Resultater UngdomsBirken - Gutter 15 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Gutter 15 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 31019 Fredrik Hoksrud Myhre Gulset Ski 38:38,8 +0:00
2 31017 Mattias Andersson Domnarvets GOIF SWE 38:40,4 +0:02
3 31022 Oscar Pladsen Gussiås Røa IL 38:40,7 +0:02
4 31032 Jørgen B Dyrdahl Berger IL - Team Nordre Vestfold 38:41,9 +0:03
5 31015 Torgeir Mæhlumsveen Byåsen IL 38:45,6 +0:07
6 31035 Even Linderud Hernes IL 38:46,1 +0:07
7 31039 Jonas Myhr Asker Skiklubb 38:46,5 +0:08
8 31054 Elias Stoknes Røa IL 38:46,9 +0:08
9 31013 Erik Munch-Finne Asker Skiklubb 39:15,4 +0:37
10 31003 Hans Lossius Oddersjaa 39:20,1 +0:41
11 31224 August Lunde Byåsen IL 39:20,5 +0:42
12 31069 Bendik Kalland Magnor UL Ski 39:21,9 +0:43
13 31056 Marcus Holter Larsen Asker skiklubb/ team Asker 39:22,2 +0:43
14 31049 Thomas Blom Imås IL, Ski 39:23,6 +0:45
15 31068 Magnus Gunnes Kozar Njård 39:28,0 +0:49
16 31042 Ola Løvlien Lillehammer Skiklub 39:36,3 +0:57
17 31063 Anders Bærheim Nittedal IL ski 39:37,7 +0:59
18 31050 Andreas Sletten Tormod Skilag 39:38,1 +0:59
19 31040 Leo Korn Gjessing Asker Skiklubb 39:38,5 +1:00
20 31008 Eirik Linderud Hernes IL 39:47,8 +1:09
21 31026 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 39:54,7 +1:16
22 31060 Andreas Heierstad IL IVRIG SKI 40:00,8 +1:22
23 31030 Andreas Sørsdal Sande Sportsklubb / Team Nordre Vestfold 40:02,2 +1:23
24 31028 simen lundem Trøsken IL 40:03,8 +1:25
25 31012 Eikil Elias Aasbø Heming 40:06,5 +1:28
26 31059 Andreas Lerø Fossum IF 40:07,3 +1:28
27 31023 Sondre Bøygard Konnerud IL 40:09,0 +1:30
28 31249 Gustav Moe Lyn Ski 40:14,6 +1:36
29 31058 Marcus Thunestveit  Andersen Oppegård IL 40:26,8 +1:48
30 31009 Torjus Aspesletten   40:32,5 +1:54
31 31038 Sivert Laderud Berge Svea 40:32,8 +1:54
32 31046 Edward Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 40:32,9 +1:54
33 31016 Jonathan Wærdahl Eriksen Heming langrenn 40:33,8 +1:55
34 31135 Linus Jensen Lyn Ski 40:36,2 +1:57
35 31065 Fredrik Sjøholt Bækkelagets SK 40:41,4 +2:03
36 31024 Vetle Max Dullum Haagensen Kjelsås IL 40:41,7 +2:03
37 31041 Ola Aurmo Lom il 40:42,2 +2:03
38 31064 Sjur Holm Grøneng Lillehammer Skiklub 40:43,3 +2:05
39 31055 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 40:44,1 +2:05
40 31010 Kristian Borge-Moe Botne SK 40:45,3 +2:07
41 31051 Torje Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 40:50,1 +2:11
42 31014 Vemund Wangen Lillehammer Skiklub 40:57,3 +2:18
43 31071 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 40:59,3 +2:20
