd Mjølstad-Svendsen Gjøvik skiklubb 41:11,7
37 31018 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelagets spk 41:11,9
38 31173 Jesper Røn Rustad IL 41:12,3
39 31204 Henrik Wahlstrøm Heming 41:12,6
40 31254 Tobias Ramsberg   41:13,1
41 31140 Magnus Klevenberg Gjøvik skiklubb 41:14,3
42 31064 Ole-Magnus Kvernvolden   41:15,1
43 31199 Eivind Tømmerberg Fossum 41:17,1
44 31138 Mikkel Katla Haslum IL 41:17,2
45 31054 Torbjørn Rolstad Team MaxPuls/Lørenskog skiklubb 41:20,5
46 31049 Halvor Nordhagen   41:21,2
47 31003 Marius Rønningen Skaug Svarstad IL Ski, Team Nordre Vestfold 41:24,3
48 31188 Bjørn Lindvik Stubrud Søre Ål IL 41:25,7
49 31029 Kristoffer Sagli   41:32,6
50 31005 Albert Berget IL Skrim Ski 41:36,3
51 31057 Petter Dehli Fraser Il Heming 41:40,3
52 31161 Martin Mills-Andersen Team MaxPuls /Rælingen skiklubb 41:40,6
53 31252 Elias Kvalevaag-Holm MjøsSki 41:41,2
54 31035 Jonathan Hustuft Nanset 41:41,6
55 31247 Nikolai Hansen Bakken Trysilgutten 41:41,9
56 31174 Petter Sagen Strandbygda Ski 41:43,5
57 31198 Jostein Tullander Rustad IL 41:44,0
58 31047 Anders Amdal Røa IL 41:44,0
59 31024 Simen Fritzner Gjelleråsen 41:53,2
60 31027 Johannes Staune-Mittet Lillehammer skiklubb 41:54,8
61 31019 August Myrvold Kjellmyra IL 41:55,0
62 31044 Simon Moosmayer Holmen IF 42:10,1
63 31182 Knut Steckmest Njård 42:11,9
64 31216 Joachim langtangen Aas Svarstad IL Ski, Team Nordre Vestfold 42:12,2
65 31078 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF Ski 42:13,5
66 31006 Herman Storm Segtnan Moss skiklubb 42:16,0
67 31115 Tobias Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 42:17,9
68 31186 Petter Stige   42:18,1
69 31175 Olav Brandstorp Sanden Holmen IF 42:18,3
70 31167 Jens Opstad Kjelsås IL 42:20,8
71 31260 Christooher Valøy   42:37,9
72 31026 Lars Lybekk Bertelrud Bagn 42:39,1
73 31264 Amund Marinus Sørensen   42:39,1
74 31180 Haakon Jensson Skregelid Frogner IL 42:40,5
75 31089 Erik Brandt Domnarvets Goif 42:40,7
76 31209 Sindre Økern Frogner IL ski 42:42,2
77 31202 Herman Byfuglien Ulsrud Gjøvik skiklubb 42:44,2
78 31177 Markus Sellevoll Oppegård IL 42:48,7
79 31097 Vegard Dybvand Rustad 42:50,7
80 31200 Sander Tømmerberg Fossum 42:54,1
81 31166 Trym Olafsen Rustad IL 42:56,6
82 31062 Vegard Aarstad Oppegård 42:58,5
83 31110 Lavrans Fossen Moelven IL/Team Sjusjøen 42:59,9
84 31124 Herman Hegge-Samuelsen Kjelsås IL 43:01,3
85 31120 Martinius Hage Gunnerød   43:05,4
86 31102 Oscar Engelien Fet skiklubb 43:05,6
87 31184 Olav Stenersen Heggedal IL/Team Eid 43:08,7
88 31002 Magnus Flesjø Røa IL 43:09,0
89 31127 Benjamin Jarinn Holm Haslum IL 43:10,1
90 31244 Ole Jakob Frankrig Kjelsås 43:11,0
91 31262 Jakob Gløersen Fredrikstad Skiklubb 43:11,9
92 31197 Sindre Torvik Rustad 43:12,6
93 31080 Gaute Arnegard Fjellet IL 43:14,0
94 31230 Sander Engdahl Torvikbukt IL 43:14,0
95 31055 Vetle Holvik Haslum IL 43:18,4
96 31001 Simen Olsen Kirkevik Ottestad IL 43:19,2
97 31051 Christoffer Torkilsrud Frogner IL ski 43:23,0
98 31239 jonas petterson Østre Toten Skilag 43:32,3
99 31139 Jan Christian  Kjærnli   43:46,7
100 31201 Eirik Ulfsbøl Strandbygda Ski 43:48,2
101 31159 Jostein Melaaen IL ROS 43:51,9
102 31114 Adrian Gjærum Hernes IL 43:54,1
103 31208 Sondre Ytterbø Asker Sk 44:00,7