44 31045 Martin Røland Jensen Sande Sportsklubb/Team Nordre Vestfold 41:00,3 +2:21
45 31190 Brage Sømoen Vang skiløperforening 41:00,4 +2:22
46 31018 Casper Jacobsen Furum Bærums Skiklubb 41:02,5 +2:24
47 31236 Ulrik Andersen Røa IL 41:04,7 +2:26
48 31047 Emil Gråbøl-Undersrud Lyn Ski 41:06,6 +2:28
49 31021 Bård Brun   41:11,6 +2:33
50 31025 Simon Hannestad Kjelsås IL 41:13,2 +2:34
51 31216 Einar Gundersen Rognerud Vaaler IF/Team Solør Ski 41:14,1 +2:35
52 31114 Niklas Hafsten Lyn Ski 41:14,6 +2:36
53 31070 Vegard Ranestad Hamar Skiklubb 41:14,9 +2:36
54 31178 Casper Dege Simonsen Fossum 41:15,0 +2:36
55 31147 August Andre Lukkassen Røa Langrenn 41:16,5 +2:38
56 31004 Imre Sagbakken Myrland Raufoss Il langrenn 41:16,8 +2:38
57 31027 Mathias Myran Eidsvold Værks Skiklub 41:17,1 +2:38
58 31037 Jostein Henri  Liland IL Runar Ski 41:17,8 +2:39
59 31143 William Lie-Johansen Ringkollen Skiklubb 41:27,6 +2:49
60 31091 Frikk Engebråten   41:34,4 +2:56
61 31233 Eskil Tarud Tormod Skilag 41:38,0 +2:59
62 31232 Eirik Sørbråten Skedsmo Skiklubb 41:43,4 +3:05
63 31151 Robin Mikkelsen Hovden sportsklubb 41:46,9 +3:08
64 31085 Simen Brekke HEMING IL 41:48,7 +3:10
65 31093 Adrian Falch Bækkelagets SK 41:49,6 +3:11
66 31100 Marius Gaden Brøttum il/Team Sjusjøen 41:51,9 +3:13
67 31217 Antonius Herskedal Amundsen Byaasen Skiklubb 41:52,2 +3:13
68 31223 Eirik Bueno Lindmoen Raufoss Il langrenn 41:52,7 +3:14
69 31117 Brage Dybendahl Hartz Kjelsås Idretslag 41:53,0 +3:14
70 31113 Jan Ronny Abusland  Gulbrandsen Imås Ski 41:53,7 +3:15
71 31150 Tage Kulset Merakerås Byaasen Skiklub 41:54,3 +3:15
72 31043 Eigil Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 41:55,4 +3:17
73 31177 Tobias Schøning Røa IL 41:56,4 +3:18
74 31084 Sindre Brattlien Nittedal 41:56,7 +3:18
75 31066 Halvard Holen Gjelleråsen Ski 41:56,9 +3:18
76 31200 Kristian Valla IL Skrim 41:57,3 +3:18
77 31168 Sondre Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 41:57,5 +3:19
78 31020 Sigurd Sundal Åslia skilag 42:14,4 +3:36
79 31044 Markus August Berthet HEMING IL 42:17,3 +3:38
80 31126 Andreas Svindland  Hovde Rustad IL 42:21,4 +3:43
81 31031 Anders Mørdre Davidsen Fossum IF 42:42,5 +4:04
82 31127 Alex Hovland-Sunde Konnerud IL 42:48,2 +4:09
83 31080 Simen Beck Bentsen Kjellmyra IL 42:48,6 +4:10
84 31005 Erik Ola Jorde   42:48,8 +4:10
85 31011 Magnus Five Skedsmo Skiklubb 42:50,3 +4:11
86 31098 Eivind Fougner Kjelsås IL 42:52,1 +4:13
87 31149 Trygve Bye Løken Øvrevoll Hosle Idrettslag 42:57,8 +4:19
88 31078 Brage Behrns   42:59,9 +4:21
89 31137 Philip Georg Johansen Trysilgutten 43:06,4 +4:28
90 31159 Aleksander Nilsen Rustad IL 43:09,1 +4:30
91 31225 August Maske Byaasen Skiklub 43:10,5 +4:32
92 31002 Teodor Mo Hjelseth Kjelsås 43:15,3 +4:36
93 31244 Sigve Lunde Soldal   43:19,1 +4:40
94 31222 Gard Laeskogen Ringkollen ski 43:23,8 +4:45
95 31104 Anders Grini Moelven Il / Team SJusjøen 43:24,5 +4:46
96 31138 Vetle Lysne Johansen Bagn IL 43:30,3 +4:51
97 31164 Håkon Ophus Bækkelagets SK 43:31,0 +4:52
98 31095 Alexander Fengsrud Åsen IL 43:31,0 +4:52
99 31075 Mathias Hille Arnesen Høybråten og Stovner 43:32,6 +4:54
100 31094 Magnus Fauske Byaasen Skiklub 43:34,8 +4:56
101 31181 Emil Skogheim Åslia skilag 43:35,4 +4:57
102 31171 Matias Nalum Rakkestad Kjelsås IL 43:36,6 +4:58
103 31007 Hans Peder Bergland Mysene if ski 43:38,3 +4:59
104 31146 Mats Lindaas Strandbygda il 43:38,3 +4:59
105 31202 Felix Petersen Wiggen Fossum 43:41,6 +5:03
106 31061 Didrik Røssum Jensen Hakadal IL 43:42,9 +5:04
107 31062 Jørgen Evensen Lund Vind IL 43:43,7 +5:05
108 31219 Jesper Jørgensen Fossum 44:00,3 +5:21
109 31252 Lauritz Sogn-Larssen HEMING IL 44:01,8 +5:23
110 31173 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 44:02,0 +5:23
111 31211 Mikkel Pedersen Høybråten og Stovner IL 44:02,9 +5:24
112 31102 Fabian Nikolai Gjessing Holmen-if 44:03,7 +5:25
113 31109 Vetle Grønvik Ekra Byåsen Langrenn 44:04,9 +5:26
114 31115 Stian Hage-Nilsen Ibk birkebeineren 44:19,7 +5:41
115 31052 Emil Solan Gorset Svea skilag 44:23,3 +5:44
116 31144 Gard Lindby Røa IL 44:35,7 +5:57
117 31152 Sindre Esmann Milvang Bærums Verk og Hauger IF 44:37,8 +5:59
118 31243 Omund Lysne Kolsrud Flåværingen IL 44:41,9 +6:03
119 31180 Alv S. Skjeldal Berger Il 44:42,3 +6:03
120 31230 Sverre Stiansen   44:45,3 +6:07
121 31169 Andreas Pjåka Ringkollen Skiklubb 44:49,3 +6:10
122 31209 Adam Giæver Bærums verk 44:49,5 +6:11
123 31097 Torbjørn Fladby-Karterud Skedsmo Skiklubb 44:49,8 +6:11
124 31154 Kasper Mundal Stårheim IL 44:51,3 +6:12
125 31121 Jonas Hoelsveen Raufoss Il langrenn 44:51,3 +6:13
126 31234 Ulrik Tvedt Gjerdrum IL 44:51,5 +6:13
127 31136 Magnus Johannessen Moelven il /team Sjusjøen 44:52,9 +6:14
128 31129 Alexander Hustad Røa 44:53,0 +6:14
129 31193 Eivind Tautra Hagen Kjelsås IL 44:53,5 +6:15
130 31089 Magnus Elstad Gjerdrum il ski 44:56,2 +6:17
131 31105 Herman Gromsrud Gjelleråsen ski IL 44:56,7 +6:18
132 31188 Truls Korsmo Sæther Bærums Verk og Hauger IF Langrenn 44:57,6 +6:19
133 31130 Erling Braathen Hynne Gjerdrum IL 44:58,5 +6:20
134 31148 Markus Løken Vallset Il 45:00,9 +6:22
135 31207 Eivind Øvergård Åsen IL 45:02,5 +6:24