104 31206 Gard Woxholt Årvoll IL 44:02,9
105 31211 Kristian Østermann Il Heming 44:05,2
106 31087 Gabriel Solve Bondevik Oppegård IL 44:17,9
107 31090 Simen Bratteng Gjelleråsen Ski 44:20,0
108 31248 Magnus Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 44:21,6
109 31095 Henrik Falkenberg Dokset Kjelsås IL 44:24,6
110 31010 Ole Andreas Saxegaard Klund Fredrikstad SK 44:24,7
111 31134 Axel Ivan Rustad Idrettslag 44:25,8
112 31190 Johan Akseli Sveen Ullensaker skiklubb 44:36,0
113 31237 Oliver Nergaard Åslia skilag 44:38,1
114 31195 Brynjar Thorshaug Alvdal IL 44:44,7
115 31074 Sivert Ahlquist Kjelsås Langrenn 44:46,0
116 31240 magnus petterson Østre Toten Skilag 44:46,3
117 31256 Jon Tomter Brøttum il/Team Sjusjøen 44:46,7
118 31048 Halvard Myhra Solberg Oseberg Skilag 44:48,0
119 31253 Jakob Myntevik Gjerdrum IL 44:51,6
120 31205 Johannes Willassen Bækkelagets SK 44:53,6
121 31122 Johannes Halvorsen Lyn Ski 44:58,0
122 31145 Emil Kvalheim Otterdal Nes Ski 45:04,6
123 31172 Marlon Rustad Bækkelagets Sportsklubb 45:09,9
124 31223 Petter Solberg Gjelleråsen Ski 45:11,2
125 31075 Tobias Alm Østre Toten Skilag 45:13,1
126 31094 Erlend Børli   45:19,0
127 31146 Thor Herman Kvamme Søre Ål IL 45:20,5
128 31178 Ådne Skjærstein Bærums SK 45:25,2
129 31224 Eskil Troneng Skoppum Ski 45:26,8
130 31225 Alexander Amundsen Lørenskog if 45:26,8
131 31157 Tobias Woldseth Maurnes Bærums skiklub 45:29,3
132 31154 Magnus Lund Nittedal IL 45:29,8
133 31213 Rasmus Aagaard IL Runar 45:30,5
134 31218 Vetle Aas-Jakobsen Il Heming 45:31,5
135 31207 Magnus Wæhre Asker Skiklubb 45:32,2
136 31193 Embret Svestad- Bårdseng Bækkelaget SK 45:33,0
137 31128 Harald Horn Lyn Ski 45:35,6
138 31158 Jørgen Nøkleby Melling Ringkollen Skiklubb 45:37,4
139 31107 Henrik Fjeld Rustad IL 45:37,9
140 31106 Tore Herman  Finsrud Kirkebøen Tistedal FL 45:46,1
141 31112 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik skiklubb 45:47,9
142 31189 Christian Hermansen Sveen Åsen IL 45:48,1
143 31233 Oscar Hansen Åsen IL 45:57,4
144 31179 Stian Røhne Skofteland Lyn Ski 45:58,6
145 31123 Ola Kristen Haugland Selås Vegårshei Il 45:59,9
146 31073 Jens Kålås Abrahamsen IL Runar 46:04,7
147 31104 Lars Fauchald Østre Toten Skilag 46:09,2
148 31135 Joakim Wilkens Jernberg Kjelsås IL 46:11,2
149 31082 Jørgen Myhren Bekkelund Søre Ål IL 46:23,3
150 31099 Magnus Eide-Fredriksen Il Heming 46:25,0
151 31219 Viktor Bostad Gjøvik skiklubb 46:27,6
152 31171 Halvor Rudningen Hemsedal IL 46:29,6
153 31235 William Lien Karlsen   46:37,7
154 31226 Tobias Andersen Skimt 46:51,4
155 31142 Thomas Kristiansen Fet Skiklubb-Skiskyting 46:51,8
156 31251 Iver Kjelsaas Sørkedalens IF 46:52,2
157 31081 Kristian Arvesen Runar Ski 46:54,2
158 31222 Oskar Lockert Skjold Åsen IL 46:58,2
159 31113 Oskar Gisleberg Gran IL 46:58,6
160 31242 Anders Magnus Søvik Skimt Langrenn 46:58,8
161 31196 Jørgen Thorud   47:03,8
162 31100 Adrian Einvik Jensen Runar IL 47:04,1
163 31261 Tobias Gomo Oppegård 47:12,1
164 31164 Eirik Nydal Høybråten og Stovner IL 47:14,3
165 31105 Ådne Finset Nesodden IF Ski 47:14,9
166 31249 Lasse Bakken Fjellstad Ringebu-Fåvang SK 47:15,8
167 31214 Audun Randsted Aanstad Ringebu Fåvang Skiklubb 47:16,5
168 31083 Lars Klavenes Berg Oseberg Skilag 47:20,5