136 31194 Casper Thomsen Svea skilag 45:07,7 +6:29
137 31167 Sindre Overen IL Kolbukameratene 45:09,2 +6:30
138 31132 Henrik Ousbey Haare IL Skrim 45:10,3 +6:31
139 31141 Oscar  Langslet IL Ilvrig 45:16,0 +6:37
140 31201 Leonard Hjelme Vickery Kjelsås 45:22,0 +6:43
141 31256 Sondre Leer   45:29,6 +6:51
142 31187 Oskar Udjus Svartdahl Haslumil 45:43,1 +7:04
143 31081 Nikolai Gylthe Berget Vang skiløperforening 45:46,3 +7:07
144 31134 Magnus Iuell Asker Skiklubb 45:50,3 +7:12
145 31196 Ulrik Tollefsen Åsen IL 45:54,1 +7:15
146 31186 Jørgen Halstenstad Sundquist Gjelleråsen IF 45:54,9 +7:16
147 31205 Knut T. Ødegård Heming 45:56,0 +7:17
148 31076 Adrian Arntsen Sandvold Ringkollen 46:04,2 +7:25
149 31206 Even Ødegaard ØHIL 46:05,2 +7:26
150 31101 Jack Garry Hovden sportsklubb 46:24,8 +7:46
151 31057 Joakim Solberg Hernes Nes Ski 46:25,3 +7:46
152 31131 Henrik Haakenaasen Lyn Ski 46:33,7 +7:55
153 31195 Elia Thorvik Kjelsås 46:41,4 +8:03
154 31116 Henrik Emil Hansen Kjelsås IL 46:42,7 +8:04
155 31162 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes Skiløperforening 46:43,7 +8:05
156 31235 Åsmund Angard Wefling Søre Ål IL 46:45,0 +8:06
157 31204 Henrik Woldene Øvrevoll Hosle IL 46:45,5 +8:07
158 31241 Ludvig Baksjøberget Vang Skiløperforening 46:46,3 +8:07
159 31199 Kasper Bakken Ulseth Kjelsås IL 46:58,6 +8:20
160 31090 Eirik Enbusk Nesodden IF 47:09,3 +8:31
161 31176 iver schjetne Lommedalen IL 47:10,1 +8:31
162 31073 Gustav Amundsen Halmsås & Omegn Skilag 47:11,0 +8:32
163 31183 Kristian Stadaas Asker Skiklubb 47:14,6 +8:36
164 31238 Arne Magnus Holter Ullensaker skiklubb 47:15,3 +8:36
165 31087 Sindre Riiser Christensen Holmen langrenn 47:17,4 +8:39
166 31111 Simen Andre  Grøtterud Furnes Skiløperforening 47:19,7 +8:41
167 31155 Kasper Mustad Juell IL Koll Ski 47:20,4 +8:42
168 31133 Thomas Indergård Molde og omegn Idrettsforening 47:22,1 +8:43
169 31182 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 47:29,8 +8:51
170 31247 Jon Arne Herskedal Molde og omegn Idrettsforening 47:33,6 +8:55
171 31251 Mats Mangset Vennestrøm MjøsSki 47:34,8 +8:56
172 31208 Håkon Mathias Dalen Øverhaug Hamar Skiklubb 47:40,6 +9:02
173 31228 Markus E. Pichler Høybråten og Stovner IL 47:43,7 +9:05
174 31156 Jonathan Myhre Gjelleråsen IF 47:54,4 +9:16
175 31239 Jim Andre Sandal Åslia skilag 47:55,1 +9:16
176 31214 Edvard Bakken HEMING IL 48:00,9 +9:22
177 31110 Oskar  Grøtte Røstad Gjerdrum ski 48:01,0 +9:22
178 31086 Lars Bryhn Vallset Il 48:01,7 +9:23
179 31250 Henrik Selbæk Søre Ål IL 48:04,0 +9:25
180 31213 Stian Måseide  Sørlie Gjerdrum Idrettslag 48:07,8 +9:29
181 31118 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 48:16,9 +9:38
182 31254 Jesper Aaslund Fet Skiklubb Skiskyting 48:21,5 +9:43
183 31231 Stian Sæther Vallset Il 48:21,7 +9:43
184 31220 Kasper Kjær Jørgensen Nesodden IF 48:33,5 +9:55
185 31125 Jonas Holstrøm Fossum IF 48:33,6 +9:55
186 31210 Jonas Hordvei Koll 48:43,6 +10:05
187 31142 Kristian Juell Larsen IL Jardar 49:02,1 +10:23
188 31192 Andreas Tasken Koll IL 49:13,7 +10:35
189 31128 Henrik Marcelius Huser Gjerdrum IL 49:31,5 +10:53
190 31240 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 49:34,2 +10:55
191 31108 Karsten Grønnerud Raufoss Il langrenn 49:54,7 +11:16
192 31079 Endre Beitmyren Gjøvik skiklubb 50:04,1 +11:25
193 31242 Sander Haugli Raufoss IL 50:14,0 +11:35
194 31139 Viktor Jørnsen IL Ivrig 50:15,2 +11:36
195 31153 Martin Mobråthen Gjerdrum IL 50:34,2 +11:55
196 31189 Birk F. Sætnan Øvrevoll Hosle IL 50:41,3 +12:02
197 31170 Sander Porsholt Soon CK 50:44,0 +12:05
198 31160 Einar Norbye Koll 51:12,8 +12:34
199 31161 Johan Eide Nordlien Holmen IF 51:17,9 +12:39
200 31203 Fredrik Wold Oppegård IL 51:40,9 +13:02
201 31123 Ole Holmboe Hakadal IL 51:45,5 +13:07
202 31122 Magnus Hoelsveen Jevnaker IF ski 51:50,1 +13:11
203 31096 Trond Finsrudlien VestringenIL 51:57,2 +13:18
204 31218 Andreas Johnsen Lillehammer Skiklub 52:00,9 +13:22
205 31255 Lucas Aaland Fet skiklubb 52:06,6 +13:28
206 31165 Sindre Opstad Øti 52:07,8 +13:29
207 31145 Gaute Lindaas Strandbygda il 52:26,3 +13:48
208 31166 Mads Oterholt Gjerdrum 52:42,3 +14:03
209 31119 Albert Hauger-Johannessen   52:51,4 +14:13
210 31253 Gaute Vodal   53:41,2 +15:02
211 31227 August Nordbotten Lyn Ski 53:50,7 +15:12
212 31092 Ole Marius Søiland Eriksen   53:51,0 +15:12
213 31198 Tinius Tunga Ringkollen Skiklubb 54:31,2 +15:52
214 31221 Henrik Kjøs Lillehammer skiklubb 54:40,3 +16:01
215 31083 Håvard Bjørnestad Jardar IL 54:57,7 +16:19
216 31245 Jonas Aarseth Lyn Ski 54:59,4 +16:21
217 31124 Nolan Holmes   55:56,9 +17:18
218 31248 Sindre Kjæreng Røa IL 56:20,6 +17:42
219 31088 Mathias Brenna Christophersen Røa IL 56:21,7 +17:43
220 31185 Amund Stærk Trøsken IL 57:05,4 +18:27
221 31184 Ola Johan Stoltenberg LØRENSKOG SKIKLUBB 58:02,7 +19:24
222 31175 Øystein Skirbekk Sagmoen Strandbygda il 58:22,3 +19:43
223 31120 Sebastian Hellstrøm Gjerdrum IL 58:38,8 +20:00
224 31246 Jonas Bræin Aas Eidsiva bredbånd 59:42,5 +21:04
225 31212 Vebjørn Rustad Øyer-Tretten IF 1:00:32,8 +21:54
226 31103 Amund Søberg Granrud Alvdal IL 1:02:27,9 +23:49