169 31153 Mathias Lillehagen Aure IL 47:25,7
170 31119 Johan Gylseth Kjelsås Langrenn 47:33,0
171 31169 Eskil Lykke Refsgaard Trøsken IL 47:37,5
172 31257 Mathias August Myhrstad Valhovd Holmen IF 47:44,3
173 31098 Mathias Sagdal Egeberg Skedsmo Skiklubb 47:45,0
174 31241 Jon Strand Snertingdal If Ski 47:45,5
175 31243 Marius Ahlsand Vestre Aker Skiklubb 47:48,3
176 31117 Markus Gudim Kjelsås IL 47:50,0
177 31181 Andre Milanes Stavran Heggedal IL, team Eid 47:52,0
178 31096 Wilhelm Elias Dybdal Bærums skiklub 47:52,2
179 31194 Marius Sætre Rustad IL 47:56,7
180 31210 Henrik Østerhus Gjøvik skiklubb 48:20,3
181 31215 Peder Aarstad berg Galterud IF - Team Odal 48:24,8
182 31091 Vebjørn Brendlien IK Junkeren 48:30,4
183 31118 Håvard Gundersen Eidsvold Værks Skiklub 48:41,8
184 31088 Bernhard Bors Vestre Aker Skiklub 48:45,8
185 31156 Ola Sander Martinsen Trøsken IL 48:49,9
186 31108 Ivar Fjeld Lom il 48:54,1
187 31109 Henrik Willumsen Flugstad Bærums Verk og Hauger IF 48:56,0
188 31183 Vetle Steina Trevann IL 48:57,1
189 31212 Johan Øy Gjelleråsen IF 49:21,7
190 31234 Sebastian Horn Gjelleråsen IF - Ski 49:31,9
191 31092 Vegard Brobakken Snertingdal If Ski 49:46,1
192 31085 Vegard Bjerkelund Skoppum Ski 49:50,5
193 31255 Tinus  Rilvaag Runar IL 50:14,8
194 31013 Henrik Glomnes Holmen IF 50:17,3
195 31148 Emil Tobias Langhus Bye   50:22,0
196 31077 Filip Andre Amundsen Disenå il / Team Odal 50:29,9
197 31079 Bernhard Anseth Frogner IL 50:32,1
198 31116 Jacob Grøgaard BVHIF 50:35,1
199 31258 Lars Øderud Vatne Bækkelaget SK 50:36,9
200 31133 Jesper Vigtel Hølland   50:38,7
201 31232 Johannes Gustavsen Eidsvold værk skiklubb 50:46,1
202 31136 Sondre Jordheim LØRENSKOG SKIKLUBB 50:52,2
203 31229 Fredrik Strande Bruun Vollen Ski 51:00,2
204 31238 Fredrik Nordby Skedsmo Skiklubb 51:12,2
205 31250 Einar Fjeld Helsør Skedsmo Skiklubb 51:21,8
206 31203 Jonas Vognild Oppdal il ski 51:22,0
207 31137 Henrik Karlsen Rælingen SK 51:33,9
208 31150 Didrik Larssen Bockmann Ringkollen Skiklubb 51:35,3
209 31149 Even Mogens Langseth Nittedal IL 51:36,6
210 31187 Sander Stoltenberg Haslum IL 52:19,4
211 31192 Jens Svenkerud Vaaler IF Solør Ski 52:21,2
212 31155 Nils Henrik Hoelfeldt Lund ØHIL 52:23,1
213 31093 Oskar B. Bukve Vollen 52:26,6
214 31141 Max Kopp-Alfheim Rustad IL 52:31,7
215 31084 Sander Berger Trøgstad skiklubb 52:42,5
216 31228 Håkon Omholt Berrefjord Svarstad Il Ski 53:00,8
217 31101 Lukas Ellingsen Lyn Ski 54:12,6
218 31152 Theodor Lier Båstad IL Ski 54:24,7
219 31246 Alexander Danai Amland VUL SKI 54:53,5
220 31132 Christopher Gulbrandsen Høe Ullensaker skiklubb 54:56,4
221 31263 Fredrik  Vikse-Karlsen   56:52,6
222 31121 Erik Boye Halvorsen Bjørndal IF Ski 57:48,6
223 31143 Markus Kristoffersen Sørkedalens Idrettsforening 58:55,7
224 31259 Erik Tømmerhoel Longva Østre Toten Skilag 59:31,2
225 31144 Mats Kristoffersen Sørkedalens Idrettsforening 59:50,1
226 31245 Axel Strand Vollen Ungdomslag 1:05:11,7
227 31163 Sander Ness eidvoll verk skiklubb 1:08:39,0
228 31131 Oscar Hübenthal Jakobsen   1:11:55,6
229 31012 Knut Andreas Rugsland Holmen IF 1:21:27,0
230 31130 Daniel Wilhelm  Husdal Svalbard Turn 1:54:57,4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +